Poznaj swój cień

* POZNAJ SWÓJ CIEŃ *

Webinar (szkolenie internetowe)


Wstępujemy na drogę rozwoju duchowego, by podnieść swoje wibracje i dowiedzieć się więcej o sobie. Chcemy dostrzec to, co głęboko ukryte pod kołderką osobowości i świadomości. Czy na pewno jesteśmy gotowi na ujrzenie siebie w blasku prawdy? Jak zareagujemy, gdy odkryjemy cechy, które zawsze wypieraliśmy ze świadomości – nasz cień?

  W zmierzeniu się z własnym cieniem, z tą chętnie ukrywaną stroną, o której wielu wolałoby zapomnieć, pomoże Wiedźma Anja. Opowie Wam o tym, w jaki sposób nasz cień może stać się naszą siłą. Na wykładzie dowiecie się jak pracować ze swoim cieniem, jak przestać się obawiać tego, co nie zawsze w sobie rozumiemy, ale co tkwi w nas jak nie dająca o sobie zapomnieć drzazga. Wiedźma Anja przedstawi autorskie metody zaprzęgania cienia do kieratu swej woli i rzuci snop światła na mroczne zakamarki nas samych.


  Całość dopełniona jest Rytuałem Anielskim, którego głębokie działanie na planie Ciała, Umysłu i Ducha wprowadzi zdobyte przez Was informacje w obszar praktyki. Co bezpośrednio przekłada się na to, że z niebieskiej barwy informacji i czerwonego koloru praktyki po tym zderzeniu powstanie fioletowa fuzja. A więc osiągniecie częstotliwość doświadczenia i umiejętności. Podczas Rytuału możecie wejść w głęboki stan wizyjny. Zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem udacie się w głęboką podróż do samych siebie, aby poznać wskazówki, które będą dla Was na ten czas najważniejsze.

  Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania! Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
  Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

  UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

  INFORMACJE:

  Prowadząca: Wiedźma Anja
  Cena: 99 zł

  Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


  Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


  Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!