Potrzebujesz środków na rozwój czy założenie firmy a dotacje przeszły bokiem? Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Są inne rozwiązania. Pod pewnym względem nawet lepsze.


Pożyczkę oczywiście trzeba zwrócić, a dotacja jest bezzwrotna. Za to pożyczki udzielane są stale, a wnioski o dotacje były przyjmowane w krótkim okienku transferowym, a na pieniądze musiałbyś czekać miesiącami. No i to skrajne zbiurokratyzowanie procedur konkursowych i ryzyko, że nie uda się wszystkiego prawidłowo rozliczyć, a dotację trzeba zwracać z odsetkami.

Era dotacji dla przedsiębiorców się skończyła. Tu i ówdzie są jeszcze realizowane resztówki, ale wajcha została przełożona. Nastaje era finansowania zwrotnego. Unia przekazuje środki funduszom pożyczkowym, a te udzielają przedsiębiorcom preferencyjnych pożyczek. Fundusze pożyczkowe działają tak już od kilkunastu lat, a teraz ich rola wzrośnie. 
 
Chcesz się dowiedzieć jak to działa? Jak konkretnie możesz z tego skorzystać? Zapisz się na kurs

Jak dofinansować firmę z funduszu pożyczkowego


Celem kursu jest uzyskanie przez uczestników umiejętności pozwalających na w miarę swobodne przejście całej procedury uzyskania pożyczki.

Nie kupuj kota w worku. Przez 1 dzień masz bezpłatny dostęp do kursu. Jak zapłacisz przez cały rok możesz śledzić nowe informacje i zadawać pytania. 


Autorem kursu i trenerem jest doświadczony księgowy, od dwudziestu lat prowadzący biuro rachunkowe. © 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle