Jak mieć w życiu wiele więcej pieniędzy i czuć się o wiele bardziej szczęśliwy i wolny?

Dobrze trafiłeś. Dlaczego? Bo za chwilę, nareszcie odkryjesz najgłębszy powód – korzeń – finansowego sukcesu, przeciętności lub porażki - Twoich i każdej osoby na tej ziemi.
Nazywam się T. Harv Eker, w radiu i telewizji jestem znany z tego, iż mówię:
„wystarczy, że porozmawiam z kimś przez pięć minut, a będę w stanie przewidzieć jego finansową przyszłość, już na zawsze.”
Jak? W tej krótkiej rozmowie mogę ustalić jaki Wzorzec Finansowy ma dana osoba. Każdy z nas ma swój Finansowy Wzorzec, tkwiący w naszej podświadomości i to ten wzorzec decyduje o całym naszym finansowym życiu.

Jak ważny jest ten Wzorzec?
 1. Możesz być najlepszym biznesmenem, najlepszym negocjatorem, możesz być najlepszym sprzedawcą, najlepszym marketingowcem czy menadżerem,
 2. możesz się świetnie komunikować z ludźmi i być ekspertem w swojej dziedzinie,
 3. możesz znać każdą strategię w dziedzinie nieruchomości,
 4. możesz być wirtuozem giełdy i finansów....

... ale jeśli Twój wzorzec finansowy nie jest ustawiony na wysoki poziom sukcesu, to nigdy – powtarzam nigdy – nie zgromadzisz dużych sum pieniędzy, a jeśli przypadkiem Ci się to uda, to albo szybko, albo powoli je stracisz.

Podam przykład.

Wszyscy słyszeliśmy o Donaldzie Trumpie. Oto multimiliarder, który nagle traci wszystko, co miał, a nawet więcej - a dwa lata później odzyskuje wszystko, co miał, a nawet więcej. Dlaczego? Ponieważ jego Finansowy Wzorzec jest ustawiony wysoko.

Z drugiej strony mamy ludzi, którzy wygrali na loterii.

Te historie też znamy. Wygrywają 5, 10, 50, 100 milionów, a pięć lat później niemal połowa z nich wraca do punktu wyjścia. Czemu? Ponieważ ich Wzorzec Finansowy jest ustawiony nisko.

Skąd wiem o tym wszystkim? To proste.
 1. Sam walczyłem przez 12 lat, pracując jak szalony po 17 godzin dziennie, przez siedem dni w tygodniu, aby odnieść duży sukces.
 2. Pracowałem w tym czasie na 12 różnych posadach i prowadziłem 14 biznesów.
 3. Studiowałem wszelkie biznesowe strategie, jeździłem na wszystkie możliwe seminaria motywacyjne, podążałem nawet za oświeconymi doradcami duchowymi, mając nadzieję, że siła wyższa mi pomoże.

Nic nie działało – dopóki nie dowiedziałem się o istnieniu Wzorca Finansowego i o tym, jak można go zmienić. To odmieniło moje życie.

Dziś moją misją stało się przekazywanie tych zasad dalej, jak największej liczbie ludzi, tak, by oni również przestali się męczyć i zamartwiać, a zaczęli żyć pełnią swojego finansowego potencjału.

Robię to od 20 lat na całym świecie. Ponad MILION osób mi zaufało.

CZYM JEST TWÓJ FINANSOWY WZORZEC I W JAKI SPOSÓB POWSTAJE?

Podobnie jak projekt domu, który jest stworzonym wcześniej wzorcem budynku, Twój Finansowy Wzorzec jest z góry ukształtowanym sposobem traktowania pieniędzy. Stanowi kombinację myśli, uczuć i działań.

Pozwól, że przedstawię Ci Proces Manifestacji, który wygląda następująco:
M -> U -> D = R

Zasada Zamożności:
Myśli wywołują uczucia.
Uczucia prowadzą do działań.
Działania przynoszą Rezultaty.

Twoje myśli wywołują uczucia, które prowadzą do działań, a te z kolei przynoszą rezultaty.
 1. Jak wyglądają więc Twoje myśli, przekonania i nawyki?
 2. Co naprawdę o sobie myślisz?
 3. Jak bardzo pewny siebie jesteś?
 4. Czy jesteś gotowy działać pomimo niewygody, trudności, czy strachu?

Prawda jest taka, że poziom Twojego sukcesu zależy w głównej mierze od Twojego sposobu myślenia, charakteru i przekonań.

A gdzie leży źródło Twoich myśli i przekonań?

Ukształtowały je głównie informacje oraz programowanie jakie przeszedłeś w przeszłości, przede wszystkim w dzieciństwie.

Kto był głównym źródłem tych informacji, czy programowania?
 1. Rodzice, rodzeństwo,
 2. osoby, które miały w Twoich oczach autorytet, nauczyciele, przywódcy religijni,
 3. media, kultura
 4. i wiele innych.
Weźmy na przykład kulturę.

Czy to prawda, że jedne kultury mają swoje, odrębne sposoby myślenia o pieniądzach i traktowania ich, a w innych kulturach podchodzi się do pieniędzy i myśli o nich zupełnie inaczej? Oczywiście.
Zadam Ci więc pytanie. Czy dziecko rodzi się już z określonym podejściem do pieniędzy, czy uczy się tego podejścia później?

Każdego z nas nauczono jak traktować pieniądze...

Najczęściej uczyli nas tego ludzie, którzy albo sami nie mieli zbyt wielu pieniędzy, albo mieli sporo negatywnych przekonań i nawyków, podchodzili do nich bardzo emocjonalnie.

Ten ich sposób myślenia i traktowania pieniędzy, przeszedł na nas i automatycznie stał się normalnym dla nas sposobem myślenia i traktowania pieniędzy.

Dziś już nawet nie wiemy dlaczego podejmujemy akurat takie, a nie inne decyzje. Staramy się jak najlepiej obchodzić z tym, co mamy. Problem w tym, że takie myślenie uniemożliwia nam osiągnięcie takiego poziomu sukcesu, jakiego pragniemy.

Zasada zamożności:
Rozwijanie umysłu i panowanie nad nim
to najważniejsza umiejętność
prowadząca do sukcesu i szczęścia.

W jaki sposób się nas uczy, czy warunkuje?

Ulegamy wpływom na trzy podstawowe sposoby.
 1. Pierwszy z nich to programowanie werbalne. Chodzi o wszystko to, co słyszałeś, kiedy byłeś dzieckiem.
 2. Drugi to naśladowanie. Tutaj działało na Ciebie wszystko, co obserwowałeś jako dziecko.
 3. I trzeci sposób, czyli specyficzne wydarzenia. To były Twoje dziecięce doświadczenia związane z pieniędzmi, sukcesem, bogactwem i zamożnymi ludźmi.

Pierwsze źródło wpływu: programowanie werbalne.

Jakie określenia, stwierdzenia, przymiotniki na temat pieniędzy, sukcesu i bogatych ludzi słyszałeś w dzieciństwie?

Kiedy zadaję to pytanie podczas mojego seminarium Intensywny Kurs Umysł Milionera, ludzie najczęściej wykrzykują
 1. „Pieniądze to źródło wszelkiego zła.”,
 2. „Bogaci są chciwi.”
 3. „Wstrętni bogacze!”
 4. „Na pieniądze trzeba ciężko pracować.”,
 5. „Nie można być bogatym i uduchowionym.”,
 6. „Pieniądze szczęścia nie dają.”,
 7. „Za pieniądze nie kupisz prawdziwej miłości.”,
 8. „Pieniądze nie spadają z nieba.”,
 9. „Nie stać nas na to.”,
 10. czy „Zawsze jest ich za mało.”.
Chcesz wiedzieć jakie było ulubione powiedzonko mojego ojca? Kiedy go o coś poprosiłem, warczał na mnie:
„A co ja jestem - zrobiony z pieniędzy?!”
Żartowałem sobie:
„Szkoda, że nie jesteś, wziąłbym sobie twoją rękę, albo nogę, albo choćby twój mały palec, tato...”.
Nie uśmiechnął się ani razu.

Wszystkie wypowiedzi, jakie słyszałeś – każda z nich – wciąż tkwią w Twojej podświadomości i stanowią część wzorca kierującego Twoim finansowym życiem... a Ty nawet o tym nie wiesz.
Weźmy za przykład Stephena.
Kiedy przyjechał na nasze seminarium, od dziewięciu lat zarabiał około ośmiuset tysięcy rocznie. Nie było dla niego problemem zarobić pieniądze, on nie potrafił ich przy sobie zatrzymać. Pomimo wysokich dochodów ciągle był bez pieniędzy. Jego majątek netto wynosił zero!

Stephen wyjawił nam, że w dzieciństwie często słyszał jak mama mówiła: „Bogaci ludzie są chciwi. Powinieneś mieć tyle, żeby spokojnie żyć, jak masz więcej, jesteś świnią.”
Nic dziwnego, że Stephen był bez pieniędzy. Został werbalnie zaprogramowany przez matkę i uwierzył, że ludzie bogaci są chciwi. A ponieważ nie chciał być chciwy, ani narazić się na krytykę ze strony matki, podświadomie blokował sobie drogę do bogactwa.

Podczas seminarium Umysł Milionera, za pomocą kilku skutecznych technik jakich używamy, udało nam się całkowicie zmienić Wzorzec Finansowy Stephena.

W końcu zrozumiał na poziomie podświadomym, że te niszczące przekonania należały do jego matki i wynikały z jej programowania z dzieciństwa, że to nie były jego własne przekonania. Wykorzystując to, czego nauczył się na kursie, w zaledwie dwa lata przeszedł przemianę z człowieka, który nie potrafił utrzymać przy sobie pieniędzy w milionera.

Kogo naśladujesz, taki się staniesz...

W jaki sposób Twoi rodzice lub opiekunowie podchodzili do pieniędzy, kiedy byłeś dzieckiem? Czy jedno z nich, lub oboje dobrze zarządzali pieniędzmi, czy może źle? Czy raczej wydawali, czy oszczędzali? Czy potrafili mądrze inwestować, czy w ogóle nie inwestowali?

Czy pieniądze zdobywaliście w miarę łatwo, czy wciąż trzeba było o nie walczyć? Czy pieniądze były dla Was źródłem radości, czy raczej powodem gorzkich kłótni? Dlaczego jest to ważne? Pewnie słyszałeś powiedzenie: „małpa robi to, co widzi”. Ludzie niewiele się od niej różnią.

Jeśli chodzi o pieniądze, większość z nas ma tendencje do tego, by dokładnie naśladować jedno z rodziców lub ich oboje. Jednocześnie niektórzy z nas stają się dokładnym przeciwieństwem swoich rodziców w kwestii podejścia do pieniędzy.

Dlaczego tak się dzieje?

Wszystko zależy od tego jak bardzo irytowali Cię rodzice lub Wasza ówczesna sytuacja finansowa.

Specyficzne wydarzenia, które Cię ukształtowały?

Jakie były Twoje doświadczenia z dzieciństwa, jeśli chodzi o pieniądze, sukces, majątek i bogatych ludzi?

Na seminariach często opowiadam historię o pewnej kobiecie.
Kiedy miała mniej więcej osiem lat co tydzień słyszała z ulicy sygnał ciężarówki, z której sprzedawano lody. Biegła wtedy do mamy i prosiła ją o ćwierć dolara, ale mama mówiła: „Przepraszam kochanie, ja nie mam pieniędzy, poproś tatusia, on ma.”. Biegła do taty, on dawał jej pieniążek, biegła z nim do samochodu, kupowała lody i była cała szczęśliwa.
Za tydzień znów słyszała ten sam dzwonek, więc biegła do mamy, ale ta powtarzała: „Przykro mi skarbie, nie mam pieniędzy, idź i poproś tatusia, on je ma.” Biegła do taty, dostawała pieniążek i kupowała lody. Była cała szczęśliwa.

Czego nauczyła się w ten sposób o pieniądzach? Pe pierwsze tego, że to mężczyźni je mają, więc kiedy wyszła za mąż, czego oczekiwała od swojej drugiej połowy?

Tyle, że teraz to już nie było ćwierć dolara, wydoroślała! Po drugie nauczyła się, że kobiety nie mają pieniędzy. Mama – jej bóstwo – nie miała pieniędzy, a więc tak powinna się zachowywać dobra kobieta. Aby podświadomie dostosować się do tego wzorca, musiała pozbywać się wszelkich pieniędzy, jakie miała.

Jeżeli między nią, a mężem zdarzały się kłótnie, to wyłącznie o pieniądze i omal nie skończyło się to rozpadem małżeństwa. Na szczęście wzięli udział w Intensywnym Programie Umysł Milionera, gdzie każde z nich zupełnie zmieniło swój finansowy wzorzec, a poza tym stworzyli trzeci wzorzec – dla swojego małżeństwa.

Dziś na szczęście o pieniądze nie kłócą się wcale – dokładnie tak: wcale.
Oto kolejna historia: jednej z uczestniczek naszych seminariów, Josey.
Jako pielęgniarka operacyjna zarabiała całkiem niezłe pieniądze. Wszystkie jednak wydawała.

Kiedy sięgnęliśmy nieco głębiej, wyjawiła nam, że pamięta jak w wieku 11 lat była w restauracji, razem z rodzicami i siostrą.

Mama i tata poważnie pokłócili się o pieniądze. Tata wstał i krzycząc uderzał pięścią w stół. Pamięta, jak najpierw zrobił się czerwony na twarzy, a potem blady, chwilę później padł na podłogę. Miał zawał serca.

Ponieważ należała do szkolnej drużyny pływackiej, wiedziała jak się robi sztuczne oddychanie i masaż serca. Nic to jednak nie dało. Ojciec zmarł w jej ramionach.
Z powodu tego przeżycia Josey zaczęła kojarzyć pieniądze z bólem.

Nic więc dziwnego, że jako dorosła osoba, na poziomie podświadomym starała się pozbyć wszystkich pieniędzy, jakie miała.

Dlaczego? Aby pozbyć się bólu, który stale w sobie nosiła.

Podczas Intensywnego Kursu Umysł Milionera pomogliśmy Josey zidentyfikować ten stary wzorzec finansowy i zmienić go. Dziś jest na dobrej drodze do finansowej wolności.
Zasada zamożności:
Twoje dochody wzrosną tylko do takiego poziomu,
do jakiego Ty sam się rozwiniesz!

A JAK JEST USTAWIONY TWÓJ WZORZEC FINANSOWY?

Wielkie pytanie brzmi: jak jest ustawiony Twój Wzorzec Finansowy?

Po czym to poznasz? To proste: spójrz na swoje rezultaty. Spójrz na swoje dochody. Czy zarabiasz 25 000, 50 000, 75 000, 100 000, 200 000, 500 000, a może milion złotych rocznie? Ta liczba wynika z ustawień Twojego wzorca.

Czy pracujesz na swoje pieniądze długo i ciężko, czy cieszysz się równowagą w życiu? To także rezultat Twojego Wzorca.
 1. Czy Twoje dochody są stałe, czy zmienne?
 2. Czy raczej wydajesz, czy oszczędzasz, dobrze zarządzasz swoimi pieniędzmi, czy kiepsko?
 3. Czy raczej celnie wybierasz inwestycje, czy najczęściej trafiasz kulą w płot?
 4. Czy Twoja firma kwitnie, czy ledwo sobie radzi?

To wszystko są rezultaty Twojego Finansowego Wzorca.

 1. Czy martwisz się o pieniądze, czy podchodzisz do nich raczej swobodnie?
 2. Czy ufasz ludziom w sprawach finansowych, czy raczej nie?

Zgadałeś. To także są rezultaty działania Twojego Wzorca Finansowego.

Ten wzorzec działa jak termostat. Jeśli w pomieszczeniu panuje temperatura 21 stopni, to najprawdopodobniej termostat jest ustawiony właśnie na taki poziom. Zacznie się robić ciekawie, jeśli w tym pomieszczeniu otworzymy okna, a na zewnątrz będzie bardzo zimno. Czy jest możliwe, by po jakimś czasie temperatura spadła do, powiedzmy, 17 stopni? Oczywiście, jest możliwe, ale co się wtedy stanie? Termostat się włączy i podniesie temperaturę z powrotem do 21 stopni.

A gdybyśmy otworzyli okna, kiedy na zewnątrz byłoby bardzo ciepło? Czy temperatura w pomieszczeniu mogłaby podskoczyć do, powiedzmy, 24 stopni? Oczywiście, ale co by się w końcu stało? Włączyłby się termostat i obniżył temperaturę do 21 stopni.

Co znaczy, że jedynym sposobem na to, aby trwale - powtarzam - trwale zmienić temperaturę w pomieszczeniu jest przestawienie termostatu.

I to samo dotyczy Ciebie.
Zasada Zamożności:
Jedynym sposobem na to, by zmienić poziom
Twojego finansowego sukcesu jest
przestawienie Twojego Finansowego Termostatu.

I tu mamy problem. Niestety, Twój Wzorzec Finansowy pozostanie z Tobą DO KOŃCA ŻYCIA, chyba, że go zidentyfikujesz i zmienisz.

ZMIEŃ USTAWIENIA SWOJEGO FINANSOWEGO WZORCA... NA TRWAŁE!

Już postawiłeś pierwszy krok w stronę większych finansowych osiągnięć – ponieważ czytasz ten tekst. Jednak, aby Twój Finansowy Wzorzec zmienił się trwale, musi to nastąpić na poziomie komórkowym. To znaczy, że musisz być fizycznie obecny wśród nas.

Właśnie to robimy podczas trzydniowego Intensywnego Seminarium Umysł Milionera.

Ten program odmienił już życie ponad miliona osób ze 104 krajów, więc odmieni także Twoje.

W jego trakcie wykorzystujemy kilka niezwykle potężnych, a jednocześnie przyjemnych procesów, by zmienić Twój wzorzec - od razu, na miejscu.

Nie uczymy Cię jak masz to zrobić sam i nie wysyłamy z tą wiedzą do domu. Zmieniamy go tam, na miejscu, w trakcie jednego weekendu.

Przyjeżdżasz mając Wzorzec Finansowy ustawiony na określony poziom sukcesu, a wyjeżdżasz z zupełnie nowym wzorcem, ustawionym trwale na bardzo wysoki poziom.

Najważniejsze, iż ta zmiana zachodzi w Tobie bardzo głęboko, aż na poziomie "komórkowym" i dlatego jest TRWAŁA!


Jeśli chcesz się zbliżyć do osiągnięcia pełni swoich finansowych możliwości, załatwienia problemu pieniędzy raz na zawsze, abyś już nigdy więcej nie musiał się o nie martwić – jest absolutnie niezbędne, abyś wziął udział w trzydniowym Intensywnym Seminarium Umysł Milionera i to bez względu na to, czy cieszysz się dzisiaj finansowym sukcesem, czy nie.

Intensywny Kurs Umysł Milionera organizowany jest od 20 lat m.in. w Australii, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Malezji, Polsce, Singapurze, Włoszech oraz Wielkiej Brytanii. Uczestniczyło w nim już ponad MILION OSÓB ze 104 krajów.

Już po raz kolejny odbędzie się Seminarium Umysł Milionera w Polsce, w Warszawie.

Seminarium poprowadzą według programu Harva jego certyfikowani trenerzy.

A oto kilka konkretnych tematów, jakie będziemy omawiać, aby dać Ci przedsmak tego, co Cię czeka:
 1. Jak obecnie ustawiony jest Twój finansowy termostat
 2. W jaki sposób pozbyć się przekonań na temat pieniędzy, które przechowujesz w swoim umyśle, a które w ogóle nie powinny tam tkwić.
 3. W jaki sposób przestawić swój finansowy termostat na „automatyczny” sukces (dokonasz tego od razu, na miejscu).
 4. Czym różni się sposób myślenia ludzi bogatych od myślenia ludzi biednych i w czym warto ich naśladować.
 5. W jaki sposób „rządzić” pieniędzmi i nie pozwolić, by to one rządziły Tobą.
 6. 4 niezmiernie ważne powody, dla których powinieneś zostać bogatym człowiekiem właśnie teraz.
 7. Jak zidentyfikować prawdziwy „powód”, dla którego chcesz być bogaty.
 8. Jak „dawać” i być coraz bogatszym.
 9. Tajemnica pieniędzy i związków: co zrobić, by już nigdy nie kłócić się o pieniądze.
 10. Jak zidentyfikować Twoją finansową „osobowość” i skutecznie pracować z Twoim „naturalnym” ja.
 11. W jaki sposób przestawić Twój umysł tak, aby zamiast faworyzować aktywny dochód, zaakceptował dochód pasywny jako normalny sposób zarabiania na życie.
 12. Czego dokładnie potrzebujesz, by rozwijać się w dzisiejszej gospodarce i dlaczego jest to coś zupełnie innego, niż to, czego potrzebowałeś dotąd.
 13. Jaka jest twoja „liczba”… dokładna suma, jakiej będziesz potrzebował, aby być wolnym.
 14. Ogromny błąd, jaki popełnia 98% ludzi, przez który nie są oni w stanie zbudować bogactwa, a nawet osiągnąć wolności finansowej.
 15. Najprostsza, najłatwiejsza i najskuteczniejsza na świecie metoda zarządzania pieniędzmi… szczególnie przydatna dla tych, którzy nie cierpią zarządzać pieniędzmi.
 16. Jak osiągnąć zrównoważony sukces (szczególnie dla pracoholików).
 17. Jedno słowo, które pozwoli skrócić czas dochodzenia do wolności finansowej… O POŁOWĘ.
 18. Konkretne mechanizmy budowania dochodów pasywnych, idealne na dzisiaj, a jeszcze lepsze na jutro.
 19. Jak stworzyć plan działania, który pozwoli Ci zacząć i utrzyma Cię na właściwym torze, aż do osiągnięcia wolności finansowej.
 20. Jak inaczej myśleć, czuć się i zachowywać, jeśli chodzi o pieniądze, majątek i co najważniejsze… samego siebie!
Oraz wiele więcej.

Ilość takich miejsc jest bardzo ograniczona, każda edycja MMI w Polsce cieszy się dużym powodzeniem i tym razem nie będzie inaczej. Biletów VIP już prawie nie ma:
Dlatego zdecydowanie zachęcam, abyś zarejestrował się od razu na najbliższy Intensywny Kurs Umysł Milionera. Głowę daję, że będziesz zaszokowany jak szybko i głęboko Twoje życie może się zmienić, a zmiany te rozpoczną się już w trakcie seminarium.

Głowa do góry, wreszcie odkryjesz głębokie korzenie swojego życiowego sukcesu! Już się cieszę na spotkanie z Tobą podczas Intensywnego Kursu Umysł Milionera.

Trzymam kciuki za Twoją finansową wolność!
T. Harv Eker

Organizatorzy:

akademiainwestora.png
jest liderem rynku szkoleń finansowych, dotyczących inwestowania w akcje, kontrakty i na rynku forex. Organizowaliśmy 3 edycje spotkań z cyklu "Mistrzowie Rynku". W 2013 r. zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce Umysł Milionera na 2600 osób, a w październiku pierwszy w Polsce National Acheivers Congress, w którym wzięło udział 4000 osób!
to gigant z Singapuru, z którym mamy umowę wyłączności na Polskę. Organizator spotkań na wszystkich kontynentach z ponad 20 letnim doświadczeniem.
Dla Success Resources występują takie gwiazdy jak Harv Eker, Donald Trump, Anthony Robbins, Robert Kiyosaki, Richard Branson i wielu innych.

Szczegóły imprezy

LOKALIZACJA

ERROR:LOOP

DATA i GODZINA

ERROR:LOOP


PLAN DNIA

Prelegentom zależy na zachowaniu najwyższych standardów prezentacji i nalega, by omówić cały zaplanowany materiał, dlatego konkretne godziny sesji mogą ulec nieznacznym przesunięciom. Przewidziano odpowiednio długie przerwy kawowe oraz przerwę obiadową.

REJESTRACJA

Rozpoczyna się o godzinie 7:00

Każdy uczestnik musi się zarejestrować. Konferencja rozpoczyna się punktualnie o 9:00 w piątek. Po sukcesie 1 i 2 edycji Umysłu Milionera oraz National Achievers Congress spodziewamy się pełnej sali. Prosimy o wcześniejszy przyjazd, aby zdążyć się zarejestrować i zająć dobre miejsca.

"Spóźnialscy" będą mogli wejść na salę podczas pierwszej zaplanowanej przerwy.

WSTĘP

Wstęp na salę będzie możliwy wyłącznie za okazaniem ważnego biletu.

Podczas rejestracji każdy z uczestników otrzyma specjalną opaskę na rękę, którą prosimy zachować przez wszystkie 3 dni trwania konferencji.

W przypadku zgubienia opaski, uczestnikowi zostanie naliczona opłata w wysokości 10 złotych za wydanie nowej opaski.

TŁUMACZENIE

Tłumaczeni jest dodatkowo płatne PO OPŁACENIU BILETU i kosztuje 100 zł. Jeżeli zamówią Państwo tłumaczenie, prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości abyśmy mogli wydać odbiornik.

CO TRZEBA ZABRAĆ ZE SOBĄ

Długopisy i notatnik.

Szkolenie jest intensywne, więc również: przekąski, ponieważ przerwy mogą być nieregularne

Radzimy zabrać własną butelkę z wodą.

STRÓJ

Strój biznesowy, lub swobodny elegancki. Prosimy ubrać się wygodnie.

NAGRYWANIE/FILMOWANIE

Filmowanie i nagrywanie podczas sesji jest zabronione.

POSIŁKI

Przewidziana jest przerwa obiadowa i przerwy kawowe. Organizatorzy nie zapewniają posiłków. Posiłki będzie można nabyć w punktach gastronomicznych rozlokowanych w pobliżu sali.

Dołącz do nas już dzisiaj:

Zapisy wstrzymane
Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy to wyłączny organizator przedstawionego seminarium. 

Majewski Business Consulting / Ekademia.pl sprzedaje bilety na seminarium w oparciu o umowę z organizatorem.