*** Muzyka wysokowibracyjna - koncert oczyszczająco uzdrawiający ***

webinar (on-line)***Zapraszamy na uzdrawiającą podróż muzyczną, która zagrana na instrumentach z różnych kultur świata wprowadzi Was w cudowny nastrój. Usłyszymy misy tybetańskie, gongi, bębny, didgeridoo, wirtualną harfę i inne wspaniałe instrumenty.Możesz zabrać ze sobą swoją intencje, słuchawki, przygotować sobie przyjemne miejsce, możesz zamknąć oczy i wsłuchać się sercem w uzdrawiające dźwięki.

Zagra dla Was Artur Kwiatkowski.Artur jest wszechstronnym muzykiem, który jako gitarzysta i basista szlifował swój talent grając z zawodowymi muzykami. Obecnie gra na rożnych instrumentach (misy tybetańskie, gongi, djembe, didgeridoo, hang drum, gitary, flety). Zajmuje się również uzdrawianiem dźwiękiem z użyciem kamertonów. Inspiruje się przyrodą, sztuką i magią. Poprowadzi zajęcia muzyczne z nauką rytmu, które podsumujemy wspólnym graniem.Więcej o prowadzącym: https://www.youtube.com/channel/UCFd9o0_DlX9G3dMed-Y7orgINFORMACJE ORGANIZACYJNE:Data: 14.08.2020

Godziny: 12:00 – 13:00

Prowadzący: Artur Kwiatkowski

Cena: 55 pln


W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt na adres e-mail: webinar@akademiaducha.pl.***Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!