Gmail etykiety

Skutecznie sortuj pocztę w Gmail

Witaj,

Jeśli korzystasz z rewelacyjnej poczty, jaką jest Gmail i codziennie dostajesz mnóstwo maili, tak że ciężko jest Ci je posortować abyś później mógł wybrać tylko te, które poruszają interesujący Cię w danej chwili temat, w takim razie przedstawiam wspaniałą ofertę specjalnie dla Ciebie! Jest nią bezpłatny kurs tworzenia etykiet w poczcie Gmail, który możesz pobrać już teraz klikając na ten link.

Czy wiesz, że za pomocą poczty Gmail możesz nadać otrzymanym mailom etykiety, za pomocą których łatwiej będzie Tobie oznaczyć, a później znaleźć maile spełniające daną przez Ciebie regułę.

Ponadto spełniają one wszystkie funkcje folderów oraz posiadają dodatkową zaletę: do każdego maila możesz dodać więcej niż tylko jedną etykietę.

To jeszcze nie wszystko! Na pewno zainteresuje Cię fakt, iż po stworzeniu etykiety możesz wyświetlić wszystkie wiadomości, które są przez nią oznaczone.

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i spraw sobie prezent pobierając ten całkiem darmowy kurs tworzenia etykiet w Gmail. Przekonaj się jak pomocna okaże się ta wiedza!

Pozdrawiam,
Lech Wołodkowicz
Ekademia.pl

P.S. Dowiedz się jak nadawać etykiety mailom w poczcie Gmail i zaoszczędź czas oraz nerwy na sortowaniu maili. Pobierz ten bezpłatny kurs już teraz!