Skuteczny List Motywacyjny

Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy?

Nowa, Potężna, Gwarantowana Strategia Jak Napisać CV i List Motywacyjny i otrzymać Wymarzoną Pracę !

Badania naukowe potwierdzają: 99,2 % cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.


Myślisz, że trudno dostać się do wymarzonej pracy, a nawet tylko zostać zaproszonym na wstępną rozmowę? Masz rację!

Codziennie rzesze świetnych fachowców szukają pracy. Są to ludzie, którzy mogliby wnieść pozytywny wkład w funkcjonowanie nie jednej firmy, ale są po prostu odrzucani. Nikt nawet nie czyta tego, co mają do powiedzenia pisząc cv i list motywacyjny, nie mówiąc już o daniu im szansy, by mogli zaprezentować swoje kompetencje w trakcie bezpośredniej rozmowy.

Dlaczego?

Wszyscy oni szukają pracy w przestarzały sposób.

Czy popełniasz te 3 błędy w poszukiwaniu pracy?

Przez wiele lat uczono nas wszystkich mało efektywnej strategii poszukiwania pracy.

Składa się ona z trzech kroków:

 1. Zapytaj znajomych czy nie słyszeli o jakimś wolnym miejscu pracy lub szukaj ogłoszeń o pracę w Internecie lub gazetach,
 2. Napisz efektowne CV i list motywacyjny najlepiej korzystając z formularza list motywacyjny wzór,
 3. Wydrukuj CV i list motywacyjny na lśniącym papierze i wyślij do Działu Personalnego najlepiej jednej z firm z rankingu 100.

Efekt?

Ludzie, którzy nadal korzystają z tej najmniej efektywnej strategii w zakresie zdobywania pracy przypominają naiwnego młodzieńca, który poprzez pisanie listów, próbuje umówić się z atrakcyjną dziewczyną na randkę. Kiedy on pisze i czeka na jakąś odpowiedź inni podchodzą do niej osobiście i umawiają się z nią na spotkanie.


Czego uczy Microsoft o tym jak napisać cv i list motywacyjny?


Jak myślisz: czy firma Microsoft przesyła ulotki 10 milionom osób i każe swoim pracownikom dzwonić po klientach w celu nakłonienia ich do kupna swoich produktów?

Jak myślisz czy firma produkująca np. Jogurty wysyła Tobie na skrzynki informację o nowym rewelacyjnym smaku, który wręcz rozpływa się w ustach i likwiduje uczucie głodu?

Nie Twoja odpowiedź powinna brzmieć NIE!

Dlaczego?

Ponieważ najlepsi inwestują w innowacje, opracowują różnorodne produkty, dopasowują je do potrzeb swoich klientów, a następnie opakowują je i promują w jasny i wyraźny sposób.


Pomyśl …


Prawdopodobnie jak wielu innych ludzi, jesteś zalewany darmowymi ulotkami i reklamami, które zalegają w skrzynkach pocztowych, na korytarzach oraz zapychają Twoją skrzynkę mailową.

Jak wiele z nich otwierasz?

Jak wiele z tych, które otworzyłeś czytasz do samego końca?

Zpewne jak większość ludzi, całą masę tych listów, po prostu wyrzucasz do śmieci i to zanim zdążysz je otworzyć.

Czyż nie TAK właśnie robisz?

Podobnie reagują osoby zajmujące się doborem pracowników. Co dziennie zalewani są stosem cv i listów motywacyjnych, a nie rzadko listów motywacyjnych wzór od ludzi podobnych do Ciebie. Do tego większość z nich:

 1. Wygląda podobnie,
 2. Często pisana jest z wykorzystaniem formularza list motywacyjny wzór,
 3. Akcentuje wiedzę i doświadczenie zawodowe,
 4. Często ma odmienną osobowość od ich właściciela,
 5. Przebrzmiewa dawnymi osiągnięciami i to z zupełnie innych przecież firm,
 6. Większość z nich przesyłana jest bez zapowiedzi zupełnie jak ulotki reklamujące nową pizzerię.

Dokładnie to samo robią Twoi potencjalni pracodawcy. Badania pokazują jednoznacznie, iż 99,2 % cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

Z atem możesz zapytać: to co zrobić, by dostać się do wymarzonej pracy?

Najważniejsze pytanie!

Czy gdyby istniał sposób dzięki któremu dużo łatwiej i szybciej otrzymasz pracę o której marzysz, to czy chciałbyś go poznać?

Czytasz dalej, więc jesteś gotowy, by poznać Nową, Potężną, Gwarantowaną Strategię Jak napisać CV i List Motywacyjny i Zdobyć Wymarzoną Pracę już teraz!

Zatem usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i przeczytaj do końca każde słowo tego krótkiego listu …

Przez kilka lat pełniłem funkcję Szefa Działu Personalnego i wiem z doświadczenia, że ponad 99,7% ludzi wysyła swoje cv i list motywacyjny gdzie?

Do Działu Personalnego.

To błąd. Zapamiętaj! To bardzo duży błąd.

Wysyłanie cv i listów motywacyjnych do Działu Personalnego to strata czasu. To tak jakbyś wysyłał prośbę o umówienie się na randkę z piękną kobietą do jej matki, albo ojca. Te czasy już minęły. Tak robią Ci wszyscy nieszczęśnicy, którzy nadal zaglądają do swoich skrzynek i nerwowo wyczekują na jakąś odpowiedź.

I wiesz co?

Ona nie przychodzi i nigdy nie przyjdzie. A dziewczyna na którą czekają już dawno jest szczęśliwą mężatką.

Dlatego zgodnie z Nową, Potężną, Gwarantowaną Strategią Jak Napisać CV i List Motywacyjny i Zdobyć Wymarzoną Pracę pierwsze co musisz zrobić, to całkowicie zignorować Dział Personalny.

Dlaczego?

Częściowo już wyjaśniłem.

Jak często wysyłasz listy do rodziców dziewczyny z którą pragniesz umówić się na spotkanie, by wyrazili na to zgodę?

Więcej informacji na temat tego dlaczego w procesie rekrutacji powinieneś trzymać się z dala od Działu Personalnego i co zrobić by to pracodawcy bili się o Ciebie, abyś dla nich pracował, uzyskasz uczestnicząc w naszym najnowszym kursie online z cyklu Mastery EventsTM: Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy?

Składam zamówienie


Uczestnicząc w kursie online: Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy?

nauczysz się:

 1. Dlaczego 99% ludzi nie otrzymuje pracy o której marzą?
 2. Chcąc dostać się do wymarzonej firmy kogo bezwzględnie musisz omijać szerokim łukiem?
 3. Na czym polega pilnie strzeżona przez rekruterów metoda selekcji dokumentów aplikacyjnych, dzięki której 99,2% cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu?
 4. Od jakiej najważniejszej osoby, powinieneś zacząć proces sprzedaży własnej osoby, by natychmiast podnieść swoje szanse na zatrudnienie o 99%?
 5. Jaki brzmi Nowy, Przełomowy i Niezwykle Skuteczny paradygmat zdobywania wymarzonej pracy, dzięki któremu już niedługo będziesz pracownikiem firmy …?
 6. Jakie 5 Potężnych kroków, gwarantuje, że pracodawcy zaczną bić się to, z którym z nich umówisz się w sprawie pracy?
 7. Czym jest zadanie domowe i dlaczego to kluczowy element w procesie pisania cv i listów motywacyjnych i zdobywania wymarzonej pracy?
 8. Jakie najważniejsze pytanie, ułatwia skuteczne odrobienie zadania domowego?
 9. Jakie 11 sposobów umożliwia przeprowadzenie wnikliwego badania Twojego wymarzonego pracodawcy i zebrania wszystkich koniecznych informacji do tego, by Twoje cv i list motywacyjny podbiły jego umysł i serce?
 10. Jakie trzy kategorie pracownikównajbardziej cenne dla wszystkich firm na całym świecie?
 11. Jakie 3 dodatkowe rzeczy pomagają nawiązać dobrą relację i robić wspólny biznes?
 12. Na czym polegają różne formy aktywności umysłu i jak wykorzystać je do efektywnej prezentacji własnej osoby w cv i listach motywacyjnych?
 13. Z czego składa się Matryca Umysłu Handlowca, która nawet w okresie recesji pozwala zwiększyć skuteczność prezentacji o ponad 55%?
 14. Czego można nauczyć się o pisaniu cv i listów motywacyjnych od Leonardo da Vinci?
 15. Opanowanie których 6 podstawowych pojęć z zakresu sprzedaży gwarantuje sukces w każdych warunkach?
 16. Jak zadawać pytania, by w jednej chwili odkrywać najważniejsze wartości, potrzeby i zasady decydujące o ostatecznym sukcesie w sprzedaży własnej osoby?
 17. Jakie Największe, Najtajniejsze, Najmroczniejsze i Najpotężniejsze Marketingowe Sekrety Wszechczasów, decydują o sukcesach najwybitniejszych Copywriterów na Świecie,
 18. Jak napisać cv i list motywacyjny, by podbić umysł pracodawcy i zostać zaproszonym na rozmowę?
 19. Jak użyć 3 - stopniowej strategii sprzedaży z użyciem transu czuwania, by Twój pracodawca nie mógł oderwać wzroku od Twojego listu i przeczytał wszystko co chcesz?
 20. Jakie skuteczne techniki ułatwiają efektywne pisanie cv i listów motywacyjnych nawet osobom bez wielkiego doświadczenia tak by raz na zawsze mogły odrzucić pisanie listów z użyciem formularza list motywacyjny wzór,
 21. Na czym polega genialna strategia starożytnej Grecji, dostarczająca wybitnym mówcom i pisarzom wskazówek jak osiągać prawdziwe mistrzostwo w pisaniu listów?
 22. Na czym polega strategia AIDAR, i dlaczego ludzie ją stosujący mówią: odkąd ją stosuję pisanie listów motywacyjnych stało dla mnie się wyjątkowo proste, łatwe i skuteczne?
 23. Jak tworzyć nagłówki, które przyciągają uwagę i decydują o 80% Twojego sukcesu?
 24. Jak szybko i skutecznie testować skuteczność Twoich nagłówków jeszcze zanim wyślesz swój list motywacyjny do wymarzonego pracodawcy?
 25. Dlaczego ludzie, którzy najpierw mówią „Tak”, prawie natychmiast zmieniają zdanie i mówią „NIE”?
 26. Jak działa siła oscylacji, która powoduje, że wiele Twoich cv i listów motywacyjnych może zostać odrzuconych i możesz nie zostać zaproszony na rozmowę?
 27. Jak zastosować 3 stopniową skuteczną strategię pokonywania oporu Twojego wymarzonego pracodawcy, dzięki której to Ty zostaniesz zaproszony na rozmowę?
 28. Które 3 strategie najskuteczniej przełamują opór wywołany oscylacją?
 29. Jakie są Najpotężniejsze, Najskuteczniejsze i absolutnie Sprawdzone strategie i techniki, które natychmiast ożywią Twój tekst i cały list motywacyjny?
 30. Jakie 12 sekretów wpływa na to, jak napisać jasny, rzeczowy, żywy, a nawet przełomowy list motywacyjny?
 31. Jakie 6 kroków ułatwia zabieranie się za pisanie listów i gwarantuje, że napiszesz przebojowe cv i list motywacyjny?
 32. Która z technik pisania listów motywacyjnych jest Najpotężniejsza ze wszystkich?
 33. Jak skutecznie wykorzystać prawo, które wpojono ludziom od małego, by zaproszono Ciebie na rozmowę i byś w 99% mógł czuć, że jesteś pracownikiem firmy ...?

Specjalny, darmowy bonus!

Dodatkowo, dla wszystkich tych, którzy potrafią podejmować szybko, właściwe decyzje przygotowaliśmy specjalny, darmowy bonus:

Od pierwszych sekund Twojej inwestycji w kurs online Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy?, uzyskujesz dostęp do zamkniętej części naszego Forum Doskonałości Do zobaczenia na SzczycieTM, gdzie możesz zadawać nam dodatkowe pytania, a my udzielimy na nie wszystkie wyczerpujących odpowiedzi.

Składam zamówienie

Podsumujmy raz jeszcze:

Uczestnicząc w najnowszym kursie online z cyklu Mastery EventsTM: Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy?

 1. Pokażę i szczegółowo omówię Nową, Potężną, Gwarantowaną Strategię Jak Napisać CV i List Motywacyjny i Zdobyć Wymarzoną Pracę,
 2. Pokaże i szczegółowo omówię jak napisać list motywacyjny, by podbijać umysły pracodawców, aby to oni bili się o to, z którym z nich spotkasz się w sprawie pracy,
 3. Nabywasz wiedzę i umiejętności, które nigdy, nigdzie wcześniej nie były prezentowane w tej formie,
 4. Zyskujesz skuteczną i gotową do natychmiastowego zastosowania wiedzę, dzięki której już w najbliższym czasie, będziesz pracownikiem firmy ...

Co zyskam uczestnicząc w kursie online?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i w ciągu kilku chwil zrobisz najważniejszy krok do zdobycia wymarzonej pracy.


Kurs ten zawiera:

 1. Ponad 1,5 godziny nagranego materiału (dokładnie 1 godzina 41 minut i 34 sekundy)
 2. 64 slajdy z najważniejszą treścią,
 3. 5 Potężnych Kroków do zdobycia wymarzonej pracy.

Składam zamówienie

Co sprawia, że to najlepsza wiadomość jaką w tym roku otrzymałem?

Jak już wspominałem, cała wiedza i wszystkie umiejętności, które nabywasz uczestnicząc w kursie online Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy?najnowszym osiągnięciem w dziedzinie zarządzania kadrami, psychologii sprzedaży i marketingu.

Teraz Ty masz wyjątkową okazję, by jako pierwszy zdobyć i zastosować tą rewolucyjną wiedzę dla zdobycia swojej wymarzonej pracy.

Pozbądź się deprymującego uczucia odrzucenia, którego doświadcza 99,2% ludzi, którzy od lat bezskutecznie próbują zdobyć pracę swoich marzeń.

Zamiast tego zapisz się na nasz kurs online Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy? i już dzisiaj poznaj Nową, Potężną, Gwarantowaną Strategię Jak Napisać CV i List Motywacyjny i Zdobyć Wymarzoną Pracę!

Ipamiętaj! Nikt ani Nic nie jest w stanie cofnąć czasu i oddać Tobie wszystkich pieniędzy, których nie zarabiasz dzisiaj nie pracując w wymarzonej firmie. Jeżeli jest to zaledwie 5700 zł to w skali roku tracisz ponad 67000 zł. Dlatego zainwestuj zaledwie 197 zł i dowiedz się jak dostać się do najlepszej firmy już Dziś!


Inwestując zaledwie 197 zł otrzymujesz:

 1. Wiedzę samą w sobie wartą ponad 1700 zł,
 2. Umiejętności, warte ponad 2300 zł,
 3. Matrycę Umysłu Handlowca wartą ponad: 97 zł.

Składam zamówienie


Pamiętasz wyniki badań naukowych?

99,2 % cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

Dlatego oszczędź sobie wysiłków, żmudnej drogi pod górę i dręczącego uczucia odrzucenia, a w zamian zacznij spełniać się zawodowo i ciesz się życiem w swojej wymarzonej pracy.

Cały kurs wraz ze slajdami przychodzi do Ciebie Teraz, na Twój osobisty komputer. Możesz korzystać z niego każdego dnia, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 30 dni. Możesz słuchać go i korzystać niego kiedy chcesz i gdzie chcesz: w domu, w pracy czy w drodze przez życie. Wszystko działa automatycznie. Wystarczy zalogować się, usiąść wygodnie i zacząć realizować marzenia o zdobyciu fascynującej pracy. Wszystko czego potrzebujesz to, głośniki, długopis i chęć by to pracodawcy bili się o to, z którym z nich się umówisz się na spotkanie w sprawie pracy.

Pozdrawiam,

Przemysław Walter
Współtwórca Platformy Unlimited CareerTM
Master Trainer Awakener Mastery Coach UniversityTM

Fundator Fundacji Unlimited CareerTM

I pamiętaj:

Żyj pełnią życia i ciągle spodziewaj się cudów … bo Ty sam jesteś cudem!

PS. 1
Pamiętaj, zapisując się na kurs online Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy? poznajesz i opanowujesz Nową, Potężną, Gwarantowaną Strategię Zdobywania Wymarzonej Pracy!

PS. 2
Pamiętaj! Z Twojej inwestycji w kurs online Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców za pomocą efektywnych listów, aby to oni bili się o to, z którym z nich umówisz się na spotkanie w sprawie pracy? , przeznaczamy 1% na Fundację Unlimited CareerTM. Dzięki temu wspomagasz dzieci i młodzież w ich rozwoju i przyczyniasz się do wyrównywania szans związanych z systemem edukacji i funkcjonowaniem na rynku pracy.

Składam zamówienie

Zapisy wstrzymane