Maszynka Klientów

Czy chcesz zwiększyć swoje zyski?


”Unikalny System Pozwala Przyciągać 13 Klientów Tygodniowo, Bez Drogich Reklam, Dlatego Otrzymujesz Nawałnicę Klientów Niemalże Za Pół Ceny!"


...Już za moment możesz dobierać sobie idealnych klientów, którzy kupią twój produkt lub usługę, nawet po wyższych cenach...UWAGA! Jeśli jesteś:


Przedsiębiorcą lubiącym nowości


Albo


Agentem ubezpieczeniowym


Albo


Pośrednikiem nieruchomości


Albo


Trenerem/lektoremTo trzymaj się mocno krzesła, bo za chwilę dowiesz się, jak możesz pozyskać nowych klientów bez dodatkowych kosztów.


Najlepsze jest to, że dostaniesz sprawdzony plan działania. Będziesz wiedział i potrafił przyciągnąć nowych klientów… szybko!

Czytaj każde słowo na tej stronie


Posłuchaj: Nazywam się Michał Rozkrut. Przeszedłem wyboistą drogę "od zera do bohatera":


1) Pierwsza firma - porażka

2) Praca w korporacjach - upokorzenia, stres, ale i nauka

3) Praca u "prywaciarzy" - stres, upokorzenia, ale jeszcze więcej nauki

4) Druga firma - sukces!


Pomimo wysokich kosztów nie tylko jestem rentowny, ale też mam dobre zyski!


Zanim jednak założyłem firmę, to wiele się uczyłem. Wiedziałem, że sprzedaż i marketing to najważniejsze elementy firmy. Ważniejsze nawet niż pomysł i produkt. To dlatego szukałem klucza do zyskownej firmy właśnie w działach marketingu, książkach, kursach i drogich konsultacjach.


Przetestowałem cudzym kosztem co działa, a co nie. Raz straciłem przez to pracę w korporacji, ale własna firma ma się świetnie!


Ale nie zawsze tak było.


Jak młody chłopak rozwalił pierwszą firmę i odniósł sukces z drugą?


Gdy założyłem biznes byłem podekscytowany. Podekscytowany i biedny.


Byłem kompletnym nowicjuszem w kwestii pozyskiwania klientów i sprzedaży. Niestety, uwierzyłem również mojemu mentorowi, który kazał mi dzwonić do ludzi z książki telefonicznej!


Chyba nie muszę mówić, że taka metoda nie przynosi efektów.


Chciałem mieć system, który sam mi znajdzie klientów. Chciałem, aby ktoś to zrobił za mnie. Albo żeby chociaż część ludzi chciała do mnie przyjść i wysłuchać mojej prezentacji.


Tkwiłem tak w tym układzie i zostałem „zjedzony” przez ZUS. Mimo tego, że wtedy był to tzw. mały ZUS.


Od tamtego czasu minęło kilka lat i teraz tylko się śmieję na to wspomnienie. Śmieję się, ponieważ…


Skuteczny marketing jest zupełnie inny!


Klienci kupują tam, gdzie taniej. Chyba że wolą kupić u Ciebie.


Tylko jak sprawić, żeby woleli Ciebie i Twoje ceny?


Wielu moich klientów było w takiej sytuacji. Byli spłukani, a wszystkie próby poprawy sytuacji kończyły się katastrofą!


Mój znajomy ze szkolnej ławy również miał mały biznes…


...i robił dokładnie to samo, co ja za pierwszym razem. Ostrzegałem go, że to nie jest dobry pomysł, że są lepsze sposoby (a już te sposoby znałem)


Nie chciał mnie słuchać…


I w końcu zamknął swój biznes!


Szyldy zostały, siedziba ta sama, tylko właściciel inny… i nagle przychodzili klienci. Widocznie nowy właściciel lepiej ustawił swój marketing.


Wiem, że znajomy kochał swoją firmę. Ja też kochałem pierwszą firmę i kocham obecną. Domyślam się, że i Ty kochasz swoją.


Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy działasz od lat. Nieważne, czy jesteś biegły czy nowicjuszem.


Możesz przyciągnąć lawinę nowych klientów. Będą Ciebie szukali po całym mieście i kupowali tylko u Ciebie!


System, który zaraz poznasz to wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać stały i przewidywalny zysk. Od dziś będziesz mógł spać spokojnie. Koszmary ze skarbówką i ZUSem w roli głównej pójdą w zapomnienie.


Ten system został tak zaprojektowany, aby wyróżnił Twoją firmę i Ciebie samego o wiele bardziej niż innych. Będziesz jak latarnia podczas sztormu, do której płyną statki.


Niektórzy nazywają ten system „maszynką do robienia klientów”.


I teraz pewnie myślisz sobie:


Czy ten system zadziała w moim biznesie?


Posłuchaj: nie mówię, że to jest dla każdego. System jest dedykowany przede wszystkim agentom ubezpieczeniowym, pośrednikom nieruchomości i firmom szkoleniowym (również szkołom językowym).


Inne firmy również wyniosą z tego systemu wiele dobrego. Chcę być jednak wobec Ciebie uczciwy. Wyżej wymienione wyniosą z tego systemu najwięcej.


NAJLEPSZA CZʦĆ: przykłady i strategie z tego systemu są używane po dziś dzień… przeze mnie. I jestem z nich bardzo zadowolony!


Zatem czym jest Maszynka Klientów i co dla Ciebie zrobi?


Kompletny i skuteczny program „Maszynka Klientów” jest oparty o zaledwie 4 kroki, które musisz znać i stosować, aby raz na zawsze zażegnać słabą sprzedaż i zlikwidować problem zbyt małej ilości klientów.


Co więcej...


Maszynka Klientów jest raczej narzędziem niż kursem...


Narzędziem, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów, a poza tym...


Odkryjesz, w jaki sposób 3 słowa kluczowe wpływają na postrzeganie Ciebie przez Klientów i jak dzięki temu zyskać nowe zamówienia

Przekonasz się, dlaczego nie powinieneś na razie kopiować Coca-coli (i innych koncernów) i co powinieneś zrobić teraz, aby mieć wysokie zyski.

Z dziką rozkoszą zaplanujesz potęgę swojej firmy i rozłożysz na proste do wykonania zadania - zaledwie w kilka minut!

Dowiesz się, jak w ciągu 10 sekund podwyższyć wartość transakcji nawet o 30%


Zobaczysz, jak gospodyni domowa po 50 założyła własną firmę i zdobyła kilkunastu klientów w pierwszym miesiącu działalności

Poznasz 6 elementów, dzięki którym każda Twoja oferta będzie pożerana przez klientów a produkty chętnie kupowane

Będziesz zdumiony, jak łatwo pozyskać nawet 48 klientów... jedną rozmową! I NIE, nie jest to obdzwanianie rodziny klienta!

Dowiesz się, jaka inwestycja jest najlepsza z najlepszych. Nareszcie poznasz ten skrywany sekret, który NAPRAWDĘ zabezpiecza nas przed kryzysem i innymi mrocznymi sytuacjami. Nie są to ani metale szlachetne, ani nieruchomości, ani nic równie popularnego.

Jak odróżnić się na tle konkurencji i z czasem stać się... bezkonkurencyjny!

Poznasz 4 rodzaje czynności, które robią przedsiębiorcy i zobaczysz, które z nich faktycznie przynoszą pieniądze, a które tylko zabierają czas.

Nauczysz się niewiarygodnego sposobu, aby dopasować każdy komunikat do każdego odbiorcy. Ci, którzy go znają, sprzedają usługi za grube pieniądze. A co Ty z tym zrobisz?

Kiedy klient „myśli”, nie kupuje. Nie możesz pozwolić, żeby jego obiekcje się rozwinęły. Znajdziesz tutaj sposoby, dzięki którym wyprzedzisz jego obiekcje i sprzedasz mu to, co masz.

Klient nie lubi, gdy go "prześladujesz” swoją promocją i zachęcasz do sprzedaży. Zobaczysz, co należy zrobić, aby to on Cię "ścigał" i prosił o zakup.

Dowiesz się, jak jak zostać najbardziej pożądanym specjalistą w branży. Jeśli to wdrożysz, to o Ciebie będą zabiegać i klienci, i partnerzy, i media!

Nauczysz się tak demonstrować cenę, aby wydawała się śmiesznie niska (nawet jeśli jest bardzo wysoka)!A BONUSOWO jeszcze:


Ø   Dowiesz się, jak sensownie inwestować w kursy i szkolenia, tak aby naprawdę zobaczyć zmianę i wyniki, a nie wyrzucać pieniędzy w błoto      Zatem...Jeśli potrzebujesz nowych klientów, którzy przyniosą Ci wiele pieniędzy, to najlepiej bierz ten system natychmiast!


Chcę, aby jak najwięcej przedsiębiorców prowadziło zyskowne firmy. Wiem z autopsji jaki to kawałek chleba.


Bardzo DZIĘKUJĘ Ci za to, co robisz. To dzięki nam i naszym podatkom to państwo się jakoś trzyma.


Dlatego żeby Ci namacalnie podziękować i ułatwić prowadzenie marketingu, dorzucam bonusy do systemu „Maszynka Klientów”:


BONUS 1

Skrypt oferty pisemnej (wartość 299 zł)

Warto mieć stronę internetową. Warto mieć fanpage na Facebooku. Ale jak napisać ofertę, żeby klienci kupowali?

Dostaniesz gotowy skuteczny skrypt ofert pisemnej. Sam się zdziwisz, jak łatwo będzie go zastosować.


BONUS 2

Skrypt rozmowy telefonicznej (wartość 299 zł)

Niby nie lubimy telemarketerów, ale to nadal skuteczny sposób na sprzedaż, pod warunkiem, że wiesz co robisz.

Otrzymasz gotowy skrypt bardzo skutecznej rozmowy telefonicznej, dzięki czemu stres przed wykręceniem numeru odleci, a Ty zaczniesz sprzedawać.


BONUS 3

Skrypt prezentacji sprzedażowej (wartość 399 zł)

To jest właśnie to, co tygryski lubią najbardziej… rozmowa z klientem. Pod warunkiem, że zakończy się sprzedażą. Czy wiesz, jak do niej doprowadzić?

Dostaniesz gotowy skrypt takiej rozmowy, po którym klient sam zacznie wyjmować portfel.


BONUS 4

Szybki sposób na 1000 złotych (wartość 97 zł)

Ten bonus to prawdziwa sensacja. Dzięki niemu Twoja inwestycja w „Maszynkę Klientów” zwróci się o wiele szybciej niż zakładałeś!

Można ten sposób zastosować od razu, nie wymaga nawet działalności gospodarczej!Świetnie Michale, ale jaka jest cena tego produktu?


Podsumujmy wszystko:


otrzymujesz Maszynkę Klientów, której wartość szacuję na 499 zł

otrzymujesz 3 skrypty ofert i rozmów sprzedażowychłącznie wartość 997zł. Prezent dla Ciebie. Niezależnie od tego, jak zamierzasz prowadzić dialog z klientami, zawsze sobie poradzisz. Nie musisz zbyt wiele robić, tylko podstawić firmę i produkt do skryptu.

Bonus: „Szybki sposób na 1000 złotych” wartość 97zł. Nie musisz nawet prowadzić firmy, żeby z tego skorzystać. Wymaga kilkudziesięciu minut pracy, a po paru dniach pieniądze lądują na Twoim koncie.


PODSUMUJMY: 1 593 zł


Jak widzisz mamy cenę. Jednak nie chcę od Ciebie takich pieniędzy. Wiem, że bardziej przydadzą się w Twojej działalności.


Nie zapłacisz nawet 997zł.


Wiem, że to szalone, ale cały zestaw wart 1593 zł mam dla Ciebie za jedyne 97 złotych!


Tak, to jest prawda! Inwestujesz 97 zł i możesz od zaraz zdobywać nowych klientów.


Dlaczego warto zainwestować TERAZ w Maszynkę Klientów?

Bo na wszystko otrzymasz moją wielkoduszną gwarancję efektów


Jeżeli czegoś się boisz...jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie - po prostu tego nie rób. Jeżeli jednak czujesz, że ten system jest dla Ciebie, ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.


Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji. Bez żadnych pytań, bez żadnych przeszkód, bez żadnych kłopotów możesz odzyskać pieniądze jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany.


Zatem masz do wyboru 2 drogi.


Możesz wypróbować wszystko i jeśli system nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.


Możesz też wybrać drugą drogę: zignorować ten list.


Niestety licz się z tym, że za brak wiedzy płacimy więcej niż za instrukcje.


Zatem wybór należy do Ciebie.


Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że produkt nie działa, poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty.


Więc generalnie nic nie tracisz. Uzyskujesz wyniki, a masz jazdę próbną za darmo.


Czemu Ryzykuję Z Taką Gwarancją?


Powód jest jeden – bo wiem że „Maszynka Klientów” to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy w biznesie i dzięki któremu będziesz mógł wygenerować więcej klientów w mgnieniu oka.


Dlatego nie boję się że zwrócisz „Maszynkę Klientów”, bo wiem że będziesz w 101% zadowolony!


Michał


Mistrzowsko pozdrawiam,

Podpis MR


P.S Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem nieruchomości albo zajmujesz się szkoleniami, to ten system jest zdecydowanie dla Ciebie.


P.P.S Wiem, że możesz być trochę sceptyczny. To jest ok. dlatego proponuję 30 dni jazdy próbnej. Jeżeli cokolwiek Ci się nie spodoba, to odzyskasz pieniądze z powrotem.

Wiem też, że ten system jest tak świetny, że będziesz chciał uciekać przed klientami, kiedy będą do Ciebie walić drzwiami i oknami.Tak Michał, jestem gotowy!


Daj mi dostęp do systemu Maszynka Klientów wraz z bonusami, abym mógł zarobić więcej pieniędzy i osiągnąć lepszy styl życia, nawet jak dopiero rozpoczynam swoją działalność!

1 593 zł

Cena z bonusami 97zł

Zapisy wstrzymane