Gitarowa Ewolucja

„Śmiali Się, Gdy Wziąłem Do Ręki Gitarę, Ale Kiedy Zacząłem Grać..."


Jeśli chcesz w końcu nauczyć się sprawnie grać na gitarze i zachwycać swoją grą znajomych i przyjaciół to przeczytaj uważnie każde słowo na tej stronie, bo pokażę Ci jak możesz to zrobić w rekordowo krótkim czasie.

Jeśli już próbowałeś grać na gitarze to zapewne zauważyłeś, że istnieje wiele „pułapek”, które na Ciebie czekają. Jeśli również popełniasz niektóre z tych popularnych (szczególnie u samouków) błędów, twoja szansa na swobodne granie na gitarze jest bardzo mała lub wręcz zerowa.

Za chwilę pokażę Ci jak się przed nimi uchronić i co robić, aby poprawnie i szybko nauczyć się grać na gitarze.


Czy Ty też popełniasz te błędy, które hamują Twoje efekty?


Sam to dobrze znam. Mimo, iż teraz jestem studentem Akademii Muzycznej to dobrze pamiętam jak zaczynałem – miałem pożyczoną gitarę i po prostu próbowałem łapać akordy, które ktoś mi pokazał lub znalazłem w Internecie.

Bolące palce, spięty nadgarstek, zastanawianie się czy przypadkiem nie mam za krótkich czy krzywych palców i dlatego nigdy się nie nauczę oraz frustracja z powodu ciągle niewychodzących akordów były dla mnie codziennością.

Po prostu, tak jak większość nie wiedziałem, że np. odpowiednie ułożenie ręki czy palców na gryfie bądź właściwe trzymanie kostki/piórka to nie jest sprawa dowolna czy niezbyt istotna, ale ma krytyczny wpływ na powodzenie – na szczęście, zanim zdążyłem wyrobić sobie tragiczne w skutkach nawyki to mój znajomy, który był i jest dobrym gitarzystą, wyjaśnił mi na co uważać.


5 rad, których nie usłyszysz od wielu nauczycieli


Zanim przejdę dalej i pokażę Ci jak prawidłowo i przez to szybko nauczyć się grać na gitarze, dam Ci kilka ważnych rad, o których nie często usłyszysz, a które mogą uchronić Cię przed frustracją z powodu braku zauważalnych rezultatów:

 • nie chodzi tylko o nauczenie się łapania poszczególnych akordów (choć to oczywiście jest podstawą i tutaj też jest wiele błędów, które można popełnić).
 • Sam fakt, że umiesz złapać jakieś 4 akordy, nie oznacza, że umiesz je płynnie i szybko zmieniać między sobą. Są to dwie, zupełnie odmienne sprawy i wymagają osobnego ćwiczenia – tego nie dowiesz się szukając w Internecie diagramów akordów, a nie wiem dlaczego nawet niektórzy nauczyciele Ci o tym nie powiedzą.
 • Poprawne ułożenie i kąt kciuka i nadgarstka może być dla Twojej gry na gitarze jak przesiadka z malucha do ferrari.
 • Jeśli chcesz szybko nauczyć się czysto łapać jakiś akord to musisz wykorzystać na swoją korzyść pamięć kinetyczną (inaczej zwana pamięcią ruchową)
 • Jeśli nie będziesz umiał zagrać ciekawie bicia (składa się na to zarówno samo bicie jak i sposób jego zagrania – to kolejny rzadko wspominany fakt) to twoje granie będzie zawsze nudne i nie wyróżniające się (nawet jeśli grasz dobre akordy).
 • Ale ostatecznie nie chodzi o to, abyś tylko poznał różne bicia i nawet sposób ich grania w ciekawy sposób – musisz poznać zasadę ich tworzenia – inaczej nigdy nie będziesz samodzielnym gitarzystą, lecz będziesz zdany na innych i musiał szukać bić osobno do każdej piosenki.
 • Większość początkujących (i nie tylko) muzyków na słowo „teoria” są bliscy przerażenia. Tak nie musi być!

Oczywiście, możesz poznasz wiele skomplikowanych i niepotrzebnych Tobie jako gitarzyście zagadnień. Ale jest też wiele bardzo praktycznych, prostych i logicznych, jeśli ktoś dobrze ci je wyjaśni, zasad.

Zastąpią one metodę „prób i błędów”. Bo kto by nie chciał być w stanie grać piosenki ze słuchu czy nawet komponować własne? A do tego podstawy gitarowej teorii są praktycznie niezbędne.


Od zera do gitarzysty…


Wracając do tego jak zaczynałem, mało wtedy o tym wiedziałem. Dzięki Bogu miałem znajomego, który mi na początku pomagał i mogłem przez to zaoszczędzić wiele lat „błądzenia”. Mimo to i tak do wielu rzeczy musiałem dojść samemu i na swoich błędach i boleśnie oduczać się złych nawyków.

Na szczęście, po wielu latach jako samouk, udało mi się dostać na Akademię Muzyczna.

Patrząc z perspektywy na wiele głupich błędów, które kosztowały mnie tyle czasu i zmaganie, postanowiłem oszczędzić innym młodym adeptom tych bólów.

I tak samo jak mi ktoś pomógł i uratował od wyrobienia sobie nawyków, które całkowicie hamowałyby moje efekty i wywoływały frustrację „Czemu to musi być takie trudne!?”, tak samo ja chcę się w pewien sposób odwdzięczyć i pomóc Tobie i innym przyszłym gitarzystom.

Kto wie, może kiedyś spotkamy się na jednej scenie…? ;)

Nawet jeśli nie jest to Twoją ambicją, a chcesz po prostu cieszyć swoją rodzinę czy przyjaciół, to musisz przejść przez ten początkowy etap – tak istotny, ale trudny jeśli jesteś zdany na siebie .

Wolisz iść po omacku czy też dać się poprowadzić komuś, kto już to przeszedł z powodzeniem?


System krok-po-kroku nauki gry na gitarze


Żeby moja chęć nie była tylko pobożnym życzeniem, ostatnio pożyczyłem kamerę , ustawiłem przed sobą, włączyłem nagrywanie i przez ponad 2,5 godziny pokazałem krok po kroku system nauki gry na gitarze. Oto co między innymi zaprezentowałem:

 • w jaki sposób opanować wszystkie potrzebne akordy. Do każdego akordu pokażę Ci jak optymalnie ułożyć palce i na co uważać, aby sprawnie się go nauczyć bez przechodzenia przez męczarnie

 • jak grać ciekawie poprzez stosowanie różnych bić. Nie dość, że pokazuję Ci wiele bić to przede wszystkim uczę jak możesz je samemu tworzyć na bieżąco

 • jak ćwiczyć zmienianie akordów aby robić to szybko lecz precyzyjnie, tak aby struny nie brzęczały czy były przytłumione (na pewno słyszałeś gitarzystów, którzy tej lekcji nie przerobili… zdecydowanie nie chcę, abyś Ty tak grał!)

 • prostą do zrozumienia i praktyczną dla gitarzystów teorię (miałem wiele podejść do nauczenia się teorii – wiele książek, artykułów czy filmów, ale w końcu dostrzegłem w tym logikę i przyjemność. Teraz na Akademii idzie mi to łatwiej niż wielu którzy skończyli szkoły muzyczne!)

Nazwałem ten kurs, szkółkę, instruktarz czy jakkolwiek tego nie nazwać: „Gitarowa Ewolucja”, ponieważ pozwoli Ci dokonać ewolucji z miejsca w którym nie potrafisz poprawnie zagrać nawet pojedynczego akordu do miejsca, gdzie będziesz swobodnie grać twoje ulubione piosenki i czerpać wszystkie inne korzyści jakie daje Ci umiejętność gry na gitarze (sam wiesz, ile ich jest…).


Co byś dał, aby móc wziąć gitarę i zagrać co chcesz?


Zastanów się, ile dla Ciebie warte jest uczucie, gdy bierzesz do ręki gitarę i swobodnie grasz co tylko chcesz?

Niezależnie czy wokoło są Twoi przyjaciele lub rodzina, Twoja „wybranka” czy może jesteś sam – wiesz, że zawsze możesz wziąć gitarę i po prostu grać…

Są różne sposoby, aby to osiągnąć:

Na przykład możesz brać prywatne lekcje. Cena jednej lekcji u nieznanego nauczyciela to około 30 zł. Jeśli chcesz u kogoś, kto ma jakieś kwalifikacje i wiesz, że nie nauczy cię złej techniki to cena waha się od 45 do 70 czy więcej złotych. (Nie wliczam tu lekcji u znanych gitarzystów, gdzie cena to kwoty typu 150 czy 200 zł za godzinę)

Cena 10 takich lekcji (znasz kogoś, kto jak zapisał się na lekcje to skończył tylko po 10? Oczywiste jest, że nauczycielowi zależy, abyś jak najdłużej mu płacił (50 zł za godzinę to niezła fucha!) – więc nie współgra to zbytnio z twoim pragnieniem szybkiej nauk), wyjdzie to około 500 zł. Plus oczywiście dojazdy itp. ale pomińmy to.


Każdy może się nauczyć!


Ponieważ jest to kwota na którą nie każdy może sobie pozwolić, chcę również Tobie dać możliwość opanowania gry na gitarze w krótkim czasie i w poprawny sposób. I nie będzie Cię to kosztowało 500 zł…

…a nawet nie połowę z tego czyli 250 zł…

…nawet nie 100 zł! Możesz zacząć się uczyć już dzisiaj za jedyne 97 zł!
I jest to jednorazowa kwota – czyli żadnych wydatków co tydzień!Zobacz, co może stać się już dzisiaj:


Powiem Ci, jak to będzie wyglądać, gdy dzisiaj zdobędziesz dostęp do „Gitarowej Ewolucji”. Obejrzysz pierwszy moduł i będziesz robił dokładnie to samo co ja pokażę na nagraniu.

Będziesz ćwiczył razem ze mną i podążał za krokami, które Ci podam i pokażę. W ten sposób nauczysz się właściwego ułożenia ręki i palców (to jest naprawdę tak ważne!)

Następnie szybko opanujesz swoje pierwsze 3 akordy, stosując Sekwencję Wdrażającą (specjalnie opracowane ćwiczenie mające na celu nauczenie Twoich palców i zapamiętanie przez nie właściwego i swobodnego łapania akordu).

Potem pokażę Ci jak wyćwiczyć szybkie i precyzyjne zmienianie ich (2 oddzielne ćwiczenia – pierwsze to Akordowa Precyzja dzięki któremu będziesz dokładnie zmieniał akordy bez brzęczących i nietrafionych strun i dźwięków, a drugie to Akordowa Szybkość: dzięki niemu nadasz wielkiego przyspieszenia swojej grze).

Zaprezentuję Ci także pierwsze bicie i dowiesz się jak powstają bicia i jak samemu możesz tworzyć własne. Na koniec będzie czas na cieszenie się tym, co już umiemy – pokażę Ci przykładowe piosenki i sekwencje akordów, które można zagrać opierając się na tych akordach, które już dobrze umiesz i grasz.

Jeśli to jest to czego chcesz to masz okazję zacząć już dzisiaj!


Gwarantuję zadowalające rezultaty albo zwrot pieniędzy!


Wiem, że być może masz jakieś wątpliwości. Dlatego postanowiłem je całkowicie usunąć!

Dam Ci możliwość przetestowania całego tego systemu bez żadnego ryzyka i jeśli po 30 dniach uznałbyś, że z jakiegokolwiek powodu „Gitarowa Ewolucja” nie spełnia Twoich oczekiwań to oddam Ci całą zapłaconą kwotę.

Jestem na tyle pewny skuteczności systemu, który w niej pokazuję i Twoich efektów.

Dzisiaj masz okazję zdobyć go za jedyne 97 zł. Kliknij teraz przycisk poniżej i zacznij grać już dzisiaj!Oto co dostaniesz


Podsumowując, zamawiając dzisiaj Gitarową Ewolucję dostaniesz natychmiastowy dostęp do 8 nagrań wideo: wstępu oraz 7 modułów o łącznej długość 157 minut i 34 sekundy.

Oto, czego się z nich dowiesz:

 • właściwe ułożenie palców, obu rąk, trzymania kostki/piórka i ułożenie gitary. Te z pozoru nieważne szczegóły mogą stanowić różnice między męczarnią, która nie daje zadowalających rezultatów, a zauważalnymi efektami każdego dnia
 • wszystkie potrzebne Ci akordy wraz ze sposobem łapania ich (pokażę Ci szczegółowo na co uważać przy każdym akordzie i jak sobie pomóc, aby jak najszybciej je opanować).
 • Metoda której będziesz używał, aby palce zapamiętały i opanowały dany akord to Sekwencja Wdrażająca, która zaprzęże do pracy na Twoją korzyść pamięć kinetyczną palców i pomoże Ci w rekordowym czasie nauczyć się akordów
 • w jaki sposób ćwiczyć zmienianie akordów, aby robić to precyzyjnie i dokładnie – nie chcemy żadnych brzęczących i tłumionych strun. Osiągniemy to dzięki ćwiczeniu Akordowa Precyzja
 • dowiesz się co zrobić, aby szybko zmieniać akordy (ćwiczenie Akordowa Szybkość)
 • poprzez tzw. Struktury Rytmiczne poznasz nie tylko ciekawe bicia, którymi będziesz mógł natychmiastowo wzbogacić Twoje granie, ale przede wszystkim sposób w jaki one powstają i jak samemu będziesz mógł je tworzyć na potrzeby każdej piosenki
 • w dziale Teoria Dla Śmiertelników szybko pojmiesz i zrozumiesz przydatne dla gitarzystów zasady teorii muzycznej – dzięki temu będziesz kompletnym muzykiem, a nie tylko kimś, kto umie zagrać kilka akordów na gitarze

Dzięki temu, że dostęp do Gitarowej Ewolucji jest online, nie musisz płacić ani czekać na przesyłkę i możesz zacząć od zaraz!


To może nie być dla Ciebie!


Muszę Cię ostrzec, że nie jest to produkcja na miarę Hollywood przy użyciu kamery za 20 000 zł i studia filmowego. Jeśli szukasz cudownych ujęć i powalających efektów to nie jest to kurs dla Ciebie.

Jednak jeśli potrzebujesz działającej metody na grę na gitarze i kogoś, kto Cię przez nią przeprowadzi krok po kroku to nie mogłeś lepiej trafić.

Jeśli nie umiesz jeszcze grać na gitarze lub Twój poziom Cię nie zadowala, kliknij teraz przycisk poniżej i spełnij w końcu swoje marzenia!


Zapisy wstrzymane
P.S Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka! Masz 30 dniową Gwarancję Satysfakcji

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle