Praca na Zawołanie

Witaj, mam na imię Michał i chcę, abyś zdobył NOWĄ PRACĘ z moją pomocą.


Bez kłamstw w CV i na rozmowie. Nawet jeśli często zmieniasz pracę. Nawet jeśli nie masz doświadczenia. A także, jeśli zostałeś zwolniony dyscyplinarnie - z dowolnego powodu.

Jestem praktykiem. W ciągu 8 lat doświadczenia zawodowego miałem 40stu pracodawców (liczyłem). Brałem udział w ponad 100 rozmowach kwalifikacyjnych. Obecnie mam super stałą pracę i po godzinach prowadzę warsztaty.

Popełniłem wszystkie możliwe błędy zanim odnalazłem zwycięską formułę. Jestem w stanie Ciebie tego nauczyć, tak jak nauczyłem tego wielu zadowolonych znajomych i kursantów.

Bo widzisz, jeśli szukasz nowej pracy, to nie liczy się to, jakim jesteś pracownikiem. Ważniejsze jest, aby być dobrym kandydatem na pracownika.


Wejdź do mojej klasy, a dowiesz się...


- Jak zdobyć nową pracę, nawet jeśli nie masz doświadczenia albo zostałeś zwolniony dyscyplinarnie – z dowolnego powodu.

- Błyskawicznie zastosujesz podane wzorce i dostosujesz je do swojej osoby i sytuacji. Zupełnie jakbyś wypełniał formularz.

- Już w pierwszej rekrutacji po przejściu kursu będziesz czuł większą pewność siebie, błyskotliwość i będziesz wiedział co robić. Na każdym etapie rekrutacji.

- Niekiedy jest tak, że człowiek po zawodówce zdobędzie pracę w korporacji, a człowiek po studiach nie. Ten pierwszy intuicyjnie wie, jak się zaprezentować i co zrobić. Na studiach nie uczą nas zdobywania pracy. Ale Ty dowiesz się z tego kursu.

- Poznasz 2 zdania, które trzeba napisać w emailu, aby CV zostało przeczytane. Tak, nawet emaila można napisać lepiej lub gorzej!

- Uśmiejesz się, gdy zobaczysz mój rysunek z dzieciństwa. Wysyłany do pracodawców zwiększył ilość zaproszeń o 500%!

- Zamiast wysyłać dokumenty do 100 firm, wyślij do 10 czy nawet do 5, ale przyłóż się do każdej indywidualnie. Takie podejście ZNACZNIE zwiększa szanse na pracę. W środku kursu dowiesz się, co konkretnie zrobić w tej kwestii.

- Nasz kraj zalewają tańsi pracownicy z Ukrainy. Ale przecież nadal chcemy dobrze zarabiać, prawda? Zadbaj o swoją karierę już teraz, dopóki nie zostałeś zastąpiony przez tanią alternatywę.

- Poznasz dodatkowy krok, pomijany przez 97% kandydatów. Ten tajemniczy punkt ZNACZNIE zwiększa szanse na pracę. Powiem więcej, jeśli zrobisz to "coś extra" i nie zrobisz później niczego głupiego, to masz pracę jak w banku!

- Brak doświadczenia może być atutem. Starszy wiek może być atutem. Młodość może być atutem. Jak również zbyt wiele doświadczenia i częste zmienianie pracy również mogą to być atuty. Dowiesz się, jak użyć Twoich unikalnych atutów i zdobyć wymarzoną pracę.

- Jeśli potrafisz wysyłać emaile oraz powiedzieć "Dzień dobry", to potrafisz również zdobyć nową pracę. Wystarczy, że zastosujesz kilka wskazówek. Dostaniesz je na talerzu, niczym najlepszy obiad i deser.


 

TAK, ZAMAWIAM PRACĘ NA ZAWOŁANIE!

Wiem, że pracując z metodami w Pracy na Zawołanie jestem w stanie zdobyć kompletnie nową pracę albo zmienić obecną, zależnie od moich potrzeb.

Wiem, że bardzo szybko mogę przyspieszyć swoją karierę zawodową, niezależnie od tego, jaka jest moja obecna sytuacja.

I wiem, że wszystko jest objęte 31-dniową gwarancją satysfakcji, więc nie ma szans, że podejmuję złą decyzję. 

Tak Michał, jestem gotowy!

Zamawiam Pracę na Zawołanie! 

PS. Pamiętaj, że daję Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli będziesz niezadowolony z produktu, napisz do mnie a otrzymasz pieniądze z powrotem, bez pytań i żalu.

PS2. Rozumiem, że naturalną reakcją ludzi jest zwlekanie. Jednak pamiętaj o tym, że im dłużej zwlekasz, tym dłużej męczysz się w obecnej pracy albo na bezrobociu. Nie katuj się dłużej, tylko dołącz do ludzi niezależnych od pracodawców. To bardzo przyjemne uczucie, kiedy zachowujesz się w pracy swobodnie, bo wiesz, że w razie czego i tak szybko znajdziesz nową.
PS3. Aha, jeśli myślisz, że "moja sytuacja jest inna", to przeczytaj tę wiadomość jeszcze raz. Pomogłem osobom z różnych branż, jak również sam pracowałem w bardzo różnych miejscach. W kursie jest zawarta wiedza, jak zdobyć pracę, a to Ty decydujesz, którą konkretnie chcesz.


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle