Hipnoza:"Rzucam Palenie"

„Papieros jest doskonałym przykładem doskonałej rozkoszy. Sprawia przyjemność, a nie zaspokaja. Czegoż żądać więcej?” O. Wilde


Nikotynowa Terapia Zastępcza, drogie, nierzadko szkodliwe dla organizmu środki farmakologiczne, dostępne w każdym kiosku plastry, pastylki do ssania, a może… joga – walka z nałogiem nikotynowym wymaga poświęceń. Nie ma co ukrywać, klasyczne rozwiązania charakteryzują się niewielką skutecznością. Na szczęście, w XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, każdy z nas ma dostęp do wielu innych, znacznie efektywniejszych metod… Przedstawiamy Ci jedyną sprawdzoną broń do walki z… papierosem.


„Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka”. A. Majewski


Bądźmy szczerzy, nikt z nas nie rodzi się z nałogiem nikotynowym. Tak naprawdę, nie rodzimy się z żadnym nałogiem. Dopiero wraz z wiekiem sięgamy po coraz więcej używek, stopniowo gnijąc we własnym, śmierdzącym sosie. Myślisz, że dezodorant da radę? Mylisz się. Nawet słynne Chanel No 5 nie zamaskuje Twojego odoru.  A co z „żyje się tylko raz?” Cóż… Próbujemy znaleźć wymówkę do każdej głupoty, jaką przyszło nam przez te kilkadziesiąt lat zrobić.


DLACZEGO LUBISZ PAPIEROSY?

 • Nic tak nie ułatwia nawiązywania kontaktów jak wspólny wypad na papierosa.

 • Nic tak nie koi nerwów jak papieros.

 • Nic tak nie pozwala skoncentrować się na trudnym zadaniu jak papieros.

 • Nic tak nie umila poranka jak papieros (i kawa).

 • Nic tak nie poprawia humoru jak codzienny rytuał z papierosem.

 • Nic nie daje nam większego poczucia niezależności niż papieros.

To, że każdego dnia sięgasz po kilka, a nawet kilkanaście papierosów na pewno nie ma nic wspólnego z uzależnieniem. Oczywiście, łatwy dostęp i nieograniczona możliwość zakupu nie działają na Twoją niekorzyść. Kampanie reklamowe w ogóle nie mają na Ciebie wpływu. Nie chcesz na nikim zrobić wrażenia. HIPNOZA, CZYLI TWÓJ KLUCZ DO SZCZʦCIA

Rozwiązań w zakresie rzucania palenia ciągle przybywa. Prezentowana przez nas metoda cieszy się dużą popularnością – nie tylko w zachodnich krajach Europy, ale również w Azji i USA. Hipnoza, bo o niej mowa, jest na swój sposób wyjątkowa. Dlaczego?

 • Charakteryzuje się niemal 100% skutecznością – wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami dołączonymi do zestawu, aby raz na zawsze uwolnić się od nikotyny. 

 • Jest znacznie tańsza, aniżeli inne – nieskuteczne – metody „rzucania palenia”. Kilkadziesiąt, a może kilkaset złotych? Nie, sprawdzona broń przeciw nałogowi kosztuje zaledwie tyle co trzy paczki papierosów.

 • Jako jedyna metoda jest w pełni bezpieczna – i to w każdym możliwym aspekcie. Brak skutków ubocznych, brak nałogu.

 • Nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Nie chcesz wydawać pieniędzy na marne? Przetestuj nasze rozwiązanie. Jeżeli przez 30 dni nie zauważysz znaczącej poprawy, otrzymasz pełen zwrot kosztów.


Hipnoza „Rzucam Palenie” to wysoce skuteczne rozwiązanie opracowane przez najlepszych w swoim fachu specjalistów – lekarzy, terapeutów, psychologów. Odpowiednio zastosowana pomaga przełamać psychiczny nawyk palenia i zastąpić go zdrowszymi zachowaniami. Jak działa?

 1. Hipnoza wprowadza nas w stan głębokiego relaksu.

 2. Dopracowana w każdym szczególe terapia utrwala w naszym umyśle obraz nas samych jako osób niepalących.

 3. Relaksujące rozwiązanie automatycznie niweluje stres i roztargnienie jakie towarzyszą osobom rzucającym palenie „siłą woli”.

 4. Całość działa na podświadomość, kotwicząc w naszym umyśle sprawdzone sposoby na zachowanie w sytuacjach, w których paliliśmy, a także w sytuacjach, w których byliśmy jedynie biernymi palaczami.


„Rzucam Palenie” jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, którego stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jak to możliwe? O tym, że nikotyna (jak każdy narkotyk) stopniowo wpędza nas do grobu wie każdy – nawet dziecko. Papierosy zabijają – nierzadko boleśnie. Również ich ceny nie są nam obce. Obecnie jedna paczka średniej jakości papierosów kosztuje około 15 zł. Przepalasz 15 zł na dzień? To żaden koszt… Pomnóż to razy 30, a potem razy 365 dni. Miesięcznie spalasz 450 zł, rocznie natomiast 5400 zł. Hipnoza, a właściwie autohipnoza „Rzucam Palenie” to 36-minutowy program, który pomaga pozbyć się nałogu, a tym samym podreperować zdrowie oraz znacząco zaoszczędzić. Brak skutków ubocznych = brak ryzyka. 


JAKIE RYZYKO NIESIE ZA SOBĄ PALENIE PAPIEROSÓW?

Nadal nie jesteś przekonany, co do sensu rzucania tego całego palenia? Myślisz, że jedyne co Cię czeka to nieprzyjemny zapach, żółte zęby i zmarszczki palacza? Astma oskrzelowa, rozedma płuc, próchnica, paradontoza, zawał serca, udar mózgu, miażdżyca, nadciśnienie, bezpłodność, tętniak aorty, gruźlica, wrzody, impotencja, zakrzepica, osteoporoza, a nawet rak (języka, wargi, jamy ustnej, krtani, tchawicy, przełyku, piersi, płuc, nerki, trzustki, wątroby, żołądka, pęcherza moczowego, szyjki macicy, prostaty) – lista ewentualnych „skutków ubocznych” wydaje się niemieć końca…


47 ZŁOTYCH – 36 MINUT – KONIEC Z NAŁOGIEM, KONIEC Z PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI, KONIEC Z PROBLEMAMI FINANSOWYMI – DO SZCZĘSCIA WYSTARCZY JEDEN KROK. Nie ryzykuj zdrowiem i życiem swoich bliskich. Nie ryzykuj szczęściem swojej rodziny. Nie ryzykuj swoim domowym budżetem. Zwalcz nałóg bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów – szybko, skutecznie, bez działań niepożądanych.