Deutsch Positiv - Internetowy kurs niemieckiego dla początkujących

Niemiecki online skutecznie

…i przyjemnie z kursem Deutsch Positiv!

Od: Kasia Wojewódka, autorka serwisu KochamNiemiecki.pl

Deutsch Positiv to nie tylko pozytywna dawka emocji, ale przede wszystkim pozytywne efekty i sprawdzona skuteczność!

Już teraz dostępny jest kurs niemieckiego, oparty na innowacyjnej metodzie nauki języków obcych SPE (Simple Perfekt English), stworzonej przez Martę Chłodnicką i zastosowanej w swoim autorskim kursie języka angielskiego.

Postanowiliśmy wykorzystać metodę SPE również do stworzenia autorskiego kursu języka niemieckiego. Już teraz będziesz mógł sprawdzić, że niemieckiego może nauczyć się każdy, niezależnie od tzw. predyspozycji językowych.

Jeśli dotychczas nie trafiłeś na odpowiednią metodę nauki języka niemieckiego, a co gorsze, jeśli zostałeś zniechęcony nudnymi, niezrozumiałymi lekcjami, z których zapamiętałeś głównie znużenie i chaos, kurs Deutsch Positiv będzie dla Ciebie wspaniałą odmianą i szansą na osiągnięcie sukcesu!

Czas raz na zawsze pożegnać negatywne przekonania dotyczące żmudnej i trudnej nauki niemieckiego!

Nauka języka obcego nie musi być stresująca i nużąca, powinna wzmacniać pozytywne emocje i budować przekonanie, że i Ty jesteś w stanie go opanować!

Jeśli nauka języka obcego wiąże się z negatywnymi emocjami, buduje negatywne skojarzenia i jest po prostu….nudna…nie jest możliwe, aby nasz mózg pracował efektywnie i zapamiętywał poznane treści.

Z jakiego powodu tu jesteś?


Kurs niemieckiego Skoro tu jesteś, zapewne szukasz dla siebie skutecznej alternatywy do tradycyjnych kursów językowych, gdyż być może:

Niemiecki odczuwasz lęk przed mówieniem na forum, np. na zajęciach w szkole językowej

Niemiecki nie satysfakcjonują Cię metody, z którymi zetknąłeś się w szkole lub na kursie

Niemiecki czujesz, że czas poświęcony na naukę języka niemieckiego nie przyniósł jak do tej pory zadowalających efektów

Niemiecki być może borykasz się z niekorzystnymi zmianami, które wręcz uniemożliwiają regularną naukę języka niemieckiego poprzez np. częste zmiany nauczycieli w szkołach, zmiany podręczników, przerwy w nauce niezależne od Ciebie

Niemiecki może odczuwasz brak motywacji i zniechęcenie

Niemiecki może wręcz przeciwnie – dostrzegasz wielki potencjał i możliwości, jakie daje znajomość języka niemieckiego, masz motywację, ale nie wiesz od czego tak naprawdę zacząć

Niemiecki pragniesz efektywnie odświeżyć poznane kiedyś wiadomości i skutecznie pogłębić swoją wiedzę

Kurs Deutsch Positiv jest pozytywną odpowiedzią na te właśnie potrzeby, gdyż w swoim założeniu ma wzmacniać pozytywne emocje, motywować Cię do nauki i co najważniejsze przekazywać wiedzę inaczej niż dotychczas – interaktywnie, zwięźle, komunikatywnie i zrozumiale!

Dlaczego język niemiecki?

To bardzo ważne pytanie i gwarantuję Ci, że znając na nie odpowiedź osiągnąłeś już połowę sukcesu! Bez motywacji, bez konkretnego celu, który sobie postawisz, nauka języka obcego nie ma sensu. Bo wtedy robisz coś bez przekonania i najczęściej taka nauka ciągnie się latami bez zadowalających efektów.

Każdy z nas ma inną motywację do nauki języków i cokolwiek obierzesz sobie za siłę motywacyjną – jesteś na dobrej drodze. Na najlepszej!

Język niemiecki daje w dzisiejszym świecie ogromne możliwości. Świadomość tego może być dla Ciebie i Twojej przyszłości kluczowa. I nie chodzi tu tylko o naszych sąsiadów Niemców. Oprócz Niemiec, Austrii i Szwajcarii będziesz mógł użyć języka niemieckiego w Księstwie Lichtenstein, w Luksemburgu, w części północnych Włoch, we wschodniej Belgii. Bez problemu będziesz mógł porozumiewać się w języku niemieckim również z mieszkańcami Holandii i Danii.

Co może być Twoją motywacją?

Niemiecki Pragniesz wyjechać do Niemiec, Austrii, albo Szwajcarii? Chcesz tam studiować? Podjąć pracę?

Niemiecki Zakochałeś się w Wiedniu, a może uważasz, że Berlin to miejsce, gdzie mógłbyś żyć? Chcesz lepiej poznać kulturę Niemiec, Austrii i Szwajcarii?

Niemiecki Poznałeś kogoś z tych krajów? Masz tam znajomych? Korespondujesz z tymi osobami i chcesz lepiej się z nimi dogadywać?

Niemiecki Być może zafascynował Cię sam język? Usłyszałeś go na wycieczce/ w szkole/ w pracy i po prostu zapragnąłeś go poznać?

Niemiecki Chcesz czytać literaturę w oryginale?

Niemiecki Chcesz rozumieć o czym śpiewają Twoi idole w Twoich ulubionych piosenkach?

Niemiecki Chcesz dobrze zdać maturę, egzaminy?

Niemiecki Chcesz dobrze wypaść na sprawdzianach, podszkolić się z języka niemieckiego?

Niemiecki Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?

Można wyliczać jeszcze długo. Pamiętaj, że motywacja to siła napędowa Twoich działań, która sprawia, że jest się zdolnym do niesamowitych rzeczy. Więc powinieneś ją mieć!

Dlaczego Kurs Deutsch Positiv?

Nauka niemieckiego

Po pierwsze – koniec nudy!


Deutsch Positiv to autorski, unikalny kurs języka niemieckiego, stworzony z pasją, przygotowany w formie e-learningu, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie przerobić 15 wartościowych lekcji w przyjaznej, miłej atmosferze. Interaktywne, interesujące lekcje, nagrania audio, liczne zdjęcia, obrazki, tabele, które potęgują skojarzenia i pomagają zapamiętać nowy materiał - Deutsch Positiv to nauka inna niż dotychczas!

Po drugie - nic na siłę:


Aby nauczyć się niemieckiego, podobnie jak każdego innego języka – musisz tego chcieć. Nie będziemy Cię do niczego zmuszać ani nic Ci nakazywać. Ty sam narzucasz sobie tempo pracy. Samodzielnie ustalasz, kiedy się uczysz i ile czasu na to poświęcasz. Jeśli należysz do osób, które nudzą się po 15 minutach wykonywania ćwiczeń – możesz ćwiczyć tylko 10 minut dziennie. I tak się nauczysz.

Całkiem liczna grupa osób rezygnuje z tradycyjnych metod uczenia się na kursach z powodu pierwszych niepowodzeń i wstydu. Zajęcia standardowe są prowadzone w grupach, a całkiem naturalnym zjawiskiem jest to, że jedni uczą się szybciej, a drudzy wolniej. Deutsch Positiv to kurs, dzięki któremu język przyswajasz INDYWIDUALNIE. Otrzymujesz kod ze stałym dostępem do kursu – Ty sam decydujesz ile czasu przeznaczysz na poszczególne lekcje.

Oznacza to, że możesz uczyć się, kiedy chcesz – rano, przed wyjściem do pracy lub późnym wieczorem, gdy wszyscy śpią.

Po trzecie – słuchaj, słuchaj i jeszcze raz słuchaj…a następnie powtarzaj!


Osłuchanie się z językiem to kluczowa sprawność, która jest jednym z najważniejszych celów kursu. Za nią idzie naturalne zapamiętywanie usłyszanych treści i wypracowanie bezbłędnej wymowy.

Nie masz szansy powtarzać na regularnym kursie nowych słówek i zwrotów za lektorem, tak aby opanować wymowę do perfekcji? Niestety bardzo często tak się właśnie dzieje – za dużo osób w grupie, ograniczony czas lekcji lub też Twój własny lęk przed mówieniem blokują Cię… Ucząc się samodzielnie z podręcznika zazwyczaj intuicyjnie starasz się opanować wymowę, co jednak może prowadzić do utrwalenia wielu błędów.

Na naszym kursie masz do dyspozycji mnóstwo nagrań audio nie tylko zwrotów, ale i samych pojedynczych słówek! Znajdziesz nawet nagrania wymowy czasowników podczas odmiany przez osoby. Nasz kurs w łatwy i przyjemny sposób pomoże Ci zapamiętać prawidłową wymowę.

A co najważniejsze – odsłuchujesz nagrania wtedy, kiedy tylko zechcesz i ilekroć tego potrzebujesz! Już nie musisz czuć się przymuszany do udzielania odpowiedzi na forum. W zaciszu własnego domu możesz bez obaw i lęku wyćwiczyć wymowę do perfekcji.

Po czwarte – żywy język i komunikacja:


Kurs Deutsch Positiv stawia na komunikację i naukę potrzebnych w praktyce zwrotów.

Przecież właśnie po to uczysz się języka, by się nim sprawnie posługiwać na co dzień. Rozumieć, rozmawiać, porozumiewać się. Kurs zawiera żywe słownictwo, które możesz wykorzystać od zaraz w codziennym życiu, a dzięki licznym dialogom i użytecznym scenkom będziesz w stanie poradzić sobie w różnych sytuacjach przebywając za granicą.

Po piąte – to Twoje indywidualne zajęcia!


Kurs jest metodycznie tak skonstruowany, abyś w sposób naturalny, harmonijny i uporządkowany budował wiedzę od podstaw, wchodząc stopniowo i płynnie w bardziej zaawansowane treści . Niepowtarzalną cechą kursu jest to, iż lekcje prowadzone są w taki sposób, jakbyś uczestniczył w indywidualnych korepetycjach językowych. Autorka kursu, Kasia Wojewódka, germanistka i pasjonatka języka niemieckiego jasno i przystępnie wyjaśnia wszelkie zagadnienia, wykorzystując swoje doświadczenia wieloletniej praktyki w nauczaniu języka niemieckiego z osobami o różnym stopniu zaawansowania językowego i w różnym wieku.

Więcej o Autorce kursu Deutsch Positiv

Kasia Wojewódka stworzyła kurs Deutsch Positiv, wychodząc z założenia, że nie ma ludzi, którzy mają problem z nauką. Są tylko ludzie, którzy do tej pory nie trafili na odpowiednią metodę nauki.

Kasia Wojewódka - autorka kursu
Kim jest Kasia?
Kasia jest absolwentką Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, stypendystką Uniwersytetu Wiedeńskiego, posiada certyfikat DSD II (Deutsches Sprachdiplom II) i jest pasjonatką języka niemieckiego.

Na czym polega nauka na kursie Deutsch Positiv?


Nauka niemieckiego Kurs podzielony jest na 15 lekcji tematycznych. Podczas każdej z nich nauczysz się przydatnych zwrotów i wyrażeń, a także przyswoisz najczęściej używane formy gramatyczne. Dzięki takiemu podziałowi wystarczy minimum dobrych chęci z Twojej strony, by w dokładnie 15 dni przerobić materiał kursu, bez względu na poziom, z którego zaczynasz!

Pracując z kursem metodą SPE masz wrażenie, że pracujesz ze swoim indywidualnym nauczycielem, który tłumaczy Ci kolejne zagadnienia, a bezstresowa atmosfera kursu, prosty język, liczne obrazki i zdjęcia, tabelki i diagramy, dialogi i scenki sytuacyjne oraz żywy język sprawiają, że szybko przyswajasz informacje – gdyż się dobrze przy tym bawisz Uśmiech

Uczysz się we własnym tempie, odsłuchujesz nagrania tyle razy, ile potrzebujesz, powtarzasz ćwiczenia i słownictwo kiedy chcesz – bo uczysz się dla siebie!

Czy nauczę się niemieckiego w 15 dni?


Oczywiście że nie! Nie oczekuj cudów. Autorka kursu zauważyła jednak, że 15 dni to optymalny czas na przerobienie całości kursu na danym poziomie. Każda z 15 lekcji stanowi odrębną całość, dlatego też idealnie jest przerabiać jedną lekcję dziennie.

Możesz jednak uczyć się wolniej, lub szybciej – Twój dostęp do kursów nie wygaśnie po 15 dniach, masz go na stałe, więc zawsze będziesz mógł wrócić do przerobionych materiałów – nawet po 10 latach Uśmiech

Jak od dziś będzie wyglądać Twoja nauka?


Każdy poziom kursu podzielony jest na 15 lekcji zakończonych testem sprawdzającym Twoje postępy w nauce. Lekcje podzielone są na części teoretyczne, z których nauczysz się najistotniejszych reguł. Niestety minimum teorii trzeba w każdym języku przyswoić, ale przygotowaliśmy ją dla Ciebie w ciekawej i lekkostrawnej formie, by ułatwić Ci naukę. W ramach teorii znajdziesz również elementy praktyczne związane z wymową lub wypowiedzi do wysłuchania. Ten sposób nauki zapewne przypadnie Ci do gustu, bowiem znacznie przyspiesza przyswajanie nowych zwrotów i wpływa pozytywnie na rozwój Twoich umiejętności komunikacyjnych.

Przy każdej lekcji znajdziesz także zestaw interaktywnych ćwiczeń, które pozwolą Ci sprawdzić i przećwiczyć w praktyce opanowaną wiedzę. Do Twojej dyspozycji jest także krótka i praktyczna ściąga, zawierająca kwintesencję całej lekcji w pigułce. Możesz ją wydrukować i powtarzać w każdej wolnej chwili.GWARANCJA SATYSFAKCJI


Zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo zakupu. Nie decyduj teraz, czy ten kurs jest dla Ciebie - wypróbuj go zupełnie bez ryzyka. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać nową umiejętność - znajomość języka niemieckiego


Jeśli po ukończeniu kursu dojdziesz do wniosku, że nie przyniósł on Ci oczekiwanych korzyści, zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.


Masz na to moją osobistą gwarancję.


Nauka niemieckiego

Jakie umiejętności zdobędziesz dzięki kursowi Deutsch Positiv i czego konkretnie się nauczysz?


Niemiecki poznasz podstawowe zwroty grzecznościowe

Niemiecki będziesz potrafił mówić o sobie, swoim pochodzeniu, rodzinie, wieku

Niemiecki poznasz nazwy krajów oraz języki, jakimi posługują się ich mieszkańcy

Niemiecki nauczysz się określać zawody w języku niemieckim

Niemiecki będziesz potrafił podawać godziny

Niemiecki poznasz dni tygodnia i nazwy miesięcy, pory roku, kierunki geograficzne świata

Niemiecki nauczysz się słownictwa, którego będziesz mógł użyć do opisywania swojego dnia

Niemiecki nauczysz się opisywać wnętrze domu, mieszkania (poznasz słownictwo związane z wyposażeniem domu oraz sprzętem domowym)

Niemiecki poznasz słownictwo związane z posiłkami i żywnością, nauczysz się opisywać co jesz na śniadanie, obiad i kolację

Niemiecki nauczysz się opisywać pogodę

Niemiecki poznasz kolory

Niemiecki poznasz słownictwo związane z częściami ciała człowieka poznasz nazwy chorób, specjalności lekarskich i inne przydatne słownictwo, które będzie Ci pomocne podczas wizyty u lekarza, a także wyrażenia, które będziesz mógł użyć w aptece

Niemiecki poznasz słownictwo związane z prowadzeniem zdrowego stylu życia

Niemiecki nauczysz się prowadzić dialogi podczas zakupów w sklepie

Niemiecki będziesz potrafił opisać swoje hobby

Niemiecki dowiesz się, jakiego słownictwa użyć, aby poinstruować kogoś jak dojść w dane miejsce lub samemu zapytać o drogę za granicą

Poznasz takie zagadnienia gramatyczne, jak:


Niemiecki zaimki osobowe w mianowniku

Niemiecki odmiana przez osoby czasowników regularnych i nieregularnych

Niemiecki szczegółowe zasady użycia rodzajników w języku niemieckim

Niemiecki liczebniki główne (nauczysz się je budować, poprawnie zapisywać oraz odczytywać)

Niemiecki zasady tworzenia liczby mnogiej w języku niemieckim

Niemiecki IV przypadek / Akkusativ

Niemiecki III przypadek / Dativ

Niemiecki konstrukcja „es gibt”

Niemiecki stosowanie przeczenia w języku niemieckim (nein, nicht, kein)

Niemiecki czasowniki modalne

Niemiecki tryb rozkazujący

Niemiecki spójnik: wenn

Niemiecki budowanie zdań oznajmujących oraz pytających

Niemiecki zasady szyku w zdaniu pytającym z użyciem zaimków pytających

Niemiecki zaimki dzierżawcze

Niemiecki przyimki łączące się z biernikiem

Niemiecki przyimki łączące się z celownikiem

Niemiecki przyimki z biernikiem lub/i z celownikiem

Wystarczy, że się zdecydujesz...


Aktualnie dostępny jest poziom podstawowy kursu Deutsch Positiv:

  • Kurs na poziomie podstawowym – przeznaczony jest dla osób początkujących oraz tych, którzy pragną odświeżyć poznane wiadomości. Znajdziesz w nim zestaw lekcji i ćwiczeń, dzięki którym już po kilku dniach, bez żadnego wcześniejszego przygotowania, będziesz w stanie użyć podstawowych zwrotów i porozumieć się z drugą osobą.

Ile to wszystko może kosztować?


Zapewne zdajesz sobie już sprawę, jakie korzyści daje Ci znajomość języka niemieckiego– nie tylko w pracy i życiu zawodowym, ale także na co dzień. Można śmiało powiedzieć, że jest bezcenna. Zapewne również w tej chwili już samodzielnie jesteś w stanie ocenić przydatność kursu Deutsch Positiv.

Być może również spotykasz się czasem z opinią, że to, co jest skuteczne, musi kosztować. Tak jest na ogół. Natomiast jeśli spodziewasz się ceny liczonej w setkach czy tysiącach złotych za pełny kurs języka niemieckiego – muszę Cię rozczarować, bowiem…

Kurs języka niemieckiego Deutsch Positiv ONLINE
możesz rozpocząć od zaraz w cenie zaledwie 47 zł


Możesz więc zacząć się uczyć od razu oraz w każdej chwili, kiedy dysponujesz kilkoma minutami czasu!Niemiecki online skutecznie
…i przyjemnie z kursem Deutsch Positiv!

Jak tylko zaksięgujemy Twoją płatność (w przypadku przelewu wewnątrz tego samego banku ma to miejsce od razu) otrzymasz swoje unikalne hasło do naszego serwisu, gdzie w swoim własnym tempie rozpoczniesz kurs.