*Telepatia 3* - szkolenie profesjonalne. Komunikacja ze zmarłymi i przyszłymi dziećmi [webinar]


14.10.2020
webinar (szkolenie on-line) 
- wykład i Rytuał Anielski Wiedżma Anja Anna


***

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


***

 

Witajcie w progach Wydarzenia, które śmiało można nazwać podsumowującym, rozwijającym oraz dowydarzającym całą serię poświęconą TELEPATII.

Tym razem będzie ono nie tylko kilkuetapowe, ale… wykraczające poza fizyczne ramy Spotkania! Tak oto bowiem jesteście gotowi - którykolwiek, który to czytasz* - na pełne zintegrowanie z DAREM BOGA, który jest WŁASNY każdemu Człowiekowi i który został nam wszystkim cywilizacyjnie zahałasowany, odebrany na drodze Strachu przez Kościół i inne Religie lub po prostu istnieje schowany w gąszczu personalnych wątpliwości i niedowierzań.

KOCHANI! Nie mamy Czasu do zmarnowania. Ten, który mamy, potrzebny jest nam do tego, by zmienić Świat. Nie na inny, wylogowując się z tej Planety i zostawiając resztę. Na lepszy - wyższy, głębszy, pełniejszy w kierunku DOBREGO. Taki, w którym wszyscy, tak daleko jak sięga nasza Obecność i zawarta w niej Magia oraz Boska Moc, będziemy budzić się w pełni Motywacji do przeżycia kolejnego, wspaniałego Dnia!

I taki, w którym każdego Dnia będziemy zasypiali szczęśliwi, że udało się wymienić Godziny i Sekundy na najwspanialsze Emocje, Uczucia, Przeżycia, Wydarzenia, Wnioski! Oto Umiejętność, która jest doskonałym Narzędziem, by właśnie w tym kierunku pracować z Energią! Wyższe Połączenie, osiągnięte na Drodze Telepatii, pozwala bowiem na Pracę GLOBALNĄ z innymi, którzy również posiadają tą Umiejętność! Dowiesz się zatem, jak pracować z Aniołami i Mistrzami Duchowymi, ale również z każdą Osobą na Świecie, z którą zapragniesz kontaktu i ustanowisz Zbieżną! To Rozpoznanie otworzy Ci Drzwi do wyższej Pracy. Skorzystasz z nich, gdy będzie w Tobie Gotowość. Lecz już TERAZ wiedz, iż niewidzialne, złożone z Mistrzowskich Obecności, POWODUJĄCE WSZYSTKIM Społeczeństwo ponad zwyczajnym Wydarzaniem istnieje. Stanowią je Wniebowstąpieni Mistrzowie, Nauczyciele, Telepaci, Wojownicy Światła i Zwycięzcy, Artyści którzy są w połączeniu ze Światłem Duszy oraz… Ty z Przyszłości!

Jeśli tylko dasz sobie Szansę, Prawo oraz Możliwość. Oto jedna z Dróg. Nie jedyna. Być może nawet nie pierwsza w Twoim Życiu. Ale dostępna już TERAZ.

 

A oto, którędy idziemy w tej Wiedzy:

* "Pożyczanie Czasu” od… SIEBIE oraz z zewnątrz, czyli Czasy Wolniejsze, Czasy Szybsze i jak oraz PO CO się z nimi łączyć?

* Czasy spędzane w różnych Prędkościach - zauważ je! I spędzaj sekundy Siebie w Tempie i Prędkości, którą lubisz!

* Czasy spędzane nieuważnie - jak “odzyskać” * * Czas z Gier Komputerowych oraz na co może sie przydać… oglądanie Seriali!?

* Zaloguj się… w odpowiednim Wspomnieniu, Marzeniu, Wartości!

* Zbieżne Czasów i Zbieżne Prędkości - jak... oraz PO CO je osiągamy?

* Jak mieć pewność, że Twoja Wiadomość trafi do Adresata?

* Różne typy Przekazów Energii, działające na zasadach Telepatii

* Zdalna Obecność, czyli “jumping”,

* Bilokacja i Zdalna Uważność

* Wysyłanie Wiadomości

* Świadomość - Świadomość,

* Podświadomość-Podświadomość,

* Świadomość-Podświadomość oraz Nadświadomość-Nadświadomość Nadświadomość - Świadomość-Podświadomość, wysyłanie Wiadomości bezpośrednich oraz pośrednich - w “sferę” Osoby;

* Wysyłanie Snów i praca z materią senną;

* Przekaz Informacja - Informacja, czyli kontakt Telepaty z Telepatą

* ''Ubieranie” Informacji dla Zmysłów, czyli praca Telepaty z Nie-Telepatą

* Jak zachować Czystość przekazu telepatycznego? Rola… SKUPIENIA!

* Przestrzenie Mentalne, czyli jak… I PO CO tworzyć swoje Miejsca Psychiczne

* Dokumenty Rytualne i Prawo Spisane, które warto stworzyć podczas pracy z Telepatią

* Empatia i Telepatia - NAUCZ SIĘ WIDZIEĆ… do środka! A później rozglądaj się sobą po Ludzkich Życiach!

* Wyższe Połączenie Telepatii i Empatii - dwóch RZEK KOMUNIKACJI!

* Globalna Praca z Telepatią, czyli połącz się ze zbieżnymi zbiorowościami… i ESKALUJ!

* Q&A - odpowiedzi na Wasze pytania, zadane do tej pory.


Zadania Domowe, Ćwiczenia i oczywiście PRAKTYKA, czyli RYTUAŁ ARCHANIELSKI - tym razem z Energiach Archanioła Metatrona. Obserwujcie jego Obecność w Waszej Przestrzeni już TERAZ - oto jego Imię wzywa Widzących do tego, by wspólnie zobaczyli PEŁNĄ MIŁOŚCI I MOCY Przyszłość! Czyli nauka ODPOWIEDZIALNEGO WIDZENIA - co zobaczone, ugęszcza się do Materii, WIDŹ WIĘC ODPOWIEDZIALNIE! Nauka Rytualna pod Opieką Anielską oraz Klucze i Wskazówki do dalszej Pracy.

Połączmy się. Właśnie TERAZ. Kiedykolwiek to czytasz. Magia jest WIECZNA w swojej Naturze ponad Czasem. Już DZIŚ szlifuj więc Umiejętności, które przenikają poprzez Granice Żyć i stanowią najwspanialsze, BOSKIE NARZĘDZIA POZNANIA! Nie daj sobie odebrać Szansy, by rozkwitnąć PEŁNIĄ ŻYCIA… w tym Życiu!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

 

*Zanim napiszę jakiekolwiek Wydarzenie i dam je do wiadomości publicznej, dedykuję całą Energię tego Wydarzenia oraz jego konsekwencji w Czyste Dobro Boga i adresuję kierunki energetyczne w sposób opisany w temacie Wydarzenia bądź bezpośrednio - jak w tym przypadku - w Intencje Czyniących. Drugim etapem przygotowania do Spotkania zanim jeszcze ktokolwiek się o nim dowie jest powierzenie Istotom Anielskim i Archanielskim wszystkich Procesów, które zostaną rozpoczęte podczas Czynienia oraz dowydarzenie ich w ludzkim Życiu drogą Piękna, Dobra i Błogosławieństwa. A następnie formuuję prośbę Przewodnika, by Aniołowie przyprowadzili do tej mojej Obecności tylko te Osoby, którym pomogą za moim Pośrednictwem i które otrzymają z tego spotkania to, czego potrzebują. W związku z tym mam PEWNOŚĆ, że każdy, kto ma jakikolwiek kontakt z tym Przekazem jest tym, który ten kontakt mieć powinien.

Ave!

 

***

 

Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu Energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

 

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

 

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 14.10.2020

Godzina: start 20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

 

Zapraszamy! 


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha