Zmiana czcionek w Microsoft Office PowerPoint 2007

Szybka zmiana czcionki we wszystkich slajdach na raz

Witaj,

Stworzyłeś prezentację składającą się z kilkudziesięciu slajdów? Świetnie, ale co byś zrobił, gdybyś musiał zmienić czcionkę w nich wszystkich… Nie znając odpowiedniej techniki najprawdopodobniej robił byś to ręcznie slajd po slajdzie.

A teraz wyobraź sobie jak dużo czasu zajęła by Tobie ta czynność. Ile innych rzeczy mógłbyś w tym czasie wykonać… Czy jesteś ciekaw w jaki sposób można by szybko temu zaradzić?

Przedstawiam Ci proste rozwiązanie tego problemu. Po kliknięciu na ten link będziesz mógł pobrać kilkuminutowy bezpłatny kurs, z którego nauczysz się jak zmienić czcionkę we wszystkich slajdach naraz.

pp_czcionka

Pomyśl tylko jak bardzo przyda Ci się ta wiedza. Wystarczy, że pobierzesz ten darmowy kurs i już za chwilę będziesz potrafił zmienić czcionkę jednocześnie w dowolnej ilości slajdów, na taką, którą w danym momencie uważasz za stosowną. Staniesz się bogatszy o nową praktyczną umiejętność, która z pewnością wiele razy pozwoli Ci na zaoszczędzenie mnóstwa czasu.

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Jeśli cenisz czas i chcesz się dowiedzieć jak go zaoszczędzić pracując z MS PowerPoint kliknij tutaj i obejrzyj bezpłatny kurs jednoczesnego zmieniania czcionki we wszystkich slajdach w prezentacji.

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle