Mariusz Szuba Profil osobisty


 

Mariusz Szuba

Mariusz Szuba 

Twórca "Podróży Bohatera", która od 2004 roku podbija serca osób ukierunkowanych na odkrywanie własnej drogi i osiąganie własnych spektakularnych sukcesów. Mariusz jest pionierem tego rodzaju wydarzeń w Polsce, na których pojawia się tysiace osób. Gości tutaj otwartych na sukces cudownych ludzi oraz tych, którzy sukces osiągnęli m.in. Edyta Herbuś, Jacek Rozenek, Łukasz Jakóbiak, Kasia Sowińska, Sabina Golanowska, JANKES, Otylia Jędrzejczak, Kasia Wilk, MEZO, Piotr Szwedes, Vito Casetti i inni)

Jako mówca motywacyjny spełnia się dzięki szerokiej wiedzy pozyskiwanej ze spotkań z Klientami oraz własnej, ogromnej ciekawości. Jego motto: "Bądź zainteresowany. Nie interesujący" pomaga każdego dnia w odkrywaniu kolejnych pokładów wiedzy i umiejętności, które przekazuje.

Od ponad 10 lat skutecznie podnosi poziom polskiego rynku szkoleniowego i przewodzi w branży szkoleń motywacyjnych w naszym kraju. Jako trener rozwoju osobistego przekazuje umiejętności niezwykle dosadnie i prawdziwie. Niezmiennie trzymający się zasad i wartości, które prowadzą jego karierę błyskawicznie. Stoi za sukcesami wielu projektów biznesowych firm, które szkolił, pracuje z aktorami, gwiazdami show biznesu i sportowcami. W swojej karierze zdobył już wiele, jednak wciąż uczy się z pokorą kolejnych technologii, przekazując je dalej etycznie i przede wszystkim z klasą.

- 2500 osób na sali podczas flagowego treningu motywacyjnego „Podróz Bohatera”
- International NLP Trainer (American Board of NLP – Las Vegas)
- International Time Line Therapy™ Master Trainer (TLT™ Association – Las Vegas)
- International NLP Coaching Trainer (NLP Coaching Division – Las Vegas)
- International Firewalking Instructor (F.I.R.E Insitute, Sonora, California)
- Prelegent podczas National Achievers Congress 2013. Mariusz dzielił scenę z takimi sławami jak Les Brown, Robert Kiyosaki, Andy Harrington, Blair Singer.
- Prelegent największego wydarzenia biznesowego dekady w Polsce „The Way Ahead” gdzie dzielił scenę z Tonym Robbinsem.

 

Subskrybuj PODRÓŻ BOHATERA w Biznesie!

Podróż Bohatera Mariusz Szuba

Pełna nazwa:Mariusz Szuba
Lokalizacja:Warszawa, Poland
Strona WWW:http://www.msteam.pl
Facebook: