Kurs Audio -Video angielski dla wyjątkowo zajętych Uśmiech

JAK SZYBKO I BEZ WIĘKSZEGO WYSIŁKU NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

banner


NAWET JEŚLI NIE MASZ O TYM ZIELONEGO POJĘCIA


Chcę zadać Ci pytanie, które może Cię nieco zdenerwować

ale jest niezmiernie ważne, dlatego proszę odpowiedz na nie szczerze.

Czy masz wrażenie, że zawsze kiedy chcesz powiedzieć coś po angielsku nagle odczuwasz niemoc, stres i tzw blokadę językową?

Poświęciłeś często wiele czasu i pieniędzy, żeby móc mówić po angielsku, ale wciąż nie możesz

Albo nawet jeśli wydaje się, że już dawno powinieneś mówić to -jedyne co odczuwasz to paniczny lęk i frustracja ponieważ nadal boisz się odezwać?

Czy kiedykolwiek pomyślałeś sobie, że nie nadajesz się lub nie jesteś w stanie nauczyć się języka obcego, bo nie masz zdolności, jesteś za stary lub nie masz czasu?

Może nawet w tym momencie próbujesz uczyć się angielskiego, ale efekty są znikome i mało satysfakcjonujące.

Jeśli coś Ci to przypomina- kilka następnych minut może być dla Ciebie ogromnie ważnym doświadczeniem, które wpłynie na to, że już nigdy nie poczujesz się w sposób opisany wcześniej.

Jeśli jesteś gotowy na poznanie sekretów skutecznej nauki języka obcego i chcesz w końcu bez stresu w komfortowych warunkach zacząć mówić w języku obcym

NIE możesz przegapić tego co zamierzam Ci powiedzieć

To bardzo ważne, żebyś obejrzał tą prezentację do samego końca póki możesz i masz chwilę czasu.

Jestem przekonana, że masz już dość w kółko powtarzanych regułek gramatycznych, ślęczenia nad nudnymi podręcznikami, zapisywania się na coraz to nowe kursy

Masz dosyć tego, że poświęciłeś już tyle czasu na naukę i tyle pieniędzy,a wciąż nie potrafisz porozumiewać się w języku obcym.

Co więcej jest Ci wstyd, że jadąc zagranicę na wakacje lub próbując zmienić pracę na lepszą nie możesz tego zrobić ze względu na swój niewystarczająco dobry angielski.

Jedyne co może być gorsze od tego jest to, że następna próba nauki skończy się tymi samymi rezultatami i mało zadowalającymi wynikami.

Mam rację?

Chciałabym nie mieć racji, ale cieszę się, że tu jesteś że zechciałeś poświęcić czas na wysłuchanie tego co mam Ci do przekazania, bo wiem, że znalazłeś się w miejscu, które może całkowicie odmienić Twoje dotychczasowe , złe doświadczenia z językiem angielskim.

Ten kurs pokaże Ci dokładnie strategie i techniki stosowane przez najlepszych na świecie w dziedzinie nauczania języków obcych tak, abyś w końcu mógł powiedzieć. Potrafię mówić po angielsku I CAN SPEAK ENGLISH WELL !

Nie polega to na tym, że będziesz musiał stosować jakieś skomplikowane ,niewiarygodnie trudne i czasochłonne metody. Skuteczność jest miarą prawdy 

Pomimo tego kiedy je zastosujesz ze względu na ich prostotę i przyjemność z ich stosowania będziesz w stanie w niedługim czasie zacząć swobodnie porozumiewać się w codziennych i najpotrzebniejszych sytuacjach życia codziennego. 

Pytanie brzmi jak mam to zrobić?

Wielokrotnie spotkałam się z osobami, które zapisywały się do najbardziej znanych językowych szkół w kraju, kupowały popularne często nietanie kursy językowe, a w ostateczności zapisywały się na drogie prywatne lekcje z tym samym skutkiem co zawsze. Wciąż nie potrafię porozumiewać się po angielsku !

Ja wiem, że Ty oczekujesz czegoś więcej, oczekujesz gwarancji, że tym razem będzie inaczej i wcale nie musi tak być jak do tej pory.

 Zacznę od tego, że zanim zaczęłam korzystać w swojej pracy z technik, które chcę Ci przedstawić, byłam zwyczajną aczkolwiek pełną zapału nauczycielką, która robiąc to co większość innych nauczycieli, czyli korzystając z tych samych podręczników, starając się urozmaicać swoje lekcje różnymi kserówkami, filmami video i przygotowując swoich podopiecznych do testów którym byli poddawani, cały czas miałam wrażenie, że pomimo dobrych wyników na testach oni wciąż mają problemy z przełamaniem bariery językowej 

Chciałam im pomóc ,ale nie potrafiłam tego zrobić ponieważ nie wiedziałam jak, nikt mnie tego nie nauczył.Zdałam sobie wtedy sprawę, że moim największym wyzwaniem i marzeniem jest pomóc właśnie takim osobom jak Ty.

Teraz wiem, że to możliwe, ponieważ uczę się od autorytetów, top światowych specjalistów takich jak Stephen Krashen, AJ Hoge z Effortless english, którego lekcje kupiło juz 40 milionów ludzi na całym świecie, Steve Kauffmann który w wieku 70 lat umie mówić w 12 językach a rozumie 16 języków, Emil Kerbs etc.

Chcę, aby każdy kto zdecyduje się zgłosić do mnie mógł osiągnąć swój cel - mówić skutecznie i bezstresowo w języku angielskim.

Uchylę Ci rąbka tajemnicy, przypomnij sobie jak nauczyłeś się mówić w swoim języku ojczystym. Czy wtedy ktoś kazał Ci wkuwać zasady gramatyczne, czy kazał Ci czytać nudne podręczniki lub uczyć się niekończących list ze słówkami???

Czy ktoś przygotowywał Cię do zdawania testów i mówił teraz musisz używać takiego czy innego czasu?

Odpowiedź na te wszystkie pytania to klucz do tego co na pewno się nie sprawdza.

Ucząc się i studiując często po nocach tych, którzy znają się na nauczaniu języków obcych, zebrałam wszystkie te informacje i postanowiłam, że podzielę się nimi najpierw z moimi znajomymi a później z przyszłymi klientami. Jakaż była moja ogromna radość i satysfakcja, kiedy to osoby które już dawno się poddały i zniechęciły zaczęły mówić po angielsku i wystawiać mi niesamowite rekomendacje w internecie i na FB.

 

reviews


To co się wydarzyło później było istnym szaleństwem. Osoby, które zarzekały się, że już nigdy nie będą się uczyć języka nagle mówiły, że po raz pierwszy nauka sprawia im ogromną przyjemność i są w stanie mówić dobrze bez zastanawiania się, jąkania czy blokady, która zawsze im towarzyszyła. 

Jeden z uczniów dzięki swojemu dużo lepszemu angielskiemu dostał posadę w IBMie i odtąd mógł zarabiać dużo więcej i pracować tam gdzie zawsze marzył. 

rev2

Klientów było coraz więcej, a ja nie mogłam się sklonować. Postanowiłam pójść za ciosem i stworzyć taki produkt,który mógłby pomagać większej ilości osób jednocześnie. Stworzyłam video kurs, który nazwałam Tea Break English dla tych wyjątkowo zajętych z 10 lekcjami w formie video lekcji do której każdorazowo dołączony jest plik mp3 i wszystkie potrzebne notatki wraz z tłumaczeniem w pdf ,które ułatwią naukę autentycznego angielskiego w najbardziej i najczęściej spotykanych sytuacjach życia codziennego wykorzystując jednocześnie techniki i strategie, których uczę na co dzień na lekcjach indywidualnych lub grupowych on-line. Mam świadomość tego, że nie każdy ma czas i dysponuje odpowiednimi funduszami na lekcje prywatne i grupowe, a wiedzę lepiej przyswaja nie tylko z podręczników, ale głównie poprzez zmysł wzroku i słuchu.

Video Kurs Tea Break English zawiera metody i konkretne techniki, abyś w przyjemny i zdecydowanie szybszy sposób mógł uzyskać efekty jakich oczekujesz i wreszcie, żebyś mógł swobodnie i automatycznie wyrażać swoje myśli po angielsku. Już za kilka minut dam Ci szansę aby Twoja historia stała się kolejnym sukcesem. Zanim to zrobię chcę żebyś wiedział co da `ci ten kurs i czego się w nim nauczysz

Powód 1

W pierwszej video lekcji, którą otrzymasz zupełnie za darmo otrzymasz wskazówki dotyczące zasad skutecznej nauki języka angielskiego. Są to zasady na tyle uniwersalne, że jeśli chcesz nauczyć się jakiegokolwiek innego języka też możesz z nich skorzystać

Powód 2

Nie będziesz rozwiązywał żadnych, podkreślam żadnych nudnych ćwiczeń gramatycznych. Nie będziesz rozwiązywał żadnych testów. Będziesz uczył się metodą opartą w 100% na zmyśle wzroku - przykładowe fragmenty z lekcji video:


i słuchu (przypominam, że każda lekcja video będzie też nagrana w formacie mp3 w jakości studyjnej tak, żebyś mógł uczyć się idąc na spacer z psem, stojąc w korku na ulicy, lub pijąc ulubiona herbatkę czy kawę w zaciszu domowym) - fragment mp3 z jednej z lekcji:


Powód 3

Przejdźmy do konkretów. Zobacz czego dokładnie nauczysz się w każdej z 12 lekcji

Prezentacja tematów w formie wideo: Tzw Życie w pigułce Uśmiech

lub w formie tekstu:

LEKCJA 1 Podstawowe wyrażenia i zwroty

Poznasz najczęściej zadawane pytania oraz nauczysz się podstawowych zwrotów i wyrażeń, które najczęściej pojawiają się w pierwszych rozmowach z nowo poznanymi osobami

LEKCJA 2 Dni Tygodnia, pogoda, mówienie o planach na cały tydzień

W tej lekcji poznasz podstawowe zwroty związane z dniami tygodnia, nauczysz się mówić o pogodzie (jak nie będzie o czym z kimś rozmawiać). Będziesz też umiał powiedzieć jakie masz plany na cały tydzień

LEKCJA 3 W restauracji 

W tej lekcji poznasz podstawowe zwroty związane z tym jak zachować się w restauracji , złożyć zamówienie, zapytać o cenę i w razie perfekcyjnej obsługi zostawić napiwek Puszczenie oczka Poniżej przykładowy pdf  

pdf

LEKCJA 4 W hotelu

W tej lekcji poznasz podstawowe zwroty związane z tym jak zachować się w hotelu, zameldować się, zapytać o cenę dodatkowych udogodnień, poprosić o wymianę pościeli etc Puszczenie oczka

LEKCJA 5 Zakupy spożywcze

W tej lekcji dowiesz się jak zrobić podstawowe zakupy spożywcze, poznasz najczęściej kupowane produkty do jedzenia, poznasz nazwy działów w markecie innymi słowy nie będziesz chodził głodnyPuszczenie oczka

LEKCJA 6 Rozmowy telefoniczne

W tej lekcji przestaniesz drżeć na myśl o wykonaniu rozmowy telefonicznej po angielsku. Nauczysz się jak odbierać telefon, jak przekazywać wiadomość innej osobie, jak kogoś przełączyć na inną linię i wiele innych rzeczy, które pozwolą Ci odetchnąć przed rozmowami telefonicznymi Puszczenie oczka

LEKCJA 7 Pytanie o drogę, jak mam się dostać gdzie chcę

W tej lekcji nauczysz się jak się nie zgubić w wielkim mieście i nie tylko.. Puszczenie oczka Będziesz wiedział nie tylko jak zapytać o drogę, ale też zrozumiesz co dosyć istotneUśmiech jak masz dojść lub dojechać tam gdzie chcesz.

LEKCJA 8 Na lotnisku

W tej lekcji nauczysz się jak nie dać plamy na lotnisku… Puszczenie oczka Będziesz wiedział nie tylko jak odprawić swój bagaż, ale też jak przejść łagodnie przez punkt kontroli bezpieczeństwa oraz jak zrozumieć kapitana mówiącego do nas z kokpitu.

LEKCJA 9 Rozmowa kwalifikacyjna

W tej lekcji zrobi się poważnie i formalnie… Puszczenie oczka Nauczysz się jak jak odpowiadać na najczęściej zdawane pytania na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę. Wiem, że mało co może tak stresować jak rozmowa o pracę a t, że ma ona być w języku angielskim to lekkie przegięcieUśmiechAle damy radę- RAZEMUśmiech

LEKCJA 10 U lekarza

No i dopadło nas… Puszczenie oczka Grypa, ból głowy, katar i inne paskudztwa, które odciągają nas od życia na pełnych obrotach. Niestety czasem i tak bywa. Ale nawet te wszystkie dolegliwości mogą być pretekstem do podłapania autentycznego angielskiego Puszczenie oczka

LEKCJA BONUSOWA Idziemy na randkę Puszczenie oczka

No i dopadło nas… Puszczenie oczka Tym razem nie grypa czy przeziębienie. Coś o wiele milszego kochani- Miłość. Tak kochani, dzisiaj odczujemy albo przypomnimy sobie jak to jest czuć motylki w brzuchu. Nauczymy się zwrotów dotyczących umawiania się na randki i wszystkiego co może nam się przydać w jakże ważnym a może i najważniejszym obszarze naszego życia jakim jest LOVE czyli miłość

LEKCJA BONUSOWA Gadanie o pierdołach z przyjaciółmi i nie tylko/zwroty z autentycznych filmów

W tej lekcji pośmiejemy się ,zrelaksujemy się i pogadamy ze znajomymi o wszystkim i niczym Uśmiech Ta lekcja może stać się jedną z Waszych ulubionych…UśmiechTaki to wymyśliłam temat bez spinki na tzw luzie i w sumie o tym o czym często rozprawiamy ze znajomymi.Będą też tzw swear words czyli wulgaryzmy. Kto bardziej wrażliwy niech sobie odpuści tą lekcję…Puszczenie oczka 


 

Powód 4

Będziesz uczył się wtedy kiedy chcesz i ile chcesz pamiętając o tym, że matką wszystkich umiejętności są powtórki, które tym razem będą przyjemne, nauka będzie dużo łatwiejsza i bardziej przyswajalna, ponieważ wszystko będzie wyjaśnione w dodatkowych materiałach w PDFie, które otrzymasz do każdej lekcji.

Powód 5

Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze na dojazdy na kursy

Powód 6

Jeśli tylko poczujesz, że potrzebne Ci jest wsparcie będziesz miał możliwość uczestniczyć ze mną w jednorazowych konsultacjach on-line, gdzie w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości będziemy mogli porozmawiać byś maksymalnie mógł skorzystać na tym kursie

Powód 7

Dostaniesz dużo więcej za cenę, która w stosunku do jakości i wiedzy oraz korzyści wyda Ci się wyjątkowo atrakcyjna.

Powód 8

Za skuteczne polecenie kursu innej osobie lub osobom dostaniesz 50% zniżkę na kolejny kurs.


Zapisz się teraz na ten kurs i zrób prezent sobie lub swoim najbliższym Moje porady, wskazówki i lekcje były wielokrotnie testowane, sprawdzane i powtarzane. Wszystkie osoby, które z nich do tej pory skorzystały zgodnie twierdzą, że naprawdę działają. Wystarczy, że zajrzysz do niezależnych opinii w interencie na Fb lub forum Effortless English. Dlatego też jestem przekonana, że w Twoim przypadku również zadziałają, bez względu na to w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz i gdzie mieszkasz. 

Jedną z kolejnych zalet tego kursu jest to, że nie będziesz musiał czekać na przesyłkę, uzyskasz natychmiastowy dostęp do kursu.

Zanim to zrobię zastanów się poważnie nad pytaniem, ile jest dla Ciebie warte swobodne porozumiewanie się w języku angielskim?

Nie chcę abyś odpowiadał cynicznie jak to wielu ludzi zwykło robić. Naprawdę się nad tym zastanów i odpowiedz sobie szczerze.

Ile byś był w stanie zapłacić jeśli maiłbyś pewność, że po przerobieniu tego video kursu już nigdy nie będziesz bał się mówić po angielsku?

5 tysięcy?

10.000 tysięcy?

30.000 tysięcy?

Ludzie dla których to ważne powiedzieliby, że byłoby to bezcenne.

Zapomnijmy przez chwilę o hipotetycznych liczbach

Ile tak naprawdę inwestujesz w lekcje, podręczniki i kursy, które naprawdę nie pomagają Ci mówić w języku angielskim?

Dzisiaj chciałabym, abyś możliwie jak najlepiej zainwestował w swój angielski co nawet nie będzie zbliżone do podanych wcześniej sum.

Dostęp do podanego wyżej kursu Tea Break English będzie kosztował 

zaledwie 249 wyprzedaż zł 

Zapisz się teraz na ten kurs

A najlepsze jest to, że jeśli teraz wykupisz kurs dostaniesz dwie bonusowe lekcje randkowanie oraz często używane zwroty z filmów wraz z wulgaryzmami całkowicie za darmo jako podziękowanie, że właśnie dzisiaj zdecydowałeś się skorzystać z mojego kursu

To wszystko otrzymasz całkowicie za darmo jeśli już dzisiaj zdecydujesz się zamówić Tea Break English! 

Podsumowując jeśli dokonasz zamówienia właśnie teraz ze jedyne 249 zł oto co ode mnie otrzymasz

  1. otrzymasz pełny dostęp do 10 lekcji video kursu Tea Break English tzw Życie w pigułce (wszystkie najcześciej spotykane sytuacje życia codziennego i zwroty dzięki którym będziesz czuł się pewnie i komfortowo)
  2. otrzymasz 2 bonusowe lekcje za darmo czyli w sumie 12 lekcji
  3. Otrzymasz dodatkowe video Sekrety skutecznej nauki języka obcego (obejrzyj to video na samym początku)
  4. 1 godzinne konsultacje on-line jeśli uznasz, że Ci takowe potrzebne- do wykorzystania w ciągu trwania dostępu do kursu (365 dni).
  5. Nie wyobrażam sobie powodu dla którego dzisiaj nie miałbyś zrobić kroku w przód i nie wziąć swojego angielskiego w swoje ręce

Zapisz się teraz na ten kurs


249 zł 

Jeśli będziesz zwlekać musisz pamiętać, że regularna cena mojego kursu będzie znacznie wyższa, a ta promocja jest ograniczona. Nawet bonusowe lekcje będą już kosztować około 70 zł każda a Ty możesz ją dzisiaj otrzymać zupełnie za darmo tylko dlatego, że zdecydujesz się na zakup kursu za jedyne 249 zł. To taniej aż o 100 zł

 Jeszcze nigdy nie było takiej okazji, żeby otrzymać tyle naraz.

Poza tym jestem tak pewna, że będziesz zadowolony z tego kursu, że daję Ci 100 % gwarancję jakości. Jeśli nie będziesz zadowolony z mojego kursu w ciągu 30 dni masz prawo do zwrotu a ja oddam Ci wszystkie pieniądze co do grosza. Wystarczy ze wyślesz do mnie maila na adres english4busy@gmail.com

Po prostu powiedz sobie -nie mam nic do stracenia bo taka jest prawda.
Obejrzyj kurs video korzystaj z nowego doświadczenia a jeśli poczujesz, że to nie dla Ciebie Ja oddam Ci te niewielkie pieniądze. Stracisz wówczas dostęp do kursu a uzyska go inna osoba, która na pewno na nim skorzysta

Usłyszałam już od wielu osób jak bardzo żałują że nie mogły skorzystać z moich wskazówek wcześniej, bo zaoszczędziły by wiele czasu, utraconych pieniędzy i frustracji spowodowanych nieznajomością języka obcego

Zapisz się teraz na ten kurs

Dzisiaj tylko 249 zł

Czas jest najbardziej wartościowym dobrem na świecie i nie chcę abyś odkładał na później to co możesz już zmienić teraz

Zamknięcie komputera z podejściem zrobię to innym razem tylko znów oddali Cie od osiągnięcia Twojego celu językowego

Jeśli w ciągu 30 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do nas na english4busy@gmail.com a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.pozdrawiam,

Magdalena Kordecka

właścicielka English4busy

www.english4busy.com

Dziękujemy za zakup naszego kursu! Gratulujemy! Uśmiech. Będziemy wdzięczni za feedback po przerobieniu kilku lekcji, ponieważ najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji, w razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na english4busy@gmail.com

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle