Jak mieć 6-dniowy weekend i zyski 5000 zł/mc z Internetu - Kraków

Sposób zarabiania pieniędzy który da ci sześciodniowy weekend
i zarobki dyrektora fabryki - jednocześnie

Wakacje - a dochody z programów partnerskich płyną
W lipcu i sierpniu tego roku byłem na miesięcznych wakacjach w ciepłych krajach - w tym czasie nawet nie widziałem komputera na oczy. Mimo to mój biznes cały czas zarabiał na tą wycieczkę!

Kilka lat temu postanowiłem że nie będę pracował na etacie, tylko zarabiał pieniądze w internetowych programach partnerskich, i jako milioner internetowy leżał na plaży, pił drinka z parasolką i patrzył jak pieniądze wpływają na konto.

Jednak po kilku miesiącach zorientowałem się że nie będę mógł utrzymywać się bez pracy na etacie, a tylko z dochodów z internetowych programów z partnerskich. Zarobione pieniądze wystarczały tylko na drobne wydatki, a nie na utrzymanie rodziny. Musiałem ograniczyć nawet wydatki na jedzenie.

Niestety statystyki pokazują że większość uczestników programów partnerskich nie zarabia nawet minimum koniecznego by wypłacić swoje wynagrodzenie, a sporo z tych którzy jednak coś tam zarabiają traktuje to tylko jako małe uzupełnienie pensji - mało osób potrafi się z tego utrzymywać.

Teraz zarabiam w programach partnerskich więcej niż dyrektor fabryki, i pracuje nad tym tylko kilka godzin tygodniowo. Udało mi się to dzięki zbieraniu doświadczeń i wiedzy przez wiele miesięcy i lat - gdyby ktoś kilka lat temu mnie tego wszystkiego nauczył, moje życie byłoby znacznie łatwiejsze.

Jeżeli chcesz, nauczę Cię tego wszystkiego, i sam będziesz mógł zarabiać poważne pieniądze w internetowych programach partnerskich.

Co Ci da wiedza o skutecznym działaniu w programach partnerskich?

 1. Zarobki rzędu 5000 zł na miesiąc
 2. ...i to przy pracy kilka godzin tygodniowo
 3. ...w dowolnym miejscu na świecie
 4. ...pieniądze wpływają nawet gdy akurat NIE pracujesz (jeżeli oczywiście najpierw wykonasz pewną pracę - której Cię nauczę)
 5. ...i to w różnych walutach (co uniezależnia cię od wahań kursów walut)

Wyobraź sobie, że raz wykonujesz jakąś pracę, a pieniądze za nią wpływają co miesiąc na konto, do końca twojego życia, i nie przestają przychodzić nawet gdybyś chciał. Jak by to było, gdybyś pracował tylko kilka dni w miesiącu, a mimo to zarabiał więcej niż niejeden dyrektor, menedżer, aktor czy piosenkarz?

Wyobraź sobie, że wracasz z dużych zakupów i okazuje się, że gdy byłeś w sklepie Twoje strony WWW, e-maile itp. zarobiły więcej niż Ty wydałeś? Albo zobacz siebie leżącego na plaży i przeglądającego e-mail z których wynika że podczas gdy ty przez tydzień opalasz się i pływasz w morzu śródziemnym Twój internetowy biznes zarobił 2000 zł?

Masz wybór...

Możesz mieć 6-dniowy weekend i ponadprzeciętne zarobki, możesz też nie chcieć dowiedzieć się jak to osiągnąć. Moja koleżanka Gosia pracowała po 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do soboty w sklepie z używaną odzieżą - zamiatała i nosiła 20-kilogramowe worki. Od tego noszenia ciężarów wylądowała w szpitalu na 2 tygodnie. Zarabiała 800 zł miesięcznie.

Gdy mi opowiedziała o swojej pracy powiedziałem jej: musisz coś zmienić w swoim życiu, masz prawo pracować lżej i zarabiać więcej. Zajmij się czymś co jest lżejsze, przyjemniejsze i bardziej opłacalne. Nawet jeżeli nie osiągniesz oszałamiającego sukcesu i nie będziesz "spać na pieniądzach" to na pewno będzie to lepsze niż to co robisz teraz.

Inny mój znajomy miał całkiem przyzwoite dochody, ale harował jak wół, tak, że zaniedbał nie tylko swoje hobby i rozrywki ale też żonę, dzieci oraz swoje zdrowie. W końcu zona odeszła z dziećmi, został sam z nadciśnieniem i wrzodami.

Jeżeli uważasz, że należy Ci się od życia coś więcej poznaj sposoby dzięki którym możesz mieć pieniądze, i zdrowie i wolny czas równocześnie.

W jaki sposób osiągnąć tysiące zł dochodu pracując kilka dni w miesiącu? Na kursie poznasz tajniki zarabiania na stronach www i e-mailach. Nawet jeżeli teraz nie potrafisz nawet stworzyć swojej strony WWW.

Zanim zdecydujesz się na udział w szkoleniu, które nauczy cię jak stworzyć strumień dochodu, ciągle płynący szerokim strumieniem na Twoje konto, nawet gdy Ty się bawisz, śpisz lub podróżujesz, poznaj następujące fakty:

 • wydatki firm na reklamę w Sieci wyniosły w 2009 1,37 mld (1370 milionów) zł rocznie (w 2010 będzie zapewne więcej. (Dane według raportu firmy doradczej PriceWaterhouseCoopers i Internet Advertising Bureau Polska).
 • Pewna firma płaci osobie, która najlepiej ją promuje w ramach programu partnerskiego kilkadziesiąt tysięcy zł na miesiąc. W innej najlepsi (w tym ja) zarabiają regularnie pomiędzy 1000 a 2000 zł miesięcznie. W jeszcze innej pewien człowiek zarobił 6064 zł dzięki temu że jedna osoba weszła na jego stronę a następnie wzięła kredyt reklamowany na tej stronie. Nawet jeżeli Ty nie będziesz najlepszy, to możesz zarabiać po kilkaset lub tysiąc złotych w każdej z firm które promujesz - co da Ci kilka tysięcy złotych miesięcznie
 • Pewien mój znajomy z Krakowa po studiach nie poszedł do pracy, bo dochody z Internetu (z programów partnerskich) które osiąga od czasu studiów wynoszą więcej niż średnia krajowa pensja
 • Na kursie otrzymasz wiedzę będącą wynikiem lat doświadczeń, dzięki czemu możesz zarabiać spore pieniądze już kilka tygodni później - zaoszczędzisz kilka lat uczenia się na kosztownych błędach
 • Ja, prowadzący szkolenie, odnoszę konkretne sukcesy w Programach Partnerskich - ustanowiłem niepokonany dotad rekord zarobków - ponad 5000 zł w jednym miesiącu - w JEDNEJ tylko firmie z programem partnerskim (ZłoteMyśli) - i to za pomocą wysłania tylko 3 e-maili. Oczywiście tego miesiąca miałem tez dochody z inych firm.
 • ...w tej samej firmie wygrałem liczne konkursy oraz liczne nagrody po 100 czy 500 zł - co było DODATKIEM co normalnych zarobków rzędu 1000-2000 zł. ZłoteMyśli zrobiły nawet ze mną wywiad, jako jednym z najskuteczniejszym partnerów! W innej firmie (Nexto) wygrałem czytnik e-booków warty prawie 2000 zł za najlepsze wyniki sprzedaży. W innym programie partnerskim (CnebPoints) w jeden dzień znalazłem się z odległej pozycji na pierwszym miejscu na liście najlepiej zarabiających partnerów.
 • Co miesiąc zarabiam z PP kilka tysięcy złotych - i to niezależnie od tego czy pracuję czy nie.

Co da Ci kurs?

 • Więcej pieniędzy
 • Więcej wolnego czasu
 • Większą wolność
 • Możesz pracować gdzie chcesz i kiedy chcesz
 • Nie musisz zrywać się rano gdy dzwoni budzik
 • ...ani stać w korkach dojeżdżając do pracy
W lipcu 2010 roku pojechałem na 3-tygodniowe wakacje do ciepłych krajów. Potem w sierpniu jeszcze na jeden tydzień. W tym czasie moje strony WWW, e-maile i inne elementy biznesu opartego na PP zarabiały na mnie... Ba, wygrałem nawet nagrodę w konkursie jednego z programów partnerskich - za dobre wyniki (czyli dobre zarobki) mimo że byłem wtedy w innym kraju i nawet zapomniałem że taki konkurs jest.
wakacje wakacje
wakacje wakacje

Czego nauczysz się na kursie?

Przygotuj się na to, że kurs będzie intensywny - wiele się nauczysz, ale z humorem i w świetnej atmosferze. Dowiesz się praktycznie wszystkiego czego potrzebujesz do zarabiania w PP - nawet jeżeli nie znasz się na komputerach i nie umiesz zrobić strony WW. Nauczysz się na przykład:
 • Jaką strategię przyjąć od początku by zarabiać dużo i łatwo?
 • Jakie błędy mogą zupełnie zniweczyć Twoje wysiłki - i jak się przed nimi bronić
 • Jak sprowadzać odwiedzających na twoje strony WWW - będziesz miał kompletny kurs najważniejszych technik - SEO, SEM, linki, mailingi i wiele innych - wszystko czego jak używam. To będzie coś, czego uczyłbyś się na kilku innych szkoleniach po kilkaset zł każde. otrzymasz tylko sprawdzone w praktyce najważniejsze informacje - bez lania wody.
 • Jak sprawić by dochody z PP były pasywne - czyli - jak tworzyć system który pracuje na Ciebie.
 • Jak prawidłowo wybrać link partnerski, żeby nie pozbawić się części dochodów. Jak przetestować działanie linku partnerskiego (kilka sposobów) aby być pewnym że pieniądze nie uciekają ci koło nosa.
 • Jak tworzyć strony WWW na które ludzie wchodzą - nawet jeżeli nie masz pojęcia o tworzeniu stron WWW
 • Jak szybko budować listy e-mailowe - prawdziwą kopalnię złota internetowego Uśmiech

Kim jestem i czym się zajmuję?

Działalność w programach partnerskich rozpocząłem w 2000 roku, promując firmy na rynku USA (takie jak Amazon.com, AllPosters). W 2002 roku uruchomiłem własną księgarnię internetową (która działa do dziś, choć powoli tą działalność "wygaszam", aby skoncentrować się w pełni na programach partnerskich). Poza tym jestem informatykiem, programuję w Perlu (taki język programowania), wygłaszałem wykłady na ten temat na dwóch konferencjach - w Lizbonie w 2009 i w Pizie w 2010 r. Jestem autorem dwóch książek wydanych przez wydawnictwo ZłoteMyśli oraz wielu artykułów w gazetach papierowych i elektronicznych na temat marketingu i internetu.

Uczę się na temat marketingu, internetu i osiągania bogactwa od najlepszych - Roberta Kiyosaki, Joe Vitale.

Ja i vitale
Z Joe Vitale...
Zapisz się teraz na kurs który da ci wolny czas i spore dochody.
Twoja inwestycja wynosi 1000 497 zł i w tej cenie dostajesz:
 • Całodniowe szkolenie na temat zarabiania na swoich stronach WWW i e-mailach i wiele więcej. W tym przerwy kawowe Uśmiech
 • jeżeli nie masz strony WWW to w 15 minut dowiesz się jak ją stworzyć - nawet jeżeli nie znasz się na komputerach
 • dostaniesz dostęp do przydatnych materiałów i programów dzięki którym jeszcze łatwiej osiągniesz dochodu rzędu kilku tysięcy zł miesięcznie
 • posiądziesz wiedzę będącą wynikiem kilku lat doświadczeń, od osoby która zarabia tysiące złotych miesięcznie, nawet gdy nie pracuje tylko podróżuje lub odpoczywa
 • poznasz sekretne sztuczki dadzą ci niesprawiedliwą przewagę nad osobami ĸtre ich nie znają
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • i najważniejsze - dzięki szkoleniu otrzymasz klucz do szczęścia finansowego i osobistego - do tego by zarabiać więcej od dyrektora fabryki mając sześciodniowe weekendy Uśmiech

Dodatkowo, dostaniesz za darmo te wszystkie bonusy!

Co dostajesz: Wartość:
Dostep do zamkniętego tajnego forum na temat PP dla uczestników szkolenia.
Jako uczestnik szkolenia będziesz mógł wymieniać się wiedzą i doświadczenaimi ze mną, z innymi uczetnikami oraz z doświadczonymi partnerami na specjalnym forum, do kórego dostęp będą mieli tylko uczestnicy szkolenia.
200 zł
Quick start guide
Przewodnik - krok po kroku jak zacząć zarabiać w PP. Poprowadzi cię za rękę przez początek przygody z PP, i skieruje w dobrym kierunku abyś zarabiał jeszcze więcej.
40 zł
Narzędzia (skrypty na WWW)
Programy do zainstalowania na Twojej stronie WWW, których ja używam w pracy z PP.
60 zł
Milioner Magazine
3-miesięczną prenumeratę Millionaire Magazine - magazynu dla milionerów - w redakcji są takie osoby jak prof. Andrzej Blikle, milioner Jan Fijorr, Kamil Cebulski etc.
30 zł
Specjalny pakiet hostingowy:
 • 90 dni gratis
 • Ilość domen / subdomen / stron internetowych - nielimitowana
 • Ilość kont pocztowych - nielimitowana
 • Ilość aliasów pocztowych – nielimitowana
 • Roczny ruch do / z sieci - 1.200 GB
 • Powierzchnia – pojemność serwera - 10 GB
 • Bazy danych MySQL / PostgreSQL - 10 sztuk
 • Wsparcie techniczne - 24h / 365 dni
 • Ilość przechowywanych ostatnich kopii bezpieczeństwa - 3
 • za pierwszy rok 50% z ceny, czyli 147,50 zł netto
 • 300 zł na reklamę w Google Adwords
 • 1 zł za domenę PL
447 zł
Rabat 30% na poniższe publikacje:
 • Klucz do umysłu klienta - ebook,
 • Błyskawiczny e-mail marketing - ebook,
 • Strategie free marketingu - ebook
21,48 zł
Bezpłatne uczestnictwo w wybranym Alternatywnym Spotkaniu Biznesowym praktykasukcesu.pl. Można je wykorzystać do końca listopada 2010. 10 zł
W sumie: 808,48 zł


Dodatkowy, nowy bonus: Roczny abonament na autoresponder impleBOT o wartości 127 zł. A dla VIPów dodatkowo 10GB transferu o wartości 150 zł.


100% Gwarancja Satysfakcji: jeżeli po pierwszej godzinie szkolenia nie będziesz chciał chłonąć każdego kolejnego słowa, każdej kolejnej rady, która przybliży cię do stylu życia w którym pracuje się raz na kilka dni i zarabia kilka tyś. zł miesięcznie, oddam ci całą zainwestowaną kwotę.

Odbędą się dwa szkolenia - w Warszawie i Krakowie


Ta oferta dotyczy szkolenia w Krakowie.
Odbędzie się też szkolenie w Warszawie 16.10.2010

Pozostało wolnych miejsc:

W Krakowie 23.10.2010 (sobota): 40 14 miejsc

Uwaga: dla osób działających szybko: Szkolenie jest warte przynajmniej 1000 zł (i może Ci przynieść np. 60.000 zł zysków w ciągu roku) ale teraz dla zdecydowanych i szybkich osób jest oferowane za 497 zł! Pamiętaj, jak mawiał Joe Vitale: "pieniądze lubią szybkość". Pośpiesz się zanim cena wzrośnie.

Miejsce szkolenia:
Kraków, Hotel Wilga (w centrum Krakowa - naprzeciwko zamku na Wawelu - po drugiej stronie Wisły, okolice ulicy M. Konopnickiej), sala Kolumnowa
Godziny szkolenia: od 10.00 do 18.00.


Zarezerwuj swoje miejsce

Zanim cena wzrośnie

Zarezerwuj swoje miejsce:

Zapisy wstrzymane