Czy nie zastanawia Cię dlaczego tylko nieliczni właściciele ebiznesów osiągają tak spektakularne sukcesy? Myślę, że jedną z cech zwycięzców w biznesie internetowym jest świadome działanie, dlatego jeżeli chcesz poznać całą prawdę o TYM

Ile tak naprawdę warta jest Twoja strona internetowa lub blog ekspercki?

Siedzieli we dwóch przed dość już wiekowym komputerem. Słyszałem tylko jak wyśmiewali pomysł jednego ze swoich kolegów, który założył dwa portale internetowe.

Czy one są coś warte? Chyba on nic na tym nie zarabia? - powiedział jeden z nich. Wtedy ten drugi wpadł na pomysł aby zobaczyć ile warta jest każda z tych stron. Gdy zobaczyli wyniki wyceny opadły im szczęki... Zobaczyli na ekranie, że dwie niepozornie wyglądające strony warte były w sumie....

To, co przeczytałeś to prawdziwa historia, której byłem świadkiem. Zanim jednak zdradzę Ci tę sumę, zadam Ci kilka pytań:

 • czy wiesz ile warta jest Twoja strona?
 • czy gdyby ktoś teraz zaproponował Ci zakup Twojej strony lub bloga byłbyś w stanie dobrze go wycenić?
 • czy przypadkiem nie inwestujesz swojego czasu i pieniędzy w e-biznes, który NIGDY nie przyniesie Ci spodziewanych zysków?

Czy wiesz, że Twoja strona internetowa może być warta 23 tysiące złotych?


wycena-stronOdpowiedź na tych kilka pytań może przyśpieszyć Twój biznes internetowy. Wyobraź sobie, że za chwile dowiesz się, że np. jedna z Twoich stron warta jest np. 23 tysiące złotych.

We wspomnianej na początku historii tych dwóch zazdrosnych przyjaciół dowiedziało się, że dwie strony ich znajomego mają w tym momencie wartość około 50 tysięcy złotych.

Dzięki wielkie za pokazanie tego narzędzia. Dzięki niemu dowiedziałem się, że moja strona jest już sporo warta. Czyli szkolenie samo w sobie jest w jakiś sposób przydatne. Sam poziom wykonania jest bardzo dobry, bo po prostu kompletnie opisałeś co, po co, do czego i jak Uśmiech. Wykonanie na piątkę (...)

Andrzej Wojtyniak
jadoskonaly.pl


Stosując narzędzie i wiedzę zawartą w tym kursie możesz już za kilkanaście minut wycenić swoją stronę internetową. Jeżeli okaże się, że Twoja strona warta jest 10 000, 20 000, a może 50 000 złotych wykorzystując metody opisane w tym kursie możesz wystawić tę stronę na sprzedaż. W innym przypadku być może zmotywuje Cię to do wykorzystania potencjału zarobkowego Twojej strony.

A teraz do rzeczy. Wiesz już, że znając finansową wartość Twojej strony lub bloga możesz rozpocząć proces sprzedaży tego serwisu. Jeżeli jednak chcesz stale zarabiać na tej stronie, a poznanie jej wartości da Ci jeszcze większego kopniaka do działania, to wycena
 • pomoże Ci w budowaniu prestiżu strony (pokaże Ci jak pochwalić się wartością twojego serwisu innym internautom)
 • pozwoli Ci dowiedzieć się nad czym masz pracować, aby zwiększyć wartość Twojej strony lub bloga
 • uzmysłowi Ci co tak naprawdę liczy się przy budowaniu wartościowej strony internetowej
6 powodów dla których warto dziś
poznać wartość Twojej strony

To tylko najważniejsze korzyści płynące z TEGO, że poznasz narzędzie do robienia wyceny stron. W kursie w jednym z filmów video poznasz 6 powodów dla których warto właśnie dzisiaj wycenić swój serwis lub bloga.

Co konkretnie dowiesz się z Kursu Wyceny Stron Internetowych?

Video 1
 • dowiesz się dlaczego świadomi ebiznesmani znają wartość swoich stron?
 • poznasz narzędzie do wyceny stron, domen czy blogów;
 • dowiesz się w jaki sposób wpisać nazwę strony aby wycena była poprawna?
 • poznasz wartość Twojej strony lub serwisu w TRZECH WALUTACH;
 • dowiesz się w jaki sposób twoja strona jest wyceniana;
 • dowiesz się jak wykorzystać tabelę wyceny, aby sprzedać korzystnie powierzchnię reklamową na stronie czy pisząc biznesplan lub wniosek o dotacje unijne;
 • odkryjesz jak wycena strony może wpłynąć na Twoją pozycję w GOOGLE.
 • dowiesz się jak jeden trick może zwiększyć wartość Twojej strony np. gdy wystawisz ją na Allegro
Video # 2

 • dowiesz się jak wyceniać dowolną ilość stron;
 • przekonasz się dlaczego warto mieć długo własną domenę;
 • dowiesz się jakich stron nie da się wycenić?
 • zrozumiesz dlaczego blog w domenie WORDPRESS.com nie jest najlepszym pomysłem;
 • poznasz metodę oceny opłacalności inwestycji w stronę;
 • poznasz narzędzie do badania nowych trendów w ebiznesie.
Video # 3

 • dowiesz się jak pokazać wartość serwisu na swojej stronie lub blogu;
 • poznasz sposób na sprawdzenie konkurencji w danej niszy;
 • dowiesz się jak dodać prestiżu swojej stronie lub blogowi.
Video # 4

 • na koniec kursu zobaczysz video w którym tłumaczę w jaki sposób możesz wykorzystać wycenę strony do zwiększenia zysków ze strony internetowej lub bloga.
To wszystko jest dostępne za kilka minut w formie kursu video.

Kurs jest zdecydowanie przeznaczony dla osób początkujących i dla nich sprawdzić się może znakomicie. Wyczerpująco opisałeś użycie narzędzia webowego, oraz jego wady i zalety. Ciekawie wygląda również część, w której opisujesz powody dla jakich wycena stron internetowych może być przydatna. Ogólnie uważam, że kurs jest bardzo fajny, zwłaszcza dla osób, które rozpoczynają swoją poważną działalność w sieci.
rast
Dziękuję za kurs.Mój blog ma 10 miesięcy. Cieszę się, że mogłam sprawdzić jego wartość.

Alicja

SzkolneDziecko.pl


Dlaczego miałbyś mi zaufać?


brian-tracy-miroslaw-skwarekNazywam się Mirosław Skwarek jestem ekspertem perswazji w internecie. Od ponad 6 lat zajmuję się szkoleniami z zakresu NLP, negocjacji, copywritingu, sprzedaży Allegro i przedsiębiorczości. Jako copywriter współpracuje z takimi firmami jak Złote Myśli czy Psychorada.pl. Jestem autorem książek i poradników. Prowadzę także blogi eksperckie m.in PerswazjaWSprzedazy.pl i Milion za Slowo.pl oraz jestem właścicielem 23 stron internetowych, które generują pasywny dochód.

Wiedzę, którą Ci przekazuję zdobyłem m.in od Joe Vitale, Briana Tracy, Piotra Tymochowicza, Mirka Szmajdy, Piotra Majewskiego, Ryszarda Gąsierkiewicza i wielu innych.

Między innymi od tych osób dowiedziałem się jak ważne są przemyślane decyzje w biznesie. Tek kurs nauczy Cię m.in jak nie popełniać pewnych błędów w e-biznesie.


Ile wynosi Twoja inwestycja?

Wyceniłem ten kurs bardzo tanio w stosunku do korzyści jakie odniesiesz wykorzystując wiedzę, którą w nim zawartą.

Dzięki informacjom zawartym w kursie możesz w 2 tygodnie zarobić 10 tysięcy złotych

Przykładowo:

Wyceniasz jedną ze stron. Okazuje się, że jest warta np. 10 tysięcy złotych. Postępujesz według moich wskazówek i sprzedajesz ją np. w serwisie Allegro. Dzięki temu, że kupujący widzą czarno na białym wartość serwisu w szybkim czasie zarabiasz całkiem niezłą sumę pieniędzy.

Pomyśl czy przy takim zysku inwestycja 47.79 37.97 wyda Ci się duża? Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Może już za chwilę będziesz bogatszy o kilka tysięcy. Nawet jeżeli nie sprzedasz strony to, przynajmniej jeszcze bardziej zmotywujesz się do pracy.


mirek-skwarek
Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji!
Pamiętaj, że masz 30 dni na przetestowanie podpowiedzi i instrukcji, których Ci udzieliłem. Po prostu, jeżeli przez chwilę poczujesz, że kurs wyceny stron internetowych, nie jest dla Ciebie, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji.skan
PS Zapomniałem dodać, że dołączyłem do kursu prezent niespodziankę. Szczegóły znajdziesz w zawartość kursu.