Seo Copywriting - Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu

naglowek spywords seo copywriting

Kto Jeszcze Chce Pisać Skuteczne i Porywające Czytelników Teksty Pod Wyszukiwarki?

Prosta sztuczka, która daje niesamowite efekty, a o której ogromne korporacje milczą!

Seo Copywriting - Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu

Zanim udostępniłem tę wiedzę przez wiele miesięcy testowałem ją. Z powodzeniem wykorzystuję ją od kilku lat na wielu swoich blogach generujących tysiące wejść miesięcznie.


Teraz chcę podzielić się z Tobą wiedzą na temat tego jak zupełnie za darmo zwiększyć odwiedzalność Twojej strony i spowodować, że czytelnicy będą chłonąć Twoje teksty!


Chcę Ci przedstawić technikę seo która nic nie kosztuje i przez lata będzie sprowadzać ruch na Twoją strie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztonę. Technikę, którą pokochają Twoi czytelnicy, ale także Google! Technikę o której nie mówią agencje seo!

Ta bardzo mocna technika to Seo Copywriting!
Wszyscy zgodnie mówią „Content is King”, treść jest najważniejsza, ale nikt nie mówi jaka treść, jak należy pisać, aby treść przynosiła Ci oczekiwane rezultaty – wysokie miejsca strony w Google i zwiększenie sprzedaży!

Pomyśl jakby to było gdyby wyszukiwarka pokazywała wszystkie teksty z Twojej strony na pierwszych miejscach?

O ile zwiększyłby Ci się ruch na stronie? Jak rozkwitłby Twój biznes? … ale pierwsze miejsce to nie wszystko. Wiesz, że dobór nieodpowiednich fraz kluczowych może pogrzebać Twój biznes ?

Najważniejszym elementem w pozycjonowaniu jest dobór odpowiednich fraz kluczowych. Jeśli Twoja strona znajdzie się na pierwszym miejscu w Google na frazę kluczową niedopasowaną do Twojego czytelnika to może to być gwóźdź do trumny Twojego biznesu! Czy jesteś gotów na takie ryzyko?

Nie sztuką jest wypozycjonować stronę na 3-4 frazy sztuką jest tak ją zoptymalizować, aby pozycjonowana się sama na dziesiątki fraz

Wybranie fraz kluczowych to też nie wszystko! Podstawą przed uruchomieniem strony jest jej optymalizacja na wybrane frazy kluczowe. Dobre agencje seo zaczynają od optymalizacji stron, ale nawet one nie zrobią wszystkiego za Ciebie. Zdziwiony?


Sam musisz zadbać o optymalizację tekstów na wybrane frazy kluczowe.
Nie sztuką jest wypozycjonować strony na 3-4 frazy kluczowe! Sztuką jest tak zoptymalizacować stronę, aby pojawiała się ona wysoko w wynikach wyszukiwania na dziesiątki fraz. W ten sposób zdobywam setki odwiedzin dziennie na swojego bloga.

Ja nie pozycjonuję bloga, tylko optymalizuję na nim treści. Sprawdź poniżej, że mój blog www.blog.gdaq.pl jest na kluczowych pozycjach w Google. Pamiętaj, że to kilka z dziesiątek fraz na moim blogu.

autoaudytseo Seo Copywriting efekt dla frazy seobohater
Seo Copywriting efekt dla frazy silesiasem

Tak właśnie działa Seo Copywriting

Nieźle co! A tu masz screen z Google Analitycs na którym pokazuję ile wejść na bloga generuje mi jedna z fraz w przeciągu miesiąca.

Seo Copywriting case study
Pewnie pomyślisz: „No tak, ale co to za frazy, na takie frazy to żadna sztuka się wypozycjonować” . Właśnie wróciłem z serwisu samochodowego. Oddaje samochód do serwisu który naprawia tylko markę ford, a firma pozycjonuje się na frazę „serwis samochodowy”. Serwis pozyska masę ruchu, jednak w dużej mierze bezwartościowego bo na stronę zaczną wchodzić ludzie którzy posiadają Toyote, Honde, Fiata i nie będą naprawiać samochodu w serwisie Forda.


Rozumiesz o co chodzi? Wybrane przez Ciebie frazy muszą być dopasowane do potrzeb czytelnika!


A co jeśli na swoich blogach mam takich fraz dziesiątki, albo setki? Jeśli 1 wpis na blogu wygeneruje choćby 50 wejść w miesiącu, ale tych wpisów mam 50 to na blogu pojawi się 2500 użytkowników !

Ale co najlepsze nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów!

BOMBOWY CASE

Poniżej case zrobiony dzisiaj gdzie pokazuję jak blog od ręki zdobył top10 i w 2 tygodnie top3, generując przy tym 907 odsłon w niecałe 3 tygodnie .

case study spywords seo copywriting

Wspomniałem, że pozycje strony to nie wszystko? Oczywiście! Bo to co dla mnie jest ważne to satysfakcja czytelników. Teksty tworzę przede wszystkim dla nich, jednak nie lada sztuką jest stworzyć tekst, który z chęcią będą czytać czytelnicy i będzie przyjazny wyszukiwarkom, sam się indeksował i pozycjonował .


Komentarze czytelników na moim blogu są dowodem skuteczności tekstów. Musisz wiedzieć jak pisać skuteczne tytuły, teksty i jak je optymalizować, aby osiągnąć sukces w biznesie.

zdobywanie komentarzy poprzez seo copywriting

Masz bloga czy stronę firmową nie ma to żadnego znaczenia. Technikę tę możesz zastosować na dowolnej stronie i dowolnej ilości stron.


Wyobraź sobie swoją stronę na którą wchodzą dziesiątki klientów każdego dnia! Zaznaczam klientów bo najprawdopodobniej nie zależy Ci, aby wchodzili przypadkowi czytelnicy. Dzięki tej technice dowiesz się jak przyciągać na stronę tych którzy kupują i rozruszać Twoją stronę.

Ty też możesz mieć takie efekty!

Sporo czasu minęło zanim na moim blogu zaczęło się coś dziać. Było to dla mnie dość frustrujące. Nikt nie chciał komentować i mimo wielu odwiedzin miałem wrażenie, że piszę do pamiętnika pod poduszką. Zastanawiałem się czemu oni nie komentują?


Teraz ten problem mam już za sobą. Dzięki solidnej optymalizacji każdy nowy wpis na moim blogu bardzo szybko i wysoko pojawia się w wyszukiwarce, a do wielu wpisów mam po kilkanaście czy kilkadziesiąt komentarzy.


Scenariusz dla Twojej strony może być podobny, a rozwiązanie masz w zasięgu ręki.

statystyki Google Analitycs po zastosowaniu Seo Copywritingu

Z tej techniki może skorzystać tak naprawdę każdy, bez znajomości języków programowania czy specjalistycznych skryptów!

To co musisz umieć to tylko pisać!


Wystarczy, że otworzysz swoją stronę i według moich sugestii zmodyfikujesz teksty na niej, a po kilku dniach odczujesz efekt swoich działań i Twoja strona awansuje w wynikach wyszukiwania.


Wiem, że brzmi to jak magia, ale to jest naprawdę proste i skuteczne, to po prostu Seo Copywriting .


Testowałem to osobiście, a po uzyskaniu oczekiwanych rezultatów uznałem, że muszę podzielić się tą wiedzą z innymi. Jestem pierwszą osobą w Polsce, która tak dokładnie omówiła ten temat i stworzyła pierwsze szkolenie z tej tematyki!

Szkoliłem też z seo copywritingu firmy zewnętrzne.

referencje ze szkolenia seo copywriting

a kurs ten został zakupiły przez kilka największych Polskich agencji seo, które dzięki tym materiałom szkolą swoich copywriterów!


Jak widzisz po opiniach klientów efekty zaskakują nie tylko mnie! Całą wiedzę na ten temat zebrałem i nagrałem 2 godzinne szkolenie video, które dzisiaj chcę Ci zaoferować.


Teraz i Ty możesz skorzystać z tej techniki dzięki, której bez wysiłku wypozycjonujesz swoją stronę na kluczowe pozycje w Google i zaczniesz przyciągać do swojej strony klientów.

Cezary Lech opinia o seo copywriting magiczna siła słowa w pozycjonowaniu „Seo Copywriting to temat o którym każdy pozycjoner co? słyszał, jednak do tej pory nikt nie podjął się opracowania tego tematu w tak rzetelny sposób jak Sławek w swoim szkoleniu video.

Autor krok po kroku pokazuje kolejne etapy optymalizacji strony. Ich wdrożenie jest bardzo proste więc każdy bez problemu sobie z nimi poradzi.

W kursie znajdziesz szczegółowe informacje o optymalizacji tytułu, opisu strony, tre?ci, linkowania, wyborze fraz kluczowych o tym jak godzić konflikt pomiędzy oczekiwaniami wyszukiwarek, a czytelników, jak zwiększać ctr z wyników organicznych i sporo innych ciekawych porad.


Są to podstawy o które powinien zadbać każdy. Niestety w obecnych czasach agencje seo bardzo zaniedbują tę kwestię i ograniczają swoje działania do podlinkowania strony klienta, dlatego nie ważne czy jestem pozycjonerem czy klientem agencji powinieneś? zapoznać się z tym kursem.
Kurs Sławka to seo copywriting w pigułce!”

Cezary Lech, Partner & SEO Director, MaxROY.com
Marcin Kaminski opinia o seo copywriting magiczna siła słowa w pozycjonowaniu „Szkolenie video z SEO copywritingu poprowadzone przez Sławka jest tak rzetelnie przeprowadzone, że będzie zrozumiałe nawet dla najbardziej opornych. Prostota przekazywania wiedzy to główny atut tych szkoleń. Same konkrety, które po wprowadzeniu w swojej karierze SEO przynoszą NATYCHMIASTOWE rezultaty.

Nauka SEO copywritignu w formie video jeszcze nigdy nie była tak prosta jak za sprawą Sławka. Polecam te szkolenia każdemu, kto widzi swoją przyszłość w branży SEO, ale nie tylko, gdyż wiedza na temat copywritingu zawarta na tych filmach przyda się każdemu, kto posiada choć jedną własną stronę www lub bloga.”


Marcin KAMYK Kamiński, Specjalista SEO w firmie New Digital Media Poland, ndmpoland-seo.pl
Michał Lembicz Pozycjonerzy 24 opinia o seo copywriting magiczna siła słowa w pozycjonowaniu „… Zalecam też kurs Seo Copywritingu profesjonalnym, dużym firmom pozycjonerskim!
Coraz więcej moich klientów jest po przejściach z takimi firmami, a patrząc na jakość samej optymalizacji prosiłbym o zapoznanie się z tym kursem, albo nie świadczenie usług pozycjonowania.”


Michał Lembicz, właściciel Pozycjonerzy24, www.pozycjonerzy24.pl


Oto czego dowiesz się z kursu video


„Seo Copywriting – Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu”


 • jak wybrać frazę kluczową , która przyprowadzi na Twoją stronę prawdziwych klientów,
 • jak pogodzić konflikt między dostosowaniem treści do czytelnika i wyszukiwarki tworząc ciekawy tekst dobrze widoczny w wyszukiwarce,
 • jak napisać tytuł , który przyciągnie czytelników i roboty wyszukiwarek,
 • jak zwiększyć CTR czyli klikalność w Twój link z wyników wyszukiwania co pozwoli Ci jeszcze bardziej zwiększyć liczbę odwiedzających,
 • poznasz 4 sposoby na efektywne treści , które przyciągną masy klientów,
 • dostaniesz konkretne wytyczne gdzie i w jaki sposób powinieneś umieszczać frazy kluczowe, abyś sam nie musiał się nad tym głowić,
 • dowiesz się jak przygotować tagi title, description , aby jak najefektywniej działało do pozyskiwania ruchu z seo,
 • powiem Ci jak optymalizować linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne,
 • oczywiście nie zabranie także realnych przykładów optymalizacji treści.

To wszystko otrzymasz ode mnie w zestawie 5 nagrań video w których dokładnie tłumacze co i jak zrobić, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Do tego dokładam nagrania audio , abyś mógł słuchać tych nagrań choćby na telefonie komórkowym.


100% Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

listamocnychprofili-gwarancjaOpisywane przeze mnie techniki stosuję z powodzeniem podczas pozycjonowania stron i gwarantuję Ci, że przynoszą oczekiwane rezultaty, dlatego proponuję Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli w przeciągu 30 dni uznasz, że wiedza, którą znajdziesz w tym kursie Seo Copywritingu nie jest warta swojej ceny.

Nie musisz się z niczego tłumaczyć, napisz do mnie, a ja oddam Ci pieniądze.

Testujesz produkt na moje ryzyko. Jeśli Ci się nie spodoba zwrócę Ci wszystkie wpłacone za niego pieniądze bez pytania.

Zanim powiesz, że tego nie potrzebujesz…

bonus1 Seo Copywriting To nie wszystko! Mam jeszcze dla Ciebie kilka bonusów!

bonus1 ebook do kursu seo copywriting podkreslenie_bonus seo copywriting

10 stronicowy rozdział z mojego e-booka „Pozycjonowanie krok po kroku” pt.: „Jak wybrać frazy kluczowe, które przyniosą Ci zyski?” z którego dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć na temat wyboru fraz na Twoją witrynę.
Znajdziesz w nim informację:
 • Ile fraz wybrać do pozycjonowania?
 • Wybierać pojedyncze słowa czy frazy?
 • Frazy z błędami
 • Liczba pojedyncza i mnoga
 • Skąd brać pomysły na frazy kluczowe?
 • Jak wybrać najważniejsze frazy kluczowe?
bonus1 ebook do kursu seo copywriting
Rozdział daję za darmo bo uważam, że jest on niezbędny, abyś mógł skutecznie robić seo copywriting.

bonus2 video do kursu seo copywriting podkreslenie_bonus seo copywriting

Nagranie video pokazujące w jaki sposób za pomocą odpowiedniego tytułu pozyskiwać komentarze! Tą technikę poznałem około rok temu od japońskiego marketera. Bardzo szybko sprawdziłem jej efektywność i stosuję do dziś. Do tej pory jeszcze nikomu o niej nie mówiłem, a jest bardzo mocna. nagranie zdobywanie komentarzy poprzez seo copywriting

Ok, już wiesz o co chodzi. Wiesz co zawiera produkt, jak działa i co inni ludzie mają do powiedzenia na temat tej techniki. Masz moją gwarancję, że zwrócę Ci natychmiast wszystko, co do grosza, jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że jesteś niezadowolony z kursu. Reszta jest w Twoich rękach.


Już dziś podejmij decyzję i zainwestuj w wiedzę, która za darmo pozwoli Ci przyciągnąć klientów na Twoją stronę!


Możesz oczywiście zatrudnić seo copywritera, który zrobi optymalizację treści za Ciebie, jednak z doświadczenia wiem, że takich jest nie wiele, a jak są to często ich wiedza jest bardzo niewielka.


Efekt może być taki, że zapłacisz nie mało pieniędzy za kiepsko zoptymalizowane teksty, które nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. No dobrze, a co jeśli na Twojej stronie artykuły publikowane są cyklicznie? Za każdym razem będziesz zlecał optymalizację tekstów?


Koszt kursu to koszt jednorazowego zlecenia więc jesteś na starcie wygrany. Za pomocą uzyskanej wiedzy z kursu będziesz mógł optymalizować teksty na stronie non stop więc oszczędności będziesz miał cały czas. Pomijam już zyski, które wygenerujesz dzięki przyciągnięciu na stronę prawdziwych klientów!