Hipnoza na Odchudzanie

Produkt, który będzie Ci towarzyszyć w postanowieniu o odchudzaniu


Odchudzanie zaczyna się w Twojej głowie! Podróż w głąb siebie, hipnoza, pomoże Ci to odkryć i w to uwierzyć. Ciało reaguje na stres poprzez wydzielanie tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha. Dzięki tej praktyce wyciszysz swój umysł, zrelaksujesz ciało i ożywisz do działania, co jest istotne dla  efektywnego odchudzania. Niech hipnoza odchudzająca stanie się Twoim źródłem dobrej energii.


Skuteczna metoda odchudzania

W trakcie hipnozy jesteś w pełni świadomy swoich myśli i wyobrażeń. Masz nad nimi kontrolę – możesz je odrzucić lub pozwolić im płynąć dalej przez swoją głowę. Zamiast więc spożywać bezwartościowe produkty, wybierasz zdrową żywność, skupiasz się na czynności jedzenia i dostrzegasz jego pozytywny wpływ na organizm. Praktyka hipnozy pomoże Ci uświadomić, że zjedzenie cukierka powoduje gwałtowny przypływ energii, lecz równie szybko odbiera energię i pogarsza nastrój. Dzięki niej zauważysz, że jedzenie hamburgera lub pizzy powoduje senność i uczucie ciężkości. Świadomość wpływu tych produktów na Twoje ciało będzie pomocna w rezygnacji z nich. Hipnoza z przewodnikiem sprawi, że zaczniesz wybierać zdrowszą żywność.


Ta praktyka pozwoli Ci również zerwać z nałogiem jedzenia i wykorzystywaniem go do niewłaściwych celów, tj. rozładowania napięcia czy poprawy nastroju. Są to często popełniane błędy, które przyczyniają się do stopniowego przyrostu masy ciała. Ich wyeliminowanie stanowi klucz do trwałej zmiany nawyków żywieniowych i utrzymania szczupłej sylwetki. 


Nie oznacza to jednak, że nie musisz ćwiczyć i przestrzegać diety. Hipnoza w wersji audio pomoże Ci rozjaśnić umysł, uwolnić się od nawyków, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu w pełni zdrowia, szczupłej sylwetki i zadowolenia z siebie. Regularna 27-minutowa  praktyka hipnozy przyniesie po pewnym czasie sukces w postaci wyzwolenia od sięgania po jedzenie w sytuacjach stresowych. Wszystko co musisz zrobić to usiąść na miękkiej poduszce, odprężyć się, zrelaksować i… zaczerpnąć

motywacji do odchudzania.