Andrzej Kalemba Profil osobisty


 

Andrzej Kalemba

Andrzej Kalemba 

Moją największą pasją jest dostarczanie wiedzy osobom dorosłym. Właśnie dlatego prowadzę Ośrodek Kształcenia Zawodowego, w ramach którego oferuję wysokiej jakości szkolenia dla firm i praktyczne kursy zawodowe dla osób prywatnych.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego „Andrzej Kalemba” został założony w 2006 roku w Wieluniu, w województwie łódzkim. Z roku na rok gruntował swoją pozycję na rynku szkoleniowym by z czasem stać się jedną z wiodących niepublicznych placówek oświatowych w województwie łódzkim, opolskim, śląskim i dolnośląskim. Dalszy rozwój OKZ pozwolił na zaoferowanie usług szkoleniowych firmom, instytucjom i osobom prywatnym z całej Polski.

Kadrę instruktorską pracującą w naszym Ośrodku Kształcenia Zawodowego ce**e pełen profesjonalizm, duże doświadczenie, ogromna wiedza, umiejętność przekazywania wiedzy praktycznej i teoretycznej oraz mobilność.

Dzięki swojej mobilności oferujemy usługi w całym województwie łódzkim: Wieluniu, Łodzi, Bełchatowie, Wieruszowie, Piotrkowie Trybunalskim, Zgierzu, Sieradzu, Radomsku i wielu innych miastach. W roku 2012 rozszerzyliśmy swoje usługi o kolejne kursy i zaczęliśmy oferować szkolenia w całej Polsce.

To w naszym ośrodku można zrobić jeden z najlepszych kursów na wózki widłowe na terenie całej Polski. To u nas prowadzony jest szereg kursów energetycznych z których dużym powodzeniem cieszy się kurs na uprawnienia elektryczne 1 kV i powyżej. Wreszcie, to w naszym ośrodku znajdziecie państwo praktyczny kurs na dźwigi samochodowe. Więcej? W ofercie naszego Wieluńskiego Ośrodka Kształcenia Zawodowego znajduje się około 30 praktycznych kursów zawodowych z którymi można się zapoznać na stronie placówki.

Co więcej, każdy kurs podlega negocjacji cenowej. Na największe rabaty mogą liczyć grupy kilkuosobowe. Takie grupy prócz interesujących upustów mogą również oczekiwać, ze kurs zawodowy lub szkolenie zostanie przeprowadzone w wybranej przez nie miejscowości. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego.

 

Pełna nazwa:Andrzej Kalemba
Lokalizacja:Wieluń, Poland
Strona WWW:http://www.kursy-wielun.pl