Kurs maturalny z chemii


Cześć!

 

Od kilku lat przygotowuję moich kursantów do egzaminu podczas indywidualnych spotkań. W oparciu o moje doświadczenie stworzyłem kurs do matury z chemii, abyś mógł się uczyć chemii, bez wchodzenia z domu, kiedy tylko zechcesz!


Z czego składa się kurs?

Wiedzę, którą pragnę przekazać, podzieliłem na 16 kluczowych zagadnień - 8 dotyczących chemii nieorganicznej i 8 związanych z chemią organiczną. 

Do każdego tematu nagrałem profesjonalne materiały wideo, w których tłumaczę i rozrysowuję krok po kroku teorię, a potem rozwiązuję zadania, które najczęściej pojawiają się na egzaminie. 


Jaka jest wartość tego kursu?

Kurs zawiera w sumie ponad 34 godziny video, na których przekazuję w jasny sposób całą wiedzę jakiej potrzebujesz do zdania egzaminu z chemii. Oprócz omówienia każdego z 16 głównych działów chemii rozwiązuję także najczęściej pojawiające się na egzaminach zadania.

 

Gdyby tą wiedzę miał przekazać Ci korepetytor na indywidualnych spotkaniach, za które średnio zapłaciłbyś od 40zł do 60zł za godzinę to kosztowałoby to około 1600zł - 2400zł. Wiedza, którą przekazuję w tym kursie jest warta jeszcze więcej, ponieważ każdy materiał możesz odtwarzać nieograniczoną ilość razy, o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu.

Ile kosztuje ten kurs i dlaczego nie jest darmowy?

Kurs nie jest darmowy ponieważ często nie doceniamy tego co dostajemy za darmo, ponadto jest to ważny element Twojej motywacji, bo jeśli zapłacisz nauczysz się o wiele więcej aby nie zmarnować pieniędzy. Po drugie przygotowanie tego kursu i zebranie całej wiedzy w jednym miejscu tak, abyś miał do niej dostęp w przystępnej formie wideo zajęło mi kilka miesięcy i pozwala zaoszczędzić Ci wiele cennego czasu.

 

Korzystając z tego kursu zapłacisz jedynie 1/5 kwoty jaką trzeba wydać na korepetycje, aby zdobyć taką ilość wiedzy jaką przekazuję w swoich materiałach.


Dostęp do kursu na cały okres przygotowań
do matury kosztuje jedynie 97.00 zł.


Kurs pomoże Ci przygotować się do matury z chemii!