PakietHipoteczny

Pakiet Hipoteczny


foto seba
OD: Sebastian Bilski
TEMAT: Wszystko, co musisz wiedzieć o kredycie hipotecznym

Drogi ( Przyszły/Obecny ) Kredytobiorco

Jeśli myślisz, że znajomość oprocentowania i wysokość raty to wszystko, co musisz wiedzieć o kredycie hipotecznym to jesteś w błędzie. Czasy, kiedy porównanie banków opierało się na porównaniu wysokości raty bezpowrotnie minęły.

Jeśli sądzisz, że skorzystanie z internetowej porównywarki kredytowej rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące wyboru banku to się mylisz. Wtedy właśnie zaczynają się pytania. Dlaczego w banku A mimo że oprocentowanie jest wyższe zapłacisz generalnie mniej niż w banku B gdzie podane oprocentowanie jest niższe.

Dlaczego tak się dzieje?

Banki zmierzają do tego by utrudnić porównanie ofert, jednocześnie maksymalnie związać ze sobą kredytobiorcę poprzez cross selling, czyli dosprzedawanie innych dodatkowych produktów tj. karty kredytowej, konta osobistego czy dodatkowych ubezpieczeń.

Dla wielu moich klientów wybór kredytu hipotecznego stanowi jedną z ważniejszych decyzji w Ich życiu. Dlatego wybór zawsze poprzedza szczegółowa analiza. Jeśli już miałeś kredyt hipoteczny lub jesteś w trakcie szukania optymalnego kredytu to wiesz, o czym mówie Uśmiech

Ten serwis, rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże Ci wybrać najlepszy kredyt hipoteczny


Zastanów się ile zyskasz czasu i ile zaoszczędzisz nerwów, gdy dam Ci dostęp w jednym miejscu do praktycznej i usystematyzowanej wiedzy praktyka?

Co otrzymasz :
  1. Baza Wiedzy

Mam dla Ciebie praktyczną i usystematyzowaną wiedzę z zakresu kredytu hipotecznego.

text

Oprocentowanie w kredycie hipotecznym, Z czego składa się oprocentowanie i jak się je ustala. Co wpływa na podwyżkę lub obniżkę oprocentowania i jakie to ma przełożenie na ratę kredytu.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

text

Ubezpieczenia w kredycie hipotecznym, Jakie są rodzaje ubezpieczeń oraz co koniecznie musisz o nich wiedzieć by ustrzec się pułapek i niespodzianek.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

text

Opłaty i prowizje w kredycie hipotecznym, Charakterystyka prowizji i opłat, które występują w kredycie.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

pdf

Zestawienie dokumentów kredytowych. Szczegółowy wykaz dokumentów, jakie musisz przygotować w zależności od źródła Twojego dochodu i celu kredytowania.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

pdf

Proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Opis krok po kroku, jakie musisz podjąć działania i decyzje by uruchomić kredyt hipoteczny.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

pdf

Arkusz decyzyjny. Szczegółowe zestawienie parametrów istotnych przy wyborze i porównaniu kredytu hipotecznego. Wszystko w przejrzystej i klarownej tabeli, którą nazwałem arkusz decyzyjny.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.


Zróbmy małe podsumowanie :

Otrzymasz usystematyzowaną wiedzę, która pozwoli Tobie na optymalny wybór kredytu i pozwoli uniknąć pułapek, które mogą Cię kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.Pozdrawiam i do zobaczenia na żywo Uśmiech

podpis


Ps. Być może obawiasz się, że poświęcony czas zostanie stracony ?

Ps1. Nie będę Cię prosił żebyś zaufał mi na słowo. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ pewność w wartość tej wiedzy pozwala dać Tobie 30 dniową GWARANCJE SATYSFAKCJI.

Ps3 Jeśli jesteś moim klientem lub klientem partnera dostęp do tego pakietu masz za free (w innym przypadku za symbolicznego piątaka Uśmiech)

GWARANTUJĘ

Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia abonamentu uznasz, że z jakiego kolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy -daj mi znać
ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE

podpis

Do Ciebie należy teraz podjęcie jednej prostej decyzji:Zapoznaj się niektórymi opiniami na mój temat

REFERENCJE

Pan Sebastian Bilski pracuje jako Doradca Finansowy w firmie {...} w okresie od GRUDNIA 2012 do STYCZNIA 2013R. zajmował się obsługą klienta dot. Uzyskania przez nas kredytu hipotecznego z dopłatą.

Pan Sebastian Bilski wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Jest osobą kompetentną, samodzielną i zaangażowaną w nowe zadania oraz z powodzeniem pełnił powierzone mu funkcje. Cechujące go sumienność, odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego w sytuacjach stresowych. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Pana Sebastiana Bilskiego idealnym pracownikiem, a jego praca to dbałość o klienta, głęboki zaangażowanie w działalność firmy i identyfikacja się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan Sebastian Bilski stanowi doskonałą wizytówkę formy zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami.

Uważamy, iż współpraca z Panem Sebastianem Bilskim przebiegała w pełni nas zadowalająco jako klientów z uwagi na wiedzę posiadanych informacji, zapoznanie nas z możliwościami uzyskania danego kredytu, wyszukania odpowiednich dla nas warunków oraz z niezwykle miłej i sympatycznej atmosfery.

Z poważaniem

Agnieszka Paweł Wilk
Drogi Sebastianie Chcę tylko napisać i powiedzieć ci jak jestem zadowolona z Twojego doradztwa i pomocy w przebrnięciu przez procedury bankowe związane z refinansowaniem kredytu. Kiedy pierwszy raz rozmawialiśmy miałam wątpliwości co do proponowanych przez ciebie rozwiązań lecz dziś wiem że to była dobra decyzja. Dziękuje ci za wszystko

Pozdrawiam
Agnieszka Jędrusik

Witam serdecznie. Chcę tylko napisać, iż jestem bardzo zadowolony z Pana doradztwa i pomocy w przebrnięciu przez procedury bankowe związane z załatwieniem kredytu na budową mojego wymarzonego domu. Początkowo byłem trochę sceptyczny, jednak Pana sprawne działanie i realna pomoc szybko przekonaly mnie, iż warto Panu zaufać.Zaproponowane przez Pana rozwiązania, wykorzystania kilku banków, okazały się trafne i przyniosły mi ok. 10 tyś. zł oszczędności, które mogłem wykorzystać na zaplanowanie ogrodu.

Gdybym w przyszłości znów stanał przed decyzją o wyborze kredytu na kolejne inwestycje bez wątpienia zwróce się do Pana o kolejne bezcenne rady.

Dziękuje za wszystko i pozdrawiam.

Tomasz Fiałkowski© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin
 
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle