Coaching dla osiągania celów

Kiedy 9 lat temu rozpoczynałem swoją przygodę z coachingiem miałem wiele błędnych przekonań na temat tego kim jest coach i czym się zajmuje.
Wydawało mi się, że każdy będzie chciał skorzystać z jego pomocy, tak jak ja sam to robiłem. Już w czasie kursu przekonałem się, że nie jest tak jak myślę.
Moje przekonania ewoluowały z czasem i teraz widzę to zupełnie inaczej. 
Tomek, który był razem ze mną na kursie, podczas jednego z ćwiczeń, można powiedzieć, doznał olśnienia.
Ćwiczenie polegało na przygotowaniu ograniczającego przekonania, które będzie się zaczynać od słowa muszę. Grupa miała pomóc pozbyć się tego ograniczenia. Mieliśmy mu zadawać pytania.
Tomek przygotował takie przekonanie: "Muszę ciężko pracować, żeby utrzymać rodzinę." Zanim zdążyliśmy zdać pytania, on sam siebie zapytał: "Muszę? Naprawdę?" 
Przekonanie zmienione.

Jakie masz ograniczające Cię przekonania? Co musisz, czego Ci nie wolno, na co Cię nie stać...

Coach pomaga głównie zadając pytania. Moi klienci mówią mi, że nie tego się spodziewali. Myśleli, że będą musieć "grzebać się w swojej przeszłości." 

Być może uważasz się za osobę nieśmiałą, może jesteś przebojowy i zastanawiasz się w jaki sposób może Ci pomóc coaching?

Ważna uwaga: coach nie jest terapeutą. Jeżeli uważasz, że masz problemy natury psychiatrycznej, to udaj się do odpowiedniego specjalisty.
Coach niczego nie "naprawia" w Tobie. Traktuje Ciebie jako osobę, która ma zasoby, ale nie do końca je wykorzystuje. 

Jak byś cię czuł/a gdybyś wykorzystywał/a cały swój potencjał? 
Ile dobrego byłoby więcej na świecie dzięki Tobie?

Coaching nie jest tani. Być może oczekujesz, że zapłacisz za efekt - potrzebujesz gwarancji?

Kilkoro moich klientów poprosiło mnie o gwarancje, że im się uda zrealizować założony cel. Poprosiłem ich wtedy o gwarancje, że będą wykonywać ćwiczenia i będą działać. Ostatecznie udało się to w jednym przypadku. 
Cel został osiągnięty. 

Jaki jest cel, a może raczej MARZENIE, które masz ciągle nie zrealizowane?

Tak moi klienci mówią o mnie:
Damian Lewandowski, Warszawa.

„Praca z Jackiem pozwoliła mi odkryć przekonania, które mnie blokowały, a następnie je zmienić.”

„Polecam Jacka, bo jest kontaktowy, pozytywny i skuteczny. Zastosował technikę, która pomogła mi zmienić blokujące mnie przekonania.”

Agnieszka Jóźwiak, Warszawa

„Każdy powinien skorzystać z pracy z coachem, żeby móc określić co go ogranicza, bo bez współpracy z trenerem nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy osiągamy wszystko, czego byśmy chcieli.”

Sylwia Religa, Kraków

„W coachingu Jacka podobało mi się to, że nie naciskał na mnie za bardzo, żebym wygrzebywała jakieś swoje tajemnice. Czułam się bezpiecznie, co było dla mnie ważne, ponieważ wcześniej był dla mnie obcą osobą.”

„Praca z Jackiem była kolejnym bodźcem do pracy nad sobą, a książkę, która mi polecił przeczytałam kilka razy, a teraz często do niej wracam.”

„Dlaczego mogę polecić coaching z Jackiem: Po pierwsze, czułam się bezpiecznie, ludzie obawiają się coachingu, myśląc, że to „kozeta u psychologa”. Po drugie, jak człowiek czuje się bezpiecznie to jest spokojny, a wtedy sam może dokonywać własnych przemyśleń i odkryć, którymi nie musi się dzielić z coachem.”

A jaka będzie Twoja opinia na temat coachingu ze mną?

Jacek BranasJacek Branas, coach, trener i konsultant  zarządzania firmą.

Opłata za coaching dotyczy 3 sesji wykonywanych zdalnie, czyli przez Skype, Google Hangout lub telefon.

Ponadto, jak każdemu mojemu klientowi, przysługuje Ci 1 darmowa sesja coachingowa, po której możesz zrezygnować z coachingu, bez podawania przyczyn!

Wiem, że tak jak w tych dziedzinach życia, gdzie liczy się interakcja pomiędzy dwiema osobami trzeba się dotrzeć.
Dlatego, zawsze możesz zrezygnować z coachingu. Zwrócę Ci wtedy niewykorzystane środki. 

Twoje ryzyko biorę na siebie. 

Co możesz zyskać?

A co chcesz osiągnąć?