"Trzeci wymiar w ozdabianiu, czyli Sospeso trasparente"

Zapraszamy na dwugodzinny kurs, który odbędzie się 7 września 2012 r. o godzinie 18:00. Kurs poprowadzi na żywo Beata Wośkowiak, wieloletnia instruktorka decoupage, właścicielka Hurtowni Decoupage, witryny www.decoupage.net.pl oraz sklepu www.sztukazdobienia.pl

Beata uczyła się technik decoupage w wiodących firmach hobbystycznych w Hiszpanii, RPA, na Węgrzech i we Włoszech - także u Moniki Allegro, twórczyni techniki sospeso trasparente. Od lat prowadzi szkolenia stacjonarne w Skoczowie oraz w zaprzyjaźnionych firmach na terenie całej Polski.

Beata Wośkowiak

Beata Wośkowiak

Dzięki kursowi na żywo, nie wychodząc z domu nauczysz się podstaw techniki sospeso. Poza demonstracją podstaw techniki sospeso, szczegółowo zostaną omówione następujące jej warianty :

  • efekt porcelany
  • efekt rampicante
  • efekt linearny
  • żywice

Poniżej prezentujemy zdjęcia przykładowych prac z zastosowaniem techniki sospeso...

broszka sospeso


pudełkotalerz


W trakcie dwugodzinnego spotkania dowiesz się więcej niż z książek bo zobaczysz to na własne oczy.

Zobacz fragment poprzedniego szkolenia, "Nie pękaj przy spękaniach, czyli prawie wszytko o preparatach Cracle"

Dzięki czatowi na żywo możesz zadawać pytania w trakcie trwania kursu. Beata odpowie na pytania - nawet te najdziwniejsze ;)

Każdy uczestnik kursu otrzyma możliwość bezpłatnego pobrania filmu, będącego zapisem całego szkolenia - film udostępnimy w ciągu miesiąca od nagrania.


zapraszamUwaga! Aby uczestniczyć w kursie, prędkość Twojego internetu musi pozwalać na oglądanie transmisji wideo on-line (min. 500kbps), oraz posiadać zainstalowane wtyczki flash w przeglądarce. Za kłopoty w odbiorze nadawanej audycji nie odpowiadamy. W czasie audycji mogą pojawiać się reklamy.
Zapisy wstrzymane