Jak wykorzystać swój ukryty potencjał, wyznaczyć sobie życiowe cele, a przede wszystkim obudzić w sobie człowieka sukcesu!

(Najlepsze metody i techniki przekazywane na wszystkich szkoleniach rozwoju osobistego w Polsce)

Witaj drogi użytkowniku!

Jeśli w Twojej głowie tli się idea osiągnięcia własnego, dużego sukcesu, lub jeśli zacząłeś już go tworzyć z niezadowalającymi Cię do końca rezultatami, oferuję Ci moją pomoc. Na początku odpowiedz na kilka pytań:

- Czy marzysz o niezależności finansowej, lepszym mieszkaniu lub domu, wspaniałym związku i rodzinie, egzotycznych wakacjach i szczęściu?

- Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się patrzeć na ludzi w telewizji, których podziwiasz i myśleć: „Ja też tak chcę”?

- Czy znasz kogoś ze swojego otoczenia, komu trochę zazdrościsz sukcesu i osiągnięć?

- Czy wydaje Ci się czasami, że osiągnięcie Twoich marzeń jest dla Ciebie, o ile w ogóle możliwe, za trudne do zrealizowania?

Właśnie podejmujesz decyzję ulepszenia swojego życia, pragniesz spełnić swoje marzenia, udowodnić sobie i innym ze potrafisz wszystko osiągnąć, postawić na swoje marzenia, rozwijać swoją pasję, być szczęśliwym.

Co Ciebie powstrzymuje? Jaka jest Twoja decyzja?

k Kurs został stworzony w taki sposób by zapewnić Ci wiedze przekazywaną na wszystkich najpopularniejszych szkoleniach motywacyjnych nie tylko w Polsce ale i na świecie

k 4-tygodniowy plan osobistego rozwoju, stosowany na kilkudniowych szkoleniach przez najlepszych polskich i światowych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Wiedzę dostosowaną do polskich warunków, pochodzącą od Briana Tracy'ego, Anthony'ego Robbinsa, Roberta Kiyosakiego, Napoleona Hill'a, i wielu ludzi sukcesu.

k Najskuteczniejsze metody i techniki, które wprowadzając powoli, ale skutecznie, krok po kroku, przyniosą planowane zmiany do swojego życia.

k Dziesiątki ćwiczeń rozpisanych na pełen miesiąc Twojej pracy nad sobą, gwarantujących zmianę Twoich niebezpiecznych nawyków.

Pomyśl, jakie by to było uczucie obudzić się za kilka lat i zdać sobie sprawę z tego, że Twoje marzenie jest zrealizowane. że pokonałeś całą drogę od marzenia do jego zrealizowania?

Pomyśl, jakbyś się wtedy czuł? Jakie emocje pojawiłyby się w Tobie? Na pewno znasz to uczucie, gdy uda Ci się osiągnąć sukces albo zwyciężyć w czymś, na czym Ci zależy. A teraz wyobraź sobie, że czujesz je przez długi, długi czas po spełnieniu swojego wielkiego marzenia. Tak, teraz jest to możliwe!

Jednak aby zaczęło się to spełniać w Twoim życiu, musisz zrobić pierwszy krok. Nawet najmniejszy cel nie zostanie zrealizowany, jeśli nie zrobisz pierwszego kroku i nie zaczniesz działać. Zacznij od teraz. Od dzisiaj!

Przeczytaj jakie korzyści daje udział w tym kursie. Poznając tą wiedzę nauczysz się:

SEKRET #1: Rozpal w sobie wewnętrzny entuzjazm i chęć do działania.

Jeśli masz w sobie entuzjazm, to automatycznie chce Ci się działać i dążyć do sukcesu, choćby na Twojej drodze pojawiły się największe przeszkody.

SEKRET #2: Poznaj najpotężniejsze techniki motywacyjne przekazywane na seminariach rozwoju osobistego.

Mówiąc o najskuteczniejszych technikach motywacyjnych mamy na myśli te stosowane przez przez takich mędrców jak: Joseph Murphy, Paulo Coelho, Anthony Robbins I wielu innych ludzi, którzy zainspirowali do pozytywnego działania miliony osób.

SEKRET #3: Pokonasz wewnętrzne ograniczenia i przeprogramujesz własne nawyki,

Człowiek posiada wiele destrukcyjnych nawyków, które blokują i powstrzymują Twój rozwój. Bardzo często naszą największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami – dowiesz się z tej lekcji, co zrobić, aby wspierać swoją drogę do sukcesu.

SEKRET #4: Techniki relaksacyjne i odnawiające wewnętrzną energię potrzebną do działania

Już niedługo poznasz techniki i sposoby relaksacji i rozluźnienia, które pomogą Ci wypocząć po męczącym dniu, i przygotują cię na kolejny ciężki dzień w pracy.

SEKRET #5: Dowiesz się ja dbać o trzy główne pokłady energii, które gwarantują Ci szansę na sięgnięcie po osobisty sukces.

Istnieją trzy główne pokłady energii, od których zależy Twoje codzienne Zycie, zaniedbanie choćby jednego z nich wpływa pogarszająco na Twoją efektywność.

SEKRET #6: Jak Twoja inteligencja wpływa na osiągane przez Ciebie wyniki. Oraz praktyczne ćwiczenie jak zwiększyć swoje IQ.

Uwaga, już w ciągu jednej godziny możesz skutecznie poprawić swoją inteligencje, niemożliwe? To co teraz było przekazywane na szkoleniach, teraz już masz w zasięgu ręki.

SEKRET #7: Dowiesz się, jak własną pasję wykorzystać jako maszynkę do zarabiania pieniędzy!

Pierwszy pomysł na biznes? wykorzystaj do tego własną pasję. Pierwszego miliona nie zarobisz pracując na etacie. Najlepsze rady dla poczatkujących przedsiębiorców.

SEKRET #8: Poznasz najskuteczniejszą inspirację do działania oraz pozytywne wzory do naśladowania

Prawdziwe lekcje życia do których maja tylko uczestnicy szkoleń motywacyjnych, przekazywane przez Sylwestra Stallone, Henry'ego Forda, Thomasa Edisona, i Walta Disneya)

SEKRET #9: Pozbędziesz się nieśmiałości, pesymizmu, i negatywnego nastawienia.

Dobrze wiesz że niełatwo jest wyzbyć się czarnych myśli, które zaprzątają Twoją głowę, i obniżają Twoją pewność siebie Ta lekcja pomoże Ci wprowadzić optymizm do swojego życia.

SEKRET #10: Dowiesz się że na świecie nie ma nic niemożliwego do zrobienia. To nie jest takie sobie powiedzenie.

Poznasz fascynujące przykłady ludzi, którzy mimo trudności osiągnęli swój cel. Uwaga! Zaskoczenie, dlaczego trudności czynią Cię silniejszym? Najczęściej przekazywana lekcja przez liderów, mentorów i trenerów na szkoleniach rozwojowych.

To jeszcze nic, dodatkowo przygotowano dla Ciebie dodatkowe lekcje:

nb Jak być przywódcą samego siebie i co robić, aby dobrze zarządzać własną drogą do sukcesu? Już nie pozwolisz, aby ktoś inny Tobą kierował, bo tylko Ty sam wiesz najlepiej, czego chcesz i potrzebujesz.

nb Poznasz liczne sposoby na to, aby Twoje życie stało się jeszcze piękniejsze i bardziej kolorowe.

nb Co jest najważniejsze w realizowaniu celu i jaki warunek musi być spełniony, abyś osiągnął to, o czym marzysz?

nb Jaka cecha charakteru diametralnie różni ludzi sukcesu od zwykłych ludzi?

nb Dodatkowo, po raz pierwszy w życiu poznasz siłe swojego umysłu. Stworzysz swój własny wymarzony, wizerunek wszystko dzięki pracy z własną podświadomością. (Tajniki autohipnozy, hipnozy, wizualizacji)

Zróbmy małe podsumowanie. Ten kurs daje Ci wszystko, narzędzia, wiedze, program szkoleniowy który z przypadku seminariów rozwoju osobistego kosztuje ponad 2000zł! Seminaria z góry nie trwają dłużej niż tydzień. Ty otrzymujesz 4-tygodniowe szkolenie motywacyjne w cenie 17 złotych!

Dlaczego w tak drastycznie niskiej cenie: Cena typowego szkolenia motywacyjnego zawiera wliczoną opłatę za wynajęcie sali, cateringu, promocji, materiałów promocyjnych - czasem przekracza ona 3000 zł za osobę! Ja oferuje Ci tą samą wiedze, do nabycia w domowym zaciszu, w śmiesznej cenie 17 złotych!

Jest jeszcze coś co musisz wiedzieć:

To nie będzie zwykły kurs, a leaktywny proces uczenia się, który zaangażuje Cię i wciągnie znacznie bardziej. Większe zaangażowanie przełoży się na większe efekty i korzyści, które wyciągniesz z otrzymanych lekcji sukcesu.

Nie tylko z tego względu kurs jest unikalny i inny niż większość, które zajmują się tematyką sukcesu. Oprócz samej praktycznej wiedzy niejako zmusza Cię do zaangażowania się w stały proces zmian. Jeśli tylko zaczniesz wykonywać ćwiczenia opisane w tej książce (już od pierwszej lekcji), zaczniesz zmieniać siebie i stopniowo coraz bardziej uświadamiać sobie prawdy dotyczące sukcesu.

Nie będzie to już tylko samo czytanie, ale czytanie połączone z konkretnym działaniem i przynoszące natychmiastowe rezultaty. • Lekcje juz nie będą Ci się kojarzyć z tymi nudnymi godzinami spędzonymi w szkole na uczeniu się czegoś, co nie do końca Cię interesuje, a dodatkowo nie widzisz w tym żadnego sensu. To szkolenie zostało opracowania specjalnie dla ludzi którzy pragną zmienić się na lepszych.

Lekcje, do których otrzymasz dostęp, to tak naprawdę lekcje życia, które w szybki sposób (dosłownie już po pierwszej lekcji) przekazują wiedzę, która według autora jest ważna w osiąganiu sukcesu. • Głównym celem tego kursu, jest uwolnienie drzemiącej w tobie motywacji, opracowania drogi do realizacji marzeń a przede wszystkim pokonanie Twoich słabości i lęków w drodze do osiągnięcia prawdziwego szczęścia i odniesienia sukcesu, którego pragniesz.

Opinie osób, które miały okazję zapoznać się z poniższym kursem: 

hfgTak naprawdę, aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, powinieneś zacząć od pokonania siebie. To szkolenie poprzez teksty, klucze i pytania umożliwi Ci zarówno pokonanie siebie, jak i osiągnięcie sukcesów w drodze do prawdziwego szczęścia, o jakim dotychczas nawet nie miałeś pojęcia.

Damian Czernik, autor książki "Instynkt Sukcesu"

hfgkurs, który motywuje i pcha do działania, stymulując odpowiednio szare komórki. Rozbudzajmy swoje marzenia i sięgajmy po więcej, bo końcu jesteśmy stworzeni do tego, by być szczęśliwymi na co dzień, a nie tylko od święta. I nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Konrad Krupiński, Nauczyciel

hfgCiekawie ćwiczenia motywacyjne, które (jeśli się jest konsekwentny)dają niezłe rezultaty. Sprawdzone. więc polecam Puszczenie oczka

Józef Podlaski, Mała firma branża IT

hfgWiedza zawarta w tym kursie wydaje się być podstawowa i oczywista. Niby wszyscy to wiedzą jednak nie do końca. Już po kilku lekcjach można zrozumieć mechanizmy kierujące naszym życiem. Każdy z nas jest inny i każdy z nas potrzebuje różnych dróg do osiągnięcia szczęścia, lecz wszyscy potrzebujemy jakiegoś celu. Bo gdy go nie ma, życie wydaje się nie mieć szczęścia. Jest takie przysłowie "Jeśli nie wiesz dokąd idziesz, na pewno zajdziesz gdzieś indziej.

Mariusz Sowa, Student

hfgKurs zmienia nastawienie do życia, zmienia człowieka i otoczenie wokół niego. Tego nie da się opisać, to należy przeżyć. Teorie tu opisane są rewelacyjne i prawdziwe. Polecam każdemu, kto ma świadomość, że zasługuje na sukcesy i bogactwa tego świata. Czytam go już 3 raz i za każdym razem odnajduję ciekawe nowe spojrzenia. REWELACYJNA, OPTYMISTYCZNA, WIELKA POZYCJA!

Andrzej Miałczyński, Handlowiec

Zapisy wstrzymane

© 2007-2017 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle