Sposób na skuteczną ściągę

Witaj,

Jeśli jesteś studentem na pewno zdążyłeś już poznać trudy sesji i ogrom wiedzy jaką musisz w tym czasie opanować. Jednak czy zawsze uczyłeś się wszystkiego na pamięć i całkiem uczciwie (bez ściągania) do każdego egzaminu? Jeśli tak, to gratuluję!!!

Jeśli jednak lubisz ułatwiać sobie życie, z pewnością nie raz przynosisz ze sobą „podręczną pomoc” na egzamin czy kolokwium. Jednak ze ściągami nie zawsze jest łatwo. Najczęściej zapisuje się ręcznie wiele wzorów (lub zadań) na bardzo małej kartce, przez co z reguły jest to mało czytelne.

W tym miejscu przychodzę Ci z pomocą, oferując bezpłatny kilkuminutowy kurs pokazujący jak zapisywać wzory (lub całe zadania) w programie MS Word. Ta umiejętność pozwoli Ci na przygotowanie idealnej ściągi mieszczącej wiele wzorów na małej kartce, a ponadto zyskasz na czytelności.

wzory

Pomyśl, jak bardzo przyda Ci się ten kurs w nadchodzącej sesji i nie tylko. Twoje ściągi staną się mniejsze, a przy tym zyskają na czytelności.

Pobierz ten rewelacyjny filmik i dowiedz się całkiem za darmo, jak tworzyć wzory, a nawet całe zadania w MS Word. Nie czekaj tylko spraw sobie prezent i zdaj sesję na 5-tkę!!!

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć skuteczne ściągi na egzamin czy kolokwium, wystarczy, że pobierzesz ten bezpłatny kurs. Satysfakcja gwarantowana!!!

Zaloguj się na istniejące konto Ekademia.pl

Login/E-mail:
Hasło:
     Nie wylogowuj mnie

Zaloguj/zarejestruj się
poprzez jeden z popularnych serwisów

Zostaniesz od razu zapisany na ten kurs.

(Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy)
Imię:
E-mail:
Miasto:
Kraj:
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu i Polityki Prywatności oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom tego kursu.

firma Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.ekademia.pl
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się | Utwórz konto