"Czy ostatnio uruchamiałeś kampanię na Grouponie lub Gruperze? Czy wiesz, jak można zarobić na zakupach grupowych reklamując tam własane produkty?


A może chcesz odzyskać część utraconych zysków z oferty, 50% zniżki i podział pozostałym zyskiem 50/50 z Grouponem, Gruperem lub wieloma innymi?"


Oto prosta strategia, jak odzyskać część zysków, które już straciłeś. Ta strategia pozwoli Ci wygenerować PRAWDZIWE zyski z kampanii Grouponu i zdecydowanie zwiększyć ilość klientów w Twoim sklepie, biurze lub dowolnym punkcie handlowym.

Dziesiątki ofert emitowanych na platformach to niemal gwarancja, że faktycznie zarobisz pieniądze z kampanii Grouponu. Sam Groupon tylko z wyszukiwarki Google generuje ponad 600 000 wejść miesięcznie!!! Wykorzystaj to!

Nie popełniaj śmiertelnych błędów, które właściciele firm robią współpracując z platformami zakupów grupowych.

Dowiedz się, jak uruchomić zyskowną kampanię z kuponami rabatowymi z takimi firmami jak Groupon, Gruper, MyDeal, Ceno, SweetDeal i wiele więcej!

"Ze względu na unikalność i skuteczność ta oferta została ograniczona czasowo!!!"

Niedawno poprowadziłem konsultacje na temat kampanii na platformie oferującej zakupy grupowe i wygląda na to, że przy sprzedaży 1000 produktów nie zawsze osiągniesz ogromne zyski, na które miałeś nadzieję?

Czy wiesz, jak wielu właścicieli firm ekscytuje się zwiększonym ruchem w punkcie handlowym by odkryć, że to nie generuje zysku. W rzeczywistości wielu właścicieli firm odkrywa, że faktycznie stracili pieniądze na kampanii zakupów grupowych!

Nazywam się Arkadiusz Zielazny. Na podstawie moich doświadczeń wiem, że wielu właścicieli firm, którzy prowadzą kampanie na Grouponie, Gruperze i innych platformach oferujących zakupy grupowe nie robią tego właściwie. Oto sprawdzona strategia, jak naprawdę zarabiać pieniądze na takich ofertach!

"Tak więc włącz to 2 godzinne szkolenie i poznaj Sekrety kampanii promocyjnych poprzez platformy zakupów grupowych ..."


Oto prosta strategia pozwalająca odzyskać część zysków, które już straciłeś współpracując lub nie z tymi firmami.

Tysiące odwiedzających Twoje strony to niemal gwarancja, że faktycznie zaczniesz zarabiać pieniądze z każdej kampanii.

Śmiertelne błędy właścicieli firm promujących się na Grouponie mogą zniszczyć każdą firmę. Poznaj je!

Dowiedz się, jak uruchomić zyskowną kampanii kuponów rabatowych z firmami oferującymi zakupy grupowe!

Ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki tylko przez ograniczony czas ze względu na jej unikalność.

Oto skromny dowód ruchu, który możesz zyskać z internetu współpracując z firmami Groupon(Grupon), Gruper, MyDeal, CityDeal, SweetDeal, Citeam, Okazik i Ceno. Miesięcznie te nazwy w wyszukiwarce Google wyszukuje prawie MILION osób.

jak zarabiać na promocji własnych produktów na stronach oferujących zakupy grupowe
Źródło: Google Keywoord Tool.


Zawartość tego szkolenia wideo jest tak potężna i kontrowersyjna, że dosłownie zrewolucjonizuje Twój sposób myślenia o kampanii marketingowej za pomocą kuponów rabatowych.


UWAGA! Ta strategia zadziała ze wszystkimi firmami oferującymi zakupy grupowe, ale również może przełożyć się na zyski generując ruch z innych źródeł.


P.S. W przypadku dużego zainteresowania ta oferta zostanie zamknięta, gdyż nie chcę ograniczać możliwości imponującego rozwoju osobom, które już poznały jej sekret. Jeśli wejdziesz na stronę i nie będziesz mógł skorzystać z tego szkolenia tzn. że jest już za późno i musisz czekać na ponowne otwarcie!

P.P.S. Szkolenie udostępniam tylko dlatego, że liczę na feedback i kolejne przykłady wielkiego sukcesu łącząc działania online i offline w firmie.