Szkolenie wdrażające dla przyszłych pracowników biur podróży

Wykorzystaj ten czas na własny rozwój!
Być może teraz jest najlepszy moment na pozytywne zmiany w Twoim życiu! Może już więcej nie natrafisz na to szkolenie w Internecie
i nawet zapomnisz o swoich marzeniach, o życiu podróżami.

Czas ciągle płynie, ludzie się rozwijają, zdobywają swoje cele – TY też możesz mieć, co chcesz, tylko zacznij od inwestowania w siebie- to naprawdę wspaniała rzecz.

Jeśli rozwijasz się w tym, co lubisz i daje Ci to radość – wiedz, że na sukcesy nie musisz długo czekać.

Odpowiedz sobie na pytanie - czy chcesz dzielić się z innymi radością podróżowania, czy chcesz doradzać klientom, który piękny zakątek świata zobaczyć i czy sama/sam jesteś ciekawa/y świata, lubisz zwiedzać i poznawać inne kraje?

Jeśli w głębi siebie odpowiedź brzmi TAK  - to przemyśl na poważnie związanie się z branżą turystyczną i zacznij żyć podróżami cały czas.

Praca w biurze podróży może być przyjemna i dochodowa. Pomagasz spełniać marzenia innych ludzi o beztroskich wakacjach i przygodach życia.

Jako osoba związana zawodowo z turystyką będziesz dużo zwiedzać, wyjeżdżać na zagraniczne szkolenia, nocować w najlepszych hotelach i oceniać egzotyczne potrawy z całego świata. Hotelarze będą stawać na głowie by przekonać Ciebie byś to ich hotel sprzedawała / sprzedawał najchętniej.

Najlepsi sprzedawcy są co roku zapraszani na tzw. „study tour”. 

Wyobraź sobie że jedziesz za darmo do Hiszpanii czy Grecji.  Na miejscu czeka autokar, który zawozi Cię do najlepszego w regionie hotelu, a tam już cała służba postawiona na nogi robi wszystko by ciebie godnie przywitać. Nie myśl że jesteś na wakacjach! Czeka Cię dużo pracy, będziesz „musiał/a" skosztować najlepszych trunków, torcików, regionalnej kuchni, a także zwiedzić i przetestować najlepsze apartamenty. Wieczorem też nie odpoczniesz, bo czeka na Ciebie uroczysty bankiet. Jeśli myślałaś/eś że to koniec, to jesteś w błędzie. Przez kolejne 6 dni będziesz robić to w kolejnych ekskluzywnych hotelach, zaliczając po drodze wszystkie miejscowe atrakcje "na koszt firmy" Uśmiech

Jeśli taka wizja pracy Ci jednak bardzo odpowiada – musisz zostać konsultantem turystycznym i …. sprzedawać dużo wycieczek, zarabiając przy tym wysokie prowizje.  


Aby tego dokonać w krótkim czasie koniecznie zapoznaj się z naszym szkoleniem.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

 • Jesteś pasjonatem podróży i widzisz się jako pracownik w biurze turystyczny?
 • Może chcesz zdobyć doświadczenie by za niedługi okres czasu samemu otworzyć biuro podróży?
 • Jesteś jednym z wielu poszukujących pracy w branży i przekonałeś sie że brakuje Tobie wymaganej wiedzy i trudno otrzymać atrakcyjny etat bez znajomości np. systemów rezerwacyjnych?
 • Masz już biuro podróży i chcesz szybko i dokładnie wdrożyć do pracy nowego pracownika?

Ile kosztuje ten kurs?

Kursy stacjonarne odbywają się bardzo sporadycznie i są organizowane tylko w kilku miastach.
Porównywalne merytorycznie kursy dostępne są w trybie stacjonarnym w kwocie od 400-2000zł, nasze szkolenie w klasycznej sali wykładowej to wydatek min. 300 zł.
Często do kursu musisz doliczyć koszt dojazdu i noclegu, w zależności od Twojego miejsca zamieszkania.

 

 

390 ">Ten kurs kosztuje 147 zł, a zawiera 100% wiedzy dostępnej na naszym kursie stacjonarnym. Jest to pełna skompresowana wiedza z naszego dwudniowego szkolenia. Inaczej mówiąc to bardzo intensywne szkolenie, bo w dwie godziny dowiesz się tego co omawiamy w grupie kursantów przez dwa dni.
Nie ma żadnych dodatkowych lub ukrytych opłat.

Co daje Tobie ten kurs?

 • Otrzymasz o wiele szybciej upragnioną pracę w biurze podróży
 • Zdobędziesz większość wiedzy potrzebnej do założenia własnego biura podróży. Jedynie brakować Ci będzie wiedzy o zakładaniu działalności, ale od czego są pozostałe szkolenia
 • Jako sprzedawca z doskonałymi wynikami, będziesz zarabiać dużo pieniędzy, a organizatorzy zapraszać Cię będą na bezpłatne wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
 • Jako pracownik biura podróży możesz liczyć na wiele szkoleń branżowych w ciągu roku, organizowanych przez licznych kontrahentów. Poznasz niesamowite zakątki świata i najlepsze propozycje wypoczynku dla siebie i znajomych
 • Będziesz brać aktywny udział w targach turystycznych organizowanych w wielu miejscach Polski i Europy
 • Jako doświadczony i kompetentny pracownik zdobędziesz wielu zaufanych klientów, którzy systematycznie będą do Ciebie powracać po kolejne wycieczki
 • Z naszego szkolenia dowiesz się jak błyskawicznie przygotowywać oferty dla turystów
 • Poznasz tajniki rozmowy z klientem – turystą
 • Dowiesz się jak nie oddać swoich klientów konkurencji
 • Nauczymy Cię jak rozmawiać z klientem i sprawnie finalizować sprzedaż
 • Dowiesz się jak sprzedawać wycieczki osobiście, poprzez telefon, poprzez strony www i media społecznościowe
 • Co bardzo ważne – nauczymy Ciebie korzystać  z systemów rezerwacyjnych, bez których nie da się pracować w żadnym biurze podróży. Dzięki szkoleniu wyszukanie i przygotowanie oferty będzie dla Ciebie szybkie i przyjemne
 • Naszym celem nie jest tylko nauczenie Ciebie obsługi systemu rezerwacyjnego, my idziemy dalej i chcemy byś potrafił/a przy ich użyciu osiągać jak najlepsze sukcesy sprzedażowe.
 • Na koniec zrobimy coś, za co znienawidzi Cię konkurencja – zdradzimy kilka sekretów pozyskiwania i przyciągania do siebie klientów

 

Czego nie ma?

 • Nie licz, że zakopiemy Ciebie definicjami, podziałami, tabelkami i inną akademicką treścią
 • Nie licz, że nauczymy Ciebie geografii i mapy świata Smutek
 • Nie licz, że to szkolenie jest napisane przez profesorów uniwersyteckich oderwanych od rzeczywistości i pracy w biurze podróży

 

A co otrzymam?

Otrzymasz tylko praktyczną wiedzę, od praktyków a nie teoretyków. Od przedsiębiorcy, a nie od wykładowcy.

Jest to szkolenie, które otwarło już wielu ludziom drzwi do kariery, umożliwiło otrzymanie wymarzonej pracy i osiągnięcie pierwszych sukcesów.

Jest to szkolenie, które stosujemy u nas w firmie, gdy zatrudniamy nowych ludzi do pracy. Podkreślę że ludzi bez doświadczenia w turystyce.
Jest to szkolenie, które jako firma outsourcingowa prowadzimy dla innych biur podróży, dla ich pracowników.

Potrzebujesz opinii? Zobacz co myślą inni:

Przebranżowiłam się z księgowej na agentkę. Praca marzeń, koniec z cyferkami, teraz pomagam znajomym spełniać ich marzenia o podróżach, a gdyby nie kurs nadal bym tonęła w tabelkach zamiast pluskać się w Adriatyku.
Asia Molenda
Potrafię słuchać ludzi i pomagać im w decyzjach. Po kursie znalazłem pracę, w której się odnalazłem, a za tym przyszły konkretne zarobki. Teraz mam stałych klientów i nie martwię się o jutro.
Tomek Janecki
W dotychczasowych ofertach pracy przeglądanych na portalach internetowych, głównym wymogiem do podjęcia pracy w biurze podróży była znajomość systemów rezerwacyjnych, których niestety nie uczą nas na studiach.” Dzięki szkoleniu miałam jedyną okazję zapoznania się z systemami rezerwacyjnymi. Ponadto dowiedziałam się wielu praktycznych uwag dotyczących obsługi klienta, taktyki sprzedażowej, najważniejszej praktycznej wiedzy z zakresu zwiedzanych kierunków destynacji na świecie. Szkolenie konkretne, rzeczowe, bez zbędnej teorii - sama praktyka. Rewelacja!!
Pozdrowienia dla P. Ewy od kursantki Ani
Jeszcze raz dziękuję za szkolenie- przyniosło mi więcej praktycznej wiedzy, niż zajęcia na studiach
Izabela

 

 

Spełnij się zawodowo w biurze podróży. Połącz pracę z pasją, a nigdy nie przepracujesz ani jednego dnia.


Jeśli na drodze do Twojego szczęścia stoi tylko brak wiedzy i doświadczenia – pokonaj to i zapisz się na ten kurs już teraz!

zapraszam serdecznie

 

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle