Sposób na skuteczną ściągę

Witaj,

Jeśli jesteś studentem na pewno zdążyłeś już poznać trudy sesji i ogrom wiedzy jaką musisz w tym czasie opanować. Jednak czy zawsze uczyłeś się wszystkiego na pamięć i całkiem uczciwie (bez ściągania) do każdego egzaminu? Jeśli tak, to gratuluję!!!

Jeśli jednak lubisz ułatwiać sobie życie, z pewnością nie raz przynosisz ze sobą „podręczną pomoc” na egzamin czy kolokwium. Jednak ze ściągami nie zawsze jest łatwo. Najczęściej zapisuje się ręcznie wiele wzorów (lub zadań) na bardzo małej kartce, przez co z reguły jest to mało czytelne.

W tym miejscu przychodzę Ci z pomocą, oferując bezpłatny kilkuminutowy kurs pokazujący jak zapisywać wzory (lub całe zadania) w programie MS Word. Ta umiejętność pozwoli Ci na przygotowanie idealnej ściągi mieszczącej wiele wzorów na małej kartce, a ponadto zyskasz na czytelności.

wzory

Pomyśl, jak bardzo przyda Ci się ten kurs w nadchodzącej sesji i nie tylko. Twoje ściągi staną się mniejsze, a przy tym zyskają na czytelności.

Pobierz ten rewelacyjny filmik i dowiedz się całkiem za darmo, jak tworzyć wzory, a nawet całe zadania w MS Word. Nie czekaj tylko spraw sobie prezent i zdaj sesję na 5-tkę!!!

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć skuteczne ściągi na egzamin czy kolokwium, wystarczy, że pobierzesz ten bezpłatny kurs. Satysfakcja gwarantowana!!!

Zaloguj się na istniejące konto Ekademia.pl

Login/E-mail:
Hasło:
     Nie wylogowuj mnie

Zaloguj/zarejestruj się
poprzez jeden z popularnych serwisów

Zostaniesz od razu zapisany na ten kurs.

(Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy)
Imię:
E-mail:
Miasto:
Kraj:
Złożenie zamówienia oznacza, że akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności w tym m.in.:
  • zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych podanych w zamówieniu w celach realizacji świadzenia oraz w celach marketingowych oraz na przekazanie ich organizatorowi oraz trenerom tego produktu do realizacji tych samych celów.
  • przyjmujesz do wiadomości, że zgodnie z prawem masz 14 dni na rezygnację i zwrot pieniędzy bez podania przyczyny - chyba, że usługa zostanie wykonana przed tym terminem za Twoją zgodą.

Inne gwarancje zaoferowane przez organizatora są niezależne od powyższych.

firma Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.ekademia.pl
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się | Utwórz konto