Jaki Kredyt Hipoteczny Wybrać, Żeby Nie Żałować

 


W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zakup pierwszej nieruchomości do celów mieszkaniowych. Czyli zakup mieszkania lub domu. Niemal każdy znajdzie się w takim momencie swojego życia. W przypadku gdy potrafiliśmy zgromadzić tyle gotówki, że jesteśmy w stanie kupić samodzielnie nieruchomość to jesteśmy w dobrej sytuacji.


Jednak nie wszyscy dysponują taką ilością wolnych środków, i wtedy w pierwszej kolejności udajemy się do najbliższej rodziny. Jest to pierwszy i najłatwiejszy sposób pozyskania pieniędzy na zakup. Nie mając takiej możliwości możemy udać się do przyjaciół czy najbliższych znajomych. Nie jest to jednak dogodna sytuacja prosić o pieniądze najbliższych, często jest to niezręczne i krępujące.


W końcu, gdy wyczerpią Nam się wszystkie możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy na zakup nieruchomości pozostaje Nam tylko do wyboru udać się do banku.


Ceny nieruchomości czy to nowych czy używanych zwykle sięgają wysokich poziomów. Bank w tej sytuacji może zaproponować kredyt hipoteczny. Dla kogoś kto pierwszy raz stoi przed wyborem kredytu hipotecznego jest stosunkowo dużo nowych informacji do analizy. Jednak osoby, które miały już do czynienia z produktem finansowym jakim jest kredyt hipoteczny również wiele kwestii może pozostawać niewyjaśnionych i niejasnych.


Często bank oferuje nam wsparcie merytoryczne i doradcze w sprawach związanych z kredytem hipotecznym. Należy jednak mieć na uwadze, że pracownik banku doradzając Nam w sprawach kredytu będzie kierował się głównie interesem banku. Kwestie, które będą najbardziej korzystne dla Nas czyli dla klienta niestety mogą zostać poruszone w małym stopniu.Należy mieć na uwadze, że nikt nie zadba o Twój interes lepiej niż Ty sam!W całym gąszczu informacji bankowych, chwytów marketingowych czy technik sprzedażowych jakimi posługują się bankierzy łatwo jest stracić orientacje. Dlatego niezbędne jest zgłębienie podstawowej wiedzy na temat kredytów hipotecznych, tak aby z pełna świadomością zawrzeć z bankiem umowę kredytową, która jest przeważnie na kilka, a nawet kilkanaście lat.


Po podpisaniu umowy kredytowej jesteśmy już skazani na spłatę kredytu do samego końca. I nie ma nic gorszego niż myśl o tym, że spośród wszystkich dostępnych ofert na rynku w pospiechu wybrana została ta najmniej korzystna dla kredytobiorcy.


Nie jest łatwo odnaleźć się w słownictwie i regulacjach bankowych. Zwłaszcza osobom nie związanym z branżą kredytową. Jest to specyficzna dziedzina.


Dlatego jeżeli stoisz przed wyzwaniem wyboru kredytu hipotecznego to z pewnością zastanawiasz się nad tym:

    
 • Który kredyt hipoteczny wybrać?    
 • Na co zwrócić uwagę?
 • Co jest najważniejsze dla mnie jako kredytobiorcy?
 • Jakie kryteria analizować?
 • Skąd biorą się niektóre opłaty, koszty kredytu?   
 • Jak mogę poprawić swoją zdolność kredytową?
 • Czy skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?
 • Ile kosztuje pomoc doradcy kredytowego?
 • Z jakich narzędzi skorzystać przy porównywaniu ofert?

Ofert kredytów hipotecznych jest bardzo dużo. Banki kuszą często promocjami, wielkimi sloganami reklamowymi. Należy jednak uważnie każdą taką promocję przeanalizować pod każdym kątem. Nie należy pochopnie i pod presją czasu podejmować decyzji. Często pracownicy banku wywierają na kliencie duży nacisk, aby klient wybrał właśnie ich ofertę.


Sprzedawcy kredytów hipotecznych wymuszają podjęcie decyzji używając czasami nieetycznych technik. Są bezwzględni działając tylko z korzyścią dla dużych korporacji bankowych. Przeciętny człowiek może czuć się z tego powodu przytłumiony i zdezorientowany. Nie należy jednak się obawiać i z pełną świadomością wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytową dla Nas.


Podstawowe pojęcia takie jak marża, oprocentowanie, WIBOR, stopy procentowe mogą wprowadzać klienta w zakłopotanie. Jeżeli nie wiesz jaką ofertę wybrać i co najważniejsze jak znaleźć najbardziej korzystną ofertę dla siebie to skorzystaj z nagrania wideo, które możesz otrzymać już TERAZ.Po obejrzeniu materiału wideo będziesz potrafił/a:

      
 • Przeanalizować najważniejsze elementy kredytu hipotecznego.
 • Wyszukać najkorzystniejsze oferty kredytów hipotecznych dostępne na rynku.   
 • Porównać zebrane oferty.   
 • Samemu bez doradcy kredytowego wybrać kredyt hipoteczny.
 • Obniżyć do minimum i pozostawiając tylko te obowiązkowe koszty związane z zawarciem umowy kredytowej.
 • Wygrać z bezwzględnymi i działającymi nieetycznie bankierami.
 • Dobrać najkorzystniejsze dla własnej sytuacji finansowej parametry kredytu hipotecznego. 
 • Rozróżnić korzystne od niekorzystnych ofert kredytowych.  
 • Poruszać się w terminologii regulacji bankowych.
 • Samodzielnie podejmować decyzje, które będą miały bezpośredni wpływ na Twoją sytuację finansową w przyszłości.

Wideo trwa 79:46 minut i kładzie ogromny nacisk tylko na sprawdzone i praktyczne metody. Już teraz wybór kredytu hipotecznego może stać się o wiele łatwiejszy. Cena wynosi 37zł.


KORZYŚCI jakie daje Tobie bezpośrednio zebrany i omówiony materiał za pomocą nagrania wideo:

 • Zredukowanie czasu do minimum przy poszukiwaniu ofert kredytowych.
 • Zmniejszenie całkowitego kosztu kredytu.
 • Nabycie umiejętności korzystania z bezpłatnych narzędzi dostępnych w Internecie służących do komputerowego wspomagania podjęcia najlepszej decyzji.
 • Wyeliminowanie presji czasu przy podejmowaniu kluczowych decyzji.
 • Osiąganie sukcesu przy negocjacjach prowadzonych z bankiem.
 • Roczny dostęp do materiału wideo.

Jeżeli planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny w najbliższej przyszłości to już TERAZ przygotuj się, aby później nie tracić czasu. Satysfakcja z wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej jest BEZCENNA. Przede wszystkim należy świadomie podejmować decyzję związane z kredytem hipotecznym, ponieważ skutki nieprawidłowej decyzji mogą wystąpić dopiero po czasie.
Wybór kredytu hipotecznego to zobowiązanie na lata i tylko 97zł może sprawić, że będziesz w stanie samodzielnie i z sukcesem przejść przez cały proces od wyboru po podpisanie umowy kredytowej najbardziej korzystnej dla CIEBIE.
Banków i kredytów jest tyle na rynku, że od samej ilości mnie aż głowa rozbolała. Niby w Internecie jest wiele poradników na co zwracać uwagę i jak wybierać. Jednak dopiero po kursie wideo zrozumiałem czym się kierować i jak obniżyć realnie koszty kredytu hipotecznego. Wiedza przekazana w bardzo przejrzysty sposób. Super, że autor omawia wszystko na przykładach i wszystko pokazuje. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak wiele czynników wpływa na moją zdolność kredytową. Fajnie, że autor dzieli się tak cenna wiedzą w przystępnej cenie. Kredyt hipoteczny to duuuuże zobowiązanie na lata i dzięki temu kursowi wideo mam większą świadomość na co zwrócić uwagę i co jest najważniejsze dla mnie.

Grzegorz – LublinJak stanąłem przed pierwszym moim kredytem hipotecznym to poczułem trochę przerażenie. Zobowiązanie na tyle lat, pełno wymagań i warunków do spełnienia przed bankiem, że czułem się trochę zagubiony. Kurs wideo przeprowadził mnie krok po kroku przez całą procedurę. Dodatkowo autor dzieli się swoim doświadczeniem w przystępny sposób. Wszystko co najważniejsze zebrane w całość i przedstawione w krótkim czasie. A dla mnie czas to pieniądz. Nie napiszę polecam, ponieważ to takie oklepane. Warto skorzystać z kursu wideo póki jest taka okazja Uśmiech

Marcin W.W moim banku, w którym miałem konto od zawsze, odmówiono mi kredytu na moje wymarzone mieszkanie. Zaryzykowałem i skorzystałem z kursu wideo.. Żyjemy w czasach gdzie banki rosną jak grzyby po deszczu. I właśnie w tym kursie dowiedziałem się jak wybrać odpowiedni banki, i że nie musi to być bank, z którym jestem związany od dawna. Rozwiązania i metody prezentowane w kursie przypadły mi do gustu. Najważniejsze jest to, że działają i osoba prowadząca sama je sprawdziła w realnym świecie. To, że bank ma tam swoje wymagania nie znaczy, że ja się muszę na nie godzić. Przecież to ja będę spłacał ten kredyt i to dla mnie on ma być korzystny a nie dla jakiejś tam firmy.

Rafał BłaszczykPamiętaj Jesteś wolny/a od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.