Nigdy nie byłeś tak blisko poznania języka angielskiego. Sięgnij po informacje, które przyspieszą rezultat!


Witaj na kursie: "Angielski Dla Naprawdę Początkujących"!

Ile razy musiałeś spotkać się ze wstydem, kiedy ktoś mówił do Ciebie w obcym języku, a Ty nie rozumiałeś ani słowa?
Ile razy odrzuciłeś na wstępie ofertę pracy, gdzie wymogiem była podstawowa znajomość języka angielskiego?

Możesz to zmienić, jeżeli tylko przyjmiesz moją propozycję.

Nie obiecuję ci, że poznasz 68 języków jak poliglota o niemieckich korzeniach Emil Krebs, czy 60 języków, tak jak polski poliglota Andrzej Gawroński, czy jego uczniowie nawet 30 języków w przypadku Eugeniusza Słuszkiewicza i Jerzego Kuryłowicza. Ci znamienici Polacy i pozostali, oddani byli pasji do języków, obcowali z nimi na co dzień na uczelniach, w pracy i w każdej wolnej chwili. Pasjonowali się kulturami, które mówiły tymi językami, szukali każdej okazji, aby poznać nową kulturę i język jeszcze bliżej. Żyli tymi językami i kulturami, a one oprócz pasji zapewniały im byt. Również nasz rodak, Jan Paweł II znał biegle kilka języków i był w stanie posługiwać się nimi bez większych przeszkód.
Czy wiesz co wymienieni poligloci robili, aby zacząć mówić w obcym języku? Nie odpowiem tobie teraz, ale co mogę tobie powiedzieć, to na pewno to, że każdy, kto doszedł do komunikatywnej znajomości nowego języka musiał poznać reguły, które tam prowadzą. Na początku zabawa, później coś bardziej poważnego. Z czasem zabawa ta może przerodzić się w pasję lub zawód i stać się źródłem dochodu tak jak u wyżej wymienionych. Wszyscy jednak zaczynali od znajomości jednego języka i był to ich rodzimy język!

Wiele razy na mojej drodze do komunikatywnej nauki języka angielskiego napotykałem komplikacje podobne do Twoich. Doszedłem do pewnych prawidłowości w nauce języka angielskiego a komplikacje przekułem w zestaw zasad, którymi posługiwałem się, aby dojść do automatycznego używania języka angielskiego. Dzisiaj języka obcego używam codziennie w swojej pracy. Wiem, że dzięki jego znajomości mam co miesiąc parę tysięcy więcej.

Wiele razy próbowałem tak jak Ty, na początku swojej drogi dojść do płynnej znajomości angielskiego. Miałem już jego pewną jego znajomość, ale było to dla mnie za mało i chciałem znaleźć metodę, która wszystko przyspieszy... metodę, która działa.

Czy szukasz gładkiego i szybkiego sposobu na poznanie języka angielskiego? PUK, PUK - dzięki temu zwięzłemu kursowi poznasz zasady, które uproszczą tobie jego poznawanie i stworzą skróty do automatycznego posługiwania się językiem. Usłysz rady wzięte z moich doświadczeń. One naprawdę działają! Pomogły wielu uczestnikom i wierzę, że pomogą również Tobie.

W tym ponad godzinnym kursie/wykładzie znajdziesz:
 • Liczne przykłady dzięki którym Twoje złe przekonania na temat trudności języka angielskiego znikną.
 • Poznasz skuteczne skróty na zapamiętywanie nowych słówek.
 • Poznasz podstawy prawidłowej konstrukcji zdań języka angielskiego.
 • Poznasz sposoby na prawidłowe czytanie w języku angielskim.
 • Dowiesz się jak znaleźć czas na naukę w Twoim zabieganym życiu.
 • Znajdziesz informacje, które pomogą znaleźć Ci Twój potencjał do nauki języka angielskiego.
 • Dowiesz się jak znaleźć motywację w nauce języka angielskiego.
 • Poznasz przykłady dlaczego język angielski jest prostszy od języka polskiego.
 • Dowiesz się jak zdobyć rozpęd i zachować zapał w nauce angielskiego, aby mieć siłę by ciągle poszerzać swoją wiedzę.


Zawartość


POZNAJ SEKRET!

Co powiesz jeżeli pokażę tobie drogę, dzięki której szybciej i łatwiej zdobędziesz umiejętność komunikatywnej i automatycznej znajomości języka angielskiego?


(fragment wykładu)

Kurs "Angielski Dla Naprawdę Początkujących", to sprawdzona wiedza jaką zebrałem podczas drogi do komunikatywnej i automatycznej znajomości języka angielskiego w pigułce. Wierzę, że informacje te zaoszczędzą tobie sporo czasu i jeszcze szybciej opanujesz język angielski w wystarczającym stopniu.

Wiedza, którą chcę tobie przekazać to zbiór użytecznych zasad, które zbierałem przez wiele lat i nadal zbieram odkąd zacząłem uczyć się języka angielskiego. Czy jest inny sposób na naukę angielskiego? Pewnie jest, ale mój jest sprawdzony przeze mnie i aktywnie wykorzystuję go na co dzień oraz do nauki kolejnych języków - jestem praktykiem i pokażę tobie właśnie moje praktyczne podejście.

Dzięki znajomości angielskiego zrozumiesz zwyczajne audycje tv, wiadomości w internecie, publikacje, czy interesujące ciebie filmiki na YouTube. Zrozumiesz filmy z oryginalnymi dialogami. Obejrzysz i zrozumiesz dotąd niedostępne w języku polskim filmy, które mówią o rozwoju osobistym i innych potrzebnych tobie informacjach... Czy taka znajomość języka dla Ciebie jest satysfakcjonująca?

Już teraz widzę, że masz obrany właściwy kurs :: kurs na angielski!

prosty-angielski


Dzięki temu kursowi masz jedyną w swoim rodzaju okazję poznać możliwości i szanse przyswajania języka, jakie dostajesz na co dzień. Bez względu na to, czy uczysz się samodzielnie języka obcego, w szkole, czy na kursie, być może w ogóle się nie uczysz, a chcesz zacząć.

Wiedza ta jest dla Ciebie - od zaraz!


Złam przekonanie i zdecyduj teraz!

Czy poniższe komplikacje stanęły na twojej drodze i nadal nie wiesz:

 1. Od czego zacząć swoją naukę?
 2. Co zrobić kiedy na twojej drodze do rozwoju kariery zawodowej stanął brak umiejętności lub słaba znajomość języka angielskiego?

albo kiedy:

 1. Chcesz poznać język angielski bardziej niż to "...czego w szkole i na kursie nauczą".
 2. Kiedy planujesz zapisać się na kurs w szkole językowej.
 3. Kiedy zastanawiasz się jak znaleźć na to wszystko czas...
 4. Chcesz ulepszyć swoją metodę nauki i dowiedzieć się rzeczy na temat języka angielskiego, o których nie usłyszysz w szkole i na kursie?

Jeśli Twoją odpowiedzią na powyższe jest choć jedno tak, to przeczytaj tę ofertę do końca.

Cały materiał masz do ściągnięcia i przesłuchanie w dogodnym momencie!

Na czym polega zapamiętywanie? Zobacz poniższy schemat. A jak zapamiętywać skutecznie, szerzej usłyszysz na wykładzie.

Jak zapamiętujesz
Poświęciłem tak dużą ilość czasu językowi angielskiemu, że dzięki temu osiągnąłem poziom Master. Teraz chcę się z Tobą podzielić sekretami na temat tego języka. Posłuchaj o podstawowych zasadach zanim zaczniesz naukę.

Zasmakuj przygody z językiem angielskim od mojego wykładu. Obiecuję Tobie, że jest ona pełna satysfakcji i nowych lądów. Pamiętaj, że nikt nie odkryje ich za Ciebie... Nabierz wiatru w żagle i wyruszaj w kurs! KURS NA ANGIELSKI! Zrób to teraz.

autor
AP
Arkadiusz Pecyna
autor ProstyAngielski.pl

Zdecyduj teraz i nie przegap swojej szansy. Zapraszam na kurs i Powodzenia! Miło mi będzie powitać Cię w gronie zadowolonychUśmiech


P.S. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, wiedz, że RYZYKO JEST ZEROWE. Na ten kurs obowiązuje 30 dniowa GWARANCJA SATYSFAKCJI - jeśli w ciągu 30 dni od daty opłacenia zamówienia uznasz, że nie jesteś zadowolony, napisz do mnie na prosty @ prostyangielski.pl, a otrzymasz zwrot pieniędzy.Zapisy wstrzymane
prosty-angielski