"MAKE the CHANGE" - 2dniowe szkolenie biznesowe

Biznesowe szkolenie warsztatowe, które zmieni Twoje życie, biznes i przyszłość wskazując Ci bardzo precyzyjny i nietypowy model budowania biznesu marzeń - biznesu, który daje wolność finansową, czas dla rodziny i na własne hobby oraz szczęście do końca życia.

Które z tych pytań sobie często zadajesz?

"Jak przewidzieć co stanie mi na przeszkodzie we wdrażaniu danego produktu/usługi?"

"Jak ustalić co tak naprawdę przyniesie mi zysk? 

"Jak poukładać pomysły w całość - ostatecznie wychodzi zawsze wielki chaos i tak zwane gaszenie pożarów..."

"Jak przestać łapać każde zlecenie i wyspecjalizować się w jednej konkretnej rzeczy?"

"Jak poradzić sobie z konkurencją, która kopiuje wszystkie dobre pomysły?"

"Jak konkurować z dużymi firmami, które walczą ceną?"

"Jak przestać robić wszystko samemu?"

Mógłbym wymieniać tak jeszcze długo. Jeśli któreś z tych pytań nie pozwala Ci na spokojny sen, to jesteś w dobrym miejscu.

Dlaczego niektóre firmy nie upadają?


Po kilkunastu latach uczenia biznesu zauważyłem, że wielu przedsiębiorców przywiązuje zbyt dużą uwagę do niektórych zagadnień, zaniedbując inne. Działając w ten sposób Twój biznes nie urośnie a już na pewno nie przetrwa lat i dekad. 

Z drugiej strony najbardziej zyskowne i rosnące DEKADAMI biznesy w Polsce i na świecie mają kilka cech wspólnych. Najważniejszą z nich jest całościowe spojrzenie na biznes. Sprzedaż, marketing, zarabianie i skalowanie są spięte w całość. A najciekawsze jest to, że kluczowe elementy tych biznesów są niewidoczne na zewnątrz.

Wbrew temu, co myślisz sekrety firm, które osiągnęły sukces, nie są publicznie omawiane. "Sekreciki", które można przeczytać w biznesowej prasie bardzo rzadko są kluczem do finansowego sukcesu danej firmy. Skąd to wiem? Od 2003 r. pracuję indywidualnie z mikro i sporymi firmami. Z jednoosobowymi i tymi generującymi po 100M rocznie. Jako konsultant mam dostęp do "prawdziwej" wiedzy o tym, co generuje zyski a co straty w tych firmach. Po ponad dekadzie pracy z najróżniejszymi firmami w najróżniejszych branżach miałem już pewność, że istnieją cechy wspólne całkowicie niezrozumiałe dla 95% przedsiębiorców, którzy każdego dnia walczą o przetrwanie.

Mało tego. Te cechy wspólne biznesów odnoszących sukces są zwykle całkowicie lekceważone przez przedsiębiorców walczących o przetrwanie. Dlaczego? 

 1. "To nie może być takie proste", 
 2. "to jest głupie", 
 3. "nie mogę tyle tracić", 
 4. "ja zarabiam na czymś innym" 
... to typowe całkowicie błędne przekonania "walczących przedsiębiorców".

Przez lata próbowałem uczyć moich Klientów tych wszystkich metod. Jednak tej wiedzy jest bardzo dużo. Mój flagowy kurs to 100 godzin wykładów. Taka ilość wiedzy przytłacza, jeśli nie widzisz pełnego obrazu.

Dlatego jakiś czas temu postanowiłem zebrać całą swoją wiedzę i doświadczenie w jeden zgrabny MODEL, który będzie Twoją "mapą skarbów" prowadzącą Cię za rękę do wymarzonego i zasłużonego sukcesu. MODEL, który można narysować na kartce i zweryfikować każdy pomysł na biznes.

Poznaj MODEL na sukces w biznesie...

Opracowany przeze mnie MODEL ten może wdrożyć każdy przedsiębiorca. Jest on wspólny dla najlepszych biznesów, które rosły i były zyskowne przez przynajmniej DEKADĘ - zwykle przez wiele DEKAD.

Jest to KOMPLETNY MODEL opracowany przez ze mnie na podstawie 15letnich doświadczeń w prowadzeniu biznesu oraz zweryfikowany w oparciu o doświadczenia innych firm. JEDYNY MODEL, który pomoże Ci:

 1. Znaleźć swój prawdziwy cel, który da Ci nieprzebrane zasoby motywacji na dziesięciolecia,
 2. Zbudować bardzo prosty, ale skuteczny model sprzedaży, który da Ci regularne wpływy nawet na bardzo konkurencyjnym rynku,
 3. Zbudować wieloletnią relację z Klientami, która da Ci kolosalną przewagę nad konkurencją, która tego nie robi i DARMOWE ZYSKI często wielokrotnie większe, niż ze zwykłej sprzedaży,
 4. Zbudować markę i pozycję na rynku, która pozwoli Ci dyktować ceny i nigdy więcej nie konkurować ceną,
 5. Stworzyć system, który pozwoli Ci skalować ten biznes wielokrotnie, równocześnie zmniejszając Twoje zaangażowanie TYLKO do tego, co NAPRAWDĘ KOCHASZ robić.

Ten model poznasz na

MAKE the CHANGE

W trakcie tego 2dniowego seminarium (to NIE jest konferencja, ale połączenie szkolenia i warsztatów) poznasz gotowy MODEL, którym:

 1. można dojść od zera do 100 tysięcy ZYSKU rocznie,
 2. zwiększyć biznes do MILIONA zł rocznie,
 3. i być może więcej, ponieważ  ten sposób działania był powodem sukcesu w biznesach do 300 milionów dolarów rocznie!
I CAŁY CZAS będzie to ten sam MODEL, ponieważ jest to JEDYNY MODEL, który opisuje małe i duże, zyskowne i trwałe firmy!
 
To NIE jest teoria ani zgadywanie, ani analiza 1 sukcesu. Poznasz wyniki kilkunastu lat doświadczeń i wielokrotnie powtórzonych testów w dowolnym okresie hossy i bessy.

Harmonogram

Oto SKRÓT tego, czego będziesz się uczyć na MAKE the CHANGE. W każdym z tych modułów poznasz model działania INNY niż jest to powszechnie znane i stosowane. Z jakiegoś powodu tylko kilka procent ludzi żyje w dostatku - tj. ma pieniądze, czas i zadowolenie z życia - jest tak, ponieważ robimy nasz biznes INACZEJ.


 • POCZĄTEK REJESTRACJI UCZESTNIKÓW

  10:00

 • ROZPOCZĘCIE MAKE the CHANGE

  11:00

 • MODUŁ 1.1

  Opracujesz nowy sposób przedstawiania i pozycjonowania się, ktory ułatwi Ci sprzedaż, ekspansję biznesu i przygotuje go na dowolne zmiany na rynku.

 • MODUŁ 1.2

  Właściwie zdefiniujesz zgodny z Twoimi wartościami cel długofalowy, ktory zainspiruje nie tylko Ciebie, ale również pracowników i partnerów w stopniu, o jakim tylko marzysz.

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-14:30

 • MODUŁ 2.1

  Zrozumiesz: Jaki jest największy błąd przedsiębiorców, ktorzy próbują wprowadzić nowy produkt/usługę na rynek i dlaczego większość z nich albo ponosi porażkę albo osiąga niezadowalające rezultaty?

 • MODUŁ 2.2

  Nauczysz się: Jak promować nawet skomplikowane produkty i usługi w taki sposób, aby Klienci rozumieli unikalne korzyści i chcieli od Ciebie kupować produkty droższe?

 • MODUŁ 2.3

  Dowiesz się: W którym momencie i w jaki sposób najlepiej sprzedawać produkty i usługi, aby zmaksymalizować skuteczność Twojej oferty i skrócić czas podejmowania decyzji?

 • MODUŁ 2.4

  Dowiesz się: jak tworzyć produkty, które Klienci uwielbiają, których nie chca zwracać, które z własnej woli promują wśród znajomych i dzieki którym wracają do Ciebie po wiecej innych produktów i usług?

 • MODUŁ 3.1

  Dowiesz się: Jak jednym zdaniem wyróżnić się na rynku i stworzyć dla siebie unikalną niszę, która pozwoli Ci rozwijać biznes bez potrzeby porównywania się do konkurencji?

 • MODUŁ 3.2

  Nauczysz się: Jak błyskawicznie tworzyć interesujące materiały multimedialne, które ściągną na Ciebie uwagę potencjalnych Klientów?

 • MODUŁ 3.3

  Nauczysz się: Jak najszybciej uzyskać w oczach potencjalnych Klientów status eksperta, co znacznie ułatwi sprzedaż i pozwoli Ci dyktować wyższe ceny?

 • MODUŁ 3.4

  Odkryjesz niesłusznie niedocenianą, bo niesłychanie skuteczną i absolutnie niezbędną metodę marketingową, bez której Twoja firma nie urośnie powyżej sufitu, którego być może już dotknąłeś.

 • ZAKOŃCZENIE 1 DNIA

  ok. 21:00

 • ROZPOCZĘCIE 2 DNIA

  09:00

 • MODUŁ 4.1

  Poznasz sekrety najskuteczniejszej techniki natychmiastowego zwiększania dochodów z generowanych już transakcji.

 • MODUŁ 4.2

  Odkryjesz: Które ukryte obszary w Twoim biznesie, niemalże natychmiast mogą zacząć generować dla Ciebie nowe dochody bez potrzeby ponoszenia inwestycji?

 • MODUŁ 4.3

  Poznasz sekret najbardziej zyskownych firm w Polsce i na świecie, o którym nie ma pojęcia większość mniejszych firm. Nie znając tego sekretu nie masz szans konkurować z firmami, które wykorzystują go w biznesie - poznaj go, aby uzyskać kolosalną przewagę nad konkurencją

 • MODUŁ 4.4

  Przypomnimy Ci o bardzo ważnej zasadzie, która mogła być zalążkiem Twojego sukcesu, a o której pewnie zapomniałeś, gdy zacząłeś osiągać sukcesy.

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-14:30

 • MODUŁ 5.1

  Dowiesz się, jak najszybciej i najtaniej zmniejszyć ilość wykonywanej pracy, aby zwiększyć jej efektywność?

 • MODUŁ 5.2

  Dowiesz się: Jak pozyskiwać właściwych pracowników i podwykonawców - czasami nawet za darmo?

 • MODUŁ 5.3

  Dowiesz się: Jak zamienić "posadę przedsiębiorcy" na powtarzalny i skalowalny model biznesu, którego da się nauczyć pracowników i który nie jest zależny od Ciebie lub jakiejś gwiazdy?

 • MODUŁ 5.4

  Odkryjesz: Co musisz zrobić, aby w przyszłości przekształcić Twój mały biznes w dużą albo nawet bardzo dużą organizację obecną na wielu rynkach?

 • MODUŁ 6

  Zaczniesz tworzyć plan działania, który poprowadzi Cię w kierunku celu długofalowego i uchroni od zmarnowania kolejnego roku na gonienie własnego ogona.

 • ZAKOŃCZENIE MAKE the CHANGE

  ok. 17:00

 
Większość osób z branży uważa, że to szkolenie powinno kosztować MINIMUM 2000 złotych. Trudno się im dziwić - ta wiedza pozwala zbudować od zera biznes przynoszący conajmniej 100 tyś. rocznie albo rozwinąć biznes do wielomilionowych obrotów. Jednak nie będzie to 2000 zł. 

Moim 10 letnim celem jest nauczyć tego modelu 1 milion przedsiębiorców w Polsce i na świecie. Dlatego seminarium MAKE the CHABGE nie może być drogie.

Dlaczego mogę Ci pomóc w biznesie?

Nazywam się Piotr Majewski i od 2000 r. pomagam małym i średnim przedsiębiorcom, zwiększyć sprzedaż w internecie, oraz zbudować biznes na lata.

Swój biznes prowadzę bez przerwy od 2002 r. - w tym czasie pomogłem blisko 30 tysiącu Klientów stworzyć, naprawić lub rozwinąć swój biznes za pomocą marketingu internetowego.

Wielu spośród tych blisko 30 tysięcy Klientów zarobiło wielokrotnie więcej, niż ja sam. Wierzę, że dobrego nauczyciela można poznać po tym, że jego uczniowie osiągają więcej niż on sam. Tym różni się nauczyciel od fałszywego guru zapatrzonego w siebie.

Najbardziej dumny jestem z tego, że przez te kilkanaście lat największą wartością była dla mnie autentyczność. Nadal podpisuję się pod tym, co pisałem i mówiłem od 2000 r. - niczego nie muszę ukrywać ani niczego się wstydzić... może poza niezbyt profesjonalnymi filmami i zdjęciami Puszczenie oczka

Wielokrotnie też konsultowałem, wspierałem lub pomogłem zaistnieć wielu z najbardziej znanych dzisiaj, wspaniałych ekspertów w mojej branży i nie tylko. Chcę też pomóc Tobie.

MISJA... czyli w co wierzę

Pomagam przedsiębiorcom zbudować biznes marzeń - trwały, oparty o stabilne fundamenty biznes, który zapewni im satysfakcję, ponadprzeciętne dochody oraz wolny czas i tym samym sprawi, że do końca życia będą wolnymi, szczęśliwymi ludźmi.
Abym mógł to robić, musisz ode mnie:

 1. Otrzymać fenomenalny, sprawdzony i działający MODEL biznesu - to coś więcej niż wiedza i techniki.
 2. Otrzymać go w cenie dostępnej dla każdego mikro, małego i średniego przedsiębiorcy - nawet na skraju bankructwa… a może przede wszystkim dla takich przedsiębiorców!
Od zawsze mój biznes tak właśnie działał - daję praktyczną wiedzę w dostępnej cenie małym i średnim przedsiębiorcom.
 
Jeśli widziałeś jakieś moje szkolenie, albo mój występ przed 4000 osób na National Achievers Congress, wiesz już, że moje wykłady to prawie sam konkret, który można od razu zastosować.
 
To NIE będzie konferencja, ale szkoleniowe warsztatowe, które ZMIENI Twoją wiedzę i przekonania o robieniu, prowadzeniu i skalowaniu biznesu.
 
Dlatego też to seminarium nazywa się "Make The Change" (Dokonaj Zmian), a nie "Generator Milionów" czy coś w tym stylu Puszczenie oczka
 
Szczerze i od serca:
 
Jeśli chcesz mieć więcej radości, pieniędzy i czasu prowadząc Twój biznes, zaakceptuj fakt, że nadszedł czas na zmiany, 
 

weź udział w seminarium:

Make The Change! (Dokonaj Zmiany)

czyli jak zbudować dochodowy biznes dający Ci również szczęście, czas i wolność decydowania o swoim życiu?

Zamów bilet na MtC już dzisiaj...

 
do zobaczenia,
Piotr Majewski 
autor modelu SMB+I
redaktor CzasNaE-Biznes
twórca Ekademia i impleBOT.pl
 

 

 

BONUSY:

 1. Bonusy właściwie dla wybranego biletu.
 2. Wszystkie bonusy, które pojawią się później.
 3. Im szybciej kupisz bilet, tym więcej bonusów otrzymasz.

BILETY:

Cena biletu zależy od wybranego miasta i terminu. Im szybciej zarezerwujesz sobie miejsce oraz im więcej wybierzesz biletów na raz, tym niższa cena.

Dostępne terminy:

25-26.06.2016 WarszawaPROMOCJA od 297 zł

Sprzedaż ruszy 13 października 2016
10-11.12.2016 WarszawaOtwarcie sprzedaży w lipcu


Cena poniżej dotyczy biletu OPEN STANDARD (na dowolną imprezę) i jest ceną najwyższą dla tego typu biletu. Aby uzyskać NIŻSZĄ cenę, powyżej lub w formularzu wybierz konkretny termin, typ biletu oraz ich liczbę.


A tak było poprzednio...© 2007-2016 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle