Marzenia się nie spełniają - Marzenia się SPEŁNIA!
Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Jak często pragniesz czegoś, a brak możliwości cieszenia się tym odbiera Ci entuzjazm i motywację? Ile razy zdarzyło Ci się intensywnie czegoś chcieć, niestety, z marnym skutkiem manifestacyjnym? Jak często masz wrażenie, że jesteś od sukcesu o przysłowiowy włos, a mimo wszystko nie udaje Ci się?


We współczesnym świecie wszystko kusi nas łatwością dostępu - zdawałoby się, że pieniądze są w stanie zapewnić człowiekowi właściwie nieograniczone przyjemności i całą gamę spełnień. Ale czy na pewno? Czy tylko monety i banknoty są w stanie zadziałać jak plasterek na zranioną Duszę? W społecznym wyuczonym odruchu konsumpcyjne szaleństwo przekonuje, że tak! Smutno Ci? Nikt nie zapyta o powód, tymczasem już nawet reklamy w internecie, skanujące na bieżąco Twoje nastroje i upodobania, zaproponują CI kupienie nowej pary butów, czekolady albo wycieczki na Malediwy. I może Twój problem nie zostanie rozwiązany, ale uśmiech pojawi się na kilku twarzach z Twojego powodu - głównie dlatego, że znowu ktoś na Tobie zarobił.


Pieniądze jako środek płatniczy są dość popularnym i w miarę dopasowanym do realiów środkiem płatniczym - to w końcu nasza praca poprzez czas, z uwzględnieniem jej intensywności i specjalizacji potrzebnej do jej wykonania. Ale nie jest to coś, o czym powinniśmy marzyć, jeśli chcemy osiągnąć cele i sprowadzić na plan Rzeczywistości to, czego pragniemy. Niestety - dziś tak kształtuje się świadomość społeczną, by ludzie zatrzymywali swoją energię właśnie na temacie pieniądza. Jeśli zaczynamy o nich marzyć, przestajemy mieć na nie jakiekolwiek szanse. Zamiast tego bierzemy udział w zbiorowym "Totolotku", w którym to nie komora maszyny losującej jest pusta, lecz pusty jest nasz los na tej loterii. A takim nie przyciągniemy ani Szczęścia, ani niczego, co pomoże nam spełnić marzenia.


Na warsztatach dowiesz się między innymi:

* Kiedy warto nazwać marzenie planem - wielka różnica!

* Prawo Przyciągania - jak działa i jak z nim pracować?

* Po czym poznać, czy to pragnienie, marzenie czy... chciejstwo?

* Egregory które sami tworzymy - ile hodujesz marzeń wpół do realizacji? I co planujesz z nimi zrobić?

* Rytuały i czary spełniające życzenia i marzenia - uwaga, potężne!

* Sztuka Manifestacji - jak czynić, by nie było wątpliwości, że się dokona?

* Jak pomóc swoim Marzeniom  na co dzień?


W Rytuale Anielskim zapoznamy się z działaniem Sił Kreacji i zasiejemy pozytywne, piękne potencjały. W oparciu o Wiedzę z dziedziny Alchemii będziemy mogli na bieżąco monitorować stan realizacji każdego z wyrażonych pragnień i uzupełniać częstotliwość ich potencjałów aż do chwili, gdy staną się fizyczne. Nauczysz się, jak pracować z energiami Anielskimi w kierunku spełnienia Twoich Marzeń oraz jak usłyszeć głos swojego Serca, mówiący o tym, czego pragniemy naprawdę. Uwaga - niewykluczone zaskoczenia!


Wykorzystaj siłę tej Wiosny, by obudziła do Życia wszystko, co z Tobie piękne!


UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź własną decyzją postanawiasz walczyć ze Złem i pomóc innym w odzyskaniu Wolności za pomocą technik spirytualnych - jestem tu dla Ciebie.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł

Czas: 4 godziny


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!