Magia Anielska - Poznań

*** Magia Anielska ***

 

28.10.2018 (niedziela)

 

Webinar (warsztaty internetowe on-line)

 

 

 

"Magia jest wszystkim. Z wzajemnością."


Magia pozwala unieść się i zobaczyć całość. Pomaga osiągnąć Ci to, co zdecydowałeś i co swoim Sercem wspierasz. A przede wszystkim, daje Ci głębokie zrozumienie wszystkich wydarzających się dawniej, obecnie i w przyszłości procesów. 
Jest więc narzędziem poznania. Umiejętnością Czynienia. Stylem istnienia Wolnej Osoby.Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Anioły przybywają zawsze, gdy tylko je wezwiemy. Niestety, nie każdy je może zobaczyć czy poczuć ich obecność, przez co niektórzy ludzie w Nie nie wierzą. Jednak nasi Aniołowie co krok dają nam znaki, które nie każdy potrafi odczytać. Żyjemy w takich czasach, że brak kontaktu ze sprzyjającymi nam energiami jest po prostu niebezpieczny, dlatego też najwyższa pora aby poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień. Jest to wyjątkowo proste i niezależnie od tego, czy słyszysz o Magii po raz pierwszy w życiu, czy kroczysz tą Ścieżką już dłuższy Czas i angażujesz się wyjątkowo głęboko, odkryjesz przekazywanych metodach klucze i wskazówki do swojego Życia. Dowiesz się, którędy odbierać to, co Aniołowie do Ciebie mówią. Poczujesz. Zobaczysz. Dotkniesz. I zrozumiesz. 
Zaprojektuj najbliższe miesiące i lata w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować najszybciej! Praca z Aniołami nauczy Cię uprawiać Magię całym światem. Każdym kolorem. Każdym zapachem. Każdym gestem. Nauczy Cię, jak STAĆ SIĘ MAGIĄ. I jak wysyłać błogosławieństwa, czynić przemiany i uzdrawiać każdą chwilą swojej obecności w swoim i w czyimś życiu!

W programie zajęć między innymi:
* Jak zacząć? Codzienne rytuały i zaklęcia, dające dostęp do energii anielskiej - metody z różnych kultur, sprawdzone w praktyce;
* Omówienie Natury Aniołów, z którymi dobrze pracować na co dzień , nauka przywoływania;
* 7 boskich promieni - czego uczą nas te Istoty Anielskie i jak wysyłać Światło w porozumieniu z nimi?
* poznanie technik kontaktowania się z Aniołami (karty, sygnały, medytacje oraz wysyłanie mentalnych wiadomości);
* nauka Ochrony Archanioła Zadkiela;
* ćwiczenia z wprowadzania się na wyższe wibracje;
* kolory a komunikacja z Aniołami - podstawy magii świec i koloroterapii;
* Jak poprosić Istoty Anielskie o pomoc innym ludziom?
* Magia Anielska = Magia Globalna, czyli 'Stań się Zmianą, która pragniesz zobaczyć w Świecie!" - poproś Anioły o pomoc w Twojej Misji!
...oraz oczywiście odpowiedzi na Wasze pytania.Całość podsumowuje Rytuał Anielski, który zapozna Cie z Twoim Aniołem Stróżem i umożliwi rozmowę z nim. Poznasz również Strażników Kierunków - Uriela (Żywioł Ognia, Północ), Rafaela (Żywioł Wody, Wschód), Michaela (Żywioł Ziemi, Południe) oraz Gabriela (Żywioł Powietrza, Zachód) i dowiesz się, jak pracować z nimi poprzez Magię i którędy czynić manifestacje swoich pragnień w granicach fizycznej Rzeczywistości. Podczas tego Czynienia poprosimy Istoty Anielskie o każdą energię, której potrzebujesz, by dopełniona została frekwencja i by spełniło się to, co jako intencję i prośbę nosisz w sercu. UWAGA! jest możliwość wniesienia na ołtarz DOWOLNEJ intencji i prośby - jeśli jest zgodna z Najwyższym Źródłem, nikogo nie krzywdzi i zgodna jest z Wolą Duszy każdego, kogo dotyczy - z całą pewnością zostanie spełniona!
Podczas tego Rytuału połączymy Muzykę i Magię w sposób wyjątkowy. Przygotuj się na podróż w głąb siebie - od samego Serca Ziemi, gdzie poczujesz swoje instynkty, przeszłość i wszystko co Cię zbudowało, do samego Serca Kosmosu, w którym wibruje wiadomość o Twoim najwyższym potencjale i nieograniczonej Mocy, przez Twoje Serce. Na co się otworzysz - tego doświadczysz.
Spotkajmy się!
Niech nasze zderzenie żyć przepłynie przez świat rzeką Szczęścia i Błogosławieństwa i stworzy dla Ciebie ten CUD, którego pragniesz i który przywołujesz.
Połączmy Moce i otwórzmy się na niezwykłe doświadczenie. na doświadczenie WYGRANIA INKARNACJI!

 

***Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!***Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza! 

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru skontaktuj się – webinar@akademiaducha.pl

***

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 28.10.2018

Godziny: 14:00-20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 plnZapraszamy!

Zapisy wstrzymane

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle