Witaj Ambitna Kobieto,
przyszła uczestniczko Biegu z Przeszkodami, czyli indywidualnego coachingu dla Ambitnych Kobiet.

Czy nie denerwuje Cię, że ceny indywidualnego coachingu zaczynają się od 1000 PLN za jedno spotkanie?
Mnie denerwowało to bardzo, bo takie podejście zabija w wielu kobietach chęć wybicia się ponad przeciętność. Denerwowało mnie to do tego stopnia, że zacząłem szukać sposobów na to, żeby zminimalizować te koszty.

Efekt?
Udało mi się zejść z ceną do 80 PLN miesięcznie jednocześnie zwiększając skuteczność coachingu.

Jak to możliwe?

Wystarczyło tylko zredefiniować cel coachingu. Celem bynajmniej nie są motywujące spotkania. Nie jest też szeroko pojęty "rozwój osobisty". To przychodzi niejako przy okazji.

Otóż najważniejszym celem Biegu z Przeszkodami, czyli Indywidualnego Coachingu dla Ambitnych Kobiet jest doprowadzenie do oczekiwanych rezultatów.

Na przykładzie:
Jeżeli kobieta pracuje w małym mieście na etacie, a chce być właścicielem dużej firmy w dużym mieście, to rezultatem jest właśnie to, co ona chce. A celem Biegu z Przeszkodami jest doprowadzenie do tego rezultatu.

Jeżeli kobieta jest na początku swojej kariery przedsiębiorcy, a chce osiągać zyski rzędu 20.000 miesięcznie, to rezultatem jest to, co ona chce. A celem Biegu z Przeszkodami jest doprowadzenie do tego rezultatu.

Jak zatem udaje się to osiągać przy tak niskich kosztach indywidualnego coachingu?
  1. Po pierwsze wyeliminowałem konieczność dojazdu. Ambitne kobiety uczestniczą w indywidualnym coachingu przez Internet. Nie muszą płacić za benzynę, nie muszą brać urlopów, nie muszą tracić czasu.
  2. Po drugie nie są to typowe spotkania jak w tradycyjnym coachingu, tylko ... no właśnie.
Podstawą Biegu z Przeszkodami są mapy myśli. Mapy myśli, o których wiedzą wszyscy, ale mało kto je stosuje. A jeśli stosuje, to robi to zazwyczaj źle.

Konkretnie - co otrzymasz w ramach "Biegu z Przeszkodami"?

Ty, czyli przyszła uczestniczka "Biegu z Przeszkodami, czyli Indywidualnego Coachingu dla Ambitnych Kobiet" definiujesz swój cel w postaci mapy myśli i udostępniasz go coachowi. Coach 4 razy w miesiącu (czyli mniej więcej 1 raz w tygodniu) analizuje Twoją mapę myśli i zaznacza w niej to, na co musisz położyć nacisk. Jeżeli coś jest zdefiniowane nie dość jasno - dostajesz prośbę o uszczegółowienie. To zmusza Cię do analizowania Twojej sytuacji na bieżąco i do śledzenia postępów.

Oprócz analizy mapy myśli dostajesz w ciągu miesiąca 4 inspirujące, przygotowane specjalnie dla Ciebie indywidualne nagrania w postaci mp3. Odsłuchujesz je przy komputerze, albo nagrywasz na komórkę i odsłuchujesz w wolnej chwili.

Każde takie nagranie daje Ci motywacyjnego "kopa".

Dlaczego to działa?

Po pierwsze coaching prowadzony w ten sposób sprawia, że jesteś na bieżąco wspierana przez coacha.
Po drugie - coach skupia się na Twoim celu, a nie na ogólnym programie "rozwoju osobistego". Ty jesteś zawodniczką, która ma zdobyć złoty medal, a coach jest Twoim indywidualnym trenerem. Jak Justyna Kowalczyk i Aleksander Wierietelny.

Metody mobilizowania wybiera dla Ciebie Twój indywidualny trener.

Czy Twój sukces przyjdzie bez wysiłku?

Oczywiście, że nie. Dlatego nazywa się "Bieg z Przeszkodami", bo jest przeznaczony dla Ciebie, czyli ambitnej kobiety. Osób bez ambicji tutaj nie potrzebujemy.

Jak udostępnić coachowi mapę myśli?

Dowiesz się tego po wejściu do części dla uczestników szkolenia.

Sylwester OskwarekSylwester Oskwarek (ur. 1974) jest obecnie coachem internetowym, prowadzącym szkolenia z zakresu zarządzania czasem, zarządzania firmą. Od niedawna pomaga też indywidualnie osobom prywatnym.

Swoje doświadczenie w zarządzaniu i efektywności zawdzięcza połączeniu swoich zainteresowań psychologią i pracy zawodowej na stanowisku kierowniczym. Jednak jego zainteresowania są znacznie szersze.

W 2009 roku, po wielu namowach, napisał e-Booka pt. “Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach”. Zawarł w nim swoje doświadczenia i przemyślenia dotyczące efektywności. Od samego początku chciał, żeby to nie była kolejna zwykła książka o zarządzaniu czasem. Dlatego oprócz prostych ćwiczeń, od których zaczyna się każdy rozdział, zawarł w niej to, z czym sam miał na początku największe problemy. W każdym z 9-ciu elementów zarządzania czasem z godną podziwu szczerością wymienia, na co należy uważać.