Magia Rytualna - Poznań

*** Magia Rytualna ***

 

27.10.2018 (sobota)

 

Webinar (warsztaty internetowe on-line)

 "Magia jest wszystkim. Z wzajemnością."


Magia pozwala unieść się i zobaczyć całość. Pomaga osiągnąć Ci to, co zdecydowałeś i co swoim Sercem wspierasz. A przede wszystkim, daje Ci głębokie zrozumienie wszystkich wydarzających się dawniej, obecnie i w przyszłości procesów. 
Jest więc narzędziem poznania. Umiejętnością Czynienia. Stylem istnienia Wolnej Osoby.


Chciałbyś mieć w życiu możliwość wpływania na wszystko, co się wydarza? Chciałbyś kształtować każdy ze swoich dni tak, jakby był tworzywem, złożonym z sekund i miejsc, powierzonych przez Boga w Twoje dłonie? Chciałbyś komunikować się bez ograniczeń z Istotami Anielskimi, ze światem roślin, ze Zwierzętami Mocy, z Królestwem Minerałów i z... ludźmi? Chciałbyś każde z Marzeń nazwać Planem, a każdy z Planów Sukcesem?

Jeśli jest w Tobie gotowość do przejścia z krainy "Chciałbym" do krainy "Doświadczam", przygotuj się na jedyną w swoim rodzaju przeprawę przez Granicę Działania.

To nie będą zajęcia, na których grupa dorosłych ludzi bawić będzie się w machanie różdżkami. To warsztaty, dzięki którym zrozumiesz, jak wielką odpowiedzialnością jest Magia Rytualna. Dowiesz się czym jest Rytuał i jak przygotować się do Czynienia Rytuałów. Poznasz symbolikę oraz przedmioty i inne magiczne Artefakty wspierające moc Rytuału. Rozpoznasz jak działa Magia Rytualna oraz jakie są jej zakresy i obszary, a także dowiesz się, którędy prowadzić swoje działania, by Światło w Tobie eskalowało i dawało coraz bardziej zauważalne efekty Tobie oraz - wraz z umocnieniem się w praktyce - wszystkim wokół.

W planie zajęć między innymi:
* Dokumenty Rytualne - Reguły Ścieżki, Umowy Percepcyjne, Pakty z Roślinami, Drzewami i Minerałami, Oświadczenia Woli oraz Dedykacje Energii - dowiesz się, jak je tworzyć i jak dzięki spisanym słowom tworzyć Magią Prawo.
* BHP, czyli bezpieczeństwo pracy z energiami
* Celebracja - czym jest i dlaczego działa?
* Ołtarz - jak stworzyć pierwszy? Jak prowadzić kolejne? Jak łączyć ze sobą moce każdego z ołtarzy?
* Wsparcia wewnętrzne - czyli Twoje zaklęcia i metody z domu każdego z Żywiołów, cechy na których warto oprzeć działania, źródła Twojej autonomicznej Mocy
* Wsparcia zewnętrzne, czyli sojusznicy, przyjaciele i pomoce z domu każdego z Żywiołów
* Magia świec - kolory i znaczenia, interpretacja płomienia
* Przygotowanie narzędzi rytualnych
* Hiperspellin', czyli zderzanie potencjałów - jak łączyć Moc z innymi Czyniącymi, jak zderzać doświadczenia by eskalować Magię?
* Pytania i odpowiedzi dotyczące rytualistyki, Magii i pracy z energiami


Wszystko to, czego się dowiemy, podsumujemy oczywiście w Rytuale Anielskim. Tym razem poprowadzi nas energia Archanioła Zadkiela i Fioletowy Płomień - dzięki koherencji z tą wibracją Wiedzy i Rozwoju znajdziemy w sobie wszystkie dawne Momenty Mocy związane z Magią, a także wykreujemy swoją postawę w Czynieniu. Pracować będziemy w energii Czakry Serca oraz Czakry Korony - ich skomunikowanie pozwoli wypełnić Światłem całość Ciebie w energii, a tym samym pozwoli na pozbycie się blokad, pieczęci, sakramentów oraz ślubowań, które ograniczają Twoją Wolę i trzymają Cię poza Twoją Mocą. Ze względu na bardzo głębokie działanie Rytuału proszę o spisanie kart intencyjnych wcześniej lub o zrobienie tego na przerwie w zajęciach. Na karcie wpisz, co zapraszasz do swojego życia i za co pragniesz odczuwać wdzięczność w Przyszłości. PO lewej stronie u góry swojej Karty wpisz Czas, w którym przygotowujesz dokument. Po prawej - symetrycznie - Przestrzeń spisywania dokumentu. Możesz zrobić to szczegółowo, podając sekundy i koordynaty geograficzne, możesz posłużyć się jedynie datą dnia i miejscem/krajem. Ważne, by podpisać się pod gotowym dokumentem. Podczas Rytuału trzymasz go przy sobie - jest Twoim dowodem na to, co się dzieje. I pierwszym dokumentem Rytualnym, którego działanie możesz sprawdzić w praktyce. 
Jeśli pragniesz nadać szczególną Moc przedmiotom, minerałom i talizmanom, przynieś je na warsztaty. Ułożymy z niego krąg ołtarzowy, dzięki któremu - użyte do czynienia Magii - będą nią już zawsze emanować, chroniąc i tworząc połączenie pomiędzy energią ludzką a anielską. 

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania! 

 

***Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!***Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza! 

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru skontaktuj się – webinar@akademiaducha.pl

***

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 27.10.2018

Godziny: 14:00-20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 plnZapraszamy!

Zapisy wstrzymane

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle