E-learningowy... cud narodzin.

czwartek, 30 kwiecień 09, 11:21

"Zastanawiasz się w jaki sposób instruktorzy, położna i lekarze naszej internetowej szkoły rodzenia pomogą Ci to uzyskać. Po prostu drogą internetową - za pomocą e-learningu i płyty CD, którą otrzymasz!" - informuje witryna "Przedporodem.pl".

"Opanowanie praktycznych umiejętności przygotowujących do porodu jest naprawdę możliwe za pomocą e-learningu. I to nie jest zwykłe szkolenie internetowe na przykład takie jak za pomocą wysyłanych mail, za pomocą samych e-booków, czy prezentacji multimedialnych, gdzie tylko słuchasz wykładowcy i oglądasz filmy. Będą oczywiście i filmy i prezentacje, ale będzie też coś więcej".

Choć brzmi niedorzecznie, Internetowa Szkoła Rodzenia wyjątkowo dobrze zaadoptowała się do polskich realiów. E-learningowa oferta ważna jest szczególnie dla tych kobiet, które z przyczyn zdrowotnych muszą leżeć podczas ciąży; dla tych, które musiałyby pokonywać duże odległości, by wziąć udział w tradycyjnych zajęciach oraz tych pań, które przebywają poza granicami kraju, a chciałyby wziąć udział w szkole rodzenia w języku ojczystym.

- Panie są stale zachęcane za pomocą maili do systematycznych ćwiczeń. Poza tym mają możliwość konsultacji video. Mogą przesłać plik z własnym nagraniem sprawiającego problem ćwiczenia, a w zamian dostaną informację zwrotną od instruktorki. - opowiada przedstawicielka szkoły. - Istnieje również możliwość uczestniczenia w kursie razem z partnerem - dodaje.

Cena uczestnictwa w Internetowej Szkole Rodzenia wynosi 127,00 zł.

Źródło: http://www.przedporodem.pl
Komentarze
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 209 czytelników