Zarabianie w Internecie Strategia KAIZEN

Realizując Strategię KAIZEN W 30 Dni Zbudujemy Twój Własny System Do Zarabiania w Internecie ze Sprzedaży Produktów i Usług, Programów Partnerskich i MLM


Czy wiesz dlaczego od lat najlepiej na świecie sprzedają się samochody japońskie?

Dlatego, że od 1950 roku Japończycy nieustannie wdrażają u siebie strategię zwaną KAIZEN.

Kaizen polega na STOPNIOWYM ale CIĄGŁYM podnoszeniu jakości firmy i produktu i sprawdza się doskonale w każdej dziedzinie życia, w każdym biznesie, również internetowym.

Kaizen to w Japonii właściwie styl życia.


Najlepsze jest to, że w Internecie prawie nikt tej strategii nie stosuje, co dla mnie i dla Ciebie jest dobre, bo dzięki temu możemy zarobić więcej pieniędzy.

Podążając film za filmem razem ze mną, nauczysz się stosować strategię Kaizen i dzięki temu zaczniesz zarabiać w Internecie.


Jak myślisz co oprócz strategii Kaizen, jest potrzebne do zarabiania w Internecie ze sprzedaży własnych produktów i usług, mlm czy programów partnerskich?

System, potrzebny jest system, ale nie chodzi mi o system typu automat, który dostajesz np. od firmy czy zespołu mlm, system który "zrobi za Ciebie 95% pracy".

Owszem taki system może Ci pomóc, jest kilka takich systemów w polskim Internecie, sam udostępniam taki system, ale one pomogą Ci najwięcej tylko pod warunkiem że potrafisz generować ruch.

To jest podstawa. Taki automat zdejmie z Ciebie wiele pracy, ale ponieważ jest to tylko odpowiednio opracowana strona internetowa, więc musisz na nią kierować ludzi, generować ruch.

Jeżeli nie będziesz wiedział jak go wygenerować to system nic Ci nie pomoże. Sam przyznaj, że nie przyda Ci się samochód, jeżeli nie będziesz potrafił go prowadzić, prawda?


Dlatego ja oprócz tego, że też mam dla Ciebie przygotowany system, który ułatwi Ci pracę , to przede wszystkim chcę dać Ci jeszcze solidne podstawy, tak abyś potrafił go w pełni wykorzystać.

A te podstawy zdobędziesz budując swój własny, podstawowy system i generując na niego ruch, a może przede wszystkim generując ruch dzięki niemu.


Niestety...

ludzie często boją się, że jest to trudne, że zarabianie w internecie jest trudne.

Czy ty też tak myślisz? tak?

A powiedz mi czy potrafisz włączyć i wyłączyć komputer?

Tak?

To dasz sobie radę.


Moje umiejętności komputerowe kiedyś też ograniczały się do tych tylko czynności, ale wszystkiego dało się nauczyć. I ty też możesz się tego nauczyć, ba, z materiałami jakie otrzymasz ode mnie będziesz budował swój system z dnia na dzień.

Dostaniesz ode mnie proste zadania i w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu dni zrobisz...

 • własnego bloga pod zarabianie w Internecie,
 • dodasz do niego pierwsze wpisy,
 • przygotujesz stronę przechwytującą,
 • nauczysz się generować ruch z seo,
 • pozycjonować,
 • zaczniesz budować listę mailingową – to najważniejsza rzecz
 • dowiesz się jak na niej zarabiać,
 • uruchomisz reklamę na Facebooku,
 • przygotujesz film pod zarabianie na YouTube,
 • poznasz strategie dzięki którym będziesz sprzedawał bez sprzedawania,
 • zaczniesz promować programy partnerskie
 • i jeśli wykonasz wszystkie moje instrukcje to zaczniesz zarabiać przez Internet.

Na koniec osobiście sprawdzę twoją wiedzę, sprawdzę twój system i jeżeli wszystko zostanie wykonane tak jak Ci to pokażę to otrzymasz moją osobistą rekomendację oraz możliwość bezpośredniej współpracy przy kilku projektach na specjalnych warunkach.

I wiesz co tak naprawdę jest trudne, skoro już mowa o trudności?

Trudne jest tak naprawdę wstawanie z łóżka do pracy na budowie, o 4 rano gdy na dworze jest jeszcze ciemno, a w pokoju zimno. Wstawałeś kiedyś z łóżka w zimnie??

Brr, okropne prawda, nie jest łatwo wstać Uśmiech

A wyobraź sobie takie wstawanie przez cały tydzień, miesiąc, rok, od poniedziałku do soboty tylko po to, żeby pojechać z Łodzi do Tomaszowa do pracy w mrozie przy budowie McDonalda, do pracy której nie lubisz, w której zarabiasz 9zł na godzinę, a po której jesteś tak zmęczony, że jedyne co możesz zrobić po powrocie do domu to położyć się do łóżka i zasnąć….

Tak, to prawdziwa historia.

Miałeś kiedyś podobną sytuację?

A może masz teraz?

Jeśli nie to masz szczęście, bo znosić coś takiego to jest właśnie trudność.

Wszystko inne co daje szansę zmiany tej sytuacji jest nieporównywalnie łatwiejsze.

I zapewniam Cię, że nawet jeśli w tej chwili nie masz pojęcia o zarabianiu w internecie, to i tak możesz przez Internet zarabiać, pracując kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz.

Wystarczy tylko, że zdecydujesz że naprawdę tego chcesz, weźmiesz się do pracy i zdecydujesz zrobić wszystko co trzeba. Być może na początku nie będzie lekko, ale jeśli wykażesz się determinacją to na 100% możesz osiągnąć sukces.

Ja Ci w tym pomogę, dam Ci zadania, które wykonasz i dzięki którym w czasie mniej więcej 30 dni nauczysz się zarabiać przez Internet.

Podoba Ci się ta wizja sukcesu?

Jesteś gotów na takie wyzwanie?

To do dzieła, czekam na Ciebie wewnątrz panelu szkoleniowego.

>> UWAGA <<

• To szkolenie przygotowałem na potrzeby budowania listy mailingowej, a właściwie na potrzeby budowania relacji z listą i początkowo udostępniałem je Za Darmo.

Chciałem wyselekcjonować i własnoręcznie wyszkolić osoby o takich jak moje zainteresowaniach abyśmy wspólnie mogli realizować kolejne projekty.

Jednak po okresie testów stwierdziłem, że zapisuje się na nie zbyt wiele osób, które tak naprawdę nie mają zamiaru wykorzystać tej PRAKTYCZNEJ wiedzy.

A przecież ujawniam w nim najskuteczniejsze techniki i strategie marketingowe i do tego krok po kroku pokazuję co trzeba zrobić!!! Inni marketerzy podobne szkolenia sprzedają nawet za 900zł.

Stwierdziłem więc, że ta wiedza jest zbyt dobra aby rozdawać ją na lewo i prawo osobom niezainteresowanym.

Zdecydowałem, że muszę odsiać maruderów i kolekcjonerów wiedzy od osób naprawdę zainteresowanych, które rzeczywiście chcą się dowiedzieć jak zarabiać w Internecie i chcą zbudować swój własny system, lejek sprzedażowy, czy rynek wewnętrzny.

Dlatego to szkolenie zdecydowałem się udostępnić za symboliczną kwotę 49zł...

 • 23% z tej kwoty pójdzie na podatek vat,

 • 18% kwoty netto na podatek dochodowy,

 • 50% dla partnerów,

 • a to co zostanie będzie dla mnie.

Sam/a przyznasz, że ja na tym za wiele nie zarobię, ale za to wiedza trafi tylko do osób konkretnych, które będę mógł wyszkolić i z którymi będę mógł w przyszłości realizować wspólne, większe projekty.

To jest mój cel.

Jeżeli jesteś konkretną osobą, która rzeczywiście chce zarabiać przez Internet to podejmij właściwą decyzję.

zarabianie w internecie

Michał Andrzejczak