YouTube Dominator Masywny Ruch Z Darmowego Źródła

Formularz

Poznaj techniki zdobywania klientów z jednego z najszybciej rozwijających się serwisów. Jeden filmik na YouTube może wygenerować Ci więcej klientów niż przedstawiciel handlowy. Strategie, które już za chwilę poznasz sa ignorowane przez 99% Twojej konkurencji.

 

TO WAŻNE! Po raz pierwszy w Polsce odkrywam prawdziwy potencjał YouTube. Bez zbędnego lania wody i książkowych teorii. Za chwilę zdradzę Ci ...

"Jak Zmienić YouTube W Źródło
Nowych Klientów
, Bez Drogich Kamer,
Pokazywania Twarzy I Wirusowych Pomysłów"

Poznaj Krzykliwy Apel Do Przedsiębiorców, Którzy Mają Dosyć Przegrywania Z Amatorami, Którzy Potrafią Jedynie Obniżać Ceny I Psuć Rynek.

Szanowny Przedsiębiorco,

Mirosław SkwarekZ tej strony Mirosław Skwarek. Mam do Ciebie prośbę. Poświęć chwilę a obiecuję Ci, że wszystko co wiedziałeś na temat marketingu na YouTube okaże się stertą mitów i bezpodstawnych kłamstw. Poznaj niepublikowaną wiedzę od praktyka, którego kanał na YouTube odwiedziło ponad ćwierć miliona osób.

To m.in. dzięki marketingowi na YouTube zbudowałem listę mailingową na ponad 15 tysięcy aktywnych osób, sprzedając ponad 6 tysięcy kopii swoich produktów.  Za chwilę otworzę przed Tobą nowy kanał pozyskiwania klientów ignorowany przez 99,9% Twojej konkurencji.

Czy nie jest tak, że stale zastanawiasz się nad tym w jaki sposób pozyskiwać nowych klientów...

Czy nie przyłapujesz się na tym, że do późna w nocy główkujesz nad tym, za co zapłacisz ZUS, pensje i rachunki?

Jak często myślisz o tym, żeby to wszystko rzucić i wyjechać do UK? Praca za granicą wydaje Ci się lepszym rozwiązaniem niż użeranie się z konkurencją, której stale przybywa?

Możesz oczywiście stosować stare metody marketingu i wierzyć w to, że cofnie się czas a klienci zamkną oczy i uszy na nowe metody. Niestety, nic takiego się nie stanie.

Reklama w Internecie staje się coraz droższa. Codziennie nowe firmy przenoszą się do Internetu. Młodzi ludzie z kilkoma tysiąca w prezencie od Unii Europejskiej podbierają Ci klientów wabiąc ich ceną.

Jak To Działa Na Rynek I W Jaki Sposób Ogranicza Twoje Zarobki?

Wyobraź sobie staw w którym jest pewna liczba ryb. Każdy drapieżnik się wyżywi. Niestety ktoś stale zarybia ten staw dorzucając inne drapieżne ryby. Pokarmu jest jednak tyle samo. Do czego to doprowadza? Zaczyna się walka o przetrwanie. Nie ma sentymentów. Jest tylko mała część osób, która gra etycznie. Większość firm stosuje chwyty poniżej pasa.

Masz wybór. Możesz stać z boku przyjmując ciosy, albo wykorzystasz coś co pozwala wygrywać nawet w czasie kryzysu. Zanim opowiem Ci o tym, co daje przewagę, posłuchaj tego...

Historia Chińczyka, Który Wymyślił Zabawę Z Kolorowymi Gumkami. Od Bankructwa Uratował Go Pewien Szczegół...

Cheong Choon NgCzy znasz historię kolorowych gumek, z których dzieci robią sobie przeróżne ozdoby? Mam córkę w wieku 10 lat i wiem o czym mówię. Sam wydałem fortunę na ten wynalazek.

Zabawę z gumkami wymyślił Cheong Choon Ng, który z powodu trudnego dzieciństwa sam musiał robić sobie zabawki. Pracując z ojcem na plantacji kauczuku sam robił z tego materiału skakanki i liny.

Pewnego dnia po powrocie z pracy, zobaczył jak jego córki bawią się gumowymi bransoletkami. Chciał im zaimponować, dlatego pokazał jakie cuda można zrobić z kawałków gumy. Niestety miał zbyt grube palce. Pomyślał chwilę i stworzył proste krosno z tarki, pinesek i gumek. To co wyczarował zaskoczyło jego córki. Wraz z żoną postanowili sprzedawać ten zestaw w Internecie.

Jak grube palce i prosty filmik na Youtube pozwalają mu zarabiać 200 tysięcy dolarów miesięcznie...

Za 10 tysięcy dolarów sprowadził prawie tonę gumek z Chin. Postanowili sprzedawać ten zestaw  w Internecie. Niestety, sklepy z zabawkami i zwykli klienci nie chcieli tego produktu. Wydawał się zbyt skomplikowany. Po kilku tygodniach byli bliscy bankructwa. Wtedy córki Cheong Choon Ng nagrały filmik na YouTube pokazujący jak obsługiwać krosna.

Dzisiaj ich kanał na YouTube ma 80 mln wyświetleń, a Cheang Choon Ng notuje obroty rzędu 200 tysięcy dolarów miesięcznie. Jeden filmik na YouTube odmienił upadający biznes w strumień pieniędzy i sukcesu.

Jak Zmienić Śpiącą Firmę W Biznes Tętniący Życiem, Który Ma Stałe Źródło Zamówień Bez Możliwości Kopiowania Przez Konkurencję?

Czy chciałbyś jak Cheng Choon Ng zmienić swój śpiący biznes w tętniące życiem przedsiębiorstwo w którym masz problem z ilością klientów?

Recepta jest prosta. Musisz zdobywać klientów tam gdzie Twoja konkurencja tego nie robi.

Z faktami się nie dyskutuje. Jeżeli zobaczysz statystyki serwisu Alexa.com Polacy mają 3 serwisy na których spędzają większość swojego czasu. Są to:

Facebook, Google, YouTube i Allegro

Jak się domyślasz większość firm bije się miejsca w serwisach Facebook, Google i Allegro. 99% biznesów omija YouTube, albo robią marketing nieumiejętnie. W programie YouTube Dominator zdradzam swoje najbardziej ukrywane wyniki testów. Praktycznie codziennie kilka osób subskrybuje mój kanał na YouTube. Jeżeli zastosujesz to u siebie masz szansę na codzienny napływ klientów.

Stale buduję listę potencjalnych klientów i generuję sprzedaż bezpośrednio z YouTube. Na mojej skrzynce email nieustannie pojawiają się listy w stylu: Piszę do Ciebie gdyż znalazłem Twój filmik na YouTube. Wyobraź sobie jak może to działać u Ciebie. To nie Ty dzwonisz i prosisz o uwagę, klienci zgłaszają się sami.

Nie ma obecnie innego tak szybkiego i praktycznie darmowego sposobu pozyskiwania klientów.

Jak Szybko Zmienić Opis Z Allegro Na Sprzedający Film Na YouTube?

Prosty przykład. W kursie YouTube Dominator pokazuję jak w prosty sposób możesz zmienić aukcje z Allegro w film video. Gdy aukcje Twojej konkurencji dawno znikną z serwisu, Twoje filmy będą stale budowały ruch z YouTube.

 

allegro-youtube

 

 

Gorzka Prawda: Jeżeli Nie Potrafisz Zmieniać Obserwujących W Kupujących Twój Biznes Zostawi Cię Z Długami

Możesz wydawać fortunę na reklamę, ale jeżeli nie potrafisz zmienić obserwujących w kupujących Twój biznes zostawi cię z długami po kilku miesiącach. Czy nie lepiej postawić się w sytuacji w której darmowy ruch pomaga Ci zwiększać sprzedaż każdego dnia.

Reklama w Internecie drożeje. Takie są prawa rynku. Każdy przedsiębiorca myśli teraz o sklepie internetowym. Jeżeli nie nauczysz się robić biznesu nowocześnie i inaczej niż rozpędzony tłum stale będziesz martwił się o klientów.

Czy słyszałeś dlaczego Tatarzy wygrywali swego czasu największe bitwy? Mieli jedną umiejętność, która zaskakiwała wroga - potrafili strzelać z łuku tyłem. Wyprzedzali jeźdźców, którzy myśleli, że Tatarzy się poddają. Wtedy odwracali się i oddawali strzał. Po prostu robili coś inaczej niż wszyscy. Oczywiście nie było to proste i wymagało wielogodzinnych ćwiczeń.

Jak Mała Firma Z Niewielkim Budżetem Generuje W Polsce 1,5 Milona Złotych Rocznie W Branży Finansowej Budują Listę Za Pomocą Krótkich Filmików Na YouTube

Identycznie jest z marketingiem na YouTube. Firmy wydają tysiące złotych na pozycjonowanie, Adwords i płatną reklamę na Facebooku. Jasne, że warto to robić. Co powiesz jednak na firmę z branży inwestycyjnej, która wyrabia 1,5 milionów obrotu budując ruch w dużej mierze z darmowego ruchu na YouTube.

Złamałem ich strategię i opisałem ją w jednym z modułów kursu. Wystarczy, że zrobisz to o czym mówię w swoich materiałach a osiągniesz strumień darmowego ruchu z YouTube. To strategia kopiuj - wklej, którą możesz wdrożyć w 24 godziny po poznaniu tego materiału.

 

CO ważniejsze, żeby zastosować tę strategię nie potrzebujesz:

- kamery

- drogiego oprogramowania

- najlepszego mikrofonu

- niezwykłego pomysłu

Program, który przygotowałem dla Ciebie to sesja w której prowadzę Cie za rękę. Pokazuję gdzie kliknąć, co napisać, jak mówić i co mówić. Nie potrzebujesz do tego technicznych umiejętności

Te Metody Są Dla Osób W Każdym Wieku, Oto Dowód...

Moja córka ma 10 lat. W wieku 8 lat miała już ponad 20 filmików na YouTube i 79 subskrybentów. Możesz myśleć, że jesteś słaby technicznie i sobie nie poradzisz, jednak wyniki dzieci prawdopodobnie podpowiadają Ci, że dasz sobie świetnie radę.


Tylko 299 złotych


Jeżeli masz pytanie napisz miroslawskwarek@gmail.com

 

Moduł 1 Jak Pokonać Konkurencją Za Pomocą YouTube?

 • Dlaczego zakładając sklep czy pisząc bloga nie uzyskasz szybkich efektów.
   
 • Co zrobić, żeby Google promowało Twój biznes za darmo i na autopilocie?
   
 • Poznasz formułę wykorzystującą zasadę atrakcyjności obrazu i zaimportujesz ją do budowania pasywnego ruchu na sklep internetowy.
   
 • Co decyduje o tym, że niewinnie wyglądające firmy cieszą się z darmowego ruchu z YouTube i zamieniają oglądających w pieniądze?
   
 • Co zrobić, żeby to klienci pytali Cię o możliwość kupowania właśnie u Ciebie. Bez niechcianych telefonów i spamerskich emaili.
   
 • Case study, w którym zobaczysz jak uzyskać pierwsze miejsce w wyszukiwarce bez wydawania fortuny na pozycjonowanie.
   
 • 3 stopniowa formuła dominacji niszy. Zadaj sobie te 3 pytania i wyprzedź konkurencję o lata świetlne.
   
 • 6 korzyści jakie osiągniesz natychmiast wykorzystując marketing na YouTube.
   
 • 8 faktów nt. ruchu z YouTube o których prawdopodobnie nigdy nie dowie się Twoja konkurencja.
   
 • Strategia darmowego mailingu, którą odkryjesz już w pierwszym module.
   

Moduł 2 Jak Przygotować Konto Na YouTube, Żeby Sprzedawało?

marketing youtube okładka

 • Co zrobić zanim umieścisz swój pierwszy film na YouTube, abyś miał pewność, że Twój materiał będzie sprzedawał lub budował listę.
   
 • Poznasz 2 miejsca, w których zdobędziesz grafikę dla swojego kanału na YouTube bez umiejętności technicznych i tracenia fortuny na grafika.
   
 • Otrzymasz gotowy skrypt opisu twojego kanału na YouTube. Wystarczy, że mądrze go skopiujesz, a oszczędzisz mnóstwo czasu na wymyślaniu koła na nowo.
   
 • 3 zaskakujące urządzenia na których Twoi klienci będą oglądać filmy. Konkurencja lekceważy te informacje, dlatego tracą duży procent ruchu.
   
 • Poprowadzę Cię krok po kroku przez proces tworzenia opisu kanału. W czasie 7 minut będziesz cieszyć się gotowym kanałem do publikowania nowych filmów.

 

Moduł 3 Jak Dodać Film I Zdobyć Więcej Wyświetleń Na Starcie?

okładka youtube

 • Jeden TRICK, którym nie mówi się głośno w świecie marketingu. Dzięki niemu nie popełnisz banalnego błędu, który zmniejszy ilość wyświetleń Twojego filmu.
   
 • Najważniejsza rzecz, która powoduje, że jeden filmik o tej samej tematyce ma 50 tysięcy wejść a inny tylko 50.
   
 • Poznasz 4 miejsca, w których musisz umieścić słowo kluczowe, żeby lepiej pozycjonować Twój filmik.
   
 • 3 zasady, których musisz się trzymać przy tworzeniu tytułu filmiku. Bez nich Twój filmik na YouTube będzie niezauważalny.
   
 • Jak umieszczać link w opisie filmu, żeby dawał Ci maksymalny efekt. Jeżeli zignorujesz tę informację Twój materiał nie będzie generował ruchu na blogu, stronie lub sklepie.
   
 • Poznasz darmowe narzędzie dzięki któremu uzyskasz tysiące wejść w momencie gdy Twoja konkurencja będzie cieszyła się z kilku odwiedzin tygodniowo. Jeżeli nagrywasz już filmy na YouTube, ale są rzadko wyświetlane ten moduł szybko zmieni Twoją sytuację.
   
 • Prosty TEST, którym udowodnię Ci, że z małym palcem w nosie możesz dominować praktycznie każdą niszę w Polsce. Liczby, które Ci przedstawię mogą spowodować, że nie zaśniesz w nocy.
   
 • Dowiesz się, co zrobić gdy ktoś nagrał już filmik na frazę, która da Ci większą sprzedaż. Ta technika jest prostsza niż myślisz a prawie nikt jej nie stosuje.
   
 • Czy chcesz 200 pomysłów i tytułów filmików tylko z jednego, darmowego narzędzia. Gdy je poznasz i zastosujesz poczujesz się jak dziecko w sklepie z zabawkami.
   
 • Głupi błąd, który kosztuje wielu właścicieli firm dużo pracy przy zerowych wynikach i pogłębiającej się frustracji.
   
 •  Zdradzę Ci jak ja dodaję i opisuję filmy zanim umieszczę je na YouTube. Ujawnię Ci moją tajnie skrywaną technikę miksowania słów kluczowych.
   
 • Dowiesz się co zrobić z komentarzami pod Twoimi filmami. Jest jedna prosta opcja, która spowoduje, że Google polubi Twoje filmy a wredni hejterzy nie narobią Ci problemów.
   
 • Otrzymasz odpowiedź na pytanie Jak często dodawać materiały na YouTube? Ta strategia pozwoli Ci po 90 dniach zwiększyć sprzedaż od 10 do 30%.

Moduł 4 Kompletne Strategie, Które Dadzą Ci Więcej Oglądających

youtube-marketing

 

 • Banalnie proste sposoby na pozycjonowanie twoich filmików na YouTube. Większość biznesów pomija ten element i dlatego ich filmy nie ściągają tłumów.
   
 • Krytyczny element opisu o którym musisz pamiętać gdy umieszczasz filmik w mediach społecznościowych.
   
 • 5 darmowych serwisów, które szybko dadzą pozycjonującą moc dla twojego filmu na YouTube. Dzięki temu dostajesz wyświetlenia filmu na starcie i natychmiast widzisz efekty swojej pracy.
   
 • Wiele osób opiera swoje materiały na prezentacjach Power Point. Niestety, tylko mała garstka wie jak je wykorzystać, żeby pozycjonowały one Twoje filmy w serwisie YouTube. Możesz tracić odwiedzających i pieniądze albo już teraz zastosować tę strategię.
   
 • Odkryjesz 3 SKRYWANE narzędzia, dzięki którym automatycznie wygenerujesz tagi dla twoich filmów. Wymyślanie tagów to dla wielu męczący i pracochłonny proces. Wiem  o tym, dlatego przygotowałem dla Ciebie listę genialnych narzędzi ułatwiających pracę.
   
 • 7 konkretnych sposobów na zwiększenie oglądalności Twoich filmików. W tej części ujawniam wyniki moich indywidualnych testów. Wiem co może dać Ci  dziką oglądalność, a co jest tylko startą czasu i pieniędzy.
   
 • Silna strategia dla odważnych, którzy nie boją się zmasowanego ataku oglądających film. Ta strategia może przynieść Ci nawet kilkaset tysięcy odsłon rocznie, musisz jednak być ostrożny.

Moduł 5 Jak Szybko Nagrać Filmik Nie Wydając ZŁOTÓWKI Na Drogie Oprogramowanie?

youtube-dominator

 • Jak nagrać filmik bez inwestowania w drogie oprogramowanie, kamery czy też najlepszy mikrofon.
   
 • Dowiesz się jak bez wychodzenia z domu, pokazywania twarzy i paraliżującej tremy zmienić nudne oferty w sprzedające filmy wideo.
   
 • Odkryję przed Tobą narzędzie, które faworyzuje Google i niesamowicie pozwala oszczędzić czas oraz zwiększyć oglądalność filmów.
   
 • Banalnie prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na promocję sklepu stacjonarnego.
   
 • Zobaczysz krok po kroku jak zmienić ofertę z Allegro w film, który zdobędzie wysoką oglądalność.

Moduł 6 Jak Zarabiać I Zwiększać Zyski Za Pomocą YouTube. Kompletne Case Study - 5 Różnych Branż
 

youtube

 • Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą filmów z YouTube. Większość przedsiębiorców myśli, że sprzedawanie polega na "wciskaniu" produktu na siłę. To nie działa. W tym module pokazuję jak wypromować 5 różnych branż na YouTube.
   
 • Wiele osób powie – to ciekawe, ale mój biznes jest inny. Dlatego przygotowałem 5 przykładowych branż, żeby udowodnić Ci, że działa to praktycznie w 99% pomysłów na biznes.
   
 • Dostaniesz gotowe pomysły, strategie i rozwiązania, które pozwolą Ci zdominować każdą niszę bez wydawania 8 tysięcy złotych na ekipę filmową. Takie firmy zrobią Ci profesjonalny film reklamowy. Jest jednak mały problem – ludzie nie chcą oglądać reklam.
   
 • Jak zastosować sekret seriali, które cieszą się największą oglądalnością. Nie musisz być Hitchcockiem, może to zrobić każda osoba, która potrafi odpalić laptopa.
   
 • Jedno zdanie, które musisz powiedzieć na końcu filmiku, żeby film sprzedawał a nie tylko generował Ci pusty ruch.
   
 • Powiem Ci jak mówić do słuchaczy, żeby ich wzrok przykleił się do ekranu.
   
 • Poznasz TRICK doradców Baracka Obamy, który spowodował, że oglądając spot czułeś się jak jego przyjaciel, którego znasz od dziecka.
   
 • Siedząc obok mnie przeanalizujesz marketing sklepu z narzędziami i zdrową żywnością.
   
 • Zdradzę Ci 5 prostych i piekielnie skutecznych strategii pozyskiwania klientów na kredyt i inne produkty finansowe.
   
 • Dogrywka, czyli 2 kolejne branże. Jak promować produkty w programach partnerskich i zdobywać klientów w branży fitness.

Moduł 7 Jak W 60 Dni Zdominować (Prawie) Każdą Niszę Na Rynku?

YouTube skuteczny marketing

 • Poznasz gotowe strategie, które pozwolą Ci zdominować nisze. Możesz zapomnieć o konkurowaniu ceną stosując te rozwiązania.
   
 • Ujawnię przed Tobą schemat budowania wysokiej sprzedaży za pomocą serwisu Allegro. Część osób narzeka, że sprzedaż na Allegro spada. Możesz w to wierzyć, jednak stosując inteligentny marketing rozwścieczysz konkurentów.
   
 • Usłyszysz zaskakującą prawdę o działaniach polskich firm na YouTube. Ta część mocno zmotywuje Cię do działania.
   
 • 4 głupie błędy firm, które nagrywając filmy robią sobie więcej szkody niż pożytku. Możesz uniknąć tych wpadek i cieszyć się wysoką skutecznością.
   
 • Na co zwracać uwagę jeżeli wpadniesz na pomysł zlecania produkcji filmów zewnętrznej firmie.
   
 • Jak jedna zmiana w tytule filmiku spowodowała, że stale przynosi mi on pieniądze jak wierny pracownik. Bez ZUS-u, wypłat i narzekania.
   
 • Poznasz 4 gotowe strategie na przygotowanie najbardziej konwertujących fraz na YouTube. Po tym module możesz zapomnieć o problemach z pomysłami na filmiki.

 

Dostajesz Do Ręki Ponad 5 Godzin Praktycznej Wiedzy Krok Po Kroku. Od Pomysłów Po Gotowe Strategie Na 670 Klientów Z Dwóch Prostych Filmików Na YouTube

To tylko 7 modułów, które szczegółowo Ci opisałem. Cały kurs to ponad 5 godzin materiału i 16 modułów.

Oto co znajdziesz w kolejnych modułach:

 • Zdradzę Ci sekret Davida Ogilvy. Wiedza zawarta w tym module otworzy Ci oczy i pozwoli na tworzenie filmów o właściwej długości (moduł 8).
   
 • 10 przykładów na to jak natychmiast zastosować statystyki z YouTube przy poprawianiu biznesu (moduł 8).
   
 • Jak sprawdzić prawdziwą pozycję twojego filmiku w Google. Ta metoda to szczepionka na puste obietnice różnych agencji reklamowych (moduł 9).
   
 • Jakie filmy generują najwięcej wejść i sprzedaży? Zobacz wyniki moich prywatnych testów. Założyłem całkowicie świeże konto i wykonałem szereg testów. Wyniki masz podane na tacy (moduł 10).
   
 • Płatna reklama Adwords dla filmów wideo krok po kroku. Prawda jest taka, że możesz zdominować każde miasto i region. Tą metodą wygryziesz „starych” wyjadaczy, którzy myślą, że nikt nie pokona ich dominacji w danej branży (moduł 11).
   
 • Przykład na żywo jak planuję marketing na YouTube dla 4 różnych sklepów internetowych. Ten moduł to istna kopalnia pomysłów dla osób, które działają w e-commerce (moduł 12).
   
 • Poznasz 4 słowa kluczowe, które generują sprzedaż. Część filmików na YouTube daje duży ruch, ale nie sprzedaje. Są jednak frazy, które wpisują osoby zorientowane na sprzedaż. Poznasz je w tym module (moduł 13).
   
 • Co zrobić gdy kompletnie nie masz pomysłu na film. Ta metoda ma silne działanie perswazyjne i błyskawicznie buduje autorytet (moduł 14).
   
 • Jak szybko i skutecznie budować listę mailingową za pomocą YouTube. Codziennie kilkadziesiąt osób trafia na moje listy z YouTube. Co ważniejsze nie płacę praktycznie nic za pozyskanie leadów. Skopiuj moją metodę w swojej niszy a uruchomisz prawdziwy strumień klientów (moduł 15).
   
 • Strategia Ceneo, czyli jak generować pasywny dochód z programów partnerskich. Gdy nagrasz filmik wideo i umieścisz go na YouTube działa on dla Ciebie jak bezpłatny sprzedawca. Jeżeli promujesz programy partnerskie ten moduł odsłoni przed Tobą szybką i unikalną metodę (moduł 16).
   

Co Stanie Się Z Twoim Biznesem Jeżeli Uwierzysz W MIT: Moja Firma Jest Inna

Kiedyś mówiłem, że są nisze, które nie potrzebują marketingu. Najlepszym przykładem były piekarnie. Mówiliśmy wtedy, że osiedlowy sklepik z pieczywem nie potrzebuje reklamy bo ludzie zawsze będą jedli. Ten świt przestał istnieć. Dlaczego tak myślę? Odwiedź swoją piekarnię. Kiedyś był jeden rodzaj chleba i dwa rodzaje bułek.

Teraz masz do wyboru 20 chlebów i 30 rodzajów bułek. Klienci nie wiedzą co wybrać. Piekarnie, które się nie rozwijają i myślą w starych kategoriach zaczynają zwalniać pracowników. Możesz myśleć, że nowy marketing nie jest dla Ciebie bo Twoja firma jest inna, ale gdy ludzie zaczynają szukać rozwiązania problemów w Google czy na YouTube nie możesz udawać, że Ciebie to nie dotyczy.

Dlaczego Prosty Filmik, Nagrany Za Darmo, Według Banalnego Skryptu, Sprzedaje Lepiej Niż Produkcja Za 20 tysięcy Złotych?

Gdy przeszukiwałem Internet badając ceny agencji reklamowych okazało się, że ich stawki wahają się od 3 do nawet 20 tysięcy za film reklamowy. Widziałem ich dzieła. Są dobrze nagranie i profesjonalne.

Mają jednak jedną krytyczną wadę – są to reklamy a ludzie nienawidzą reklam. Czy sam z siebie oglądasz reklamy na YouTube? Jeżeli odpowiedziałeś Tak, to albo masz za dużo wolnego czasu, albo  szukasz pomysłu na własny film.

Stevie Jobs nigdy nie sprzedawał swoich produktów. On edukował ze sceny i opowiadał historie. Pożądanie produktu pojawiało się jako skutek uboczny. Przestań wciskać ludziom reklamy a zaczną kupować.

Jak Wejść W Rynek Gdzie Jest Potężna Konkurencja I Przejąć 80% Rynku, Nawet Gdy Obawiasz Się, Że Jesteś Zbyt Słaby? Poznaj Strategię Murinho...

Jeden z piłkarzy Chelsea usłyszał od Mourinho, wejdziesz w 80 minucie, bo wtedy on zmienią ważnego piłkarza. Był zdziwiony. Myślał, że Mourinho żartuje. Jeszcze bardziej zdziwił się, gdy słowa trenera sprawdziły się w 80 minucie meczu. Czy Mourinho był jasnowidzem czytającym z kuli? Nic z tych rzeczy.

Był po prostu profesjonalistą i znał najskuteczniejsze metody. Wiedział, że można pokonać każdego jeżeli ma się świetny wywiad. Mourinho miał sztab ludzi, którzy oglądali mecze, podglądali treningi i analizowali mocne i słabe strony.

Bycie w biznesie niczym się nie różni. Nawet najwięksi popełniają błędy. Dzięki wiedzy zawartej w tym programie staniesz się szpiegiem YouTube marketingu. Poznasz taktyki i narzędzia, dzięki którym zaatakujesz konkurencję jeżeli ta ma już kilka filmików w  sieci.

Posłuchaj Tego Niewygodnego Apelu, Jeżeli Blokuje Cię Trema I Lęk Przed Negatywnymi Komentarzami…

Jeżeli odczuwasz tremę to jej podziękuj. Jest zły strach i dobry strach. Trema powoduje, że masz lepsze efekty. Gdy ja oglądam swoje filmy z moich początków na YouTube wiem, że mógłbym je poprawić. Mają jednak jedną zaletę, której nie potrafi skopiować wielu marketerów – dobrze sprzedają.  

Zamieniają oglądających w kupujących. Osoby, które Cię skrytykują mieszkają z rodzicami, nie pracują i wyrzucają swoje frustracje w sieci. 99,9% z nich nie ma żadnego filmiku na YouTube. Dodatkowo w ramach programu YouTube Dominator opowiem Ci o jednym przycisku, który działa jak trucizna na „hejterów” z YouTube. Metody, których uczę są na tyle bezpieczne, że nie musisz pokazywać twarzy jeżeli tego nie chcesz.

To nie wszystko...

webinar-youtubeBonus # 1 Nagrania z Webinarów Szybkiego Efektu – W grupie kursantów nagrywamy i wrzucamy filmiki na YouTube. Wspólnie analizujemy, komentujemy, udostępniamy i oglądamy swoje nagrania. 

Otrzymujesz gotowy skrypt – co i jak powiedzieć w czasie takiego wideo. W kursie otrzymasz też instrukcję jak technicznie nagrać takie wideo – to najprostsza z możliwych opcji. (Wartość 170 złotych)

To nie jest kurs na zasadzie – pobierz wiedzę i martw się o efekty. Przypilnuję Cię i wspólnie z grupa zmobilizujemy Cię do Tworzenia treści na YouTube. Pomyśl o tym, że już po 14 dniach pojawią się pierwsze efekty Twoich działań.

checklista-youtube-okladkaBonus # 2 Otrzymasz PACZKĘ specjalnych checklist, skryptów i szablonów, które pozwolą Ci sprawdzić czy Twój filmik będzie spełniał swoją rolę na YouTube. Dodatkowo przygotowałem gotowe skrypty tego, co w odpowiedniej kolejności powiedzieć podczas nagrywanego filmiku. Skrypty te wykorzystują wiedzę z dziedziny NLP i perswazji, dlatego mają tak wysoką skuteczność. (Wartość 97 złotych).

 

 

 

audioBonus # 3 Cały materiał dostępny jest w postaci plików MP3. Możesz słuchać tych nagrań podczas jazdy samochodem, na siłowni czy spacerze. Zależy mi na jak największej skuteczności, dlatego zrobię wszystko dla Twoich efektów. (Wartość 97 złotych).

 

 

 


Tylko 299 złotych


Jeżeli masz pytanie napisz miroslawskwarek@gmail.com

Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji

miroslaw-skwarekPamiętaj, że masz 30 dni na przetestowanie  instrukcji, których Ci udzieliłem. Po prostu, jeżeli przez chwilę poczujesz, że kurs  nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji.Nie będę zadawał żadnych pytań, tylko zwrócę gotówkę.

Mirosław-Skwarek