Animacje w Microsoft Office PowerPoint 2007

Jak w 5 min uatrakcyjnić prezentację PowerPoint!

Witaj,

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ludzie pracujący od wielu lat w programie PowerPoint nie znają prostej techniki, która potrafi w zaledwie kilka minut znacznie ją uatrakcyjnić.

Wyobraź sobie, że za 2 dni masz ważne wystąpienie. Musisz zrobić ciekawą, jasną, porywającą prezentację. Jednak nie masz w pełni opanowanego programu PowerPoint i nie wiesz jak zrobić animacje, które podwyższą jej walory estetyczne. Włączasz „pomoc” i próbujesz uzupełnić swoją wiedzę czytając mnóstwo opisów, tracąc na to wiele czasu…

A teraz zadaj sobie pytanie, ile czasu i nerwów mógłbyś zaoszczędzić mając gotowe rozwiązanie pokazane na krótkim filmiku…?

Oferuję Ci całkowicie darmowy niespełna 5-cio minutowy kurs pokazujący, jak krok po kroku stworzyć własną animację na slajdach w programie PowerPoint.

Zamieszczając animacje w swojej prezentacji podniesiesz jej walory estetyczne oraz sprawisz, że będzie ona bardziej przejrzysta i przyjazna dla odbiorcy. Łatwiej będzie Ci przekazać ważne lub skomplikowane informacje, i z pewnością będą one łatwiejsze do przyswojenia. Przekonaj się jak przydatna jest ta wiedza oglądając ten darmowy film.

pp_animacje

Nie masz nic do stracenia, to nic nie kosztuje. Pobierz ten kurs i przekonaj się jak wartościowe informacje możesz dostać całkowicie za darmo.

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Dowiedz się w kilka minut, jak uatrakcyjnić swoją prezentację w programie PowerPoint. Ściągnij bezpłatny kurs i już za chwilę będziesz potrafił robić naprawdę efektowne prezentacje. Przekonaj się sam!

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle