Trening kulturystyczny wprowadzający

Jak zacząć "z głową" by mieć efekty od zaraz i później

Zagrożenia związane z nieumiejętnym startem

Na początku każdy jest zagubionyKiedy ktoś przychodzi po raz pierwszy do siłowni, to naturalne jest, że nie wie jak trenować. Jeśli zacznie sięgać po sprzęt, którym trenuje ktoś zaawansowany (czego wcale nie musi być widać), to szybko uświadomi sobie, że coś jest nie tak, bo albo nie może powtórzyć ćwiczenia z pozoru prostego, albo sprzęt jest po prostu za ciężki. Gdy podejdzie ambitnie, to może się to skończyć urazem, albo co najmniej frustracją. Nawet początkujący powinien sobie zdać sprawę z tego, że trzeba zrobić wszystko po kolei.

Najpierw umiejętne zaadoptowanie się

Dobrze jest znać swój cel treninguTylko zaczynając od treningu wprowadzającego można uniknąć frustracji związanych z brakiem efektów oraz niepożądanych urazów. Efekty można zauważyć szybko i robić postępy przez długi czas. To wielka frajda, ale trzeba to zrobić mądrze. Większość rozpoczynających treningi chce osiągnąć poniższe cele:
 • znaczne poprawienie umięśnienia,
 • poprawienie siły
 • uzyskanie dynamiki
 • wypracowaniu wytrzymałości siłowej
Właśnie treningi w tym kursie są tak przygotowane, by początkujący mógł wprowadzić swój organizm w stan anaboliczny, czyli prowadzący do większych i sprawniejszych mięśni.

Skończyć z improwizacją, czyli szansa dla trenujących spontanicznie

Jeśli ktoś uczęszcza już na siłownię ale nie trenuje systematycznie albo ma częste przerwy, zaplanowane lub nie, to jego organizm ciągle jest w stanie "nieokreślonym". I wtedy też najlepszym wyborem jest uporządkowanie swoich działań z profesjonalnymi planami z kursu "Trening kulturystyczny wprowadzający". One mogą sprawić, że trenujący  podniesie wydolność swojego organizmu tak, iż nie będzie mógł doczekać się kolejnych treningów. Precyzyjne plany treningowe podniosą koncentrację i zaangażowanie, bo już nie będzie musiał zastanawiać się jakie by warto wykonać następne ćwiczenie. 

Każdy trening jest zaplanowany i ponumerowany. Trenujący dowie się jak dobrać obciążenie i jak wykonać każde ćwiczenie. Jego zadaniem będzie już tylko skupić się na dobrej technice i odczuciach własnego organizmu. Kiedy jeszcze zanotuje swoje treningu to zobaczy, czarno na białym, jakie robi postępy. Nic bardziej nie motywuje.

Jeśli twoje efekty cię nie zadowalają

Jeśli już dłużej trenujesz i ciągle nie widzisz postępów, to może cały czas robisz to po prostu źle. Wzmocniłeś już zapewne swoją wolę bo nie odpuszczasz ale podświadomie wiesz, że coś tu nie gra. I masz rację - brakuje ci już tylko odpowiedniego planu! Wybierz nasz kurs, przygotowany przez profesjonalnego trenera i zacznij się cieszyć z efektów od pierwszych treningów z naszymi planami.

kurs-wprowadzajacy.jpgPodsumujmy, co osiągniesz kiedy zrealizujesz plany treningowe z tego kursu:

  • poczujesz się pełen energii i zapału do treningu a twoje mięśnie "chętnie zaczną nabierać obwodów", 
  • wzmocnisz swoje stawy, więzadła i ścięgna, dzięki czemu zamiast narazić się na urazy, będziesz miał przyjemność z treningów
  • zwiększysz wydolność układów swojego ciała a dzięki temu składniki odżywcze będą szybciej i skuteczniej dostarczane do wszystkich komórek twojego ciała by mięśnie mogły rosnąć optymalnie szybko

Jak wygląda ten kurs

Składa się z:

ikona-pdf3 planów treningowych z dokładną rozpiską każdego treningu w postaci plików w formacie pdf do wydrukowania. Każdy plan jest na 1 miesiąc i
zawiera 3 treningi w tygodniu. 
 
 
ikona-mp4Z 4 filmów wideo do ściągnięcia na dysk w formacie MP4 (łącznie 48 minut), zawierającego:
 • Omówienie zasad dla treningu wprowadzającego do treningu siłowego
 • Pokazy wideo proponowanych ćwiczeń
 • Wyjaśnienia dotyczące oznaczeń oraz zmian w proponowanych planach treningowych
 • Praktyczne wskazówki dotyczące doboru obciążeń

Ile kosztuje ten kurs

Dobry start to podstawa do sukcesuPodobnie jak plany treningowe na 3 miesiące u konkurencji, ale...
 • jedynie w naszych planach uwzględnione są metody treningowe
 • wszystkie ćwiczenia są pokazane w filmach wideo, a każdy ważny szczegół jest omówiony - jak je należy wykonywać stosując się do zaleceń danej metody.
 • Nasze plany przygotował trener z 40-letnim doświadczeniem Ryszard Rećko. Jego osoba jest dla ciebie gwarancją, że jeśli zdecydujesz się na nabycie kursu, to już tylko będzie zależało od twojego zaangażowania, jak szybko będziesz się rozwijał. Dlaczego tak twierdzę? Bo podopieczni Ryszarda Rećko zdobyli łącznie około 200 medali w zawodach mistrzowskich w dyscyplinach siłowych.
Jednym z naszych celów jest popularyzowanie kulturystyki w wydaniu amatorskim, tak by przynosiła oczekiwane efekty i dlatego nasz kurs kosztuje jedynie 99 pln.
Jestem absolutnie pewny, że każdy kto zdecyduje się na zakup tego kursu zrobi wielki krok w kierunku wymarzonej sylwetki. 

ZAMÓW KURS


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle