KOREPETYCJE STATYSTYKA ONLINE - KURS INTERNETOWY

Kto jeszcze chce łatwo zdać egzamin ze statystyki?

Ze statystyką możesz spotkać się na przeróżnych kierunkach studiów. Być może studiujesz marketing, zarządzanie, finanse, ekonomię, pedagogikę, socjologię lub jeszcze inny kierunek. Znajomość statystyki opisowej jest niezwykle istotne dla zrozumienia wielu innych przedmiotów oraz zaliczenia egzaminów i studiów. Statystyka bowiem pozwala zbierać i interpretować dane, które są wykorzystywane do wielu różnych celów. W poniższym kursie poznasz wszystkie niezbędne zagadnienia, które są poruszane na studiach oraz wymagane na kolokwiach i egzaminach.

Co znajdziesz w tym kursie?

Ten kurs to łatwe w przyswojeniu materiały video ze statystyki opisowej (na studiach przedmiot najczęściej nazywa się po prostu "STATYSTYKA"). W całym kursie poznasz nie tylko podstawy statystyki opisowej, ale również dużo bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak:

 • Podział cech statystycznych i ich omówienie. Cechy stałe (rzeczowe, czasowe i przestrzenne). Cechy zmienne ( jakościowych, ilościowe ciągłe, ilościowe skokowe i quasi-mierzalne). Jak rozumieć zbiorowość statystyczną? Definicja jednostki i próby statystycznej.
 • Podział, etapy i projektowanie badań statystycznych w zależności od grupy badawczej (projektowanie i organizacja badania, obserwacja statystyczna, opracowanie materiału statystycznego, analiza statystyczna). Obserwacja statystyczna (pozwala na gromadzenie informacji, ankiety, badania).
 • Podział szeregów statystycznych w zależności od cechy statystycznej. Szeregi szczegółowe, rozdzielcze punktowe i przedziałowe. Konstrukcja szeregu rozdzielczego przedziałowego na podstawie szeregu szczegółowego (szczegółowy opis algorytmu z przykładem). Wykresy statystyczne wraz z przykładami: punktowe, powierzchniowe, bryłowe, liniowe, obrazkowe, mapowe (kartogramy).
 • Poznasz takie pojęcia jak: wariancja, odchylenie standardowe, klasyczny wskaźnik zmienności, typowy obszar zmienności, moment trzeci centralny, klasyczny współczynnik asymetrii, moment czwarty centralny, klasyczny współczynnik kurtozy, dominanta, decyle, kwartyle, odchylenie ćwiartkowe, pudełko z wąsami, współczynnik T-Czuprowa, chi-kwadrat.

A ponadto, w pełni zrozumiesz zagadnienia, które sprawiają studentom największe problemy podczas zdawania egzaminu ze statystyki opisowej:

 • Krzywa Lorenza i współczynnik Giniego. Współczynnik korelacji liniowej Pearsona oraz rang Spearmana i tablice krzyżowe.
 • Regresja krzyżowoliniowa (potęgowa, wykładnicza, hiperboliczna). Regresja liniowa i krzywoliniowa (wzory, interpretacje, badania, predykcje).
 • Średnie dla szeregów czasowych (geometryczna, chronologiczna, geometryczna).
 • Indeksy jednopodstawowe oraz indeksy łańcuchowe. Indeksy agregatowe (Laspeyresa, Paaschego, Fishera) oraz indeks wartości.
 • Funkcja trendu i sezonowości (sezonowość addytywna, sezonowość multiplikatywna).

Jakie korzyści odniesiesz?

Korzystając z kursu ze statystyki odniesiesz następujące korzyści:

 • Dowiesz się krok po kroku jak interpretować i rozumieć zaawansowane zagadnienia ze statystyki. Będziesz potrafił badać i analizować zjawiska związane ze statystyką.
 • Zdobędziesz wiedzę, dzięki której będziesz mógł zdać kolokwia i egzaminy ze statystyki.
 • Będziesz w stanie zaplanować badanie statyczne, które może być podstawą zaliczenia przedmiotu lub ważnym fragmentem pracy dyplomowej.
 • Zyskujesz cenny czas, ponieważ dostajesz gotowe rozwiązania. Ten kurs znacząco zwiększy skuteczność Twojej nauki.

KUP TERAZ

Jak przygotowane są materiały?

Testowaliśmy rózne opcje przekazywania wiedzy ze statystyki. Z przetestowanych wariantów okazało się, że jednym z najlepszych sposobów jest nauka w taki sposób, jakby obok Ciebie siedział Twój korepetytor. Dlatego też staraliśmy się maksymalnie odwzorować sytuację jakbyś siedział przy swoim biurku i pisał na kartce. W materiałach video widzisz dokładnie krok po kroku, co robi korepetytor, jak omawia i rozwiązuje każde zagadnienie.

To są korepetycje online ze statystyki, które maksymalnie odzwierciedlają rzeczywistą formę korepetycji - tak jakby korepetytor siedział obok Ciebie. Dzięki temu będziesz w stanie łatwiej przyswajać i rozumieć wiedzę z zakresu statystyki, co z bardzo dużym prawdopodobieństwem doprowadzi Cię do zdania egzaminu.

Sukces bez wychodzenia z domu!

Zgłębiaj wiedzę ze statystystyki w najlepszym dla Ciebie czasie. Po uzyskaniu dostępu do kursu, możesz wielokrotnie oglądać materiały z dowolnego komputera, który ma dostęp do internetu. Możesz też ściągnąć materiały na swój dysk, aby przyswajać wiedzę bezpośrednio z własnego komputera w trybie offline.

Twój "korepetytor online ze statystyki", bo tak można nazwać ten kurs, jest dostępny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Sam wybierasz najlepszy dla siebie sposób nauki. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Nie musisz próbować szukać korepetytora. Pomijając fakt, że możesz trafić na oszusta, umówienie się z korepetytorem i sam dojazd do niego jest dość problematyczne. W tym kursie dojazd nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystko dostępne jest z ekranu Twojego komputera. Oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na przyjemności.

Potwierdzona SKUTECZNOŚĆ

Ten kurs zmienił mój sposób patrzenia na przedmiot STATYSTYKA. Na początku wszystko wydawało mi się masakrycznie trudne, ale wraz z kolejnymi przykładami zacząłem poznawać kluczowe zagadnienia. Rozwiązanie zadań w oparciu o wiedzę, którą nabyłem, okazało się znacznie prostsze niż myślałem. Gdyby nie ten kurs, pewnie na dzień przed egzaminami nerwowo szukałbym korepetytora. Całe szczęście ten scenariusz mnie nie spotkał.
Michał, 25 lat - student studiów zaocznych na Wydziale Ekonomicznym UG

"Żałuję, że nie miałem dostępu do takiej wiedzy w trakcie moich studiów. Mógłbym zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Statystyka była zdecydowanie jednym z tych przedmiotów, z którym miałem największy problem.

Dziś wykorzystuję statystykę w moim biznesie - tworząc prezentacje multimedialne, analizując statystyki stron internetowych, tworząc symulacje zachowań użytkowników oraz planując kolejne inwestycje. Ten kurs świetnie przypomniał mi najważniejsze pojęcia, dzięki czemu mój biznes z każdym dniem staje się lepszy."

Arkadiusz Podlaski, absolwent UMK (zarządzanie i marketing)

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs "Statystyka Opisowa" jest przede wszystkim dla:

 • osób które cenią swój czas i nie chcą go marnować na mozolne dochodzenie i szukanie rozwiązań (dostajesz na tacy to, co jest najważniejsze)
 • studentów studiów dziennych, którzy chcą zyskać więcej czasu wolnego na imprezy i inne rozrywki
 • studentów studiów zaocznych, którzy chcą zyskać więcej czasu, aby móc jednocześnie pracować i rozwijać się w innych dziedzinach
 • studentów na kierunkach: zarządzanie, marketing, ekonomia, ekonometria, finanse, bankowość, pedagogika, psychologia, socjologia, resocjalizacja, analityka medyczna oraz wszystkie inne, na których wymagana jest znajomość statystyki
 • studentów uniwersytetów, politechnik, prywatnych uczelni
 • dla osób, które nie mają czasu umawiać się z korepetytorami i dojeżdżać do innego miasta, aby wziąć kilka godzin korepetycji
 • dla osób, które nie chcą przeznaczać swoich pieniędzy na drogie korepetycje
 • dla osób, które cenią sobie wygodę i chcą uczyć się we własnym domu (mieszkaniu)

Dla kogo NIE jest ten kurs?

Kurs "Statystyka Opisowa" nie jest dla:

 • osób, które uważają że wszystko zrobi się samo
 • osób, które mają czas, pieniądze i nerwy aby kilkakrotnie podchodzić do egzaminów ze statystyki
 • osób, które uważają że są w stanie same poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zagadnieniami ze statystyki
 • studentów, którzy nie wierzą, że dzięki kursowi i własnej pracy mogą zdać nawet najtrudniejszy egzamin ze statystyki

Dokładna zawartość kursu

Niniejszy kurs ze statystyki opisowej zawiera:

Nr Nazwa / Tytuł Poziom Czas Cena 
1. Podstawy statystyki opisowej I 08:08 0.00
2. Cechy statystyczne I 21:52 12.70
3.  Skale pomiarowe I 23:44 17.00
4.  Badania statystyczne I 32:51 17.00
5.  Rodzaje szeregów statystycznych 14:27 12.70
6.  Tworzenie szeregu rozdzielczego 17:41 12.70
7.  Wykresy statystyczne 44:46 17.00
8.  Typy rozkładów empirycznych 18:40 17.00
9.  Wstęp do analizy struktury II  04:45 0.00
10.  Klasyczne miary położenia II   16:22 12.70
11.  Klasyczne miary zróżnicowania II   37:59 19.70
12.  Klasyczne miary asymetrii  II   24:45 17.00
13.  Klasyczne miary koncentracjiII   19:21 17.00
14.  Pozycyjne miary położeniaII   52:31 27.00
15.  Pozycyjne miary zmiennościII   08:40 7.00
16.  Pozycyjne i mieszne miary asymetriiII   19:04 7.00
17.  Pozycyjne miary koncentracji II   07:00 7.00
18.  Pudełko z wąsamiII   14:23 12.70
19.  Wskaźniki strukturyII   17:40 12.70
20.  Krzywa Lorenza i współczynnik GiniegoII   29:57 17.00
21.  Podstawy korelacji III   06:50 0.00
22.  Współczynnik korelacji liniowej PearsonaIII  24:51 17.00
23.  Współczynnik korelacji rang SpearmanaIII  20:25 12.70
24.  Współczynnik T- CzuprowaIII  28:32 17.00
25.  Regresja krzywoliniowaIII  21:30 12.70
26.  Regresja liniowaIII  46:11 27.00
27.  Korelacja i regresja, zad. z egzaminówIII  21:26 17.00
28.  Średnie dla szeregów czasowychIV  15:05 7.00
29.  Przyrosty i  tempo zmianIV  13:57 7.00
30.  Indeksy proste i średnie tempo zmianIV  36:07 27.00
31.  Indeksy agregatoweIV  20:55 12.70
32.  Podstawy funkcji trendu i sezonowościIV  14:02 7.00
33.  Funkcja trenduIV  35:38 17.00
34.  Trend i addytywne w. sezonowościIV  47:46 17.00
35.  Trend i multiplikatywne w. sezonowościIV  32:57 17.00
36.  Sezonowość addytywnaIV  27:41 17.00
37.  Sezonowość multiplikatywnaIV  19:52 17.00

SUMA  
512.00

PROMOCJA  
297 zł


Dlaczego warto mieć ten kurs?

Dzisiaj jest już roku. A ty kiedy zdajesz swój egzamin lub kolokwium ze statystyki? Podejmij słuszną decyzję, zanim wtopisz swoje pieniądze na drogich i często niesprawdzonych korepetytorów. Naucz się statystyki we własnym domu i zdaj egzamin bez powtarzania przedmiotu. Powtarzanie przedmiotu na większości uczelni kosztuje nawet 1000 zł i więcej. Dla wielu studentów jest to zbyt duży wydatek, na który nie mogą sobie pozwolić. Uwolnij się od stresu przed egzaminami i skutecznie zalicz kolejny przedmiot. Podejmij najlepszą dla siebie decyzję.


KUP TERAZ

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GwarancjaJesteśmy tak pewni skuteczności wiedzy zgromadzonej w tym kursie, że udzielamy Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji! Całe ryzyko przenosimy na siebie. Jeśli uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie - możesz zwrócić kurs! Oddamy Ci każdą wpłaconą przez Ciebie złotówkę. Możesz przez 30 dni dokładnie sprawdzić jakość wiedzy, zgromadzonej w tym kursie.

Zapisy wstrzymane

Kurs ze statystyki zawiera moduły:

1) Statystyka opisowa2) Analiza struktury


3) Korelacja i regresja4) DynamikaPowyższa wizualizacja jest graficzną formą prezentacji produktu "KOREPETYCJE STATYSTYKA - kurs internetowy" (statystyka opisowa). Kurs jest w formie elektronicznej, dostępny na platformie Ekademia.pl. Cały kurs trwa blisko 14 godzin + materiały dodatkowe. Po uzyskaniu dostępu możesz przez 365 dni, wielokrotnie oglądać kurs z dowolnego komputera, który ma dostęp do internetu. Możesz też ściągnąć materiały na swój dysk, aby przyswajać wiedzę bezpośrednio z własnego komputera w trybie offline. Twój "korepetytor online ze statystyki", bo tak można nazwać ten kurs, jest dostępny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Sam wybierasz najlepszy sposób nauki. W całości kontrolujesz jak i kiedy pogłębiasz swoją wiedzę z zakresu statystyki. Życzymy powodzenia na egzaminie!