ostatnia aktualizacja: 05.12.2017

Oto, co po cichu robiąÂ znani pozycjonerzy i duże agencje SEO, by małym kosztem zyskać mocne linki

Ułatwione pozycjonowanie dla leniwych (i tych, co chcą mieć pewne i zdywersyfikowane linki, które nie boją się żadnych zwierząt Google)


Jestem pozycjonerem, jak Ty, i myślę, że wiem, co śni Ci się po nocach Uśmiech


Dlatego poświęciłem kilka tygodni (!) na to, by zebrać i sprawdzić najmocniejsze polskie katalogi, które są źródłem świetnych linków. Linki, linki, linki, im ich więcej, tych łatwiej i szybciej wypozycjonujesz swoje strony. Ale muszą być MOCNE.


Jeżeli myślisz, że katalogi to słabe i przestarzałe źródło linków, to masz rację, ale tylko pod warunkiem, że mówisz o seryjnych katalogach, opartych na skryptach WPKAT, SEO Katalog...


Te, o których piszę, to ręcznie dobrane i osobiście przeze mnie sprawdzone perełki. Sam z nich korzystam na co dzień, i dobrze wiem, jakiego „kopa” mogą dać Twoim stronom. I nie tylko ja! Jedna z osób, która zakupiła ode mnie tę listę, tak ją podsumowała:


Dobrze przygotowana lista katalogów, za śmieszną cenę. A skoro zgred i lexy ją polecają, to musi być dobra (i taka właśnie jest). Autor listy odwalił kawał dobrej roboty. Dzięki niej można wypromować świeżynki, bez ryzyka filtrów >>
Kamil

(Ponad 100 innych opinii możesz zobaczyć na stronie http://www.listamocnychkatalogow.pl/opinie)

247 powodów
do zainteresowania się Listą Mocnych Katalogów

Otrzymasz ode mnie gotową do użycia listę 299 polskich mocnych katalogów. Już w 5 minut po zakupie możesz zacząć dodawanie linków do swojej strony. Ale uważaj! To mocne linki i osobiście sugeruję dodawanie maksimum 5 na dzień.

Listę otrzymasz w formie pliku xls, dzięki czemu łatwo posortujesz ją według jednego z 14 kryteriów. TAK, lista jest bardzo uporządkowana i łatwa w użyciu. Każdy katalog jest dobrze opisany.


Szczególnie docenisz informacje:

 • czy katalog jest płatny czy darmowy,
 • ile kosztuje dodanie strony do płatnego katalogu,
 • czy wymagany jest link zwrotny,
 • czy katalog jest tematyczny,
 • kiedy była ostatnia moderacja,
 • ile podstron katalog ma zaindeksowanych,
 • oraz: PA, DA, mozRank, mozTrust, mozLinkCount, TF, CF. UR, DA...

screen z listy mocnych katalogówLista warta swoich pieniędzy. Dzięki liście zaoszczędziłem sporo czasu, ponieważ wszystko mam w 1 miejscu. Lista podzielona wg. PR ułatwia wybieranie katalogów o największej mocy. Polecam wszystkim! >>
Marek

To zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu, bo samodzielne wyszukanie i dokładne sprawdzenie każdego z 247 katalogów zajęłoby Ci kilka tygodni, bo tyle czasami czekałem na efekty. W ten sposób wyeliminowałem ponad TYSIĄC bezużytecznych katalogów. Daję Ci tylko to, co dobrze DZIAŁA.

Unikniesz marnowania czasu na dodawanie strony do katalogów, które nie mają żadnej wartości, a nawet mogłyby zaszkodzić pozycjom Twoich stron!


Od czasu wprowadzenia zmasowanych ataków ze strony google na katalogowanie, korzystam tylko z zakupionej u Pana listy, nie bawię się już w dodawanie do bezwartościowych katalogów. Także jak najbardziej polecam wspomnianą wcześniej listę >>
Krzysztof

O taką listę nie jest łatwo. Spróbuj spędzić kilka tygodni na znalezienie katalogów z największym PR, aby pozycjonowanie tą techniką było jak najskuteczniejsze, przy najmniejszym nakładzie pracy. Czeka Cię żmudne sprawdzanie kilkudziesięciu list katalogów, bo samo ich znalezienie to tylko początek, choć i to nie jest proste.

Ta lista jest bardzo skuteczna, ciężko nad nią pracowałem i wiem jak szybkie efekty przynosi, jest bardzo wartościowa. Lista cały czas jest przeze mnie aktualizowana.


Miałem stronę z którą nic nie robiłem pół roku. Straciła w tym czasie ponad 1000 linków z forum i spadła z pierwszych pozycji na czwartą stronę. Po lekkiej optymalizacji i dodaniu do tych profili strona wróciła na pierwszą stronę wyszukiwania.

Generalnie ta lista to bardzo przydatna sprawa. Nie trzeba szukać, sprawdzać czy można dodać link ( nawet jak ma się programy do wyciągania różnych danych). Wszystko podane na tacy >>

Patryk Konieczny

Kto na tym skorzysta?

Zarówno początkujący, którzy szukają bezpiecznego i jak najbardziej efektywnego sposobu zdobywania wartościowych linków, jak i… profesjonalne agencje SEO, które w ten sposób ułatwiają sobie pracę!

TAK, bardzo się dziwiłem, gdy przejrzałem listę dotychczasowych klientów i odkryłem tam wiele znanych firm pozycjonerskich. Ale czemu się dziwić? Oni też lubią proste rozwiązania, które dają szybkie efekty.

„Najważniejsze katalogi zebrane w jednym miejscu, za niewygórowaną cenę. Dobra inwestycja dla każdego początkującego. Doświadczeni znajdą kilka perełek.” Marek

Dzięki tej liście:

 • Twoja strona zostanie szybko zaindeksowana przez wyszukiwarki,
 • pozycjonowanie będzie dużo skuteczniejsze,
 • efekty pozycjonowania będą widoczne już po kilku dniach,
 • zmniejszysz ilość czasu potrzebnego na działania SEO,
 • zaoszczędzisz swój bardzo cenny czas na poszukiwanie najlepszych katalogów,
 • sam zdecydujesz czy chcesz dodawać tylko do katalogów płatnych czy też darmowych,
 • wreszcie Twoje strony osiągną w Google oczekiwane przez Ciebie pozycje.

Jak to działa?

Nie potrzebujesz ogromnej wiedzy ani doświadczenia, by pozycjonować tą metodą. Musisz posiadać jedynie adres swojej strony, tytuł, opis i listę słów kluczowych na, które chcesz ją wypozycjonować. Instrukcję jak je wybrać, aby katalogowanie było najskuteczniejsze otrzymasz wraz z produktem.


Wystarczy kilkanaście minut dziennie na regularne dodawanie stron do sprawdzonych przeze mnie katalogów (sugeruję 5). Uważaj, bo moc katalogów jest bardzo duża, więc musisz postępować z nią ostrożnie. Zbyt duża liczba dodanych wpisów dziennie, może spowodować podejrzenia ze strony Google z powodu zbyt szybkiego przyrostu wartościowych linków. Efekty katalogowania powinieneś widzieć dosłownie po kilku, kilkunastu dniach.

Zaskakująco dobre efekty


Mam niewielką firmę zajmującą się odnawialnymi źródłami energii. Wcześniej korzystałem z usług firm pozycjonujących. Jednak efekty były nie zadowalające. Trochę z ciekawości postanowiłem spróbować podziałać samodzielnie. W tym celu nabyłem „Listę”.

Przed zastosowaniem produktu „Lista mocnych katalogów” moja strona zajmowała dość odległe pozycje w wynikach wyszukiwania.
Po nabyciu „Listy” i systematycznym wprowadzaniu mojej strony, zauważyłem stopniowy wzrost notowań. Dla niektórych fraz znalazła się nawet na czołowych pozycjach pierwszej strony.

Ogólnie moje doświadczenia z listą są pozytywne choć jest to żmudna i długotrwała praca.

Paweł Czapliński


Pozycjonowałem stronę Tygodnika Krapkowickiego na 3 frazy: Krapkowice, Krapkowice reklama, Krapkowice wiadomości. Site dla powyższych domen wg Google wynosi odpowiednio 11 500 000, 1 300 000, 558 000. Pozycjonowanie obejmowało optymalizację witryny – strony głównej i w miarę możliwości poszczególnych artykułów (ze względu na wielkość portalu i częstotliwość publikacji nie było możliwe zoptymalizowanie każdego artykułu). Dodawanie wpisów do katalogów z Listy Mocnych Katalogów trwało ok. 2 miesięcy. Portal wcześniej nie był pozycjonowany na wyżej wymienione frazy. Aktualnie uzyskano pozycje:

Krapkowice – 4
Krapkowice reklama – 1
Krapkowice wiadomości – 2

Od 3 tygodni portal nie jest pozycjonowany. W SERPach na frazę Krapkowice odnotowano spadek o jedną pozycję.

Lista Mocnych Katalogów jest ułożona w systematyczny sposób – dla mnie istotny był podział na katalogi bezpłatne (bez i z linkiem zwrotnym) oraz płatne. Po znalezieniu błędów (część katalogów stała się płatna) i kontakt ze Sławkiem spowodował natychmiastową wręcz reakcję i aktualizację całej listy.

Plusem zakupu list jest fakt, iż przez kolejne 3 miesiące można zupełnie za darmo korzystać z aktualizacji – a niejednokrotnie wprowadzane są kluczowe zmiany.

Łukasz Lubiński
freelancer, front-end developer
Powyższe przykłady są dowodem, że ta metoda działa i lista katalogów jest bardzo skuteczna. Jeśli pozycjonujesz stronę na łatwą frazę to katalogowanie z pomocą tej listy może okazać się wystarczające do wypozycjonowania Twojej strony, jeśli zaś jest to fraza trudniejsza z pewnością lista ta pomoże Ci osiągnąć wyższe pozycje strony w wyszukiwarce.

Jeśli zamówisz produkt jeszcze dziś i rozpoczniesz katalogowanie, to za kilka dni możesz spodziewać się efektów.


Ja już wiem, że ta metoda jest skuteczna i mam nadzieję, że przekonałem Cię, że warto zainwestować w listę mocnych katalogów, dzięki, której wypozycjonujesz swoją stronę.

100% Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

listamocnychprofili-gwarancjaZ tej listy korzystam na co dzień i jestem przekonany, że jeśli działa ona dla mnie to zadziała też dla Ciebie dlatego daję Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli w przeciągu 30 dni uznasz, że lista nie jest warta swojej ceny. Nie musisz się z niczego tłumaczyć, napisz do mnie, a ja oddam Ci pieniądze.

Możesz kupić listę, zapoznać się z nią, a później zdecydować czy opłaciło się.

Oto, co otrzymasz po dokonaniu zakupu:

 • listę 247 skutecznych katalogów do pozycjonowania (ostatnia aktualizacja 05.12.17),
 • raport pdf "5 skutecznych sposobów na znalezienie najlepszych słów kluczowych do twojej strony www",
 • pliki CSV z powyższą listą do zaimportowania do programu wspomagającego katalogowanie ręczne SeoLight.

Ok wiesz już, co zawiera produkt, jak działa i co dzięki niemu zyskasz. Masz też gwarancję, że jeśli produkt nie działa tak skutecznie jak piszę to zwrócę Ci wszystko, co do grosza.

Reszta w Twoich rękach. Cena tego produktu to jedyne 37 zł.

Ps. Już jutro Twoja strona może zacząć piąć się ku górze wyników wyszukiwania Google.
Sławomir Gdak

Dosłownie kilka minut po dokonaniu płatności będziesz mógł zacząć pozycjonowanie z zamówioną listą.
Zapisy wstrzymane