Magia Kolorów w Sztuce (zajęcia kreatywne)

webinar (warsztaty on-line)

 

***

Kolory maja potężna moc uzdrawiania, transformacji i umiejętne z nich korzystanie przynosi wspaniale rezultaty.

Zajęcia kreatywne Magia Kolorów w Sztuce otworzy najbardziej lśniący, przynoszący na myśl obfitość, bogactwo i oświecenie to kolor ZŁOTY.

Podczas sierpniowych warsztatów Akademii Ducha on-line omówione zostanie znaczenie tej barwy w życiu codziennym, w magii, ciekawostki dotyczące jej znaczenia w różnych częściach świata, religiach i kulturach. Następnie zapoznacie sie z twórczością Gustava Klimta, wiedeńskiego malarza, który używał tego koloru w nadmiarze. Jego fascynacja zlotem miała swoje korzenie w jego dzieciństwie, kiedy obserwował ojca-jubilera przy pracy. Zapraszam Cie dołącz do wspólnej kreatywnej zabawy z kolorem złotym  inspirowaną sztuką Klimta, a każda sekundę spędzoną w tym procesie zadedykuj najwyżej i najpiękniej by sie dokonało.


Na zajęcia przygotuj :

  •  złoty marker (najlepiej acrylic paint marker),
  • płatki złota (gold leaf),
  • klej,
  •  złote kredki lub farby,
  • zloty brokat doda projektowi jeszcze więcej blasku,
  • możesz rysować na białym, czarnym lub kolorowym papierze.

 

 

Cieszę sie na ta godzinie, kiedy spędzisz czas skupiając sie na pięknie, na harmonii, na kolorach, kształtach i wyrażaniu swoich emocji poprzez sztukę. Zajęcia odpowiednie są dla każdego poziomu zaawansowania, ponieważ każdy z nas jest artysta!

Do zobaczenia!

 

Prowadząca:

Agnieszka Arabska jest artystką, muzeologiem i historykiem sztuki. Od 12 lat inspiruje londyńskie dzieci poprzez kreatywne zajęcia, które łączą w sobie sztukę, magie i miłość do natury. Zajmuje sie Magia Anielska i fascynuje symbolami, święta geometria oraz wszystkim co piękne.

 

Więcej o Agnieszce: https://www.youtube.com/channel/UCjpJx7lxbyCwyzEYvv0XEAw

 

 

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 16.08.2020

Godziny: 15:00 – 16:00

Prowadząca: Agnieszka Arabska

Cena: 55 pln

 

W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt na adres e-mail: webinar@akademiaducha.pl.***

 

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!

 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!Zapraszamy!