Spis Treści w Microsoft Office Word 2007

(Nie)Tylko dla studentów:
Jak wykonać Idealny Spis Treści
dowolnego dokumentu tekstowego

w zaledwie 4 minuty i 19 sekund?

Niech zgadnę… Jesteś studentem, często piszesz prace zaliczeniowe i być może bywa tak, kiedy nagle, w trakcie pisania czujesz, że po prostu tracisz cierpliwość?


Czy pomyślałeś przez chwilę jakby to było, gdyby największa przeszkoda napisania profesjonalnie wyglądającej, celującej pracy, raz na zawsze przeszła do historii?? Czyż nie jest to wspaniałe uczucie? Już za chwile udowodnię Ci, że jest to możliwe!! Kilka krótkich minut wystarczy, byś zapomniał o udręce jaką jest… TAK, Spis Treści!!

Od tej chwili wszystko diametralnie się zmieni …


Mam dla Ciebie zupełnie za darmo filmik pokazujący jak w ekspresowym tempie, krok po kroku nauczyć się sztuki tworzenia dobrego Spisu Treści. Poświeć 4 minuty, a już po chwili poczujesz przypływ optymizmu i pozytywnej energii motywującej do dalszej pracy! Uśmiech


spis tresci


Zapisz się na ten darmowy kurs. To tylko kilka prostych kliknięć do stworzenia idealnie sformatowanego Spisu Treści Twojego wybranego dokumentu! Zobacz filmik teraz, a już za moment uświadomisz sobie jak prostą czynnością jest stworzenie idealnie wyglądającego Spisu Treści.

A to dopiero początek… Uśmiech


Zapisz się na kurs i wykorzystaj zdobytą wiedzę!

Pozdrawiam,
Aleksandra Sawicka

P.S. Zapisy trwają tylko 3 dni!! Nie zwlekaj z rejestracją – ZRÓB TO TERAZ!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle