Kurs śpiewu online

Multimedialny kurs śpiewu online. Karina Majewska demonstruje skuteczne i bezpieczne metody na wydobycie naturalnego piękna z Twojego głosu.

KOCHASZ ŚPIEWAĆ?

CHCESZ ABY TWÓJ GŁOS BYŁ NATURALNIE PIĘKNY?

NIE MASZ MOŻLIWOŚCI UCZĘSZCZAĆ REGULARNIE NA ZAJĘCIA U NAUCZYCIELA ŚPIEWU?
CZY ISTNIEJE JAKIEŚ ROZWIĄZANIE?Otóż TAK! Specjalnie dla Ciebie opracowałam zestaw kilkudziesięciu ćwiczeń wokalnych wraz z niezawodnymi poradami oraz wskazówkami. Dołożyłam wszelkich starań, abyś odtwarzając filmy video oraz słuchając nagrań mp3 poczuł atmosferę indywidualnych lekcji śpiewu. Podczas nagrywania materiałów konsultowałam się z moimi uczniami tak, aby wszystko czym chcę się z Tobą podzielić było zrozumiałe i praktyczne. Tak powstałJeśli pragniesz rozwijać się wokalnie, to jest narzędzie, które pozwoli Ci czynić ustawiczne postępy. Podczas kolejnych lekcji poznacz istotne aspekty techniki wokalnej. Bez obaw - nie zanudzę Ciebie teoretycznymi wykładami. Dowiesz się tylko tyle ile trzeba aby bezpiecznie i skutecznie wykonywać prezentowane ćwiczenia.

Nie jest moim celem przekonać Ciebie, że kurs śpiewu to cudowny środek na piękny głos. Tak jak napisałam, to tylko narzędzie. Bez Twojego zaangażowania i sumienności będzie bezużyteczne. Jeśli jednak lubisz wyzwania i podejdziesz do nauki na poważne, to mogę Ci zagwarantować, że w krótkim czasie poczynisz autentyczne postępy! Pamiętaj! Wszystko zależy od Ciebie! Jeśli więc jesteś gotowy aby rozpocząć pasjonującą przygodę, nie czekaj - zabierajmy się do pracy!

Zobacz przykładowe fragmenty lekcji:

© 2007-2017 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle