Linki to nie wszystko!

Jak w Roku Pingwina zacząłem zdobywać WYŻSZE POZYCJE W GOOGLE dodając mniej linków, pracując krócej, a czasem… wcale

sławomir gdak szkoleniowiec seo guruCiężko pracowałem na swoje pozycje. W chwilach desperacji dodawałem ręcznie ponad 100 linków dziennie. Czasami nawet przez 7 dni w tygodniu. Ale dopiero, gdy przestałem to robić – moje strony zaczęły pojawiać się w TOP 10 a nawet w TOP 3.
Sławek Gdak

efekty seo

Na podanym przykładzie widzisz, jak mniejsza liczba mądrze dobranych linków wprowadziła jedną z moich stron do TOP 3. Dzięki tym metodom mniej pracujesz, masz lepsze efekty i mniejsze koszty pozycjonowania. 

TAK NAPRAWDĘ linkowanie to tylko mały wycinek pracy pozycjonera. I o tym właśnie chcę Ci opowiedzieć na tym szkoleniu, bo chcę ci dać:

WSZYSTKO, co musisz wiedzieć by samodzielnie wypozycjonować dowolną stronę internetową

Po raz pierwszy pokażę wszystko od A do Z. Między innymi zobaczysz i zrozumiesz. Jak krok po kroku budować pozycję witryn, jak dobierać słowa i frazy kluczowe, jakich narzędzi używać, skąd brać mocne linki, a przede wszystkim, jaką obrać strategię.

Dzięki temu, nawet, jeśli tylko zlecasz pozycjonowanie, będziesz w stanie zweryfikować działania agencji i nikt nie wciśnie Ci żadnego „kitu”.

Oczywiście możesz próbować znaleźć w Internecie nowe, „cudowne” techniki pozycjonowania i ryzykować pozycją swojej strony. Powiem tak, jeśli nie nauczysz się strategicznego podejścia, to nigdy nie osiągniesz długotrwałych efektów.

100% Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

listamocnychprofili-gwarancjaJestem tak pewien jakości tego szkolenia, że dam Ci na nie bezpieczną dla Ciebie gwarancję.

Jeśli dziś je kupisz, to masz całe 30 dni na dokładne zapoznanie się ze wszystkimi materiałami. Jeśli tylko stwierdzisz, że to nie jest najlepszy w Polsce kurs online na temat SEO – wystarczy jeden e-mail do mnie, a ja z uśmiechem oddam Ci pieniądze. Najpierw sprawdź, a potem oceń. Pasuje?


Moje porady na temat pozycjonowania są tak dobre, że korzystają już z nich nie tylko webmasterzy, ale też spore i znane agencje seo!

Jest też wiele dowodów na to, że TO przynosi efekty. 

Udostępniane przeze mnie materiały były wielokrotnie poddawane różnym testom, takim, jak na przykład ten, na stronie: http://time4seo.pl/podsumowanie-testu-listy-mocnych-profili/

efekty moich technik

Jeśli tak działa tylko jedna z rzeczy, jakie Ci pokażę, to czego można spodziewać się po całości?

Do tej pory nigdy nie udostępniłem tej całej wiedzy na raz. O ile wiem, nie ma w Polsce żadnego innego kursu on-line, który byłby tak kompletny.

Wiedzę, którą udostępniam, można w pewnym stopniu zdobyć na drogich i stacjonarnych warsztatach.  

Chcesz wiedzieć PRAKTYCZNIE wszystko od razu bez wyjazdów na drogie konferencje i warsztaty?

Szkolenie on-line ma tę zaletę, że całą wiedzę SEO możesz dawkować stopniowo, w swoim tempie, gdy masz na to czas i… ochotę.

To, co Ci pokażę to same praktyczne wskazówki, które będziesz w stanie wykorzystać od razu.

 • TO nie wymaga żadnego formalnego wykształcenia.
  Nie musisz się doktoryzować, by samodzielnie wbijać się na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.
 • TO nie wymaga dużych pieniędzy. 
  Gdy płacisz po kilkaset złotych za pozycjonowanie jednej frazy przez agencję seo, to nie dlatego, że oni ponoszą tak duże koszty. Płacisz za swoją niewiedzę. W rzeczywistości efektywne pozycjonowanie jest tanie, tylko musisz wiedzieć JAK to zrobić. Dlatego praktyczna wiedza z tego szkolenia bardzo szybko Ci się zwróci.
 • TO nie wymaga szczęścia. 
  Zmiany w algorytmie Google zawsze powodują spadki części witryn. Być może zastanawiasz się, kiedy kolejna Panda czy Pingwin zepchną twoje witryny poza TP 10, TOP 100, a może nawet wyrzucą je z indeksu? I po cichu liczysz na to, że Ciebie to nie dosięgnie? 

  Pokażę Ci metody pozycjonowania, które uniezależnią Cię od kolejnych zmian w algorytmie Google. Właśnie dlatego, że nie obiecuję żadnych cudownych metod, tylko dobre, zgodne z wytycznymi Google praktyki możesz mieć pewność, że nie potrzebujesz szczęścia do zdobycia i UTRZYMANIA wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

  Taka sytuacja zdarzyła się jednemu z moich klientów. Prowadził serwis usługowy od 2006 roku. Strona od wielu lat była w TOP 10 na interesujące go frazy, jednak nigdy nie przykładał wielkiej wagi do właściwego pozycjonowania. 

  Niestety przyszedł czas także na jego stronę! Zupełnie się tego nie spodziewał, a jednak! Od 17 do 19 stycznia pozycja jego strony spadła o 50 pozycji, a momentami w ogóle zniknęła z Google! To bardzo odbiło się na przychodach jego firmy!

  drastyczny spadek w google

  „Na szczęście” po podjęciu właściwych działań udało się przywrócić stronę do TOP 10 – obecnie dwie kluczowe frazy znajdują się na miejscu 2 i 3.

 • TO nie wymaga doświadczenia.

  Co to jest pozycjonowanie? To pewna strategia i konkretne działania, które nie wymagają żadnych nadludzkich umiejętności. Właśnie dlatego szkolenie zaczyna się od najprostszych podstaw, by każdy mógł to zrobić bez żadnego dodatkowego przygotowania. Instrukcje są dokładne i szczegółowe – wystarczy powtarzać to, co widzisz na ekranie.

  Czy to znaczy, że bardziej doświadczeni pozycjonerzy nie znajdą tu nic dla siebie? PRZECIWNIE! Zawsze dziwi mnie, jak mało wiedzą o pewnych szczegółach nawet osoby, które zajmują się pozycjonowaniem nawet od kilku lat.  Uzupełniam wszystkie luki wiedzy.

Dopiero cała, dobrze przemyślana strategia pozycjonowania prowadzi do pewnych efektów
– bez niespodzianek związanych z aktualizacją algorytmu Google:

zastosowanie jednej z technik seo

A czego w takim razie TO wymaga?

Małej wiary. Wystarczającej do tego, by dać mi szansę nauczenia Cię łatwej strategii pozycjonowania. Wiary, która wystarczy do podjęcia sugerowanych przeze mnie działań.

Nie proszę Cię o to, byś od razu uwierzył we wszystko, co mówię. Zachęcam Cię do wypróbowania tej wiedzy w praktyce – masz moją gwarancję. Jeśli dojdziesz do wniosku, że się mylę, to zwrócę Ci pieniądze.

Ale co, jeśli mam rację?

Jesteś zaledwie 11 godzin od poznania wszystkich sekretów osiągania wysokich pozycji w 2013 roku, ale to wymaga zrobienia czegoś TERAZ

Możesz zrobić coś niezwykłego w tym roku. Coś, co pokaże Ci różnice pomiędzy ciężką i nieefektywną pracą przez kolejne lata, a uczynieniem tego roku najlepszym dla Ciebie i Twojego biznesu.

Dlaczego 11 godzin?

Bo tyle trwają wszystkie nagrania, które dla Ciebie przygotowałem. Dzięki temu, że to szkolenie on-line, nie musisz spędzać 11 godzin na raz przed komputerem! Zamiast tego wybierasz odpowiednią chwilę i w wygodnym dla siebie czasie i tempie pochłaniasz wiedzę, której zdobycie zajęło mi 5 ostatnich lat.

Co na Ciebie czeka w tym szkoleniu?

Temat 1 – Podstawy SEO
Najprościej mówiąc – jak to działa i od czego zależy wysoka pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki.

Temat 2 – Słowa i frazy kluczowe
Dzięki temu nie stracisz czasu na nieskuteczne działania. Zły dobór słów sprawia, że marnujesz czas i pieniądze na działania, które nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. 
Pokażę Ci jak uniknąć pułapek i błędów oraz 3 narzędzia, które pomogą Ci we właściwym doborze słów.

Temat 3 – Nazwa domeny
Jeżeli jesteś na etapie wyboru domeny, możesz wiele zyskać, jeśli mądrze to zrobisz. To może Ci dać fory w walce o konkurencyjne frazy.

Temat 4 – Optymalizacja on-site
Wszystko, co możesz ulepszyć na swojej stronie, by była lepiej oceniana przez algorytmy wyszukiwawcze. Już tylko ten jeden temat może dać Ci ogromną przewagę nad konkurencją i dużo wartościowego ruchu na stronie.

Dużo konkretnych porad na temat tak zwanego seo copywritingu. Poznasz między innymi 15 zasad tworzenia wartościowych dla wyszukiwarek treści. Do tego praktyczne wskazówki jak dobrze tworzyć znaczniki meta, by i one budowały wysoką pozycję.

Nie sztuką jest wypozycjonować stronę na 3-4 frazy. Sztuką jest tak ją zoptymalizować, aby sama się pozycjonowała na dziesiątki fraz na raz.

I wtedy KAŻDA z tych fraz zaczyna generować coraz więcej wejść na stronę.

Przykład?

efekt seo

TAK to działa. 

Dowiesz się też jak jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt, poprzez:
 • odpowiednie formatowanie treści,
 • właściwe dobieranie adresów url i nazw plików oraz katalogów,
 • dobre opisy obrazków,
 • wykorzystanie title linków wewnętrznych,
 • linkowanie wewnątrz serwisu,
 • tworzenie map witryn,
 • optymalizację seo stron z filmami i plikami dźwiękowymi,
 • oraz sprytne indeksowanie (8 narzędzi i 4 serwisy do ręcznego indeksowania).
Ta jedna metoda pomogła mi „rozruszać” mój blog. Dopiero, gdy zacząłem optymalizować wpisy (według zasad, które Ci podam) zacząłem za darmo ściągać wartościowy ruch.

ruch sprawdzony z seo
A to przykład jednego z moich prostych blogów o kredytach stworzony pod zarabianie na AdSense, którego liczba odwiedzin od wielu miesięcy pnie się w górę i w tym momencie wyniosła 4,470 użytkowników!
wielkość ruchu na jednej z moich stron stworzonych pod zarabianie na adsense
Temat 5 – Zasady linkowania
11 zasad prawidłowej budowy wartościowych linków, dzięki czemu unikniesz obniżania ich skuteczności. Na czym polega dywersyfikacja – 10 metod do natychmiastowego zastosowania.

Temat 6 – Link Building 
Tu dowiesz się, czym jest White, Grey i Blackhat SEO. Powiem Ci, co działa, a co nie. I co daje może szybkie efekty, ale naraża Cię na spore ryzyko filtra lub nawet bana w Google. 
Pokażę Ci, jakie linki najlepiej zdobywać, i co najważniejsze, skąd je brać! Otrzymasz 15 metod White SEO oraz 5 metod Grey SEO. Ty zdecydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Z moimi poradami będzie to łatwe.

Temat 7 – Strategia SEO
Przeprowadzę Cię przez 5 podstawowych etapów pozycjonowania. Tu dowiesz się, jak pokonać konkurencję z tysiącami linków. W sumie to jest bardzo proste, ale ktoś musi to powiedzieć na głos. Padło na mnie…

Temat 8 – Efekty w SEO
Pozycjonowanie bez odpowiedniego monitoringu efektów skazuje Cię na porażkę. Dlaczego? Jeśli nie dowiesz się, co sprawdza się na Twojej stronie, a co nie, to marnujesz czas, a może i pieniądze – na przypadkowe i nieskuteczne działania.
Pokażę Ci jak i czym monitorować efekty pozycjonowania, by było to dla Ciebie łatwe i pouczające.

Temat 9 – Spam, filtry, bany
Jak unikać najgroźniejszej kary od Google – bana? I jak się go pozbyć, gdy Google Ci go da – oczywiście niesłusznie. O co chodzi z filtrami i jak sobie z nimi radzić?
I najważniejsze – 6 rzeczy, od których musisz trzymać się z daleka, jeśli nie chcesz podpaść Google.

Temat 10 – narzędzia pozycjonera
Omówię co najmniej17 narzędzi, które pomogą Ci analizować konkurencję, monitorować efekty, w link buildingu oraz w kilku innych ważnych sytuacjach. 

Materiały szyte na miarę
W serwisie ekademia zostało udostępnione forum szkolenia na którym uczestnicy mogą proponować nagranie przeze mnie dodatkowych materiałów, aby kurs był jeszcze lepiej dopasowany do odbiorców.

BONUSY

Jeśli dziś zdecydujesz się na wypróbowanie tego szkolenia, to otrzymasz
 • zupełnie za darmo mój produkt "Lista Mocnych Katalogów." o wartości 37 zł,
 • oraz 50% zniżki na produkt "Lista Mocnych Profili", który po zniżce będzie kosztował tylko 63,50 zł.
Oba te produkty pozwolą Ci na pozyskanie ponad 300 linków bardzo dobrej jakości.

Klucze Do Google

Daję Ci do ręki klucze, którymi otworzysz sobie drzwi do wysokich pozycji w Google. Do tej pory były przed Tobą zamknięte, bo brakowało Ci tej całościowej wiedzy. Ale jak to jest z kluczami – musisz ich użyć.

Nawet, jeśli w tej chwili nie jesteś w 100% przekonany do zakupu tego szkolenia – to nie musisz teraz podejmować żadnej ostatecznej decyzji. Po prostu zamów i sprawdź, jak bardzo przyda Ci się ta wiedza do budowy lepszych pozycji. 

Masz pełne 30 dni na zapoznanie się ze wszystkimi materiałami i wtedy podejmiesz decyzję, czy sobie to zostawić.

Jeśli kwota 970 zł stanowi dla Ciebie zbyt duży wydatek możesz skorzystać z opcji zakupu szkolenia na raty!

Kliknij tutaj >>, aby dokonać zakupu "SEO Guru" w 2 równych ratach po 537 zł.

© 2007-2017 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle