Jak odzyskać utracowne dane?

Jeżeli właśnie przed chwilą zdarzyło Ci się usunąć jakikolwiek plik z Twojego komputera, to mam dla Ciebie pocieszającą wiadomość. Dzięki temu kursowi, w ciągu kilku minut dowiesz się

Jak odzyskać utracone dane?


Nie będzie to nic odkrywczego jeżeli powiem, że nie ma nic przyjemnego w traceniu danych z
  • komputera
  • laptopa
  • przenośnego dysku
  • czy karty pamięci
Często są to godziny pracy, które wydaje nam się, że tracimy bezpowrotnie. Mimo, że w wielu przypadkach mamy złudzenie, że nad wszystkim czuwamy, często zapisujemy naszą pracę itd. Jak to się mówi "chuchamy na zimne" to i tak takie wypadki zdarzają się w najbardziej nieoczekiwanym momencie

Dlaczego musiałem ze łzami w oczach zapłacić informatykowi 150 złotych?

Powiem Ci otwarcie, że mi także przytrafiła się taka kraksa. Wtedy zacząłem szukać informacji w internecie. Niestety, nic konkretnego nie znalazłem. Zgłosiłem się więc do zaprzyjaźnionego informatyka, który odzyskał ten WAŻNY plik i zażyczył sobie... 150 zł.

Płaciłem prawie ze łzami w oczach. No i wtedy za punkt honoru postawiłem zdobyć odpowiednią wiedzę i nagrać ten kurs. Okazało się, że odzyskać pliki może KAŻDY kto:
  • ma podstawową wiedzę informatyczną (potrafi zainstalować
    i obsłużyć prosty program)
  • posiada TEN odpowiedni program.
W tym kursie otrzymasz te narzędzia, czyli
  • dowiesz się jak zdobyć darmowy program do odzyskiwania plików? Możesz go używać na własne potrzeby lub pomagać znajomym.
  • dowiesz się jak w czasie nie dłuższym niż 5 minut odzyskać przed chwilą utracony plik?
Jak się domyślasz nie będziesz już na łasce informatyków lub firm zajmujących się odzyskiwaniem danych. Nikt już nie wykorzysta Twojego zdenerwowania faktem, że utraciłeś przed chwilą godziny lub miesiące swojej pracy.

Z jakich nośników możesz odzyskać pliki?

Jeżeli chodzi o nośniki to dzięki temu kursowi nauczysz się odzyskiwać pliki nie tylko z komputera, ale np. także z karty pamięci.

Skoro już wiesz, że dzięki temu kursowi nauczysz się odzyskiwania utraconych plików to prawdopodobnie zastanawiasz się ile wynosić będzie Twoja inwestycja? Odpowiedź jest prosta zapłacisz 1/10 tego co większość informatyków chcę za taką usługę czyli

tylko 150 złotych 14,97 złotych


To ważne! Program działa tylko do kilku godzin od skasowania utraconego pliku. Jeżeli program nie zadziała tak jak powinien ( ze względu na czas, który minął) otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz na to 30 dni bezwarunkowej gwarancji!

miroslaw-skwarekJeżeli przed chwilą skasowałeś jakiś ważny plik, PRZEJDŹ DO FORMULARZA zamówienia i dowiedz się jak natychmiast go odzyskać!
Powodzenia


Zapisy wstrzymane