Skuteczny Handlowiec

Poznaj sekrety skutecznej sprzedaży za 59 zł!Pomyśl tylko.

Czy też chciałbyś przeprowadzać proces sprzedaży w sposób łatwy i bezbolesny, finalizować wszystkie swoje transakcje, zbierać rekomendacje i spowodować, że klienci sami będą od ciebie kupowali?

Każdy z nas marzy o takiej sprzedaży. Ja też miałem takie marzenia, udało mi się je zrealizować i chce się z Tobą podzielić wiedzą, która pomoże Ci dojść do takiego stanu.

Powtarzałem sobie:

Jeśli tylko posiądę odpowiednią wiedzę i zacznę ją stosować na pewno uda mi się osiągnąć sukces A wtedy będę mógł zająć się tym co lubię najbardziej czyli szkoleniami.

Być może Tobie też zdarzyło się, że nabyłeś gdzieś wiedzę, która wydawała Ci się doskonała. Ale nie wiedziałeś jak masz ją wykorzystać w codziennej pracy...

Większość handlowców boi się inwestować swoje pieniądze w szkolenia. Zazwyczaj szkolenia są bardzo drogie. Są jednak takie, jak moje, które w systemie stacjonarnym przeszło prawie 230 osób. Przynoszące wzrost sprzedaży, każdemu, kto zaczął stosować wskazówki w nim zaprezentowane. Przykładem doskonałym jest moja grupa handlowców, którzy po tym szkoleniu podnieśli swoją sprzedaż w ciągu jednego miesiąca o 15%.

Program szkolenia:


W twoje ręce oddaje materiał szkoleniowy, który pomimo, krótkiego okresu jego istnienia pomógł już wielu osobom odnieść sukces. Co to szkolenie ma w sobie, że powinieneś zainwestować w nie swoje pieniądze? Poznaj może 4 bloki, które znajdziesz w moim kursie.

BLOK 1 : Osobowość doskonałego sprzedawcy

W tym bloku szkoleniowym dowiesz się jak powinna wyglądać Twoja osobowość. Jakimi cechami powinieneś się wyróżniać by osiągnąć stawiane przez siebie cele.

BLOK 2 : Psychologia finalizowania sprzedaży

Materiał tu zamieszczony przedstawia Ci aspekty psychologiczne zachodzące podczas procesu sprzedaży. Pozwoli Ci wreszcie odpowiednio się przygotować, zrozumieć zachowania klienta i przede wszystkim nie dasz się już zaskoczyć.

BLOK 3 : Obiekcje klientów

Bez obiekcji nie ma sprzedaży. Pamiętaj, że klient, który nie zadaje pytań nie jest zainteresowany nabyciem oferowanego przez Ciebie produktu. Nauczę Cię odpowiadać na wygłaszane przez twojego rozmówcę obiekcję tak byś nie musiał nigdy czuć się spełniony.

BLOK 4 : Techniki finalizacji sprzedaży

W ostatnim bloku szkoleniowym dowiesz się jakie są najprostsze i najskuteczniejsze techniki finalizacji. Opowiem Ci jak i kiedy je stosować. Po zakończeniu tego bloku szkoleniowego czekać Cie będzie już tylko wprowadzenie wiedzy teoretycznej w praktykę.

Zastanów się jak bardzo zwróciłaby Ci się drobna inwestycja, która da Ci dostęp do:


1: Narzędzi

Dam Ci dostęp do technik sprzedaży, które pomogą CI sukces w sprzedaży.

2: Praktycznej wiedzy

Mam dla Ciebie mnóstwo wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia sprzedażowe.

3: Wsparcia

Dam Ci możliwość udziału w dyskusjach ze mną oraz innymi początkującymi i doświadczonymi sprzedawcami na zamkniętym, moderowanym forum o technikach sprzedaży.


Zróbmy małe podsumowanie:


Otrzymasz narzędzia, wiedzę i wsparcie, które normalnie sprzedaję za 350 zł (szkolenia stacjonarne).

To jest wartość rynkowa, jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że WARTOŚĆ RZECZYWISTA dostępu do tych treści, narzędzi i ludzi wynosi przynajmniej 1/20 Twoich miesięcznych dochodów to czy nie warto zainwestować w swoją karierę..

A jeśli nie masz jeszcze żadnych dochodów? No to już wiesz, dlaczego tak jest i jak to zmienić:

P.S. Być może obawiasz się, że wydane na szkolenie Skuteczny Handlowiec pieniądze i poświęcony czas zostaną stracone. Być może kalkulujesz, że praca, którą właśnie wykonujesz może nie wypalić, więc zamiast porządnie do niej przysiąść z odpowiednią wiedzą i technikami chwytasz się wielu czasami bardzo różnych pomysłów na raz. Być może nie chcesz się przyznać do myśli, że to, co robisz może nie mieć sensu i być skazanym na porażkę.

Jeśli takie myśli chodzą Ci po głowie... nie jesteś sam. Znam to. Przeszedłem przez to i potrafię sprawdzić i z ogromną pewnością odpowiedzieć sobie na takie pytania i wątpliwości. Podzielę się z Tobą moimi wszystkimi doświadczeniami - nie sprzedawaj sam, na czuja.

P.P.S. Nie będę Cię prosił, abyś mi zaufał na słowo. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ moja pewność w wartość tej wiedzy i pomocy pozwala dać Tobie 30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.


GWARANCJA:Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu mojego szkolenia uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza i pomoc nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze.
Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle