Praca na Zawołanie

Witaj, mam na imię Michał i chcę, abyś zdobył NOWĄ PRACĘ z moją pomocą.


Bez kłamstw w CV i na rozmowie. Nawet jeśli często zmieniasz pracę. Nawet jeśli nie masz doświadczenia. A także, jeśli zostałeś zwolniony dyscyplinarnie - z dowolnego powodu.

Jestem praktykiem. W ciągu 9 lat doświadczenia zawodowego miałem 49u pracodawców (liczyłem). Brałem udział w ponad 100 rozmowach kwalifikacyjnych. Obecnie mam super stałą pracę i po godzinach prowadzę warsztaty.

Popełniłem wszystkie możliwe błędy zanim odnalazłem zwycięską formułę. Jestem w stanie Ciebie tego nauczyć, tak jak nauczyłem tego wielu zadowolonych znajomych i kursantów.

Bo widzisz, jeśli szukasz nowej pracy, to nie liczy się to, jakim jesteś pracownikiem. Ważniejsze jest, aby być dobrym kandydatem na pracownika.


Wejdź do mojej klasy, a dowiesz się...


- Jak zdobyć nową pracę, nawet jeśli nie masz doświadczenia albo zostałeś zwolniony dyscyplinarnie – z dowolnego powodu.

- Błyskawicznie zastosujesz podane wzorce i dostosujesz je do swojej osoby i sytuacji. Zupełnie jakbyś wypełniał formularz.

- Już w pierwszej rekrutacji po przejściu kursu będziesz czuł większą pewność siebie, błyskotliwość i będziesz wiedział co robić. Na każdym etapie rekrutacji.

- Niekiedy jest tak, że człowiek po zawodówce zdobędzie pracę w korporacji, a człowiek po studiach nie. Ten pierwszy intuicyjnie wie, jak się zaprezentować i co zrobić. Na studiach nie uczą nas zdobywania pracy. Ale Ty dowiesz się z tego kursu.

- Poznasz 2 zdania, które trzeba napisać w emailu, aby CV zostało przeczytane. Tak, nawet emaila można napisać lepiej lub gorzej!

- Uśmiejesz się, gdy zobaczysz mój rysunek z dzieciństwa. Wysyłany do pracodawców zwiększył ilość zaproszeń o 500%!

- Zamiast wysyłać dokumenty do 100 firm, wyślij do 10 czy nawet do 5, ale przyłóż się do każdej indywidualnie. Takie podejście ZNACZNIE zwiększa szanse na pracę. W środku kursu dowiesz się, co konkretnie zrobić w tej kwestii.

- Nasz kraj zalewają tańsi pracownicy z Ukrainy. Ale przecież nadal chcemy dobrze zarabiać, prawda? Zadbaj o swoją karierę już teraz, dopóki nie zostałeś zastąpiony przez tanią alternatywę.

- Poznasz dodatkowy krok, pomijany przez 97% kandydatów. Ten tajemniczy punkt ZNACZNIE zwiększa szanse na pracę. Powiem więcej, jeśli zrobisz to "coś extra" i nie zrobisz później niczego głupiego, to masz pracę jak w banku!

- Brak doświadczenia może być atutem. Starszy wiek może być atutem. Młodość może być atutem. Jak również zbyt wiele doświadczenia i częste zmienianie pracy również mogą to być atuty. Dowiesz się, jak użyć Twoich unikalnych atutów i zdobyć wymarzoną pracę.

- Jeśli potrafisz wysyłać emaile oraz powiedzieć "Dzień dobry", to potrafisz również zdobyć nową pracę. Wystarczy, że zastosujesz kilka wskazówek. Dostaniesz je na talerzu, niczym najlepszy obiad i deser.Ile to jest warte?


Podsumujmy...

Otrzymujesz gotową instrukcję od A do Z, po której zdobędziesz nową pracę - i masz to GWARANTOWANE (zobacz niżej)

  • najlepszy wzór CV wraz z instrukcją do wypełnienia
  • najtrudniejsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i najlepsze odpowiedzi!
  • cała zwycięska strategia
  • najlepsze rzeczy do wykonania PRZED rozmową kwalifikacyjną
  • KOPIUJ — WKLEJ!

Skoro czytasz ten list, to z pewnością nie jesteś zadowolony ze swojej pracy. Możesz masz dość niesprawiedliwego szefa, może irytujących kolegów albo głupich klientów...

Możesz też być bezrobotny, a nawet zadłużony.

Obecnie płaca minimalna wynosi 2100 złotych brutto, czyli 1530 złotych netto.

Czy gdybym poprosił o 10% tej kwoty, to byłoby dla Ciebie fair?

153 złote za receptę na zdobycie lepszej pracy... to nawet nie okazja, to manna z Nieba!

Ale spokojnie, zapłacisz jeszcze mniej.

Jestem pewien, że są osoby, którym się nie przelewa, a które na pewno wykorzystają szansę, jaka przed nimi stoi.

Chcę Tobie pomóc, bo sam byłem kiedyś w trudnej sytuacji... (nie polecam)


Dlatego za GWARANCJĘ NOWEJ PRACY zapłacisz mniej niż 153 złote.

To nawet nie będzie 50 zł.

Ani nawet 30 zł.


Daję Ci niepodważalną szansę na zmiany swojego życia zawodowego za jedyne...

9,70 zł


Tak, dobrze widzisz. Niecała dycha, jednorazowo, bez haczyków.
 

TAK, ZAMAWIAM PRACĘ NA ZAWOŁANIE!

Wiem, że pracując z metodami w Pracy na Zawołanie jestem w stanie zdobyć kompletnie nową pracę albo zmienić obecną, zależnie od moich potrzeb.

Wiem, że bardzo szybko mogę przyspieszyć swoją karierę zawodową, niezależnie od tego, jaka jest moja obecna sytuacja.

I wiem, że wszystko jest objęte 31-dniową gwarancją satysfakcji, więc nie ma szans, że podejmuję złą decyzję. 

Tak Michał, jestem gotowy!

Zamawiam Pracę na Zawołanie! 

Zapisy wstrzymane

PS. Pamiętaj, że daję Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli będziesz niezadowolony z produktu, napisz do mnie a otrzymasz pieniądze z powrotem, bez pytań i żalu.

PS2. Rozumiem, że naturalną reakcją ludzi jest zwlekanie. Jednak pamiętaj o tym, że im dłużej zwlekasz, tym dłużej męczysz się w obecnej pracy albo na bezrobociu. Nie katuj się dłużej, tylko dołącz do ludzi niezależnych od pracodawców. To bardzo przyjemne uczucie, kiedy zachowujesz się w pracy swobodnie, bo wiesz, że w razie czego i tak szybko znajdziesz nową.
PS3. Aha, jeśli myślisz, że "moja sytuacja jest inna", to przeczytaj tę wiadomość jeszcze raz. Pomogłem osobom z różnych branż, jak również sam pracowałem w bardzo różnych miejscach. W kursie jest zawarta wiedza, jak zdobyć pracę, a to Ty decydujesz, którą konkretnie chcesz.