ZBUDUJ PEWNOŚĆ SIEBIE

Uwierz w siebie i uwolnij drzemiący w Tobie potencjał!
Kurs online „Zbuduj Pewność Siebie”Ile razy znalazłeś się w takiej sytuacji?
Zostałeś zaproszony na rozmowę o pracę, o jakiej od dawna marzyłeś. Wydawało ci się, że solidnie się do niej przygotowałeś, a jednak w jej trakcie ponownie zjadła cię trema i nie potrafiłeś wykrztusić z siebie sensownego zdania.


A może awansowałeś na wymarzone stanowisko, ale ciągle masz poczucie, że na nie nie zasługujesz. Właściwie każdego dnia walczysz, aby twoi podwładni nie wchodzili ci na głowę i realizowali wyznaczone zadania.


Kolejna próba umówienia się z fantastyczną kobietą okazała się klapą, a piątkowy wieczór spędziłeś samotnie.Jak często zastanawiasz się:
- czy tak już będzie już zawsze?


- czy jesteś skazany na nieciekawą pracę poniżej własnych kwalifikacji, drugorzędne stanowiska bez perspektyw, czy sporadyczne randki załatwiane przez zatroskanych rodziców, którzy w ogóle nie rozumieją twoich potrzeb?


- czy na kolejnym zjeździe absolwentów będziesz zmuszony do słuchania o wspaniałych sukcesach innych, podczas gdy twoim jedynym osiągnięciem w dalszym ciągu będzie zdanie matury na 4 i wypicie kufla piwa na raz?

Kiedy w końcu nadejdzie ten moment, gdy to inni będą z podziwem i zazdrością patrzeć na twoje osiągnięcia zawodowe i prywatne?


Nigdy, jeśli będziesz na niego biernie czekał.

A może lada dzień, jeśli tylko już dziś zdecydujesz się wziąć sprawy we własne ręce.Jeśli sam nic nie zmienisz, to nigdy się nic nie zmieni!


Jeśli cały czas będziesz liczył na to, że to inni dostrzegą twój potencjał, to nigdy się tego nie doczekasz. Może faktycznie nie każda praca jest dla ciebie. Nie każdy też musi być liderem. Co więcej, jeszcze nie żyjemy w kraju, w którym znalezienie współmałżonka i posiadanie dzieci jest obowiązkowe!


Jednak, jeśli właśnie o tym marzysz, jeśli chcesz zarabiać godziwe pieniądze, chodzić do pracy, w której jesteś traktowany z szacunkiem, prowadzić własny biznes, realizować pasje lub mieć u boku ukochaną osobę, to musisz w końcu zacząć działać!


Może zbyt słabo przygotowałeś się do rozmowy rekrutacyjnej lub dana firma szukała kogoś o innych kwalifikacjach. Może rzeczywiście nie masz w sobie tego czegoś, co pozwoliłoby ci na sprawne zarządzanie zespołem. Może nowo poznana kobieta po prostu nie ma obecnie czasu na randkowanie. Ale może być i tak, że wystarczy, że zwiększysz swoją pewność siebie, abyś mógł w końcu spełniać własne marzenia.

***
Kurs „Zbuduj pewność siebie” to gotowa odpowiedź na pytanie JAK przejść od stanu, w którym ciągle brakuje ci pewności siebie, do postawy, w której pewne siebie zachowanie stanie się dla ciebie czymś naturalnym.


Kiedy już poznasz, jak krok po kroku pracować nad swoją pewnością siebie, to zrozumiesz, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Przestaniesz liczyć na łut szczęścia, a zaczniesz realizować swój własny potencjał.Dzięki umiejętnościom, które zdobędziesz na kursie:


Lepiej poczujesz się we własnej skórze. Nareszcie polubisz samego siebie i będziesz dobrze się czuł sam ze sobą. Dzięki temu łatwiej nawiążesz bliskie relacje z ciekawymi ludźmi i nie będziesz udawał kogoś, kim nie jesteś. W końcu to inni będą zabiegać, aby spędzać z tobą czas, a ty będziesz cieszył się ich zaufaniem i szacunkiem.


Zrealizujesz swoje cele. Ile razy wyznaczałeś sobie jakiś cel, po czym nie robiłeś nic, aby go zrealizować? Każdego dnia rezygnowałeś z działania, odkładając je na jutro, najbliższy poniedziałek czy kolejny rok. Dzięki systematycznemu budowaniu pewności siebie zaczniesz w końcu realnie działać i odnosić sukcesy, o których do tej pory mogłeś jedynie pomarzyć.


Zaczniesz żyć własnym życiem. W końcu znajdziesz w sobie odwagę i siłę, aby wziąć odpowiedzialność za własne życie i szczęście. Dzięki pewności siebie zaczniesz kreować własne życie zgodnie ze swoimi wartościami, a nie oczekiwaniami innych wobec ciebie.Jak tego wszystkiego dokonasz?


Pewność siebie nie jest cechą, którą po prostu jedni mają, a inni muszą sobie całe życie radzić bez niej. Wprost przeciwnie. Każdy z nas rodzi się z pewnością siebie, ale zazwyczaj gdzieś podczas okresu dorastania zaczynamy ją tracić. Wynika to najczęściej z takiej, a nie innej socjalizacji, krytycznego podejścia rodziców i naszego otoczenia, a także szkoły nastawionej na wkucie materiału, a nie rozwój indywidualnych zdolności. 


A pewność siebie to umiejętność, taka jak jazda na rowerze czy płynne rozmawianie po angielsku. To oznacza, że możesz się jej nauczyć, nawet jeśli nie masz wprawy w korzystaniu z niej. Bo tak naprawdę do zbudowania pewności siebie potrzebujesz jedynie przemyślanego i nastawionego na praktykę procesu ćwiczenia tej umiejętności. A ten masz zapewniony na kursie „Zbuduj Pewność Siebie”.

Zresztą zobacz, czego będziemy się uczyć:

MODUŁ 1 Czym właściwie jest pewność siebie?
W tej części szkolenia:
- poznasz, czym jest pewność siebie,
- dowiesz się, jak można ją skutecznie budować.
Kiedy już zrozumiesz, czym jest pewności siebie, będziesz wiedział, jak pracować nad nią dzień po dniu. Przestaniesz narzekać na zastaną rzeczywistość, a zaczniesz pracować nad jej samodzielnym kreowaniem.


MODUŁ 2 Uwierzyć w swoje możliwości
W tej części szkolenia:
- poznasz swoje przekonania,
- odkryjesz źródła swoich przekonań,
- sprawdzisz, które przekonania cię wspierają, a które ograniczają.
Kiedy już dowiesz się, skąd wzięły się twoje przekonania, zrozumiesz, że możesz je zmienić tak, aby wspierały realizację twoich celów. Przestaniesz skupiać się problemach, a zaczniesz widzieć rozwiązania i możliwości.

MODUŁ 3 Dialog wewnętrzny
W tej części szkolenia:
- rozpoczniesz pracę nad mową ciała,
- rozprawisz się z negatywnymi schematami myślowymi.
Kiedy już zrozumiesz, na czym polega dialog wewnętrzny, to będziesz w stanie kontrolować swoją postawę i mowę ciała. Przestaniesz wysyłać negatywne komunikaty niewerbalne, a zaczniesz promieniować pewnością siebie.

MODUŁ 4 Czy możesz zmienić swoja przyszłość – czy oszukasz przeznaczenie?
W tej części szkolenia:
- zrozumiesz, czym jest strefa komfortu,
- poznasz metody poszerzania strefy komfortu.
Kiedy już określisz swoją strefę komfortu, to będziesz w stanie systematycznie pracować nad jej poszerzeniem. Przestaniesz rezygnować z nadarzających się okazji, a zaczniesz działać pomimo strachu.

MODUŁ 5 Sztuka wyznaczania i osiągania celów
W tej części szkolenia:
- dowiesz się, jak wyznaczać i osiągać cele,
- jak osiągnąć maksymalną koncentrację.
Kiedy już poznasz mechanizmy stojące za wyznaczaniem celów, to w końcu zaczniesz je realizować zadanie po zadaniu. Przestaniesz marzyć o sukcesie, a zaczniesz do niego dążyć.


MODUŁ 6 Pracuj z głową - wyobraźnia, wizualizacja i zmiana sposobu postrzegania
W tej części szkolenia:
- poznasz siłę wyobraźni,
- dowiesz się, jak uzyskać pewność siebie na zawołanie.
Kiedy już poznasz, jak sposób myślenia wpływa na otaczającą cię rzeczywistość, to zrozumiesz, jak możesz wykorzystać leżący w tobie potencjał. Przestaniesz polegać na pomocy innych, a zaczniesz korzystać z własnych możliwości, gdy tylko tego zapragniesz.

MODUŁ 7 Czy zyskasz pewność siebie? To tylko kwestia czasu i determinacji

W tej części szkolenia:
- dowiesz się, jak zbudować motywację,
- jak radzić sobie z niepowodzeniami i porażką.
Kiedy już będziesz umiał budować motywację, to zaczniesz realizować swoje plany, zamiast odkładać na później. Przestaniesz pozwalać, aby porażki zatrzymały cię w miejscu, a zaczniesz wyciągać z nich lekcje na przyszłość.Jak będziesz budował swoją pewność siebie?


Dostaniesz dostęp do całego kursu na platformie ekademia.pl. Lekcje możesz przerobić w dogodnym dla ciebie czasie i w tempie, jakie najlepiej ci odpowiada. W każdym z modułów znajdziesz:


Praktyczną wiedzę w formie nagrania audio. Otrzymasz dostęp do 11 plików audio o długości od 10 do 20 minut każdy. W sumie to około 3 godziny nagrań, podzielonych na mniejsze części, których możesz słuchać w wolnej chwili, w trakcie spaceru, drogi do pracy czy przerwy na lunch.


Ćwiczenia. Otrzymasz dostęp do praktycznych zadań, dzięki którym systematycznie będziesz budował swoją pewność siebie.


Nagranie hipnotyczne. Otrzymasz dostęp do 30-minutowego nagrania, które wpłynie na twoją podświadomość. Dzięki niemu zmienisz sposób myślenia o sobie i poczujesz wzrost pewności siebie.

Jeśli chcesz, w kursie „Zbuduj pewność siebie” pokażę ci krok po kroku jak uwierzyć w siebie i uwolnić drzemiący w Tobie potencjał!

Ale uwaga! To nie jest kurs dla każdego!


Zbuduj Pewność Siebie jest kursem dla ciebie, jeśli:
- masz poczucie, że przez brak pewności siebie wiele tracisz,
- masz wielkie marzenia, ale nie wierzysz, że jesteś w stanie je zrealizować,
- chcesz żyć własnym życiem i brać za nie odpowiedzialność.

Zbuduj Pewność Siebie NIE jest kursem dla ciebie, jeśli:
- jesteś osobą pewną siebie i systematycznie realizujesz swoje cele,
- jest ci dobrze, tak jak jest i nie chcesz nic zmienić w swoim życiu,
- oczekujesz, że samo przesłuchanie kursu przyniesie rezultaty i nie masz zamiaru wykonywać dodanych do niego ćwiczeń.Pozwolisz, że pomogę także Tobie?

Na rynku jest wiele kursów online, dlaczego miałbyś wybrać właśnie ten?
- Bo jest to kurs opracowany przez praktyka, który sam zmagał się z brakiem pewności siebie. Jednak dzięki wieloletniej pracy nad sobą, przerobieniu setek książek, kursów rozwojowych, praktyk religijnych, filozoficznych czy duchowych, nie tylko zaczął realizować swój potencjał, ale i opracował program, który każdemu pomoże budować własną pewność siebie.

- Bo nie znajdziesz w nim teoretycznych dogmatów, ale praktyczne ćwiczenia, które pozwolą ci zmienić sposób myślenia o sobie i swoim życiu.

- Bo to piguła wiedzy, którą może łatwo zażyć i cieszyć się oczekiwanymi rezultatami.

FAQ
Czy kurs pomoże właśnie mi?
Tak. Kurs pomaga w budowaniu pewności siebie każdemu, kto zmaga się z jej brakiem. Jednak bez względu na to, czy chcesz się realizować w życiu zawodowym, czy prywatnym, sam zakup kursu nic nie zmieni w twoim życiu. Jednak, jeśli poza przesłuchaniem plików audio, poświęcisz czas na zadania praktycznie, a także zaczniesz wprowadzać je w życie, to szybko przekonasz się, że Twoja pewność siebie rośnie.


Czy ktoś sprawdził działanie przedstawionych teorii?
Tak. Kurs został opracowany przez praktyka, na podstawie własnych doświadczeń i zmagań z brakiem pewności siebie. Podstawę kursu stanowią m.in. książki, ale są one bazę dla ćwiczeń i zadań, których wykonywanie buduje pewność siebie.


Czy nie stracę pieniędzy?
Nie. W kursie znajdują się same sprawdzone sposoby na budowanie pewności siebie. Nie musisz mi jednak ufać na słowo. Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do mnie, a zwrócę ci pieniądze. Masz na to aż 30 dni od zakupu kursu.

Po co mi właściwie pewność siebie. A może poradzę sobie bez niej?
Może. Brak pewności siebie to jedna z głównych przyczyn, która powstrzymuje nas przed realizowaniem naszych celów. Oczywiście można radzić sobie bez niej. W końcu żyje tak cała masa ludzi na świecie! Jeśli jednak masz poczucie, że życie ucieka ci przez palce, a ciebie stać na więcej niż do tej pory oferowała ci rzeczywistość, to ten kurs jest właśnie dla ciebie.