Podróż Bohatera - 23.04 Warszawa

Pierwsza edycja "Podróży Bohatera" odbyła się dla 5 osób. Trzy osoby z rodziny i dwie osoby zaproszone... Jedynie marketing szeptany zamienił 5 osobową grupę w 20, 70, 230, 350, 1200, 2600. To wystarczająco silny dowód na to, że techniki tak przekazywane są skuteczne. Zaraz po zakończeniu tego dnia osobiście się o tym przekonasz!

MARIUSZ SZUBA


Mariusz Szuba

Twórca "Podróży Bohatera", która od 2004 roku podbija serca osób ukierunkowanych na odkrywanie własnej drogi i osiąganie własnych spektakularnych sukcesów. Mariusz jest pionierem tego rodzaju wydarzeń w Polsce, na których pojawia się tysiace osób. Gości tutaj otwartych na sukces cudownych ludzi oraz tych, którzy sukces osiągnęli m.in. Edyta Herbuś, Jacek Rozenek, Łukasz Jakóbiak, Kasia Sowińska, Sabina Golanowska, JANKES, Otylia Jędrzejczak, Kasia Wilk, MEZO, Piotr Szwedes, Vito Casetti i inni)

Jako mówca motywacyjny spełnia się dzięki szerokiej wiedzy pozyskiwanej ze spotkań z Klientami oraz własnej, ogromnej ciekawości. Jego motto: "Bądź zainteresowany. Nie interesujący" pomaga każdego dnia w odkrywaniu kolejnych pokładów wiedzy i umiejętności, które przekazuje.

Motywacja czy inspiracja?

Inspiracja potrzebna jest tym, którzy nie wiedzą JAK. Motywacja - dla tych, którzy nie wiedzą DLACZEGO. Tutaj spodziewaj się jednego i drugiego.

Dlaczego?

Jedno jest pewne. Zanim nastąpi decyzja o wzięciu udziału w jakimkolwiek wydarzeniu, mądrze jest znaleźć przynajmniej kilka prawdziwych argumentów "za". Pozwól, że pomożemy Ci w tej części. To spotkanie ma na celu zainspirować tych, którzy jeszcze nie mają klarownych pomysłów i zmotywować tych, którzy pomysł mają ale brakuje im mentalnej siły, żeby ruszyć do przodu.

Firmy

Firmy, które raz zdecydowały się na zakup pakietów dla swoich zespołów wracają na Podróż Bohatera każdego roku. Inspiracja jaką dostają tego dnia generuje w nich wielką potrzebę wykorzystania technik serwowanych przez Mariusza. A co Ty powiesz na 40% wzrost skuteczności Twojego zespołu? Zaplanuj go właśnie na kwiecień i maj.

Konkretniej?

Znajdziesz tysiące specjalistów, którzy znają się na wszystkim. Mariusz Szuba zna się na wąskiej specjalizacji rozwoju: Potrafi zainspirować i zmotywować nawet najbardziej wymagających. Podczas wydarzenia "Podróż Bohatera" oprócz najwyższej klasy inspiracji dostaniesz praktyczne techniki motywacyjne podparte dobrym "DLACZEGO" i "JAK".

Program dnia 

Program dnia

Ponad 25000 zadowolonych Uczestników

Opinie

Kiedy i gdzie?

23 KWIETNIA 2016 WARSZAWA CENTRUM EXPO XXI

ZOBACZ JAK BYŁO WCZEŚNIEJ

Galeria z poprzednich edycji

 

Zapisy wstrzymane