Hipnoza:"Rzucam Palenie"

WŁAŚNIE DOTARŁEŚ DO MIEJSCA, W KTÓRYM ROZSTANIESZ SIĘ Z PAPIEROSOWYM NAŁOGIEM!


Urodziłeś się niepalący, jednak przez wiele lat byłeś poddawany swoistemu praniu mózgu. Teraz kojarzysz papierosy jako przyjemność i pocieszenie, podczas zmagania się z problemami dnia codziennego, oraz z dyskomfortem, kiedy zapalić nie możesz.


Kiedy przeciętny człowiek próbuje rzucić palenie nieustannie odczuwa dyskomfort i zaczyna pożądać tego, co sprawi, że poczuje się lepiej ... papierosa. Walczy ze swoimi myślami... zapalić czy nie zapalić? Pojawia się problem... Problem, na który pracowałeś długi czas - problem, który wymaga natychmiastowego działania.


Już za chwilę przekonasz się, że istnieje rozwiązanie... dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać.


Możesz spróbować, jak wielu innych podczas rzucania palenia, toczyć w swojej głowie wielodniową bitwę, którą nazywają "silną wolą". Niestety takie podejście często kończy się fiaskiem i wielu ludzi, w chwili kryzysu, goni po ostateczny ratunek - lśniącą paczkę papierosów! Kolejnym wyzwaniem jest to, że większość palaczy nie wie, co zrobić, aby złagodzić stres lub nawyk, który zawsze im towarzyszył, więc w końcu wracają do palenia.


Niektórzy zaczynają jeść, aby złagodzić stres, ale myśl o przybraniu na wadze tak bardzo ich przeraża, że wracają do palenia!


Łatwo zrozumieć, dlaczego rzucenie palenia może być trudną walką. Jeśli próbujesz rzucić palenie siłą woli możesz przegrać, dlatego należy sięgnąć po skuteczniejszy sposób,


Musisz "przeprogramować swój mózg", aby uwolnić się od tego mentalnego nawyku. Ta hipnoza jest by Ci w tym pomóc!


Nawyk palenia jest tylko w twojej głowie. Zmieniając sposób myślenia o papierosach, pozbędziesz się nałogu raz na zawsze. Pigułki, plastry i gumy nikotynowe NIE zmieniają nawyków umysłowych ani nie uczą, CO ZROBIĆ zamiast zapalić! Te środki jedynie zaspokajają głód nikotynowy. To tak jakby alkoholika oduczać picia poprzez polewanie mu do posiłku kieliszek wódki...HIPNOZA "RZUCAM PALENIE":


1. Pomoże przełamać psychiczny nawyk palenia i zastąpi go zdrowszymi zachowaniami.


2. Zniweluje stres i roztargnienie jakie towarzyszy rzucającym palenie "siłą woli".


3. Utrwali w twoim umyśle hipnotyczne sugestie, abyś zaczął myśleć o sobie jako o osobie niepalącej.


4. Wprowadzi cię w stan głębokiego relaksu, w którym bez wysiłku pozbędziesz się nałogu palenia.


5. Podsunie ci sposoby na zachowanie w sytuacjach, w których zawsze paliłeś i w sytuacjach, w których inni palą w twoim towarzystwie (zakłopotanie zmienimy na dumę i radość).Teraz zastanów się... Co ryzykujesz? Możesz zamknąć tą stronę i dalej toczyć żywot palacza, w którym niewiele się zmieni. Palenie w końcu Cię zabije, ale o tym już wiesz. Jest to napisane na każdej paczce papierosów. Podobnie jak problemy ze wzrokiem, impotencja, rak, choroby serca, zmniejszona płodność itp.


Przepalisz fortunę i to dosłownie, ale o tym też już wiesz. Wystarczy pomnożyć kwotę paczki papierosów przez 30 dni w miesiącu.

15 x 30 = 450 zł. Rocznie 450 x 12 = 5400 zł. W lat 30 to 162 000 zł. Czy naprawdę chcesz tą kwotę przeznaczyć na zrujnowanie swojego zdrowia? Tylko po to, by puścić sobie dymka...???


Hipnotyczne nagranie, jakie masz przed sobą to skuteczny sposób na zerwanie z nałogiem już od dzisiaj. Nagranie ma długość 36 min i 26 sekund. Tyle czasu potrzeba, by rozstać się z nałogiem. Oczywiście będzie do twojej dyspozycji przez kolejne dni. Możesz go słuchać codziennie, aby wzmacniać swoje przekonania lub by chociaż wprowadzić się w stan głębokiego, odprężającego relaksu po ciężkim dniu.


Koszt to zaledwie 47 zł czyli koszt 3 paczek papierosów i to nie tych najdroższych. Te pieniądze zwrócą ci się po kilku dniach niepalenia. Pomyśl ile jeszcze zaoszczędzisz podczas długiego i zdrowego życia, na jakie właśnie dzisiaj możesz dać sobie szansę.

Masz przed sobą gotowe rozwiązanie - nie warto zmarnować tej szansy. 

Wciąż boisz się, że ryzykujesz zbyt wiele? Jesteśmy pewni przedstawianej tu metody. Przetestuj to nagranie przez 30 dni. Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie jest to dla Ciebie otrzymasz zwrot zainwestowanych pieniędzy. W takim układzie nie ponosisz żadnego ryzyka.              


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle